Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.8.2008   #1
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default Týmová bitva LX4@SO Chicane route - tiskovka

Tak dneska jsem si chtel po delsi dobe znovu zajet LFS. Docela logicky, jsem narazil na lidi, ktere jsem na trati neznal, ale jak jsem poznal, tak bych ani nechtel znat jako zavodniky samotne...

Kvalifikace, nekde okolo 11 mista, spokojenost moc jsem netrenoval, pozdeji se ale ukazalo ze bylo zbytecne nejakou kvaldu vubec jet

Sprint 1: Star do pohody, T1 se takdy dala, pak jsem ale na rovince zacal predjizdet Bohemiana z KxR/dravgunov na foru tusim) a to jsem asi nemel delat, u prvniho splitu do me zboku najel a celeho me otocil, on si pokracoval dale jakoby nic a ja jsem prisel asi o 10 mist. S pocitem ukrivdenosti jsem se vydal tedy na stihaci jizdu, behem asi jednoho a pul kola jsem predjel par jezdcu, na rovince za startem jsem vsak predjel peppu a v zajmu fair play jsem do zatacky trosku pribrzdil, pro hotlapery asi nova zkusenost ze se tam da i brzdit, tak jsem to schytal zezadu a pul auta tam nechtal, tak jsem to dojel, tak nejak ze jsem dojel

Sprint 2: Chtel jsem si spravit chut, ale bohuzel to zase nevyslo. Docela pekne souboje, ale pak nektery nestastnik za T1 otocil auto, to by bylo v pohode, dal se objet, ale kolega vedle me mi ho poslal primo pred cumak - taky zkazeny zavod, to se neda zase tak moc ovlivnit, to chapu...

Long: nikam jsem se nehnal, po prvnim kole jsem ale vyjel vice ze stopy nez jsem cekal a o nekoho se otrel(timto se mu omlouvam) nastesti jsem ho nijak nezpomalil ani nijak neposkodil, jen ja jsem to schytal bokem do svodidel...takze taky pro me konec

Co se tyka samotne organizace, tak ta byla vyborna, rychla a bez komplikaci jak to ma by, ale porad je zde problem chatovani kdyz se stavi rost, nekteri lide nevidi ani velke zlute pismo a porad si pisou svoje, da se to prezit, ale nemusel by to tak byt.

Zaverem jen to, ze mam z dnesniho vecera smisene pocity, pochybil jsem dneska i ja, stalo se par nestastnych nehod, ale nejvice me stve arogantnost nekterych jezdcu, nejak to ale neresim, jen me mrzi ze me pak ti lide narknou z toho ze jsem za to mohl ja....
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 4.8.2008 at 23:13.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #2
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Dnesny vecer bol absolutne najhorsim pocas mojej lfs kariery. A vsetko som si posral iba sam.

Kvali, a oba sprinty odpalena spojka, nejak mi nedoslo, ze treba poriadne vyslapavat plyn.

Long: Moja velka chyba pri vyjazde z tunela pred cielovkou. Ked som nezvladol auto, a riadne to tam pozametal. Ospravedlnujem sa vsetkym (Eraser), ktory na to nejako doplatili.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 5.8.2008 at 00:45.
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #3
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Zhodnotim vsetko :

QUAL : Dal som PB, ale casy boli naozaj brutalne tak som skoncil na 9 tom mieste ale maximalna spokojnost.

SPRINT 1 : Ten sa mi velmi pacil, ciste napinave preteky, bez nejakeho problemu, to bolo fajn.

SPRINT 2 : Uz to zacina. T1 brzdil som za eraserom uplne normalne, zrazu prvy stuch zo zadu, po nom nasledoval druhy a skoncilo to tak ze som bol otoceny do protismeru. To by sa este rozchodit dalo, take veci sa stavaju ale potom to pokracovalo ked som sa stretol s OMR|Gdf. Hned pri prvom predbiehani po 1.splite som bol na jeho urovni, na vnutornej strane, lenze ma zavrel. O par kol neskor som sa pred neho dostal ale v 2. zakrute po 1.splite (co sa chodi na 2ku) ma zavrel opetovne. Nakoniec ale aj tak, ano budu to tvrde slova, dostal co si zasluzil ked som ho v poslednom kole prebehol.

