Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.2.2008   #21
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

To je v poriadku, nic sa nestalo .
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #22
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

To Miri: V reportu máš chybu asi jsi tam napsal omylem m?j nick a to tady : Poj?me se ale zajímat co se nám d?je vp?edu. Merfi se dotahuje t?sn? za vedoucího Attiho a hledá skulinku, kudy by se protáhl. Ta samá situace se opakuje v boji o 4. p?í?ku mezi M. Pavlíkem a Duuku. Merfi má evidentn? optimáln?jší teplotu pneumatik a tak boj o první pozici netrvá více než jednu zatá?ku. Mezitím nás opustil Blesk, který si ani nesta?il odpykat vysloužený trest projetí boxovou uli?kou. Souboj o 4. pozici nakonec rozhoduje o n?kolik kol zp?t jedoucí MERFI ?? N?jak si nem?žu vzpomenout kde sem nabral b?hem 1 kola ztrátu n?kolika kol abych pak zp?sobil tuhle nehodu?
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #23
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
To Miri: V reportu máš chybu asi jsi tam napsal omylem m?j nick a to tady : Poj?me se ale zajímat co se nám d?je vp?edu. Merfi se dotahuje t?sn? za vedoucího Attiho a hledá skulinku, kudy by se protáhl. Ta samá situace se opakuje v boji o 4. p?í?ku mezi M. Pavlíkem a Duuku. Merfi má evidentn? optimáln?jší teplotu pneumatik a tak boj o první pozici netrvá více než jednu zatá?ku. Mezitím nás opustil Blesk, který si ani nesta?il odpykat vysloužený trest projetí boxovou uli?kou. Souboj o 4. pozici nakonec rozhoduje o n?kolik kol zp?t jedoucí MERFI ?? N?jak si nem?žu vzpomenout kde sem nabral b?hem 1 kola ztrátu n?kolika kol abych pak zp?sobil tuhle nehodu?
jj, sorry, m?lo tam být ten co jel o kolo zp?t, už si nepamatuju nick, tak to tam kdyžtak pls. zm??t? a omlouvám se
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #24
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by 350Z View Post
Meginovi dakujem za pekne suboje, ak mam pravdu povedat, nie som v zavodoch az taka priebojna, skor som opatrnejsia takze som tomu nedala tolko kolko by som aj mohla. Kazdopadne pocitala som s dvomi zastavkami v boxoch pri treningu sa mi ovela viac zahrievali pneu, ale pri zavode naostro sa mi ich podarilo setrit, takze nakoniec to bolo bez jedinej zastavky. Nakoniec 8 miesto, co som ani trochu necakala .
dufam, ze sa v aprili prihlasis do nasej ligy, budeme jazdit aj s FZ5 a videl som, ze to auticko vies ovladas
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2008   #25
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

Uvidim podla situacie, ako mi to na nom pojde, ale zatial o ucasti velmi vazne uvazujem .
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2008   #26
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Omlouvám se ze závodu 5.3.2008 (?asov? mi to nevyjde). Závod 19.3.2008 pojedu.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #27
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

dnes celkom pekne zavody.
Skoda ze ked isiel Megin do depa tak ma to dako vystasilo a som to tukol a musel ist do depa tiez-z prveho miesta s velkym naskokom, v depe som to ukazkovo domrvil a po vyjazde z depa o par kol opet som to na rovnakom mieste tukol o stenu -tentokrat ma vystrasili Sisolak s Jupiterom
Ja som asi bojko
Potom len dokruzenie na 4 mieste zatial moje najlepsie umiestnenie v LFS.
Skoda ze som nevydrzal ist bez zastavky to by bolo mozno aj vitazstvo...
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #28
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

