Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.12.2010   #621
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Bol jeden reštart, JEDEN. Ale teraz to vidím asi na tri. Dáme anketu? ;-)
To bych klidne dal , starty v cupu jsou p?kn? ostrý, ale pokud budou lidi trenovat, tak to tam snad budou posílat s lehkým vynechaním plynu ?i p?ibržd?ním aby neohrozily další závodníky
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #622
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

T?ch restart? bude asi n?kolik. Teda pokud sonyk si za našimi zády nepo?ídil za šikanou vrakošt? . Ale p?i trénincích jsme p?išli na další zajímavou v?c. Na startu uvidí na vlajky, co budou ur?ovat sm?r v?tru, asi prvních 8 lidí. Kdo bude startovat t?eba 20., tak bude muset spíš koukat kolem sebe a vlajek si ani moc nevšimne, takže prvních cca 8 bude mít k po?adí ješt? malej bonus navíc .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #623
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Sem m?l zas n?jakou imbecilní náladu tak sem tu n?co b?hem 5 minut stvo?il


EGT cup ten je prima, hlavne když je venku zima, zav?u doma, brko dam si, pivko-dv? a jedu kamsi, motam se jak nudle v band?, jezdím to však kv?li srand?, v ned?li až p?ijde ?as, t?icet se nás sejde zas, do tuhýho trochu pude, v T1 zas halda bude, Jarda ten nás p?kn? zjebe, Dohnalíku - myslim tebe, ?ákej restart, jedem dál, vyhrát bych si jednou p?ál. Vtipné je však moje p?ání, Klouczech smíchu dost se brání. Al? m? to nevadí, žena ta mi poradí : kašli na to, dej si pauzu, dáme si te? naší "kauzu", a to já mám nejrad?i, LFS jí nesta?i .... a vo vo votomtoje
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #624
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já se vsadím, že restarty nebudou, ale v cíli bude tak ?tvrtina startujících.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #625
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Jarda ten nás p?kn? zjebe, Dohnalíku - myslim tebe
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #626
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
T?ch restart? bude asi n?kolik. Teda pokud sonyk si za našimi zády nepo?ídil za šikanou vrakošt? . Ale p?i trénincích jsme p?išli na další zajímavou v?c. Na startu uvidí na vlajky, co budou ur?ovat sm?r v?tru, asi prvních 8 lidí. Kdo bude startovat t?eba 20., tak bude muset spíš koukat kolem sebe a vlajek si ani moc nevšimne, takže prvních cca 8 bude mít k po?adí ješt? malej bonus navíc .
Tech vlajek jsem si všiml ale do první osmicky nedostanu takže mi budou k ni?emu. zatim tam mam 1:05:60 a to jsem nem?l 30 kg a nefoukal vitr.
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #627
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Sem m?l zas n?jakou imbecilní náladu tak sem tu n?co b?hem 5 minut stvo?il


EGT cup ten je prima, hlavne když je venku zima, zav?u doma, brko dam si, pivko-dv? a jedu kamsi, motam se jak nudle v band?, jezdím to však kv?li srand?, v ned?li až p?ijde ?as, t?icet se nás sejde zas, do tuhýho trochu pude, v T1 zas halda bude, Jarda ten nás p?kn? zjebe, Dohnalíku - myslim tebe, ?ákej restart, jedem dál, vyhrát bych si jednou p?ál. Vtipné je však moje p?ání, Klouczech smíchu dost se brání. Al? m? to nevadí, žena ta mi poradí : kašli na to, dej si pauzu, dáme si te? naší "kauzu", a to já mám nejrad?i, LFS jí nesta?i .... a vo vo votomtoje

Ty vole dobrý básnicky st?evo
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #628
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Sem m?l zas n?jakou imbecilní náladu tak sem tu n?co b?hem 5 minut stvo?il


EGT cup ten je prima, hlavne když je venku zima, zav?u doma, brko dam si, pivko-dv? a jedu kamsi, motam se jak nudle v band?, jezdím to však kv?li srand?, v ned?li až p?ijde ?as, t?icet se nás sejde zas, do tuhýho trochu pude, v T1 zas halda bude, Jarda ten nás p?kn? zjebe, Dohnalíku - myslim tebe, ?ákej restart, jedem dál, vyhrát bych si jednou p?ál. Vtipné je však moje p?ání, Klouczech smíchu dost se brání. Al? m? to nevadí, žena ta mi poradí : kašli na to, dej si pauzu, dáme si te? naší "kauzu", a to já mám nejrad?i, LFS jí nesta?i .... a vo vo votomtoje
a pak že hulení ni?í mozkovy bu?ky
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #629
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

no jak tak koukam tak asi nici , co dneska v 8 nekdo pojezdit ? jinak bez kg 1:04:86 , s 1:05:32
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #630
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ja zrejme nepojedu. mam to tu nejak rozstehovany a neni casjezdit.pokudto pujde odadminuju vam star. na restarty to moc nevidim. preci jen v prvnim kole se to tam zase tak nehrne. ale v zavode to vidim na hodne leteckych dnu :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2010   #631
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mno tak som za?al opä? trénova? (FXR, 30 kg, silný vietor), a nech robím ?o robím, inak ako na R4/R3 to nevidím, ?o s tým? Pravá predná R3 s nijakým tlakom (170 - 210) nevyzerá že by vydržala, a s týmto setupom ale v neobmedzenej verzii som bol v nejakom inom preteku spokojný...

