Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.2.2008   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Podávání protest? v lize

Protesty v lize se musí podávat dle následujících pravidel, protest nespl?ující tyto pravidla nebude p?ijat.

1) jeden mail = jeden protest, tzn. podáváte-li 3 protesty, budou to 3 maily a ne všechno namajdané ?asto bez jasného odd?lení v sob?

2) p?edm?t mailu bude "Protest název_ligy divX závodX ten_kdo_vznáší vs. proti_komu", nap?. "Protest PCO_SOC08 div3 závod2 Kozlík Šikula vs. P?emek Podlaha"

3) každý protest (t?lo mailu) musí obsahovat (zkopírovat toto a doplnit):

protest vznasi: jmeno_v_lize (lfsw_nick)
proti: jmeno_v_lize (lfsw_nick)
divize:
zavod:
misto v zavode: kolo, misto, cas
popis incidentu:

4) p?i odpov?di se neumazává p?vodní text a vždy se používá "odpov?d?t všem"

5) maily budou plaintextem, pokud Vám d?lá problém psaní bez diakritiky, použijte:
http://www.fm.tul.cz/~kmo/milan/cz/odstranovac_diakritiky.php.html

6) Obvin?ný se musí vyjád?it do 48 hod. po odeslání informace o protestu hlavním sportovním komisa?em, poté bude rozhodnuto bez možnosti jeho obhajoby.

7) Je zakázáno vyjad?ovat se v reakci k jiným incident?m, které nejsou p?edm?tem ?ešení konkrétního protestu a urážet soupe?e.

Cílem ur?it? není zvýšit "buzeraci" jezdc?, ale když si uv?domíte, že každý protest = _minimáln?_ 6 mail? (protest, vyjád?ení obvin?ného, vyjád?ení 3 komisa??, záv?re?né rozhodnutí) a te? bylo podáno 12 protest?, už to n?jaká pravidla chce.

Last edited by Chaos; 11.2.2008 at 15:45.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2008   #2
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

s timto bez vyhrady souhlasim
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2008   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

naprostej souhlas a jeste bych dodal ze ty hadky lidi se taky moc nehodej poste jen vyjadreni k incidentu hadat se muzete po icq

a docela me vadi pomlouvani pri vyjadrovani
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2008   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
...hadky lidi se taky moc nehodej poste jen vyjadreni k incidentu hadat se muzete po icq
Tohle by se taky mohlo trestat nejakym pevne danym bodovym odectem. Kdyz si nekdo chce neco vyrikat, tak soukrome a ne srabacky na foru, aby vsichni videli, jaky je "king".

Nesvedci to ani atmosfere ani jinym aspektum, jak jsme si mohli vsimnout pri IC...

Jinak @ Pablo: +1 (i kdyz nejsem komisar...)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2008   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tohle by se taky mohlo trestat nejakym pevne danym bodovym odectem. Kdyz si nekdo chce neco vyrikat, tak soukrome a ne srabacky na foru, aby vsichni videli, jaky je "king".

Nesvedci to ani atmosfere ani jinym aspektum, jak jsme si mohli vsimnout pri IC...

Jinak @ Pablo: +1 (i kdyz nejsem komisar...)
no ja nevim to forum tak tiskvoka k tomu nejak svadi. ale kdyz vlezu do mailu a misto vyjadreni obou jezdvcu tam mam od jednoho 3 maili s pomlouvanim a s prominutim uplnejma hov... docela to zneprehledni. precist to musim pac nevim voc de. nehlede na to ze ten dotycnej na to uz svoje rekl predtim

edit: Pablo +1
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.2.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

