Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.9.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva FOX@WE1 - tiskovka



Takhle se to má d?lat... Dneska jsem jel jako záskok za Attiho, který m? požádal v?era odpoledne. Tréning - celkem cca 10 kol (thx god za tohle "náro?né" kombo ), setupy totální improvizace (díky bohu za Setupgrid). Našt?stí mam n?co odjeto, takže jsem i do závodu nastavil auto "by woko" dob?e, i když te? už vím, že jsem mohl dát tvrdší pneu. Bylo by to rychlejší.

Q: 5 místo, na víc jsem nem?l. Zariskoval jsem, ale nevyšlo to.

S1: Jel jsem na klid, cíl byl jenom neud?lat chybu. Loukota s Haradem chybovali, takže bez práce na 3. flek. A to vydrželo až do cíle. Max. spokojenost. Na ty 2 p?ede mnou jsem nem?l.

S2: Start jsem m?l dobrý, p?edjel jsem hned pár aut. V šikan? mi pak jezdci p?ede mnou vtiskli úsm?v na rty, když se skoro všichni odporou?eli do zdi z pneu, takže jsem se najednou octl na 3. míst?. A p?edjetí t?ch 2 co zbyli už nebyla t?žká práce. 1.

L: Start op?t dobrý, akorát v T2 m? n?kdo vedle sebe nevid?l a p?ibrousil levou stranu. Ale našt?stí jen lehce. Pak tam byly n?jaké kolize, takže další posun výš. Na konci 1. kola jsem v poslední zatá?ce vn?jším obloukem p?edjel 3 auta (paráda). A pak už to byl jen postupný útok auto za autem. Po pár kolech jsem se stabilizoval n?kde t?sn? pod stupní vít?z?. Pohled na po?adí ukázal, že na vedoucí dvojici Loukota - Felix ztrácím cca 7 vte?in. Sice jsem byl rychlejší, ale náskok se stan?oval pomalu, takže jsem po?ítal s tím, že bych mohl být v cíli 3. Vid?l jsem, že jedou t?sn? za sebou, takže by mi pomohly jedin? problémy t?ch dvou. No a Felix nezklamal. Nevím co se stalo, ale po pár minutách se ocitli mimo tra? a já kolem nich prosvišt?l. Dál už to byla klidná jízda. Zastávka v boxech vyšla skv?le, zvýšil jsem p?i ní náskok o cca 1,5 vte?iny. V ten okamžik byl za mnou Windmouse. Sice byl rychlejší, ale ne až tak moc, aby to tímhle tempem do konce závodu stihnul. No a když pak z?ejm? ud?lal chybu a propadl se, byl jsem vp?edu sám o cca 14 vte?in. Sice jsem nebyl nejrychlejší, nem?l jsem nejvychytan?jší set, ale stabilní jízda p?inesla vav?íny. V p?edposledním kole jsem ve vte?ince nepozonosti dostal smyk, ale i tak jsem byl v cíli první "o parník".

Po dlouhé dob? povedený závod TB, takže se mi líbilo. I když low speed formule jsou nuda...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 16.9.2008 at 00:32.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #2
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Des a hruza :(

Tendle zavodni vecer se nedarilo. Mel jsem smulu, a kdyz nahodou ne, tak jsem to stejne zpackal.

Kvalifikoval jsem se celkem vysoko (asi 7), ale v prvnim sprintu jsem spal, kdyz se prede mnou roztocili dva zavodnici a ja mezi nima nedokazal proklickovat. Vylet mimo trat a propad do puli pole.

Druhy sprint se nic nepodelalo, a kdyz, tak ostatnim, takze jsem dojel celkem vysoko.

Long byla ovsem zase tragedie. Nekdy na zacatku me a par dalsich ve skupince bojujicich nekdo paradne rozstrelil za druhym splitem. Odneslo to zaveseni, rizeni a asi i motor. Nechtel jsem to opravovat, pac se s tim dalo jaks taks jet a to, co bych pak mohl vydelat lepsimi casy, by urco nevyrovnalo casovou ztratu v boxech. Zbytek zavodu jsem teda jel na konci pole bez sance si zazavodit a s vidinou par bodiku, pokud se nekdo vymele nebo ho to kopne. Nanestesti to koplo me.

Kdyz to shrnu, stalo to za starou belu. Nezazavodil jsem si a sel spat "hodne rozladen".


Musim se taky OMLUVIT Jendanovi za naraz v posledni zatacce 4. kola (tusim). S nekym jsi tam bojoval a ja neodhadl, jak brzo budete brzdit.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #3
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me byl vcerejsek z poloviny vydareny zavod a z poloviny hruza. Pri treningu se mi darilo, odjelzdil jsem nekolik desitek kol a povedlo se mi zajet WR. Do zavodu jsem nastupoval dost nateseny. Byl to taky muj prvni zavod po prazdninach.

