Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.12.2012   #441
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

No Jarda, daj už tie štatistiky, chcem si pozrie? ?i som najrýchlejší s gamepadom, ale tuším že áno. :-) Inak ke? si si dal tú pauzu pod mostom, tak predtým si mal v mojom replayi asi tri 6-sekundové lagy za sebou.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #442
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Diky, Flame, za replaye.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #443
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
No Jarda, daj už tie štatistiky, chcem si pozrie? ?i som najrýchlejší s gamepadom, ale tuším že áno. :-) Inak ke? si si dal tú pauzu pod mostom, tak predtým si mal v mojom replayi asi tri 6-sekundové lagy za sebou.
Z?ejm? mi tam chvíli vyskakovala ta aktualizace, která byla dost nespecifikovatelná. Puma m? p?i závod? na to upozornil. Po onom pádu na lištu to pak bylo OK.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Statistiky
Q
Race 1
Race 2


Dopln?no
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #444
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
V kvali si to vzdycky overujeme, tam je na to cas, v zavode ne. Osobne nemam v umyslu to resit, zvlast kdyz ses zachoval takhle ferove. Verim, ze Muf bude mit stejnej nazor a ostatni zrovna tak.
Sam jsem jel kvali na jinej set (i kdyz teda s restriktorem)- splest se je snadny.
Diky za ferovej pristup.
za me taky v pohode. Myslim ze to byl adekvatni trest. Kdyby si dojel na bodech, tak ti je asi sebereme, ale takhle fpohode
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #445
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Moc jsem se na tohle kolo netesil. Mestsky trate jsou moje velka slabina, navic jsem nemel moc natrenovano...

Q: Vcelku slusnej cas a 5. misto jen setinku za Rodem.

R1: Na startu jsem uhlidal nejblizsi RB4. Na treti pokus jsem predjel Logicala na sjezdu z dálnice. Pak jsem se zasek za Rodem. Na rovinkach jsem se nechytal ani z draftu a v technickych pasazich predjet neslo. Par pokusu jsem mel, ale Rodo to ubranil. Ja si pri tom prehral pneu, takze uz jsem mel co delat se i v tech technickych udrzet na dostrel. I s tim 4. mistem v cili jsem byl spokojenej.

R2: Takova krasna dira se vytvorila po startu po levy strane. Uz jsem si predstavoval, jak tam objedu postuchujici se vlacek aut, a najednou mi pred cumak klouze nastorc RB4-ka. Zadupnuti toho moc neporesilo. Poslal jsem ho do hodin a sam zpomalenim ztratil par mist.
Zaradil jsem se za Bavoraka a cekal, jestli si na rozdil ode me poradi s Rodem. Rodo se sam "odstranil z cesty" po velky chybe. Mel jsem v tu chvili sanci predjet i Bavoraka, ale rikal jsem si, ze je o dost rychlejsi a jen bych ho brzdil a jeste riskoval prusvih, az by me predjizdel.
Po par kolech jsme dojeli Logicala a Kinga. Bavo je predjel rychle. Ja Kinga vzal venkem na sjezdu z dalnice taky tak nejak snaz, ale pres Logicala jsem se dostal trochu nestastne. Sklouzlo mu to nahore za splitem, a jak jsem byl tesne za nim, liznul jsem ho a pomoch mu do hodin. Bral jsem to jako nevyhnutelnej racing incident a jel dal.
Jeste pred koncem jsem dojel Kida, ale uz nezbyl cas na predjeti. I tak krasny 5. misto v cili.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #446
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: zkousel jsem novej set od Ostravaka. Natankoval jsem jako na zavod a jel s nim v podstate zavod (20kol). Celou dobu jsem si rikal, ze je dobrej do prvni zatacky, ale nemohl jsem si na nej zvyknout. Nedalo se s nim zatacet, kdyz se brzdilo a ja na to byl zvyklej z myho setu. NA konci jsem ale zajel PB, tak jsme si ho nechal. 9ty misto na startu bylo taky max co jsem cekal.
R1: Nevim kdy, ale nejakym omylem jsem si prepnul razeni. Takze na startu misto super rozjezdu a opraseni aspon 2 XRTcek jsem zustal stat. A stal jsem tam 1 minutu, nez jsem zjistil co se stalo a jak to vratim zpet. Omlouvam se Substancovi, kterej se mi nedokazal vyhnout a prisel tim o plno pozic. Pote jsem si ale suprove uzil souboje s Coldriderem. Rezali jsme se asi 6-8 kol, vcetne pousteni jezdcu o kolo rychlejsich. Skoda ze to utnul jednou chybkou.
R2: Start paradni. Hned po startu zluta vlajka. Nepredjizdel jsem, i kdyz jsem teda lehce pristouchnul Babyho, ktery snad jako jediny opravdu zpomalil (necekal jsem ze zpomali tolik). Ale predjel jsem ho az po skonceni zlute faze. NA konci prvniho kola polepseni o 10 mist! Dotahnul jsme to az za popelku, ale na utok jsem se nedostal. V 8 kole udelal chybu Rodo a zacal boj s nim. Misto, abych si jel v poklidu za popelkou a cekal na prilezitost, tak jsme si s Rodem davali co proto, az se k nam pripojil Jarda. Musim uznat, ze souboje fakt pekny. Aspon do doby, nez jsem to neustal. V jednom kole jsem se oprel o svodidla a pochroumal si celkem geometrii. A o 2 kola pozdeji s prispenim lagu to zrusil totalne.

