Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.12.2007   #1
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default problém s g25

ahoj lidi
mám problém se svojí novou g25...v?era jsem jí dostal....zkusil nainstalovat na jinym pc a všechno b?želo tak jak má...
Ale p?išel jsem dom?....chci si jí nainstalovat....a pak najendou se mi zobrazí:
V aplikaci DemoShield Player došlo k problému a je t?eba ji zav?ít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Nevíte co s tím?p?edem d?kuji
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2007   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Mas 3 moznosti jak to resit, jak bych vybral bud odinstalaci quicktime a nebo upgrade na quicktime 7.0.2 (nebo iTunes 6).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2007   #3
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Mas 3 moznosti jak to resit, jak bych vybral bud odinstalaci quicktime a nebo upgrade na quicktime 7.0.2 (nebo iTunes 6).
Díky moc..už to fachá
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #4
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default

tak a mám ješt? jeden problém..od té doby co mám g25..a hraju lfs...se mi to zni?eho nic sekne a restartne se mi comp..al jen p?i hrách..jinak když sem na netu tak nic..nevíte co s tím?
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #5
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by vrtas123 View Post
tak a mám ješt? jeden problém..od té doby co mám g25..a hraju lfs...se mi to zni?eho nic sekne a restartne se mi comp..al jen p?i hrách..jinak když sem na netu tak nic..nevíte co s tím?
Na tohle se na dalku tezko odpovida. Za prvy si vypni autoamtickej restart a pak az to zatuhne, se mozna doctes co to zpusobuje.

Vypnuti automatickyho restartu:
Start- Nastaveni- Ovladaci Panely- System- Upresnit- Spusteni a zotaveni systemu (Nastaveni) a tam odskrtnout volbu Automaticky restartova.

Az se ti to priste kousne, zustane to viset v BSOD a z vypisu je nedy poznat co ten pad zpusobilo.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #6
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

kamarat (Wozu) mal podobny problem, no on hral hry a zrazu bez varovania ako keby stlacil reset, bez BSOD, a boli to chybne ramky resp. 1 z nich, ak si dobre pamatam...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #7
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

ja mam podobnej problem ale u me je to pro zmenu disk
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #8
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Na tohle se na dalku tezko odpovida. Za prvy si vypni autoamtickej restart a pak az to zatuhne, se mozna doctes co to zpusobuje.

Vypnuti automatickyho restartu:
Start- Nastaveni- Ovladaci Panely- System- Upresnit- Spusteni a zotaveni systemu (Nastaveni) a tam odskrtnout volbu Automaticky restartova.

Az se ti to priste kousne, zustane to viset v BSOD a z vypisu je nedy poznat co ten pad zpusobilo.
tak jsem na tvou radu vypnul automatický restart..a po zamrznutí se mi ob?vilo toto...bohužel nejsem moc nadanej na po?íta?..tak nevím co s tím..hlavn? m? nem?jte za debila..ale pochopte mojí nechápavost k po?íta?um
http://ukazto.com/img/1533780,S6300189.jpg
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #9
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

?au klade?áku, tohle se mi objevuje když mám p?eh?átou grafárnu, ale g25 mi b?há bez problém?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #10
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
?au klade?áku, tohle se mi objevuje když mám p?eh?átou grafárnu, ale g25 mi b?há bez problém?
m? taky b?há bez problému...ale toto mi d?lá od tý doby co jí mam
jinak....zatim vim o 3 Klade?ákách co pa?ej lfs
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #11
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Mel jsem stejnej problem. Soupni ten volant do jinyho USB
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2007   #12
TheK
Newbie
 
TheK's Avatar
 
Join Date: 4.10.2007
Posts: 46
Default

Quote:
Originally Posted by vrtas123 View Post
tak jsem na tvou radu vypnul automatický restart..a po zamrznutí se mi ob?vilo toto...bohužel nejsem moc nadanej na po?íta?..tak nevím co s tím..hlavn? m? nem?jte za debila..ale pochopte mojí nechápavost k po?íta?um
http://ukazto.com/img/1533780,S6300189.jpg
ak vravis ze je to od doby co si zapojil volant tak ho skus odpojit a skus hrat trebars s mysou, ci sa ti resetne. Ak ano potom chyba nebude v g25.

hmmm, tento chlpaik pise http://newsgroups.derkeiler.com/Arch.../msg00016.html ze ked pouzije dvd mechaniku ma teiz bsod, zrejme novy hw, g25 je v podstate tiez novy hw, takze ktovie.

