Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.5.2008   #41
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Este k tomuto: su minimalne? ale aj tak zaberaju tie miesta kde ma kazdy logo atd...
pozri sa na povinne prvky z ANTIK TURBO CUPu a potom rozpravaj ze tieto sucasne povinne prvky su velke
Ondrejko is offline  
Old 13.5.2008   #42
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

myslim si ze ked niekto napise "srat na skin" na ktorom je logo sponzora Antiku tak to nie je normalne a bolo to na vylucenie z pretekov.
Alebo si vie niekto predstavit v reali auto na ktorom su loga sponzorov a bolo na nom napisane serem na tie reklamy?
edit: podla mna by bolo najlepsie tieto posledne prispevky zmazat vratane mojho pretoze ak by si toto precital niekto zodpovedny z Antiku, tak by to nebolo dobre.
to kid:na tvojom mieste by som bol rad, ze som obisiel tak nalahko s tym trestom a radsej bol ticho.
to branislav: ak organizator rozhodne, ze sa bude jazdit na skine, kde budu zelene zaby na celom skine tak sa bude jazdit na nom, nemusis sa predsa zucastnit(a pokojne mozes nieco zorganizovat sam)
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 13.5.2008 at 18:26.
Bigman is offline  
Old 13.5.2008   #43
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
myslim si ze ked niekto napise "srat na skin" na ktorom je logo sponzora Antiku tak to nie je normalne a bolo to na vylucenie z pretekov.
Alebo si vie niekto predstavit v reali auto na ktorom su loga sponzorov a bolo na nom napisane serem na tie reklamy?
Hmm, asi jsem to porad nerekl jasne.
Puvodni skin mi nebyl schvaleny, protoze jeden z uz tak dost velkych prvku byl zmenseny a presunuty jinam. Tenhle skin mi Ondrejko neschvalil.
Proto jsem na dalsi skin vyjadril svuj nazor k tomuhle postupu.
Jo, priznavam, je to nevhodna a ve finale i nestastna forma protestu, ale dat za vyjadreni nazoru trest -10 bodu, zvlast kdyz to nema zadnou oporu v pravidlech... s tim nesouhlasim.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 13.5.2008   #44
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

já se musím také p?iklonit k názoru Ondrejka coby po?adatele. Vezm?te si že se snažíme o to se co nejvíce p?iblížit reálnému závod?ní. Prost? bez sponzor? nebudou poháry, nebo jakékoli v?ci. Každý z organizátor? tomu v?nuje dost sil a ?asu a dávat ceny z vlastního taky není moc reálné. Zkrátka na týmech resp. týmových "kresli?ích" skin? je, aby svoje barevné kreace uzp?sobili povinným prk?m/reklamám. Osobn? bych si nedovolil zkoušet cokoli nedovolen? posouvat nebo zmenšovat a to m? logo BMW Cupu zabíralo hodn? z FBM nebo MRT.

Zkrátka z mého pohledu je to urážka organizátora a sponzora. Pokud se na replay podívá n?kdo zven?í, nebude si ?íst vysv?tlování "já to myslel jinak".

Jak už bylo psáno výše, cht?l bych vid?t jak si n?kdo dovolí takhle prznit logo PC Opravy.
__________________
none
Miri is offline  
Old 13.5.2008   #45
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
pozri sa na povinne prvky z ANTIK TURBO CUPu a potom rozpravaj ze tieto sucasne povinne prvky su velke
Kurnik ma chces totalne nasrat? ja viem ,ze tam boli velke ako svina ,len tvoje minimalne je skor minimalne zmensene.
Tu ako vidim je ,ze niekto vidi prve slova a uz si mysli ,ze to je skarede. Priklad: ked si niekto napise ,ze hlada " LEPI** " (nechal som to preistotu cenzurovane) ako povolanie ,tak to je tiez urazka slovenskeho jazyka alebo moralnosti? Blbost ! Kida sa musim zastavit a ty , ako organizator by si to mohol aspon docitat. Vysvetloval ,ze to nebolo myslene na sponzora ,ja som pochopil ,ze ked asi nemal skin a mal tam napisena srat na skin tak to asi nebude na sponzora. Ok teraz si budu kazdy pisat na skin KADIT , KAKAT ,DAVAT VON a tak . A ked budu mat nieco na sponzora tak si tam dam este velke sipky ze to tak nanho myslim.
Cele to bolo robene z nespokojnosti z toho ,ze si neuznal minuly skin ,ale to sa opakujem.
A nechci aby som nastartoval ICQ a pisal ti somariny ,Jedine co chcem aby si si to precital cele a nie len CAST a potom usudzoval somariny !