Pro me je mesto nejoblibenejsi trat. Sice nejhorsi vysledky za celou dobu co snad LFS jezdim, ale o tom to preci neni. Hlavne ze jsem si to poradne uzil. Uz se tesim na zaver do FE.

Ciste teoreticky, muzeme sampionat o 1-2 zavody protahnout, pokud by byl zajem. Ale nezarucujeme ze tak ucinime
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #447
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
R2: Takova krasna dira se vytvorila po startu po levy strane. Uz jsem si predstavoval, jak tam objedu postuchujici se vlacek aut, a najednou mi pred cumak klouze nastorc RB4-ka. Zadupnuti toho moc neporesilo. Poslal jsem ho do hodin a sam zpomalenim ztratil par mist.
Já bych tam zkon?il taky kdybych byl v tvém aut?, bylo tam hodn? místa a doprava by ses nedostal. Já to taky narval do svodidel a do Logicala na brzdách, tím se mi ale vytvo?ilo místo. Tebe ta RB4 snad zastavila.

Quote:
Zaradil jsem se za Bavoraka a cekal, jestli si na rozdil ode me poradi s Rodem. Rodo se sam "odstranil z cesty" po velky chybe. Mel jsem v tu chvili sanci predjet i Bavoraka, ale rikal jsem si, ze je o dost rychlejsi a jen bych ho brzdil a jeste riskoval prusvih, az by me predjizdel.
Po par kolech jsme dojeli Logicala a Kinga. Bavo je predjel rychle. Ja Kinga vzal venkem na sjezdu z dalnice taky tak nejak snaz, ale pres Logicala jsem se dostal trochu nestastne. Sklouzlo mu to nahore za splitem, a jak jsem byl tesne za nim, liznul jsem ho a pomoch mu do hodin. Bral jsem to jako nevyhnutelnej racing incident a jel dal.
Jeste pred koncem jsem dojel Kida, ale uz nezbyl cas na predjeti. I tak krasny 5. misto v cili.


Mufisto: když prodloužíte, dejte n?jaké neokoukané trat? ?i open trat?, kombinací nových je dost a na lfsforu se layouty najdou nebo seženou. I tady jsme už jezdili na ?eských závodech open trat?, vím že jich pár na Kyoto mám odsud.
I když zrovna na Kyotu by jsme se všichni asi ztratili v tom po?tu. Ty co mám jsou snad nejdelší trat? v LFS. KY3+KY2 dohromady.
Asi nejvíc jich bude na Aston a Fern Bay.

Jarda: díky za statistiky, hned na n? kouknu
Koukám koukám, bavorák ufonil v Q a R1 to jsem nem?l šanci. Z ?as? ob?as vidím kolik jsem m?l rozdíl na kolo, asi 0.3s, 0.4s v R2 ale na p?edjetí mi to nesta?ilo.

Nashledanou na FE
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.12.2012 at 23:09.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2012   #448
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default Výsledky po 4. závodním ve?eru

Výsledky závod? 4. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


Jako vždy, hlaste chyby

Jinak k závodu se nemám co vyjad?ovat, na myši op?t fail, ale na druhou stranu už mi dorazil novej volant z reklamace, takže se t?šte
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2012   #449
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Opet diky Fast Jardovi za statistiky a Flamovi za vysledky.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2012   #450
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Kolik jsi m?l tlak pneumatik? My m?li vp?edu 185 a vzadu 190 na levé stran?. Gumy šli na t?ch 80 také, h?álo se to dost, velké odklony nízké tlaky gum oproti ostatním to vypadalo ale jelo to a práv? v této zatá?ce to bylo docela poznat n?kdy. Ten škrt zdi jsem vid?l, jsi jel moc blízko u zdi pak jsi musel zato?it do šikany a to jsi zato?il do zdi a ta t? poslala rovn? do druhé.
tlak jsem m?l 180 leva zadni a asi 170 prava, všude to bylo super a dalo se ject p?ez vint ale tahle zatá?ka m? ubíjela

ta kolize byla hrozná no, upln? za?áte?nická chyba, trochu jsem se p?estal soust?edit a špatn? si nadjel, výsledek byl vid?t , ale nakonec to dopadlo dob?e, lek jsem se, že to odnese Bavo a další kdo jel za mnou
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2012   #451
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Dalsi jsem tam jel ja a nastesti jsem mel mensi odstup, takze jsem stihnul lehounce skubnout doleva. Minul jsem te tak o pul metru
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2012   #452
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
I když zrovna na Kyotu by jsme se všichni asi ztratili v tom po?tu. Ty co mám jsou snad nejdelší trat? v LFS. KY3+KY2 dohromady.
Asi nejvíc jich bude na Aston a Fern Bay.
Jo open layout FE, n?jaká nejdelší verze co by šla, pokud možno, to by bylo supr:-) A nebo to kyoto 33 to sem koukl na mapu a mazec no
__________________
OstravaCZE