LONG : Zaciatok celkom fajn, postupne som sa predieral dopredu, ked som isiel predbehnut OMR|Gdf na vyjazde z T1 dostal pretacavy smyk, samozrejme nechcel stratit poziciu tak isiel co to da a dost ma odrazil mimo stopy, pozrazal som par kuzelov a stratil 2 pozicie. Postupne sme sa zas predierali az vznikla obrovska mela po cielovke, hromadna havaria, strecha, koniec.

Celkovo : S niektorymi su naozaj super zavody, ale niektori jazdia sice rychlo ale bezohladne, pripominaju mi dost AIcka, ktore vedeli ist len svoju stopu.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #4
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Cool

v Prvni rade omluva Thorovi za sprint 1. Lehce jsem mu tuknul zezadu do auta a vzhledem k tomu, ze uz tak tak krotil zacinajici smyk, nemel moc sanci. Neudelal jsem to schvalne, ale opravdu jsem nepocital s tak razantnim zpomalenim.

Zavody byly celkem fajn. Sprint jedna jsem si podelal kolo pred cilem a spadl z jedenactky na patnactku...smula....sprint dva byl supr. Nekolik fair souboju na hranici, ale fair... Sice si nekdo stezoval, ze jsem nenechaval moc mista, ale muj nazor je ten, ze na auto to bylo ...

Long se vydaril asi nejvic. Predem dalsi omluva, tentokrat KxR Radimovi tusim, ktery me predjizdel na rovince, me zaplavalo auto a trochu jsem do nej stouchl...nastesti se to obeslo bez nehody. Do prvniho pitu jsem jel ze ctvrteho mista a nejakym zazrakem se propadl az na pate... Pneu jsem nechal, ponevadz drzely nad ocekavani dobre. Asi jsem bral moc paliva. V druhe pulce jsem svedl dost souboju o pate misto. Asi pet kol do cile jsem prenechal pozici Ghostovi po nevyvedene akceleraci z T1 a zavesil se za nej. Bohuzel pro me udelal skolackou chybku a v sikane to poslal tak nestastne, ze jsem se mu uz nemohl vyhnout... pokles o tri mista...smula... Jinak fajn zavodni vecer. Vyhnul jsem se vetsine kolizi a to je hlavni...


Jeste jednou sory za sprint 1 to ThorR....
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #5
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

V mým p?ípad? se jednalo o premiéru v takovémhle v?tším závod?, a prakticky první závody od koupeni licence a volantu (jaro 2008).

Tomu odpovídaly i moje ?asy, a p?i pohledu do výsledkové tabulky se mi rozjížd?l úsm?v na rtech.

V prvním sprintu jsem se dostal asi do 2/3 pole, a nedobrzdil do zatá?ky, a p?ední ?ást mého auta si potykala se zádí Harada z týmu CeRT. Snahou o napravení bylo p?enechání mé pozice jemu. Tímto se mu ješt? jednou velice omlouvám.

Nicmén? jsem se rozhodl pro LONG závod jet taktiku " a ten ?ernej vzadu, vystrkuje bradu" a p?estože jsem dostal od n?kolika jezdc? i 2 kola,
v kone?ném výsledku jsem dojel 14 díky jezdc?m, kte?í odpadávali a odpadávali..... a urval cenných (tuším) 9 bod? pro náš tým.

K organizaci závod? vyložen? výhrady nemám, jen bych zp?ísnil postihy za chat nap?. p?i stav?ní roštu... Nebudu onen tým jmenovat, ale p?ipadalo mi, že bu? nevidí, nebo necht?jí vid?t, nebo jim je to prost? jedno, a po?ád a po?ád psali a psali....

