Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2013   #41
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Kucí budete n?kdo dneska na serveru? Musím od Vás odkoukat n?jaké finty.

Ghost se už je zas pod 1s od WR, ten m? hrozn? deptá tenhle chlap(spíš ).

Je pravda, že mám odkroužených slabou?kých 23 kol, ale nevím nevím no, m?j strop ned?lní bude tak 1:04 pravideln? a ješt? to uva?ím asi
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #42
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
M? zase nenapadlo projížd?t poslední zatá?ku bez brzd, to musim zkusit. Možná tim naženu n?jakej ?as, nevim. Dík


M?j hotlap, vcelku p?íšerný tak doufám že se tam n?kdo nebude motat tak jako jsem se motal v tom hotlapu
Je to jenom 1:03.120 ale tak na porovnání brzd m? to sta?í ty jsem nezvoral.
Brzdím vcelku o mali?kou chvilku d?íve než je WR záznam. Brzdím déle v?tší silou a tak m? to pro závod sta?í a apexy trefuju ok.

Brzdí se na dvou místech, ostatní nejsou pot?eba ale mohou pomoci, záleží jestli to chceš jet víc smykem nebo si p?ibrzdit a víc tomu šlapat na plyn. Pro m? nehrozí si n?kde p?ibrž?ovat tak to jedu bez brzd až na ty 2 místa.

Stejn? když se podívám na T1 tak v tom replayi jedou smykem kdežto já bych to tam spálil kdybych to jel smykem jako oni.

T3-T4 jsem zkazil, necht?l jsem chytnout trávu. atd.

Jinak jsem se svými brzdami spokojen
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #43
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dopln?ní týkající se využítí trat?:
Je zakázáno využívat zónu vyzna?enou na tomto obrázku. Osobn? si nemyslím, že s LX4 to p?ináší n?jakou výhodu, ale jistota je jistota.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #44
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Dopln?ní týkající se využítí trat?:
Je zakázáno využívat zónu vyzna?enou na tomto obrázku. Osobn? si nemyslím, že s LX4 to p?ináší n?jakou výhodu, ale jistota je jistota.
To už jsem zkoušel a n?jak mi to nepomohlo
Tak jsem se ani neptal. Vím že s jinými auty t?eba s XRG snad je to výhoda tam jet. Podle pravidel už je to mimo tra? a definitivn? invalid.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2013   #45
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Kdyz uz jsme u toho, co se smi a nesmi...
Bavil jsem se s Jackym, jak moc sekat travu v esicku za prvnim skokem.
Zkousel jsem to v hotlapu - nejdriv sekat tesne kolem gum, potom min a min, ale jakmile jsem se jen dotknul travy, okamzite INvalid.

Plati teda porad pravidlo, ze musime jezdit hotlap valid, tzn. to tady vubec nesekat?
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2013   #46
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Plati teda porad pravidlo, ze musime jezdit hotlap valid, tzn. to tady vubec nesekat?
ja si myslim ze budeme radi ak to tam ukocirujeme a nikto sa asi nebude divat ako
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2013   #47
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Je pravda, ze mam co delat spravne to trefit, i kdyz jsem sam. Letet tam s nekym bok po boku, tak to bez riznuti asi nedam. Raci pojedu Eau Rouge ve trech vedle sebe, nez tady ve dvou
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2013   #48
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tohle místo bude t?žký ohlídat, hranu mezi HLVC valid a invalid je podle m? t?žký tam rozpoznat, takže se tím zabývat nebudu, protože by mi to pak trvalo hodiny.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2013   #49
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Osobn? jsem nepozoroval že by to ubíralo na ?ase na kolo.
Jestli n?kdo je schopen zajet stabiln? ?asy kol i bych se rád podíval na replaye p?i jízd? p?es trávu a bez toho.