Last edited by xxmartin; 18.12.2012 at 18:42.
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2012   #453
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
Jo open layout FE, n?jaká nejdelší verze co by šla, pokud možno, to by bylo supr:-) A nebo to kyoto 33 to sem koukl na mapu a mazec no
Len prosim ostanme na asfalte :P
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2012   #454
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Len prosim ostanme na asfalte :P
FE layout se skokankem:-))
__________________
OstravaCZE
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2012   #455
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Výsledky závod? 4. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


Jako vždy, hlaste chyby

Jinak k závodu se nemám co vyjad?ovat, na myši op?t fail, ale na druhou stranu už mi dorazil novej volant z reklamace, takže se t?šte
Tak hlavn? aby fungoval, co se na n?m rozbilo? Feedback?

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
tlak jsem m?l 180 leva zadni a asi 170 prava, všude to bylo super a dalo se ject p?ez vint ale tahle zatá?ka m? ubíjela

ta kolize byla hrozná no, upln? za?áte?nická chyba, trochu jsem se p?estal soust?edit a špatn? si nadjel, výsledek byl vid?t , ale nakonec to dopadlo dob?e, lek jsem se, že to odnese Bavo a další kdo jel za mnou
Bavorák to schytal, lala už se vyhnul.

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
FE layout se skokankem:-))
K33 je to možné, ob?as se jezdí K32 na cargame.nl


Tipuji že tady je ten celý balík open tratí.

Osobn? bych preferoval K34 místo K33, mám rad?ji boothy chicane než ten kaskadérský pr?let. Když tak koukám na mapky tak jezdím trat? tak mi p?ijde nejlepší K31.



K33 a K34 má ty blbý svodidla co p?lí tra?, pro m? je to nezvyk.
Ješt? existuje delší varianta ale tu tady nevidím, jednou jsme jí na n?jakém ?eském závod? jeli, vede p?es pitstop na oválu. Layout tu mám kdyby cht?l n?kdo zkoušet. To je potom nejdelší Kyoto, vede p?es všechny úseky a p?es ?ást oválu vede 2x.

Zatím je naplánováno:
  • 1x AS
  • 1x BL
  • 1x SO
  • 2x FE
  • ------
  • 0x WE
  • 0x KY
FE je hezké s TBO ano, ale spíš bych se p?iklonil k AS nebo KY.
WE asi nemá smysl.

KY a AS jsou peklo pro pneumatiky ale zase která tra? není.
No tahle asi je

A61 - International GT


Flame asi bude znát layouty dob?e, jsem vid?l že i radil ve vláknech na lfsfóru.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 21.12.2012 at 00:22.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2012   #456
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Tak hlavn? aby fungoval, co se na n?m rozbilo? Feedback?
P?i jízd? se mi vychyloval ze st?edu, takže jsem musel volant mít trochu nato?enej, když jsem cht?l jet rovn?, pomáhalo jen vytáhnout z USB a zase p?ipojit.

Nicmén? mi jej vym?nili za nový (ten starý jsem si mohl nechat taky), takže paráda
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2012   #457
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

JackCY...dlhe KY nie...tam nevyladis pneu ani keby si bol Holmes...
Astony sa mi zdaju ze su trosku jednoduchsie co sa pneu tyka no tiez to nebude ziadna slava...no na TBO mam urcite radsej AS ako KY.

Flame: tak mi posli ten stary vyuzijem...
inak sa divim ze moj uz stvrty rok funguje dost spolahlivo...jedine co mam problem ze obcas sa akoby sama stlaca brzda tak na 2-3% a ja si to nevsimnem a som pomalsi na rovinkach...no mozno by to stacilo vycistit
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2012   #458
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ke?že k LFS sa po dnešku dostanem až 6.1.2013, dal som si komplet tréningový pretek a už mám jasno v setupe a natankovaní a pit stopoch, ale nepoviem. :-) Dva komentáre:

- na troch miestach som všetkými kolesami za bielou ?iarou a nevadí to (to oznamujem, nepýtam sa:-),
- ak to niekto oto?í na strechu, tak konec, spectate, žiadne "sos" pace car (sa pýtam:-).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2012   #459
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak to hadam pojde bez pitu nie? sak po tych 25 minutach akurat vzdy zacnu prijemne chladnut pneu tak myslim ze po 40 minutach to bude este ovela lepsie
Posledna zakruta neviem ako sa bude jazdit...tam sa to da skaredo sekat no zas ono je mozno aj lepsie ist hl valid lebo tam potom clovek az tak potom neskace
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2012   #460
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ad pit stopy - možno dá, jááá už viem, vy na to máte 2 týždne. :-p :-)

Edit: Pravdaže to s nejakým endurance setupom vydrží. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 22.12.2012 at 21:24.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.