jj suhlas, islo sa cisto a ludia sa vzajomne respektovali, teda aspon co som mala ja moznost sledovat.
U mna kvali 4. miesto, zavod som sla relativne svojim tempom, snazila som sa setrit gumy, pri treningu to bolo horsie, sama som bola pri zavode prekvapena ako v pohode drzia. 40 kol bez problemov, potom som sa akosi zabudla sustredit, tukla som to takze vysiel z toho trochu poskodeny tlmic, nechcela som s tym jazdit dalej takze som zvazovala boxy aj vymenu pneu aj ked by vydrzali urcite aj 20 kol mozno aj do konca. Tu nastal kamen urazu, cele som si to tu pokazila, vjazd v poho len z mojej nepozornosti som nechtiac malinko pritlacila na plyn a rychlost vhupla nad 80 a trest na svete. Trest som dokoncila, dokoncila som aj zastavku v boxoch, ale to uz som schytala 9 miesto. Nakoniec som skoncila 8, zbytok zavodu som sa uz nevedela kvoli mojej zbytocnej chybe sustredit takze som robila obrovske chyby a skratka no comment .
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #29
WaldaCZ
Newbie

 
WaldaCZ's Avatar
 
Join Date: 2.11.2007
Location: Smilovice (F-M)
Posts: 34
Default

Zdravím, tak 3. místo sem opravdu ne?ekal po posledním míst? z kvalifikace. Spíš než honit skv?lé ?asy sem cht?l šet?it gumy což se povedlo a držely celý závod výborn?, taky sem se párkrát op?el o st?nu ale bez žádných devastujících následk?. Jinak sem si celý ve?er p?kn? užil.
WaldaCZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #30
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

45 minut pred startom kval som sa dostal domov z prace, narychlo stiahol set od zmizika, a s vedomim ze s FZ50 som na KY Oval rev som este nejazdil ani kolo, som s kludom doveceral, zapojil wheel a slo sa na to.

kval: zmizikov set, tusim 11. miesto, vlastne som sa len ucil jazdit

race: attiho set, start bol dost chaoticky, ziadne "officialne odstartovanie", takze az ked sa vsetci okolo mna prehnali som sliapol na plyn, z posledneho miesta som sa rychlo prepracovaval dopredu, az v 10 kole som zistil ze v T1 treba aj podradit, v polovicke preteku som bol uz na 2. mieste za attim, a lutoval som ze som nenatankoval plnu nadrz, lebo pneu drzali nadherne, boxy, vyjazd na 6. mieste, nejakeho inserta som predbehol a do konca uz len kruzenie na konecnom 5. mieste.

skoda, na bedne to urcite bolo, gratz attimu, ktory to spravne riskol a podarilo sa

ps. cim dalej, tym viac zistujem ze ked clovek vobec netrenuje na pretek, tak ma vzdy omnoho lepsi vysledok
__________________
Rastislav Sisolak
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #31
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalda dopadla vyborne, cas podla ocakavania a prekvapivo 2. miesto.
BTW: Sisso to si sa o co snazil ked som bol v depe pocas kvalifikacie... zdalo sa ti ze je tam malo miest na zastavku?

Co sa tyka preteku tak sa posralo co sa dalo...
Cez prve kola som zistil ze mam rychlost na to aby som predbehol Pavlika na 1. mieste. Niekolko krat sme boli vedla seba, ale nakoniec Pavlik vrazil do steny, ja nasledne do neho a este do druhej steny... Az o cca 15 kol som isiel do depa na opravy, to uz auto vobec nedrzalo stopu.
Potom som stahoval ako sa len dalo, ale neskor vlastnou vinou som opat poskodil predny zaves a posledne kola som sa len trapil aby som vobec dosiel do ciela. Skoda toho zaciatku...

Este odkaz organizatorom: niekedy sa start pochaosi, to sa stava... ALE nebolo by odveci napisat do fora veterne podmienky za ktorych sa zavod pojde... takto sme museli na poslednu chvilu upravovat prevodove stupne
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 6.3.2008 at 13:28.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #32
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

budu aj neake offi vysledky?

ked nahodou vyhram neaku cenu tak si vyberam rekreacny pobyt pre moju priatelku a jej kamaratku
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #33
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Branislav: a ty sa dufam pojdes rekreovat s nimi
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #34
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

vysledky by som neocakaval, kedze to boli tzv. jednorazovky

Ale mozes na vasu stranku napisat clanok ako ja
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.