Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2011   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 6. závod

...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: internet fail.

R: Start z 13. místa, p?edpoklad pro dobrou srandu. T1 pohoda, prokousávání nahoru postupn? dle plánu (akorát za 1. kolo p?ed šikanou se omlouvam Jardovi, to jsem n?jak nevychytal). Setup ok, jen jsem neodhadnul palivo. V kvali mi to žralo 2,3 a s tim jsem po?ítal i na závod, jenže najednou to jelo za 2,1. Takže jsem vizil n?jakých 10% navíc. Ale to neni až tak moc. P?kný souboj byl s Rodem a Flamem, to bylo to nejlepší ze závodu. Pak se mi tak n?jak da?ilo ujížd?t až do cíle. Škoda jen t?ch 10% v nádrži, v kritický okamžik, kdy šlo napálit jedno kolo, jsem m?l o 10% víc a takže jsem se nakonec pod 34 nedostal. Ale jinak spokojenost. Flame pobavil.

Na záv?r díky organizátor?m i soupe??m za cup, líbil se mi.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #3
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Na to, že jsem jel z voleje se ... Nevim kolikáté... místo celkem dalo

Race: Hehe, na za?átku jsem se nechal trochu vyvézt od Ghosta ven, ale nevadí .... Doufal jsem, že gumy celý závod vydrží a vydržely .... Nebejt ob?asných naprosto totálních zásek? LFS (Zden?k a možná i Ghost si užili super podívanou na konci cílovky )... se to celkem dalo. Po výsledkové stránce totální mizerný závod jsem zahodil úpln? v posledním kole, kdy jsem se n?jak nemohl vyhnout Petersbondovi, jezdí dobrou defenzívu.

O tomto cupu jako takovym si myslím svoje - kdo ví, ten ví. Nakonec jsem jel víc závod?, než jsem plánoval. Tož dík.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #4
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Trénoval jsem až dneska odpoledne, setup jsem na hodinu v?bec nezkoušel, jen na pár kol.

Q: Na pole jsem si nev??il už je proto, že jel Ghost, ale jelikož mu to spadlo (škoda škoda), tak jsem to pole dal, super.

R: Pohlídal jsem si bržd?ní do T1 a rval jsem to co se dá. Gumy se docela h?ály, docela jsem se ke konci o n? bál. Ghost m? samoz?ejm? p?edjel, p?kný souboje jsme tam m?li. Nakonec 2. místo, m?j nejlepší výsledek v cupu.

Taky díky jak organizátor?m, tak jezdc?m, byl to dobrej cup
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #5
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: parada, ve druhy misto jsem neveril

R: Zacatek dobrej. Darilo se mi drzet za Flamem, ale vedel jsme ze mi stejne ujede az pojedu do pitu. Ale darilo se mi drzet za sebou i Roda a to byl muj cil. Jenze prvni chyba a propad. Pak druha chyba a zase propad. Pak treti a ctvrta!! Tolik chyb jsem neudelal za celej cup. Nakonec 5tej, ale radost z toho nemam.

Kazdopadne mam radost z celyho cupu. Auto je super a uzivam si ho vic nez FXR. Skoda ze jezdilo tak malo lidi, ale i tak to byla zabava. Dik a tesim se na zari na dalsi

PS: prvni misto v tymech taky potesi (i kdyz bylo hlavne za ucast a neucast Ghosta v tymove soutezi )
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #6
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak tuto trat sem nikdy moc nejezdil a ani cas na trenovani nebyl, cili to bylo videt i na trati

Q: delal sem co slo a stacilo to na 5. misto, celkem spokojenost

R: hned po startu jsem se dostal na 3. misto kde sem krouzil za Muzem a Flamem a na Mufa uz sem se pripravoval a bohuzel chytil travu a bb, skoda mohli sme se trosek pohoniti, pak uz jsem krouzil sam, 2 chyby ale mel sem naskok a na konec 3. misto, z 6 zavou 5krat 3.flek , celkove 2. misto, z toho mam docela radost, necekal jsem to.

Cili s cupem jsem byl spokojen, spousta souboju s dost lidma, nejvice pak s Mufistem, skoda jen ze nebyla vetsi ucast, asi se lidi boji RWD , ted pres leto si dam trochu klidek a na podzim to doufam zas rozjedem ,
tak prozatim PEACE
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

S vyše 70 km v nohách (100 m prevýšenie sa ráta ako plus 1 km) som celkom slušne odpísaný, chodidlá bolia, tvár horúca od Slnka a tak, ale na tú hodinu som sa ako tak prebral.