Nicmén? pro m? to byl závod hezký, náro?ný, a pou?ný T?ším se, až se zase potkáme n?kde na trati.
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #6
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Question

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Zhodnotim vsetko :



LONG : Zaciatok celkom fajn, postupne som sa predieral dopredu, ked som isiel predbehnut OMR|Gdf na vyjazde z T1 dostal pretacavy smyk, samozrejme nechcel stratit poziciu tak isiel co to da a dost ma odrazil mimo stopy, pozrazal som par kuzelov a stratil 2 pozicie. Postupne sme sa zas predierali az vznikla obrovska mela po cielovke, hromadna havaria, strecha, koniec.

Celkovo : S niektorymi su naozaj super zavody, ale niektori jazdia sice rychlo ale bezohladne, pripominaju mi dost AIcka, ktore vedeli ist len svoju stopu.
sry za reakci, ale doplnim, ze z replaye je videt, ze na vyjezdu jsem te zamerne nevyhnal, ale mel jsem co delat s autem, abych na vyjezdu nezustal stat kolmo.... To zavirani....mam na to svuj nazor, ale tvuj ti vyvracet nebudu...
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #7
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default




Q: 2. místo, mohlo to být lepší, ostatn? to m?že být vždycky.

S1: Po startu jsem si držel Harada na dost?el až do kolize v T1 n?kdy za p?lkou. Uklouznul mi zadek a pak jsem už jen cítil náraz. Dost možná moje chyba, omlouvám se. ?ešení necham v rukou božích...

S2: Nejlepší okamžiky ve?era, 4. místo po startu z 11. fleku.

L: Pic, bum, bác... Sk?íp, prásk, uíííí... Ze závoud si vybavuju jen dvojic KxR, která se mi neustále motala pod kola... Kolikrát jsem je musle p?edjet, to fakt nevim. Jinak si o longu ned?lam žádné iluze, prase?ina na druhou, jak z mojí strany, tak z toho co jsem vid?l od ostatních.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

KATASTROFA ! Takze najprv k mojim osobnym vykonom >

Q : Naprd cas, asi 5. miesto
R1 : Moja chyba, prepad asi na 6. ci 7.
R2 : Dostavam sa k faze vecera, kde mi ucinkujuci zacali pripominat prasata. Pri najazde do T2 isiel neskoro na brzdy Kid, cim ma dostal do smyku. Nastastie ako jeden z mala bol pri zmysloch a minimalizoval skody strhnutim riadenia mimo, cize z mojej strany vpohode. (hlavne v porovnani s longom)

L : Je to smutne, ale je to tak. LX4 nie je auto pre kazdeho. Mnohi ho nevedia udrzat (bez nadsazky) ani na rovinke. Ini sa pre zmenu deru do predu hlava-nehlava uz v prvom kole aj cez ZLTU VLAJKU - v suvislosti s cim by som chcel pozdravit Thora a Bohemiana.
Vdaka tomu som sa ocitol na poslednom mieste s dost velkou stratou. Aj napriek tomu som pokracoval, hoci asi o 9 kol som vdaka pilotovi neuspesne bojujucemu s autom na rovinke opat skoncil na chvoste. S domlatenym autom som sa zrejme vplyvom magickych sil dostal asi na 8. miesto, kde stacil len dotyk so stenou, ktora ma 2 kola pred koncom okamzite katapultovala na strechu. Paradna fyzika, hlavne ze mame BF1.
Ked uz sme pri tej streche - pozdravujem pilota bielej LX4 ktoreho identitu sa mi nechce zistit > ked sa dostanes na strechu, nie je najlepsi napad cakat uprostred zatacky kym ta niekto otoci naspat.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #9
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Ini sa pre zmenu deru do predu hlava-nehlava uz v prvom kole aj cez ZLTU VLAJKU - v suvislosti s cim by som chcel pozdravit Thora a Bohemiana.
Ja te taky zdravim, kdyz se kouknes poradne na ten replay, tak z me strany doslo k predjeti pod zlutou vlajkou pouze bohemiana, a to kdyz se tato vlajka u me rozsvitila uz jsem ho predjizdel a v te dobe uz jsem sel po brzdach, po druhe se mi rozsvitila kdyz jsme byli my dva vedle sebe, takze nevim kdo byl pred kym, jinak jsem pod zlutou nepredjizdel...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 5.8.2008 at 00:31.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Hr?za na druhou:
quali: v pr?b?hu prvního kola jsem zjistil, že nevidím na celé zrcátko (používám jen reál a nemám minimap), tak jsem zastavil na kraji, abych vlezl do options a ruka mi n?jak automaticky klikla na spectate jsem lama, já vím