M? to vychází rychleji když se tráv? vyhnu. Na tráv? to má menší trakci. Ale poznat to defakto není.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #50
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

a? nerad, tak se musím dnes odhlásit, pracovní vytíížení
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #51
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Heslo na ve?er?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #52
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Shit happens, škoda..
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #53
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Dnes se musím omluvit, n?jak m? pohltila škola a nahromadily zápo?ty. Užijte si to a p?íšt? snad dorazím ikdyž jsem se na rallycross t?šil
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #54
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Omlouvám se za zpožd?ní, heslo už je rozeslané.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #55
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: 1, sice ne úplný maximum, ale cíl spln?n.

S: Start jsem udržel. Jsem rád, že mpwr?m byl ten set uzp?sobený na start k ni?emu. Pak jsem asi do 10. kola zvyšoval náskok p?ed Lalou. Následovala dramatická vsuvka, po které jsem mu na chvíli p?j?il 1. místo, které jsem si asi o 3 kola dál vzal zpátky. Ne úpln? p?esv?d?ivý výkon, ale spokojenost,

L: Dobrý start, klidné souboje, propracovával jsem se dop?edu hodn? hladce. Všechny hlavní soupe?e jsem nechal n?jak za sebou a v ?ase cca 35 minut jsem vedl o n?jakých 23 vte?in. Jenže pak se pod?lalo p?ipojení - asi. Do poslední chvíle jsem nem?l žádný lag, auta kolem m? normáln? jezdila. Jen jsem sledoval hlášku "mp_replay n?co" a pak šel kopanec. Holt n?kdy se to stane...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #56
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
L: Dobrý start, klidné souboje, propracovával jsem se dop?edu hodn? hladce. Všechny hlavní soupe?e jsem nechal n?jak za sebou a v ?ase cca 35 minut jsem vedl o n?jakých 23 vte?in. Jenže pak se pod?lalo p?ipojení - asi. Do poslední chvíle jsem nem?l žádný lag, auta kolem m? normáln? jezdila. Jen jsem sledoval hlášku "mp_replay n?co" a pak šel kopanec. Holt n?kdy se to stane...
ja som ti sluboval tu vec s ddos na master server...a nakoniec sme to v mpwr dokazali zriesit este lepsie...utok iba na tvoje pripojenie
Nabuduce si ale budeme musiet dat pozor aj na Kida...ten ma fakt dneska diplom z obrannej jazdy...

Inak moj zavod (s hodinou treningu dneska):
Q: pb...5. miesto slusne - spokojnost
S: ja si ani nepamatam...nejake stratene miesta, potom ziskane a nakoniec 4. miesto
R: drzal som sa stale okolo 8-10 miesta po starte no potom som v T1 tukol pana Ježeka a rozhodol som sa ho pockat takze prepad na 13. a tak obcas som ziskal miesto no len po tom co sa niekto vyslovene vysekal...bojoval som so vsetkym ako pneu, spojka, volant a este aj jazdci...no kupodivu ma to bavilo...Kid to blokoval hadam 40 minut...s Lalom sme do neho obcas busili, obcas sa vzdialil...striedali sme si iba pozicie s Lalom...no a nakoniec som sa bal o miesto lebo nas dobehol pan Ježek no nastastie som mu to nedal i ked este v poslednej zakrute som sa bal ci ma neda

Inak kupodivu sranda...prvykrat v zivote som sa naucil trochu jazdit rallycross, neviem naco mi to bude dobre ale mozno niekedy to vyuzijem

Last edited by bavorak; 14.4.2013 at 23:27.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #57
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Zajimave závody, v celku som spojný, žiadne vä?šie kolízie, všetci sa snažili jazdi? ?isto

Štatistiky:
Q
Sprint
Long
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #58
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Q: zapom?l jsem na vítr a tak jsem ho defakto nevyužil i tak ?as dobrý ale díky v?tru mohl být lepší, nakonec 4. místo což mi ani nevadilo, bohužel po Flamovo penalizaci jsem sko?il na 3. a to díky rallcross roštu znamená hnus a vn?jší stopa.