Tu http://support.microsoft.com/?kbid=294876 je spominany windows 2000 ? Mas Xp ci 2000 ?
TheK is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2007   #13
vrtas123
Newbie

 
Join Date: 25.12.2007
Location: Kladno(CZ)
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by TheK View Post
ak vravis ze je to od doby co si zapojil volant tak ho skus odpojit a skus hrat trebars s mysou, ci sa ti resetne. Ak ano potom chyba nebude v g25.

hmmm, tento chlpaik pise http://newsgroups.derkeiler.com/Arch.../msg00016.html ze ked pouzije dvd mechaniku ma teiz bsod, zrejme novy hw, g25 je v podstate tiez novy hw, takze ktovie.

Tu http://support.microsoft.com/?kbid=294876 je spominany windows 2000 ? Mas Xp ci 2000 ?
s myší sem hrál rok a nikdy mi toto neud?lal....windows mam XP..zkusim to znovu p?einstalovat tu g25 a hodit do jiný zástr?ky usb
vrtas123 is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2007   #14
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Nic vic nez je v postech prede mnou jsem taky nenasel. Pocitacum taky nerozumim, jen mi kdysi nekdo poradil tenhle nerestarovaci postup, tak jsem ho poradil tobe
On to klidne muze byt konflikt mezi nejakyma zarizenima, ktery si uz mel nebo konflikt SW. Vetsine lidi to na XP normalne funguje.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2007   #15
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

no aj mne kvoli DFP vyskakovala BSOD, ked som instaloval win, tak som sa zabudol a DFP bol zapojene a slovo dalo slovo, impulz dal impulz a zakazdym 5 sekund po upplnom nabootovai BSOD....
potom som sa zbadal, reistal bez DFP a je to OK... mozno to boo v DFP, mozno nie, nie som v tom zbehly, no ja to davam za vinu tomu volantu...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #16
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

Nechcem na toto zakladat samostatny topic, tak sa spytam tuto kedze to priamo suvisi s problemom u G25.

Otazku smerujem priamo na vlastnikov G25, chcela by som sa spytat ci aj niekto z vas mal taky mensi problem s radiacou pakou ako ja. Problem spociva v tom, ze po zaradeni do akehokolvek prevodoveho stupna je to cca par sekund ok a potom vypadne z nicoho nic rychlost do neutralu a potom znova naskoci. Alebo pri zaradeni z 3 na 2 alebo z 5 na 4 nabehava neustale do trojky a potom naspat. Toto sa nestava tak casto ako ten prvy pripad. Stava sa to nepravidelne, niekedy to funguje a zacne to robit az po nejakej chvili. Mam podozrenie ze vovnutri nieco nedolieha tak ako ma, len reklamacia a 1 mesiac bez volantu je utrpenie. Uz ma to dost vytaca, pretoze pri zavode je to dost neprijemne a ked uz je nieco nespolahlive na 100% tak to je o nicom, hlavne ked to dokaze strhnut z casu nejake tie stotiny a pod.

Neviete niekto v com by mohol byt problem, alebo ci ste sa stretli s tymto u G25?
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #17
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Ahoj, tohle vypadá na celkem ?astou poruchu G25. Bohužel nic jiného než reklamace a zmi?ovaný m?síc bez volantu asi nezbývá.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #18
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

V g25 radicce jsou potenciometry (je to vlastne takovej joystick). Zkusil bych rozebrat radicku a vycistit ty potaky, jestli se na to citis. Obrazky treba tu.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #19
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

Myslela som na tie potenciometre, ale nebola som si celkom ista, tak dakujem, ten link pozriem tiez. Skusim to opatrne rozobrat a pozriet sa na to. Ked nic nepomoze tak jedine ta reklamacia. Tie paky u G25 mi pripadaju vsetky ze nevydrzia toho vela pri castom pouzivani, no ale co sa da narobit.
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #20
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

a ja mam u g25 taky klasika problem, dam spatecku a mysli si to ,ze je tam 6stka, akorat to dela od doby co sem mel nove nainstalovany ovladace
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.