sprint 1 a 2 - moc si nepamatuju, závody n?kde v p?lce pole

long - po startu jsem jel docela opatrn?, p?ede mnou se ob?as tvo?ila zácpa, necht?l jsem do nikoho vrazit. Toho využili ostatní, kte?í to opatrn? jedoucí auto p?edjeli z?ejm? v dom?ní, že se loudám schváln? Ale bylo to všechno ?istý, moje chyba, že neumím bránit, takže propad až n?kam na 17. Pak jsem se trochu sebral a za?al to sjížd?t až do osudného kola, kdy byla za cílem hromadná nehoda a já to do n?koho stojícího nap?í? napral Byla to moje chyba, žlutá vlajka mi svítila, jenže já myslel, že tam je jedno auto jako vždy a neubral jsem v?as a pak už jsem to neubrzdil, následoval katapult do vesmíru a p?istání na st?eše->konec.. Sorry

Jinak m? dost mrzelo, že n?kte?í si absolutn? neváží práce Agarashe, který to pro nás organizuje a vesele si kecali a sabotovali roz?azování. To o vás taky n?co vypovídá.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #11
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
... po druhe se mi rozsvitila kdyz jsme byli vedle sebe, ...
Pokial ide o to (sorry za kvalitu)

O to mi ale neslo. Vseobecne sa tu jazdia prve kola longov nebezpecne agresivne a tentoraz som doplatil na vas dvoch.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #12
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

QUAL : Nejhorsi kvalifikace meho zivota, pomale casy a kdyz se uz zacinalo darti doslo mi v pulce trati palivo takze spectate. Celkem trapna chvilka.

SPRINT 1 : Start OK po T1 a jizda bok po boku s Thorem. Pri najezdu do pomalejsi casti jsem pak pridal vic plynu nez bylo zdravo a zadek LX4 se smyknul a oprel o Thora (replay k dispozici) coz se mi zda jako normalni zavodni incident. Rozhodne nejsem arogantni a nenecham si nic libit. Jestli chce Thor pozici zadarmo tak u me breci na spatnem picecku. Spranglerovi bych se chtel omluvit, dupal jsem na brzdy co to slo, ale marne. Byla to velka rana a nedivil bych se kdyby to slo na posouzeni od komisaru. Zbytek uz byl poklidnejsi a i pres znacnou nervozitu jsem se nejak doplazil do cile na 8 miste.

SPRINT 2 : Po predchazejici jizde velice krasne 4 misto na startu a tak jsem pomyslel aspon na nejakou tu pozici na bedne. Pozice se tak nejak prelevaly sem tam a dostat se pred oponenty bylo nekdy az nad moje sily. K moji radosti se to podarilo a vytezil jsem ze zavodu maximum coz mi dodalo dobrou naladu a zbavilo stresu. 1 misto

