Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.10.2007   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Týmová bitva-MRT5@FE Club-tiskovka

Kvali: 6.
R1: po startu jsem vyletel ven, pak hodiny a pit. Rozjel jsem stihacku a v cili jsem byl po par predjetich a HODNE ( ) odstoupenich 7.
R2: start ze 7., samy chyby, v cili posledni (tusim, ze 12.)
Long: Start z druhyho mista, hned po startu prvni az nejak do 8.-10. kola, kdy se na me prilepil Felix. Blokoval jsem, jak se dalo, ale nakonec jsem veltel do gum, od nich do nej a skoncil sesrotovanej. V posledni zatacce jsem se pak pripletl mezi rychlejsi a dostal od nich par ran (sorry). Pak nasledoval zapich do zdi na cilovce (jak vsichni vime, MRT nema zpatecku), odkud jsem par kol zoufale sledoval ostatni. Mezitim, zatimco jsem byl v IRC, se prihnal ToFire a i kdyz vubec nemusel, tak mi pomohl otocit se do spravnyho smeru, za to velky diky. Nakonec mi to ale nebylo nic platny, protoze po pitu a cca 10 kolech jsem to tentokrat uz svepomoci zapichl znova a to uz jsem rovnou vzdal.
I presto jsem se dneska hodne bavil, jezdit s MRTkou je vazne zabava.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 15.10.2007 at 23:10.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2007   #2
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Tak najuspesnejsi zavod v Timovej Bitke mam zasebou uf uz mi trpla noha
kvalifikacia hned na zaciatku som sa zoznamil s pneumatikami takze nic
sprinty prvy mi vylozene vysiel 8 miesto v druhom som hned na zaciatku chytil travu a robil som aj viac chyb myslim 12 miesto vpodstate som bol spokojny.
long bolo jasne ze tu treba hlavne dojst do ciela, skoda ze ma ghost na zaciatku poslal z trate a aj trochu poskodil auto-nemohol som ist naplno+dlhsi pit ma odsunuli do ulohy statistu v druhej polke co znamenalo prekvapivo 9 miesto.
Toto kombo bolo trochu blaznive, moc som toho nenatrenoval ale prekvapivo to stacilo
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2007   #3
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

kvalifikace: celou dobu jsem se trapil, ale v poslednim kole, do ktereho jsem vjel 1 sec pred koncem kvalifikace, jsem zajel 5. misto

prvni: pamatuju si jen ze jsem na zelenych svetlech radil opacne a tim jsem ztratil par pozic. Pak jsem si skvele zazavodil s Woodbinem, ktery jezdil cite a rychle. V poslednich par kolech me dohnal Chaos, ktereho jsem udrzel jen par kol, pak jsem udelal chybu. 6.misto

druhy: tady jsem zase svadel skvele souboje s Loukotou, ktery byl rychlejsi, ale ja jsem delal Truliho (none shall pass!). Uz si nepamatuju jestli me predjel nebo ja ujel. 4.misto

hlavni: Podobne jako s Loukotou jsem zapasil s Duuku, ktery byl o poznani rychlejsi. Asi si to taky uzival, takze prede me zas tolik nechvatal a cekal vylozene na mou jezdeckou chybu. Prekvapilo me, ze exituji taky piloti, kteri nepredjizdi pod zlutou vlajkou. Super zavod Duuku! Od 15 kola jsem jen udrzoval pozici. Nakonec tedy 6.misto
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 15.10.2007 at 23:33.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Jen velmi krátce:
Že pojedu jsem se dozv?d?l asi p?l hodiny p?edem. S MRTkou jsem p?edtím v mniulosti odjel jen pár seznamovacích kol a podle toho to taky vypadalo. V kvalifikaci jsem byl asi tak p?l ?asu mimo tra? a že to bude 3. místo jsem v?bec ne?ekal. Rozebírat do hloubky závody nemá cenu, první sprint jsem nedokon?il když jsem si vylámal zuby p?i pokusech o p?edjetí nep?edvídatelného Aqarashe, v druhém sprintu jsem po kolizi s chybujícím Kidem dojel v hloubi pole a long jsem nedokon?il potom, co jsem se p?evrátil o trosky z kolize Felix - Kid.
Škoda, kdybych m?l aspo? trochu natrénováno, mohl jsem si odpustit f?ru zbyte?ných chyb. Sice m? ta MRTka moc neoslovila, ale aspo? jsem zjistil že se s tim jezdit dá a že to m?že bejt i zábava.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Dneska mi to vyslo casove, takze jsem se dostal i za volant... Trenink asi 10min pred qual, v qual jsem to asi po 4kolech zamotal do plotu (a dost se pritom nasmal ), vystrihavali me z nej skoro 10 min, nastesti bez zraneni
v qual teda asi 3 cas od konce a hup do zavodu...
prvni zavod me prekvapil a 4. misto v cili jeste vic... pekne pozavodeni s Agarashem a nekolika dalsima...
druhej zavod se toliko nedarilo, vice chyb, takze v cili 6. omluva Loukotovi za primacknuti k boxovanske zdi, chtel jsem uhnout, ale byli jste rychlejsi nez jsem cekal...
long... docela jsem se dostal do tempa a jeden cas dokonce stahoval SIRa, predtim pekne pozavodeni s Loukotou, ktery snad ma +15 na obranu pak jen hotlapeni a jako tresnicku na dortu ke konci, jsem si splnil ze se dostanu s casem na kolo pod 43s..
diky panove za pekny zavody
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #6
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Kvalifikace: vyslo mi jen jedno poradny kolo, ostatni stali za nic a asi 13 minut pred koncem jsem to dal na boudu takze nasledoval spectate az do konce, nakonec z toho bylo myslim 8. misto