Miri: k realnemu zavodeniu neviem ci sa Antik cup priblizi . Co sa tyka sponzorov tak ak viem ,bud sa hladaju sponzori ,alebo si firmy kupuju priestory na aute. Ale toto je uplne nieco ineho. A nerad by som to uz riesil , AAAAAAA VELKY KUS DO JAZYKA ..........
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 13.5.2008   #46
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Este k tomuto: su minimalne? ale aj tak zaberaju tie miesta kde ma kazdy logo atd...
otaznik ma svoj vyznam, mal si tam dat ciarku a nic by som k tomu nenapisal

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
k realnemu zavodeniu neviem ci sa Antik cup priblizi . Co sa tyka sponzorov tak ak viem ,bud sa hladaju sponzori ,alebo si firmy kupuju priestory na aute. Ale toto je uplne nieco ineho.
ANTIK je rovnaky sponzor ako kazda ina firma, ktora sponzorovala cesku ligu. to, ze v s Slovenskej LFS lige nemame inych sponzorov je kvoli tomu, ze som ziadnych inych nehladal ak myslis nieco na ten styl.
Ondrejko is offline  
Old 13.5.2008   #47
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ee nemyslel som na ten styl. Nechajme to tak ja sa ukludnim a doriesime to cez ICQ niekedy ,pomaz to tu radsej (alebo niekto kompetentny)
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 16.5.2008   #48
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Hmm, tak jsem nem?l povinné prvky? Zvláštní, skin jsem sice p?ed závodem m?nil, ale do závodu jsem zvolil správný. Ješt? m? na to n?kdo p?ed kvali upozor?oval, tak jsem sko?il do garáže a mrknul na to. A skin s povinnými prvky jsme m?l. A na mém replayi povinné prvky také mám. Tak chyba je kde?

EDIT:
Up?esn?ní - n?kdo m? upozor?oval p?ed závodem na to, že skin povinné prvky nemá, p?itom já je vid?l. I p?es to jsem sko?il do garáže a znovu to p?enastavil. Jako je hezký, že se kontrolujou pravidla, ale co když n?kdo má prost? v PC na?tený z n?jakého jiného ne ligového závodu m?j "public" skin a pak se mu v lize ukázal ten bez polep?? Já jsem prost? polepy m?l.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 16.5.2008 at 23:47.
Ghost_CZ is offline  
Old 17.5.2008   #49
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

v adresari so skinmi mam 2 tvoje skiny. ten s povinnymi prvkami sa vola RAC_ghost.dds a bol pouzity v prvom zavode. druhy skin bez povinnych prvkov sa vola RAC_SDI_238.dds a bol pouzity v druhom zavode.
Ondrejko is offline  
Old 17.5.2008   #50
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
v adresari so skinmi mam 2 tvoje skiny. ten s povinnymi prvkami sa vola RAC_ghost.dds a bol pouzity v prvom zavode. druhy skin bez povinnych prvkov sa vola RAC_SDI_238.dds a bol pouzity v druhom zavode.
Tak na ty skiny koukam, ale oba povinné prvky mají, jen si liší v kosmetických detailech. Já to nechápu...