LONG : Hlavne nechybovat, nerozmlatit a nikoho nesejmout. V pripade utvorenych skupinek v prubehu jsem se vozil spis na konci kazde skupinky a cekal co se stane. Docela se to vyplacelo do chvile, kdy se po cilove rovince stala slusna mela a kazdy kdo byl pobliz mel plne ruce prace. Nekteri ziskali, ale drtiva vetsina skoncila spatne. Skoro bych i projel, ale naraz do jednoho vozu me zabrzdil a pak uz to byl spis boj s poskozenym autem. I kdyz jen mirne, ale ovladatelnost sla dolu. Na nejake dojizdeni a predjizdeni to nebylo a tak jsem se vozil a tezil z danych situaci. Ve skupince s nekym z OMR, Radkem a Ghostem se prelevalo poradi, Ghost byl z nas nejrychlejsi, tak jsem aspon nasadil defensivni stopu v mezich pravidel, ale rychlik Ghost a moje chyby mi ukazaly moje misto. Ghostovi bych se chtel stejne omluvit pokud se mu neco nezdalo. Nakonec 7 misto za ktere jsem rad.

Celkove : Nemam problem s nikym, ale zadarmo nic nebude.

2eraser: Z meho pohledu jsem se te pri zobrazeni zlute vlajky ani nedotknul. V mem replay jsi se prvni dotknul Radka pak Jste se dostali do kontaktu s Thorem a co mam delat asi ja. Po kontaktu s Thorem vase rychlost klesla a pri mezere mensi nez 30cm holt nemuzu reagovat jako pri odstupu 50m.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 5.8.2008 at 00:45.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #13
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
.

SPRINT 1 : Start OK po T1 a jizda bok po boku s Thorem. Pri najezdu do pomalejsi casti jsem pak pridal vic plynu nez bylo zdravo a zadek LX4 se smyknul a oprel o Thora (replay k dispozici) coz se mi zda jako normalni zavodni incident. Rozhodne nejsem arogantni a nenecham si nic libit. Jestli chce Thor pozici zadarmo tak u me breci na spatnem picecku.

hmm, trosku silna slova nemyslis? Nevim jak by ti bylo, kdybys uz byl pred autem, a on by do tebe zezadu najel a celeho te otocil a vklidu by si pokracoval dale, myslim, ze bys nebyl tak stastny, zkus si precist pravidla a nebo zapremyslet co je fair play a co je bezhlava jizda pres mrtvoly...


Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Pokial ide o to (sorry za kvalitu)

O to mi ale neslo. Vseobecne sa tu jazdia prve kola longov nebezpecne agresivne a tentoraz som doplatil na vas dvoch.

no tak po shlednuti priznavam ze to byla moje chyba, nicmene z te fotky neni videt ze kdyz se mi ta vlajka rozla, tak jsem byl rozjety a na rucku jsem to zase otacet nechtel a jeste ten stres k tomu, kdyby tam v tom esicku nestalo to auto, tak by to pekne vyslo, tak za tohle se ti tedy ofiko omlouvam
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #14
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Poslední kolo PB a 5. flek.

R1: V šestým kole jsem šel p?es harada, kterej m?l kontakt s Ghostem. Pak jsem až do p?edposledního kola jezdil za Radkem a Jardou. Dotáhl jsem je, zkusil jsem je p?edjet, ale ud?lal jsem chybu, takže m? p?edjel Felix. Místo druhýho nakonec 5. místo.

R2: Start ze 7. Reycovi se omlouvám za první š?ouch, brzdil jsem pozd?. Podruhý to bylo kv?li nárazu zezadu od Jardy, ten s tím asi ale nemohl moc d?lat. Pak pár souboj? s Felixem a kroužení za eraserem a p?ed Ghostem. Ten m? pozd?jc p?edjel, na oplátku jsem p?edjel já erasera, v cíli zase 5, i když jenom o pár setinek, když Ghost v poslední zatá?ce ud?lal chybku, ale m?l štestí.