1. sprint: celkem rychle jsem se dostal na druhe misto ani nevim jak i kdyz jsem udelal i par chyb naskok na tretiho se mirne zvetsoval takze nakonec z toho bylo to druhe misto

2. sprint: Chaos spatne zaradil rychlost pri startu takze nasledoval tvrdy pozdrav jeho zadni casti auta Uz presne nevim v jakem kole to bylo, ale jelo nas ve skupine 3, Agarash, ja a Sir. v Jedne zatacce Agarash brzdil driv nez jsem cekal taze maly tukanec, to me samo taky dost spomalilo a Sir uz nestacil zareagovat takze me to celkem slusne vyhodilo a celkem i pomlatilo, musel jsem udelat pitstop = dalsi slusna ztrata. Nasteti i ostatni nejeli bezchybne takze jsem se nakonec propracoval na 8. misto, po prubehu tohohle sprintu celkem spokojenost.

Long: Zacalo to moji naprosto debilni chybou v lag startu kdy jsem vyletnul z trati a po tom me to logicky hodilo do pozorovani a bylo mi jasny ze budu startovat posledni, moje hloupost takze jsem radsi drzel jazyk za zuby a jel z posledniho Tohle sem si uzil nejvic, postupne jsem se propracovaval dobredu, pomohli mi zase chyby ostatnih takze kolikrat ziskana pozice bez boje. Pak prisel na radu Agarash, nastesti jsem uz tak nejak ocekaval ze nekde brzdi driv takze jsem si na to uz dal sakra bacha. Byl sem sice rychlejsi, ale nechtel jsem riskovat na tehle trati, jak psal Agarash vyse cekal sem na jeho chybu ktera nastesti prisla Super jsem si s tebou zazavodil Pak uz byl predemno Loukota a zamnou Sali, Salimu sem bud trochu ujizdel nebo me nekdy i pekne stahoval obcas sem udelal chybu tak stahl jeste vic, nastesti se nepriblizil natolik aby me primo ohrozil. Poslednich takovych 10 kol jsem jel naprosto v pohode a jel jsem i dobry a hlavne hodne vyrovnany casy a zacal jsem pomalu stahovat Loukotu, skoda tech chyb co jsem vyrobil, takhle nebylo z utoku nic a potreboval bych takovych 5 kol navic abych ho dal Nakonec 4. misto a naprosta spokojenost, skoda jen ze to nebyla bedna.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #7
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

S MRTkou je to pozávod?ní takové jakési jiné - je to relax, pohodi?ka, sranda. Proto jsem toto kombo zvolil a fakt jsem se bavil. Závody nem?ly chybu, snad jen jednu a tou pro m? byl CHAOS!!! Jak se ke m? p?iblížil zezadu, byl jsem jak kráva, která za sebou cítí inseminátora! Uvid?l jsem ho v zrcátku a buch - n?kde mi podjelo kolo a on to do m? našrouboval!!! Kdyby to bylo jednou, ale nakonec to bylo jak v S1, kdy jsem díky tomu nedojel ani jedno kolo, tak v S2 a nakonec i v Longu, kdy jsem s poškozenou MRTkou kroužil zna?n? pomaleji než ostatní a všechny bezproblém? poušt?l, ale s pán? Chaosoj jsem holt musel kolidovat!
No a abych tomu nasadil korunu, tak po boxech, do kterejch jsem dojel už asi s 3-4 kolovým zpožd?ním, když už mi MRTka jela jak m?la a já se za?al zlepšovat, jsem štrejchl obrubník - st?echa - konec.

Ale super ve?er. Je to zm?na oproti t?eba GTRkám, kde se každej honí jen za úsp?chem. Na to odreagování je MRT, UF1 a spol prost? super.