PS: OK, priznávam sa, nikdy som si nevšimol že vlajky vejú (vlajú?) pod?a smeru vetra. :-)

Edit: Ešte dodám, že som skúšal da? viac výkonu aj b?zd dozadu, zníži?/zvýši? prítlak vpredu, ako vždy ?o najmenej zatá?a?, ?o najmenej pískania, ale akosi to zatia? nesta?í. Ono prevod plného na obmedzený setup asi nie je len tak ako to robím, zmeni? stály prevod, trochu prítlaky a pneu, verím že aj podvozok by mal by? trošku možno iný.
Attached Files
File Type: set FXR_FE2_egtgtr32.set‎ (132 Bytes, 1 views)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 15.12.2010 at 09:05.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2010   #632
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Kdyz uz nas ceka ten vitr, tak by me zajimalo, jak je vubec vitr simulovan v LFS?

Fouka po celou dobu stale stejne a stejnym smerem, nebo fouka v poryvech, pripadne s ruznou intezitou?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2010   #633
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Kdyz uz nas ceka ten vitr, tak by me zajimalo, jak je vubec vitr simulovan v LFS?

Fouka po celou dobu stale stejne a stejnym smerem, nebo fouka v poryvech, pripadne s ruznou intezitou?
jestli fouka v poryveck tak to nevim, smer se jen malinko meni, rychlost je od 37 - 44 mozna i vetsi rozmezi, zatim kdyz mne to zkouseli tak to foukalo na sikany a pak doprava pak se dala v klidu, kdyz ruzne fouka tak se i jezdi jinak u zdi ... skoro celej okruh jinak chce si to zkusit .. pak ten zavod bude o to kvalitnejsi kdyz se to vsichni nauci projizdet bezpecne a rychle

pro fxr to chce velkej pritak
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2010   #634
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja to vnimam tak, ze smer se muze menit dost podstatne a taky rychle. Behem dvou kol se klidne uplne otoci. Nevim, jak je to se silou.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2010   #635
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Když fouká vítr, tak se sm?r m?ní (lze to sledovat na vlajkách podél trati) a síla se taky m?ní, ale jen v ur?itých mezích. Slabý vítr je od 1 km/h do 20 km/h, silný vítr od 20 km/h do 40 km/h.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2010   #636
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Když fouká vítr, tak se sm?r m?ní (lze to sledovat na vlajkách podél trati) a síla se taky m?ní, ale jen v ur?itých mezích. Slabý vítr je od 1 km/h do 20 km/h, silný vítr od 20 km/h do 40 km/h.
ja by som povedal ze slaby 4-25kmh a silny 26-50kmh...teraz som to skusal a silny som mal najviac 48 a najslabsi 26 a nikdy si nepamatam ze by slaby mal menej ako 4kmh
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2010   #637
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Co to tady ?ešíte?
Já ?eším, jak se kua trefit do tý šikany. Layout byl dobrej nápad.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2010   #638
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Nejlepší je se do ní trefit tak, aby jsi ju projel

Jen tak pro zajímavost, v?era p?i testracu v rámci GTAL na FE Black s vozy GT9 (GT2 + 1% Rest pro všechny vozy) nás startovalo 32, po hodin? nás jelo už jenom 12 . A zkuste hádat, kde to minimáln? každej druhej odpadlík poh?bil a to nefoukal vítr . Co teprv toto kurnik?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2010   #639
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Jo to byl fajny race Startoval jsem tusim 13. a dojel 5. Obrovska umrtnost, ale hadam, ze spousta lidi nejela tak opatrne, jak pojedou pri ostrem zavode. A kdo vi, kolik lidi doplatilo na rozstrelene gumy. Ja osobne teda mel hned nekolikrat namale. A sikanou jsem nelital naplno, radeji ubrat - na jistotu.

No jinak cely tyden treninku jsem si vyhradil prave na GTAL, takze uz budu mit az zitrek na trenink EGTcupu. Hadam si jen parkrat vyzkousim vitr a jinak nic. Ona to bude vic loterka nez poradny zavod.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2010   #640
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

A já jsem vám to (s tím layoutem) ?íkal!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.