Long: Start zezadu, 17. Po pár kolech jsem se dostal na 12. místo. N?kolik kol jsem se kolem týhle pozice pohyboval, bylo tam docela horko a po?ád se m?nilo po?adí. Trochu m? znervóz?ovala dvojka KxR p?ed a za mnou, ale v T1 v desátým kole to už bylo jedno. Auta lítaly všude kolem, já jsem m?l št?stí, že jsem se protáhl, i když jsem postr?il Reyca, v tom laufu jsem nestíhal, sorry. (Te?, když si znova projíždím celou situaci, tak to bylo docela brutální, Valenta hadra na druhou.) Každopádn? zni?ehonic jsem byl šestej s náskokem. Ješt? než jsem v 18. kole zajel do boxu, tak jsem p?edjel Jimika. Tady to bylo s kontaktem.. nevím, jestli jsem nezato?il do T1 moc pozd?, nebo on moc brzo.. Trochu ale ztratil, takže se omlouvám. M?l jsem taky myšlenky trochu na jiným míst?, než m?ly v ten moment být. V boxech jsem se dostal p?ed Gandalfa, kterej pak pro m? necht?n? ud?lal kus práce, když za sebou držel x kol Ghosta a ostatní, takže jsem se mohl utrhnout na 20 vte?in. Dojezd byl poklidnej, padlo n?kolik PB, nakonec 4., super.

Suma sumárum jsem spokojenej, i když m?sto ud?lalo svoje. Konkrétn? na téhle trati se nedá nejlíp p?edjížd?t a když už, tak to chce vzájemnej respekt. Ten tu hodn? lidem v n?kterých momentech chyb?l (m? nevyjímaje), takže to podle toho vypadalo.

P?íšt? bok?m zdar.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #15
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Ked uz sme pri tej streche - pozdravujem pilota bielej LX4 ktoreho identitu sa mi nechce zistit > ked sa dostanes na strechu, nie je najlepsi napad cakat uprostred zatacky kym ta niekto otoci naspat.
Možná jsem to byl já a nem?l jsi m?j skin. Doporu?uji ti seznámit se s pravidly:

"Závodník nesmí použít tla?ítko RESET. Pokud je Váš v?z ve stavu ?i pozici, která znemož?uje další pokra?ování v závod?, jste povinni v?z z trati odstranit p?epnutím do pozorovacího módu po odjetí celého závodního pole, nejpozd?ji do p?íjezdu prvního jezdce."

Jenže m? pak p?išlo blbý, nechat tam vymlet ješt? další auta, tak jsem SPEC hodil hned, tebe jsem nestihl tak o 1/2sec.
A mimochodem, mohl sis za to upln? sám, žlutá ti svítila asi 300m a ty jsi to furt valil na plný plyn (já jsem ud?lal stejnou chybu, ale aspo? to neházím na jiné).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #16
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

2thor: Jak by mi asi bylo, to vis ze bych byl nastvanej. Neudelal jsem nic naschval, proste ustrelil zadek, ale tobe se to asi nikdy nestalo. Nereknu kdybych se oprel prednimy koly. Jestli podle tebe jedu pres mrtvoly tak si prosim prohlidni replaye. Silna slova ne, pokud nekdo vyrukuje s tim ze jsem arogantni a jezdim pres mrtvoly nenecham to bez odezvy.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #17
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
...
Všechno v pohod?, souboje s tebou a Radkem byly to nejlepší ze závodu. Bylo to dost zábavný, vždycky jsem ujel, ale pak m? s pravidelností n?kdo p?ede mnou dohnal k chyb? a zase znova. Jen škoda že se to d?lo pom?rn? vzadu ve st?edu pole, to byla jediná chyba. V?ci co se mi nelíbily se d?ly okolo...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #18
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
2thor: Jak by mi asi bylo, to vis ze bych byl nastvanej. Neudelal jsem nic naschval, proste ustrelil zadek, ale tobe se to asi nikdy nestalo. Nereknu kdybych se oprel prednimy koly. Jestli podle tebe jedu pres mrtvoly tak si prosim prohlidni replaye. Silna slova ne, pokud nekdo vyrukuje s tim ze jsem arogantni a jezdim pres mrtvoly nenecham to bez odezvy.
Nevim no, jen jsem rikal ze jsem s vama nemel jeste tu cest se potkat a stacilo mi jedno kolo a udelal jsem si obrazek. Jeste k tomu incidentu, tak nebylo ani treba pridavat plyn, stejne jsem byl na vnitrku a jel jsem obranou stopu, takze kdybys tam tak nepridaval zbytecne tak jsme mohli vklidu dojet, teda ja jsem mozna mohl ale jinak pohoda, ja jen ze mi to rislo divny...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #19
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Možná jsem to byl já a nem?l jsi m?j skin. Doporu?uji ti seznámit se s pravidly:

"Závodník nesmí použít tla?ítko RESET. Pokud je Váš v?z ve stavu ?i pozici, která znemož?uje další pokra?ování v závod?, jste povinni v?z z trati odstranit p?epnutím do pozorovacího módu po odjetí celého závodního pole, nejpozd?ji do p?íjezdu prvního jezdce."

Jenže m? pak p?išlo blbý, nechat tam vymlet ješt? další auta, tak jsem SPEC hodil hned, tebe jsem nestihl tak o 1/2sec.
A mimochodem, mohl sis za to upln? sám, žlutá ti svítila asi 300m a ty jsi to furt valil na plný plyn (já jsem ud?lal stejnou chybu, ale aspo? to neházím na jiné).
Uznavam, ze som mal brzdit skorej a dat bacha. Ale ajtak si stojim za svojim vyrokom, ktory sa mimochodom nijakym sposobom nesnazi obvinit za tento incident teba. Len som spomenul, ze nie je najlepsi napad cakat uprostred zatacky na streche.

2 Thor - Vporiadku. Len aby sa z toho poucili aj ostatni a ked uz nic ine, aspon neposkodzovali ostatnych.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #20
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Neplanoval jsem, ze tento zavodni vecer stravim za volantem, bohuzel Spangleruv internet si myslel neco jineho

Q: Kvalifikaci rozjel jeste Spangler a Pablo, ale co cert nechtel Pablo asi po 5 minutach odstoupil - pry nejaky zkrat mezi volantem a zidli Rozhodl jsem se, ze mu vyjedu alespon nejakou pozici, aby nemusel startovat z uplneho konce. Uplny konec to sice nebyl, ale moc jsem mu taky nepomohl

S1: pouze jako divak

S2: Nastoupil jsem misto Spanglera, kteremu definitivne odpadlo pripojeni. Start z nejake 18. pozice, pak jsem se diky chybam souperu a odpadliku dostal az na 14.misto, ktere jsme neudrzel a na konec uplne mimo body.

L: Start z treti rady. Nikam jsem se moc nehnal a cekal az se auto dostane do provozni teploty mezi tim jsem ztratil par pozic. Pak jsem dotahl Peppa a po dvou kolech jsem zkusil zautocit na cilovce. Pri najezdu do T1 jsem mel dostatecny presah a v jednu chvili jsem byl dokonce vetsinou auta pred nim. Rozhodl jsem se, ze uberu, abychom se tam oba vesli. Bohuzel on neudelal to same a stale drzel svou stopu. Priznavam, ze se mi auto pri zpomalovani malinko svezlo na vnejsi stranu coz v kombinaci s tim, ze Peppo chtel udrzet pozici znamenalo epochalni hromadnou nehodu asi sedmi aut, ktere mi je dost lito. Mohl jsem sice pokracovat na slusnem 7. miste, ale spatne nastaveni pitstopu (kompletni oprava + vymena pneu) vyustilo v naprosty propad se kterym se uz nedalo nic delat. V cili 11. misto.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 5.8.2008 at 10:00.
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.