Q: Cely vecer jsem mel stesti na shodne casy s prvnim jezdcem. To se povedlo i v kvalifikaci ale zajel jsem ho o par kol pozdeji takze 2. misto. spokojenost

S1: Start se povedl.. podarilo se mi celkem drzet za wms a zaroven jsme se trhli jezdcum za nami. Asi ve druhem kole jsem lehce chyboval a neco ztratil, pak jsem se ale dotahl a Windmouse predjel. Pak uz jsem se snazil jet opatrne a neudelat zbytecnou chybu. Vyslo to

S2: Oproti S1 katastrofa... Nebodoval ani jeden z nasich vozu. Nejvetsi souper byl pro me bohuzel vitr a 2x jsem se rozsekal. Po druhem kontaktu s pneumatikami uz byl vuz natolik zdemolovony ze se mi ani nepodarilo dojet do boxu a skoncil jsem v pisku odkud uz se nedalo vyhrabat. Jen doufam ze jsem pri jizde s rozbitym vozem nikoho neohrozil.

L: Start z 20. pozice neprinasel mnoho nadeji. Po startu jsem jeste doplatil na neopatrnost jezdcu v T2 a byl vystrcen mimo trat. Pak zacalo postupne dotahovani zavodniku prede mnou a ve druhem kole mi udelali radost 4 zavodnici, kteri se srazili prede mnou na konci druhe rovinky a me se podarilo vsechny predjet. Postupne jsem se dostaval dopredu a uzival jsem si peknych souboju. Po chybach Megina a Windmouse jsem se dostal az na 3 misto a ztrata na Agarashe nebyla tak velka. Pak ale prisel kontakt s Waldou ktery me pri predjizdeni o kolo zrejme nevidel a zacal uhybat dost pozde. Je pravda ze kdybych si do te zatacky trochu ubral plyn tak se na vnitrni stopu vejdu. No porad jsem doufal ze uhnes... Po stretu jsem se propadl na 4. misto a v dalsim kole jsem jeste nezvladl posledni zatacku a propadl se na 5. To ve vysledku neni vubec spatny, ale kdyz vim ze jsem mohl byt 3. tak me to trochu stve.

Na zaver gratulace Ghostovi k peknemu vykonu a tymu KxR ke stazeni naseho naskoku. Priste vam to snad vratime.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #4
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Po kvalifikacii som si vravel ze snad aspon v pretekoch najdem potrebnu konstantnost a snad aj rychlost. To sa nedarilo ani s prvom sprinte a uz vobec v druhom. Tam som doplatil na kolizie v prvom kole a naslednej nutnej oprave. To ale nebolo vsetko a v dalsom kole som tak preletel cez pneu v sikane, ze som len horko tazko dosiel do depa sa opravit.

Jedine co u mna stoji za komentar bol hlavny pretek. Tam som nastastie startoval z 2. miesta. Ratal som, ze sa budu okolo prehanat ufoni, ale nakoniec to nebolo az take zle. Ufoni (tusim Sir a Loukota) sa sice prehnali ale po par kolach spravili chybu v sikane. Len tak tak sa mi podarilo prejst okolo a ubranit poziciu pred Peppom z OMR. Nasledne si ma vychutnal Ghost. Naopak s WMSom sa mi podarilo pekne superit a predbehol ma az cez zastavky v boxoch. Neviem co sa dialo za mnou, ale asi vinou subojov som sa stale, aj po boxoch drzal 2-3-4. mieste so slusnym naskokom. Postupne ma dobehli teda Agarash, Poly a opat WMS. Nebolo to uplne bez boja z mojej strany, ale rychlostne som nestacil. Nakoniec este Poly vyrobil pred cielom v jednom z poslednych kol hodiny takze nakoniec 4. miesto. Takze maximalna spokojnost s vyrovnanou jazdou bez zbytocnych chyb.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #5
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Quali 14 prost? jsem na víc nem?l

Sprint 1: N?jakým záhadným zp?sobem jsem se vymotal až na 5.

Sprint 2: Katastrofa a 12.

Long: Do pitu celkem ok, jenomže jsem si nevypnul opravy a mechanici se rozhodli opravovat n?co na nerozbitém aut?, takže ztráta cca 20 vte?in, potom jsem se snažil trochu zrychlit, ale kousek p?ed cílem jsem ud?lal školáckou chybu p?i p?edjížd?ní chybujícího Masterfula. Moje hloupost a šup do pneumatik.

Celkov? jsem nespokojen, omlouvám se teamu za špatnou reprezentaci a koleg?m závodník?m a za pojízdnou šikanu. Snad jsem nikoho až tolik nepoškodil
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

V?era jsem p?vodn? nem?l v?bec jet, jenomže Haradovy problémy s netem... no musel jsem zasko?it na hlavní závod. Dom? jsem p?ijel po osmé, na server jsem se dostal po prvním závod? a neodjel jsem ani jedno kolo p?ed závodem.
Našt?stí jsem startoval zezadu, takže jsem se mohl v klidu rozjezdit. V T2 se to mlátilo, blížil jsem se pomalu, abych to nedostal.. dostal jsem to stejn?. N?kdo se rozjížd?l a p?ímo do m?. Vzal jsem to ?eln? do bariéry, abych si neobil záv?sy. Než jsem se vyhrabal, tak jsem ztratil 20s na dalšího p?ed sebou. Aspo? ale bylo víc klidu na to uvedení do závodní teploty. Pár kol jsem hotlapil, ?asy kv?li v?tru nic moc, ale stejn? jsem se za?al probíjet. Poboxech jsem už byl na bodech a nakonec jsem se protla?il až na 9. místo, když Masterful pár kol p?ed koncem "uvolnil" cestu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.