OT/Myslim ze tohle vlakno je trosku bezvyznamny, protoze ti co vytvareji tenhle bordel v protestech moc nectou forum. Takze organizatorum preji hodne stesti a pevne nervy. (Sam vim ze to je boj s vetrnymi mlyny)
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jeste jedna vec kterou bych zavedl>
pokud bude nehoda dale nez v 1. kole, tak k protestu prilozit vystrihly replay incidentu pomoci mpredit ...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #8
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

zrovna jsem nekolikrat pretacel replaye kvuli protestum do xtyho kola a toto by mnohonasobne ulehcilo praci komisarum, tzn jsem pro
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Mali?ko jsem p?emýšlel, jestli tím "neodep?eme" podávání protestu technicky mén? zdatným jedinc?m, ale ovládání toho programu je tak primitivní, že by to nem?l být problém v?bec pro nikoho, tzn. jsem taky pro.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2008   #10
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

a jeste jedna technicka, kdyz se jezdci vyjadruji k incidentu, necht napisou vsechno co si mysli, ze je podstatne a shrnou to do uceleneho textu.
nasledne se pak zdrzi korespondence skladajici se prevazne z ruzneho obvinovani a lezenim do rite zucastnenym komisarum...
jet is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #11
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

som taktiez za. bolo by vsak dobre umiestnit to na http://czechlfs.net/ a na dobre viditelnom mieste, napriklad v ligovom systeme. nech dotycni nemusia zbytocne stracat cas hladanim toho programu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #12
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Angry Prptesty v Lize

Dobrý Den Vážení po?adatelé LFS ligy.

Nelíbí se mi Váš respektive CHAOS?v p?ístup k protest?m.
Chaose vypichuji schváln? jelikož je hlavní SK sout?že.(s prominutím za vulgární použití "ZÁKON PADAJÍCÍHO HOVNA")

Byl jsem ú?astníkem protestu z minulého závodu na trati Aston North rev.

viz: D3 - Tomas Koreny vs. Jirka Simek
misto v zavode: 16. kolo, 3 zatacky pred koncem
komisa?i: Chaos, P@cho, Sh!ne
verdikt: protest zamítnut, potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce.

Ve všech diskusích si tak?ka všichni plácáte játra že nechcete ?ešit protesty po fórech ,ale sami nedodržujete Vámi vydaná pravidla viz ?lánek 8. pravidel "Rozhodnutí bude oznámeno na fóru a zú?atn?ným jezdc?m zasláno mailem"

Pokud Vám pánové nestojím ani za to poslat mi ten p?iblblej e-mail tak to prosím ?ekn?te ,ale jednejte prosím pole patných pravidel alespo? vy.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 29.3.2010 at 22:23.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #13
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

První v?c, uklidni se, než se tu za?neš rozho??ovat. Jako by ?ekl váš v týmu oblíbenej Bohuš: "Co d?láš machra?" Chovej se tu na fóru tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tob?.

Druhá v?c, a to email.. chyba se stane, za to sorry, ale znovu ?íkám, není to d?vod se tu takhle rozhán?t.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Dobrý Den Vážení po?adatelé LFS ligy.

Nelíbí se mi Váš respektive CHAOS?v p?ístup k protest?m.
Chaose vypichuji schváln? jelikož je hlavní SK sout?že.(s prominutím za vulgární použití "ZÁKON PADAJÍCÍHO HOVNA")

Byl jsem ú?astníkem protestu z minulého závodu na trati Aston North rev.

viz: D3 - Tomas Koreny vs. Jirka Simek
misto v zavode: 16. kolo, 3 zatacky pred koncem
komisa?i: Chaos, P@cho, Sh!ne
verdikt: protest zamítnut, potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce.

Ve všech diskusích si tak?ka všichni plácáte játra že nechcete ?ešit protesty po fórech ,ale sami nedodržujete Vámi vydaná pravidla viz ?lánek 8. pravidel "Rozhodnutí bude oznámeno na fóru a zú?atn?ným jezdc?m zasláno mailem"

Pokud Vám pánové nestojím ani za to poslat mi ten p?iblblej e-mail tak to prosím ?ekn?te ,ale jednejte prosím pole patných pravidel alespo? vy.
Dobrý den,
já jsem pro dodržení pravidel ud?lal co bylo v mých silách. Jelikož nejsem i po?adatelem, tak nemám p?ístup k emailovým adresám ú?astník?. Protest jsem jim p?i vy?izování zaslal.
Myslím, že v?tšina ú?astník? lig pod mou taktovkou potvrdí, že mi za ty "p?iblblé" emaily stáli a pravidla, ktera platila, jsem dodržoval.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.