S: lag start OK, manévr se mi povedl a 2. místo.
Ostrý start, stejný manévr ale už si to více bránili, ano Ghost to zav?el a já nem?l kam bez toho aniž bych ho sebral. Nem?l jsem moc kam to poslat bokem tak jsem to musel p?est?elil a skon?il jsem pak v tráv? nebo? jsem ješt? schytal další ze zadu a pak vyjel poslední z T1. Sorry nebylo kam, mimo stopu jsem vyjel abych byl co nejmenší p?ekážka a nikoho p?ed sebou ani po boku se nedotkl. Poté ale v Ú?ku jsem jí schytal od Lopaura... a dost m? to oto?ilo. Pak už jsem to n?jak dojížd?l a p?edjížd?l. Musím se na replaye podívat. Už si vzpomínám, Kid to tam do m? slušn? bušil v posledním kole abych ho nep?edjel. Místa nechám dost a stejn? jí schytám.

Lopaur: prosím drž si stopu a kontrolu nad vozidlem, vím že to nebylo úmysln? a tak to nijak ?ešit nebudu. To Ú?ko ti d?lalo obecn? velký problém se v n?m jen udržet. Moje rada je, je lepší jezdit pomaleji a bezpe?n? nežli rychle a vlát po celé trati. Zvlášt? na rally se to vyplatí.

E: T?ch pár známých jmen op?t dost bránilo a zpomalovalo. B?líka už jsem znal ze v?era tak s tím jsem si to op?t užil. I když auto jede mnohem pomaleji prost? není kde p?edjet když se n?kdo vle?e ve vnit?ní stop?. I jsem to zkusil ale akorát jsem vyboural kv?li kontaktu, poškodil spojku a musel to znovu dojížd?t. N?kde nás p?edjel ghost když jsme bojovali, potom ho i n?kdo držel ješt? asi B?lík jak jinak Ale potom už ujel když jsem bojoval o pozice já. Dojel až na 2. místo, poté Ghost vypadl. N?kde okolo 40. kola se mi to seknulo a nemohl jsem nic d?lat, stejný problém jako v prvním závod?. Jen jsem sed?l a koukal, mám s tím zatá?et? brzdit? To n?jak dopadne, ahá, ale to už nepojedu a stejn? m?žu ?ídit co chci protože to nebude fungovat, tak sedím a koukám. 2-3s pry? auto rozmlácené o ze?, odrazilo se na druhou stranu trati a stálo skoro oto?ené. Tak jedem jestli to nespadnulo. Koukám auta jedou po mapce, posko?ili, hurá že by to nespadlo Dob?anský m? p?edjel, vymotal jsem se, spojka op?t spálená, vyjel jsem a za mnou Kapal. Musel jsem šet?it spojku a uchladit jí zp?t z hodn? ?erveného do žlutého. Ale místo jsem držel. Když se auto dalo do po?ádku za?al jsem ujížd?t a bojovat op?t o 1. místo s Dob?anským kterému se da?í ujížd?t po startu a dosáhnout tak na dobrá místa než když se bojuje z konce roštu.
Kontakt? nespo?et, podívám se.

Goga: drž si stopu a nejezdi prosím po trati sem a tam ze strany na stranu, za tebou jezdí také auta a po tvých stranách taktéž. (Endu, 3. kolo)

Promi? Novácký, T1 jsem p?est?elil ve 4. kole, jak jsem musel až na trávu tak to nebrzdilo. Pak jsme se potkali když jsi trefil pneumatiky a vyhnalo m? to až na trávu když jsi uhybal/rovnal a Ghost nás tak p?edjel.

Dob?anský po lagu, to je v po?ádku, u m? na záznamu to je, nevím jak by jsi se tam vešel jinak, asi by jsi vylet?l hodn? na vn?jší stopu ke kraji trávy. Nevím kdy jsem se objevil u ostatních u m? už jsi fungoval ok tak jsem nechal místo na vnit?ku ale nezav?el jsi to a sko?il do m?. To bylo asi moje nejv?tší poškození p?edku, ani né z lagu ale z té boura?ky. Jezdit se s tím dalo, jen se kolo posunulo více dovnit?. Nechávám, stane se, nevím podle ostatních záznam? jak to tam bude vypadat. P?edjel by jsi m? tak jako tak. P?íšt? prosím více opatrnosti, zejména p?i žluté vlajce. Mohl jsem také jet více po kraji, neodhadl jsem asi jak moc široce se tam ská?e a sjel na prost?edek trati. Záleží kdo to jak úzce sko?í. ?áste?n? i moje chyba bych ?ekl. Osobn? to ská?u v?tšinou užší, neuv?domil jsem si že ostatní budou více širocí p?i dopadu ze skoku.