EDIT:
Tak tady je problém, SDI_238 co je na lfsw vypadá jinak než ten co mám na disku... Z?ejm? jsem si myslel že SDI_238 už na lfsw mám, tak jsem ho neuploadoval znovu. Jenže to je ten starý skin z minulé sezóny RSWC... Omlouvám se za zmatky, moje blbost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 17.5.2008 at 01:35.
Ghost_CZ is offline  
Old 17.5.2008   #51
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

je mozne, ze som mal tvoj skin RAC_SDI_238.dds stiahnuty z lfs world a ty si tam neskor mozno pridal povinne prvky a znova ho uploadol na lfs world, ale nazov si nechal ten isty.
Ondrejko is offline  
Old 17.5.2008   #52
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

No já prost? nevim, ale vim jist? že v závod? jsem na svém aut? povinné prvky vid?l a lfsw mi nehlásilo že skin na lfsw neni. Tak jsem si myslel že je vše ok... Jenže ne.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 17.5.2008   #53
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

[OT]
Cize: Mam na lfs worlde dajaky skin. Jazdcom sa stiahne v prvom preteku. Potom na nom spravim zmeny. Uploadnem ho pod tym istym nazvom na LFS World a v dalsom preteku sa ostatnym zobrazi ten isty co sa im stiahol z LFS Worldu v prvom preteku lebo som dal ten isty nazov?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Old 17.5.2008   #54
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
[OT]
Cize: Mam na lfs worlde dajaky skin. Jazdcom sa stiahne v prvom preteku. Potom na nom spravim zmeny. Uploadnem ho pod tym istym nazvom na LFS World a v dalsom preteku sa ostatnym zobrazi ten isty co sa im stiahol z LFS Worldu v prvom preteku lebo som dal ten isty nazov?
Pak se zobrazí ten, co jsi m?l v prvním závod?. Jestli bude název souboru stejný, nic se z lfsw stahovat nebude. Bohužel to vypadá, že na n?co takového jsem z?ejm? asi doplatil.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 17.5.2008   #55
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

to by chcelo poprosi? tvorcov LFS aby spravili úpravu v tom zmysle, že by sa ti do hry s?ahovali skiny s kontrolou dátumu uploadu na lfsworld pri tom istom názve skinu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline  
Old 17.5.2008   #56
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Som myslel ze to tak funguje. Takze asi aj pre IGTC nas upraveny skin vidiet nebol. Takze ho budeme musiet premenovat. Skusim to sformulovat a napisat na ofiko forum v priebehu zajtrajsieho dna - az to tam uz nebude od niekoho od Vas.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Old 18.5.2008   #57
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

http://www.lfsforum.net/showthread.p...306#post801306

Snad som to napisal dobre, ked sa chce niekto este k tomu vyjadrit nech sa paci!
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Old 29.5.2008   #58
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Pak se zobrazí ten, co jsi m?l v prvním závod?. Jestli bude název souboru stejný, nic se z lfsw stahovat nebude. Bohužel to vypadá, že na n?co takového jsem z?ejm? asi doplatil.
Myslim, ze nemas pravdu. Skiny neprejmenovavam, pouze je upravuju pro jednotlive pohary. A nikdy jsem problem nemel.
LFS nejak pozna, ze skin je odlisny a nahraje se znovu, i kdyz ma stejny nazev.
Pedropan is offline  
Old 29.5.2008   #59
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pokud je uploadovany na LFSw... pokud skin zmenis u sebe, neprejmenujes, tak lfsw neporovnava ten co mas "oblikej" u sebe s tim co je uploadnuty... LFS kontroluje skiny na LFSw s tema co maj lidi stazeny podle data a casu...

takze imo Ghost ten vecer zapomel pred zavodem uploadnout aktualni skin na LFSw...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline  
Old 29.5.2008   #60
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Presne ako pise Chaos mi to na ofiko fore napisal aj Scawen.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.