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
... Pak nasledoval zapich do zdi na cilovce (jak vsichni vime, MRT nema zpatecku), odkud jsem par kol zoufale sledoval ostatni. .... se prihnal ToFire a i kdyz vubec nemusel, tak mi pomohl otocit se do spravnyho smeru,...
no m? to v tu chvíli bylo jedno, p?i n?jaké kolizi na za?átku jsem si ohnul MRTku a v zatá?kách pak byla šílen? nedotá?ivá, tak jsem strácel kolo za kolem. No a jak jsem t? vid?l, tak jsem si ?ekl, že je ješt? do konce spousta ?asu a tak jsem t? v tom necht?l nechat.
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
I presto jsem se dneska hodne bavil, jezdit s MRTkou je vazne zabava.
O to mi šlo p?i výb?ru komba!
Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
diky panove za pekny zavody
Taky ti dík!
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
... kdy jsem s poškozenou MRTkou kroužil zna?n? pomaleji než ostatní a všechny bezproblém? poušt?l, ale s pán? Chaosoj jsem holt musel kolidovat!
hmm ani nevim, ze je v nekde v propozicich, ze vyberce komba do me musi na svem kombu nabourat
ja nevim co to... snazil jsem se vzdycky kolizi v ramci moznosti vyhnout, ale neslo to...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvali: V prvom ostrom kole mi hlasi Bigman v timovej vysielacke, ze je seknuty v prvej sikane. Idem ho vyslobodit, opatrne, aby som tam nezostal s nim a.... zostal som pekne vedla neho. Chvilu sme sa snazili spravit zazrak ale stali sme tam ako dve buzny

1. sprint: pekne cez odpadlikov som postupoval vpred nez som v polke preteku ostal po chybe kolmo k stene a bol koniec

2 sprint: snazil som sa jazdit bez chyb a vyuzivat chyby ostatnych. darilo sa to. 7. miesto

Long: to iste ako v 2 sprinte, po zastavkach mi patrilo 7. miesto, spavil som ku koncu ale chybu a dostal sa predomna Radek. Ale asi aj tak by ma dobehol a predbehol. Takze 8. miesko v cieli.


Statistiky uploadnute: http://www.in-sert.php5.sk/teambattle/
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #10
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

vemu to jen kratce. moje obliba v tomhle "auticku" je znama, takze jsem se tesil jako malej
vyjimecne jsem i neco natrenoval, takze jsem doufal, ze to nebude nejhorsi.
trenink se vydaril (na ufona felixa nemam )
kvali uz nebyla nejlepsi, nejak jsem se do toho nemohl dostat, takze asi 5. nebo 6. misto
sprint 1 potvrdil moji mensi nesoustredenost, takze jsem provedl asi 3x kotrmelec. mrtka je ale sikovne vyvazena, takze jsem dopadl na kola, doplazil jsem se do boxu a zacal stihacku. dojel jsem na 6. miste, takze spokojenost
sprint 2 jen ve zkratce...2.misto za felixem, lip uz to neslo
long byl super, na zacatku jsem se propracoval dopredu a uz se to jen snazil udrzet. dalo to zabrat, zvlaste obcas predjizdeni jezdcu o kolo zpet
nakonec se ale povedlo a dojel jsem na 1. miste
skoda vypadnuti felixe
SIR is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #11
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quali: jo az na to ze mi zamrazilo kdyz cca na 5minut byly pingy okolo 1000ms. Po chvili se to zas rozbehlo a ja prisel o pulku kvaldy. No rikal sem si ze 10 minut je casu dost a vyjel sem si poleposition.

S1: no problemo. Hotlap mode ON, jinak nic zvlastniho
S2: celkem rychle sem se dostal do vedeni a pak zase hotlapeni.

L: no se SIRem nam to celkem jelo a drzeli sme se kousek od sebe a predjizdeli jednoho za druhym. Nejvic me zdrzel Chaos za kterym sem krouzil cca 1,5 kola . Zacal sem stihat Kida za chvili sem ho mel a zkusil sem ho predjet v sikane. Bohuzel kid to nezvlad a naboural do pneumatik a ty ho odrazily primo do me. Dobelhal sem se do boxu a zacal stihacku. Celkem to slo ale pak sem nezvlad druhou sikanu a napalil sem do pneumatik tak nestastne, ze se mi cumak ohnul dolu a ja jel spis po cumaku nez po gumach. Zkousel sem to vsemozne obrousit a oklepat o obrubniky ale nezlepsovalo se to. Ale dalo se jezdit casy pod 44s. Do povinnyho pitu zbyvalo cca 8 kol a ja si rikal ze uz to vydrzim. I s poskozenym autem sem dohnal jezdce predemnou ale pri pokusu predjet sem se roztocil a zustal cumet predkem ke zdi. GAME OVER...

sem lempl
Felix is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2007   #12
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak já jsem si tenhe ve?er s mrt užil jak nikdy. Nejd?ív naprostý zoufalství, když jsem chvíli p?ed kvalifikací prvn? vyjel na tra?. Kolegovi se nedivím, že šel radši cvrnkat kuli?ky... Pak p?išla malá eufórie, to když jsem dokon?il první celý kolo a následn? v kvalifikaci neskon?il poslední. První závod ješt? taky jakž takž dobrý, ale pak už p?išlo vyst?ízliv?ní. 2x jsem marn? hledal zpáte?ku, prosil sportovní komisa?e, co zrovna zevlovali poblíž, všechno ale marný...

Doufám, že další závod s oktávkou už bude lepší (a na tohle vystoupení radši zapomenu).
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.