Bavorák: U?itel sice vyhrál nakonec ale taky si vychoval p?kné oponenty pro závod
Už to necham být a i ty lag starty necham být, oni to pak okoukají co ud?lám a brání se.
Bohužel když nejsou tréninkové závody tak se to špatn? trénuje.

Vítr jsem moc nezaznamenal, byl tam a v kvalifikaci foukal vcelku dob?e, v závodech jsem n?kolikrát sledoval prapory ale skoro se nehnuli.

Q: 20 km/h foukal do kopce poslední zatá?ky ?i proti pitstopu
S: 5 km/h foukal po cílové rovince
E: 6 km/h foukal proti pitstopu


N?kdo papal pneumatiky, vešel jsem se.


B?lík a Dob?anský blokují.
Tady jsem m?l na mysli jestli je povoleno p?ejížd?t za ?áry na rovince vlevo a jak vidno tak i vpravo.


Po zaseknutí po?íta?e ve 40. kole. Poškození a hlavn? spálení spojky nasko?ilo až chvíli pozd?ji. Vybouralo se to doprava do zdi pod plynem a pod plynem to paté couvalo na 3ku a to se spojce opravdu nelíbilo, automatická a tak jí to trošku oh?álo. Server to n?jak dopo?ítá a pošle poškození. Našt?stní to nespadlo, jinak by to byl stejný osud jako na FE25.

To auto co mi couvalo p?ed ?umákem asi bylo v kvalifikaci, nenašel jsem to. Ale to bylo také zajímavé
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 15.4.2013 at 18:52.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #59
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jsem rád, že mpwr?m byl ten set uzp?sobený na start k ni?emu.
M?l jsem stejné p?evody jako jsou na WR setu, nesnižoval jsem první p?evod nevyhovovalo mi to a na ten pistop jsem si hold zvyknul.
Špatn? se startuje z levých pozic. Mnohem lepší je 4. místo nežli 3.
Útok mi p?i ostrém startu nevyšel, už jste to moc zav?eli asi.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2013   #60
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: osobák, i když se splitem 32,99 se dalo d?lat víc, 9.

Sprint: Už si nevzpomínám, trochu se to tam asi pomlelo. Po prvním kole jsem byl asi sedmý, po B?líkov? pitu jsem se objevil na pátém míst? a to jsem už udržel, i když jsem musel chladit spojku a bránit se p?ed ?erným, asi i dost tvrd?, ale v posledním kole jsem to necht?l pustit zadarmo. A spojku jsem stejn? rekordn? utavil.

Long: Start ze 4. ?ady, ale ztratil jsem pár pozic. Cíl byl šet?it spojku, což se mi da?ilo celý závod, a potom se snažit držet gumy v rozumné teplot?. Ve ?tvrtém kole jsem m?l kontakt se Štenglem, za to se omlouvám, ztratil jsi celkem dost. Po cca ?tvrt hodin? jsem byl šestý, celou dobu se p?itom kolem m? motal Lala. Byl tam i kontakt, po kterým jsem se rozto?il, ale ztratil jsem jenom ?as. Po 40 minutách jsem p?edjel B?lika v T1 a i díky výpadku Ghosta jsem se dostal na 4. místo. To jsem celý závod bránil p?ed Lalou a po ?ase se dostavil i bavorak, ale i když se n?kdy p?ede m? už dostali, n?jak jsem jim to oplatil a pozici až do cíle udržel. Jenom Baran?ík mi v posledním kole na chvíli zvedl tepovku.

Jinak celkov? spokojenost, až na kolize po startech se to obešlo bez n?jakých šíleností a i díky malému po?tu to byly dobré závody.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.