V dvoch komplet tréningoch som dostal defekt na ?avú a hne? pravú prednú asi 5 minút pred cie?om, takže som sa rozhodol robi? stop asi v 50. minúte a vymeni? iba predné, ?o sa mi v tre?om a poslednom tréningu podarilo s nastavením 85 percent. Žia?, dnes mi vymenili IBA PRAVÚ, no a ke? ?lovek potom vie že nesmie brzdi? ani zatá?a?, tak to sa nepreteká bohvieako dobre. Aj preto ma v závere dostal rozbehnutý Stephen King. :-)

Užil som si súboje s P@chom, aj ke? bol o kolo spä?, inak ni? také extra, ale bolo zábavné sledova? pribúdajúce stopy po pneumatikách. :-)

Replay a stats na stiahnutie:
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...6-WE1r-mpr.zip
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...WE1r-stats.zip

Stats online:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html

Takže díky, pre m?a ?o vie ako tak jazdi? iba ak s FXR to bolo pou?né a sná? som sa trochu zlepšil.

Update: Ja som skon?il ôsmy? Som myslel že deviaty. :-) A mal som tretie najstabilnejšie ?asy, he?! ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 5.6.2011 at 23:19.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2011   #8
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: slusne devate misto

R: Nic moc. Ze zacatku celkem dobre rozjety, ale pak jsem udelal chybu, vyletel z trati a poskodil vuz. Po navsteve boxu propad na posledni misto. V zaveru jsem trochu dotahoval Babyho, ale bliz jak na 3s jsem se uz nestacil dostat. Nakonec diky chybe dvou jezdcu v poslednim kole a posledni zatace jsem skoncil desaty. Zda se, ze desata mista mam v tomto cupu predplacena

Gratuluji Ghostovi k vitezstvi a Substancovi k malemu vitezstvi. V mem malem a tajnem duelu ja versus Substance, vyhral on

Diky poradatelum za organizaci dobreho cupu
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #9
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Tuším asi 7 flek - výborný

R : Jarda sliboval peklo, tak mi bylo horko už na startu. T1 jsem p?ežil a za šikanou jsem pooodjel (n?co se tam stalo), pak kroužení mezi 4-7 místem, n?kdy jsem stáhl náskok, pak chyba a zase mezera. Gumy, to jsem ?um?l, držely a vydržely. Pak jsem ud?lal 2 chyby (debilní telefon na stole) tak jsem to vzal do pitu. No a asi 7 kol p?ed cílem koukám, že to nebude asi jen 36 kol, ale možná 38. Palivo jen 74%, ukazovalo mi to v quali na 2%/kolo. Tak jsem zvolnil, abych šet?il palivo a aby mne Ghost p?edjel. 38 kol bych už nedal. Noooo a asi 300 m p?ed cílem v tom kope?ku mi benál došel. Tak jsem tam rychle hodil neutrál, a? aspo? dojedu. Aspo?, že Jardu jsem defenzívou už p?ed sebe nepustil. Tímto se mu omlouvááám.

Díky za cup, mohl jsem jet aspo? ty poslední 2 závody. To auto mi se.. a baví zárove?. Jen se s tím musím nau?it.
A díky hlavn? Ghostovi nejen za cenné rady.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #10
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Jen tak ze zv?davosti jak se jezdí s tímhle upraveným autem jsem si zkusil v?era zajet závod, radši to, než se dívat ne Superstar.

Q: V kvalifikaci jsem si v??il, že bych mohl zajet slušn?jší výsledek, protože jsem m?l na kvalifika?ním setu dost najeto. Celou dobu jsem byl na 5. míst?, ale v úpln? posledním kole jsem se probojoval na 3. místo, ale ?as byl o 0,45 vte?iny pomalejší, než se mi poda?ilo zajet v tréninku.

Race: Po startu jsem za?al voln?, abych šet?il pneumatiky. Kolem 10. minuty jsem m?l pneumatiky v kritickém stavu, hodn? se h?ály a já musel zvolnit a propadl se na 6. místo. K pit stopu jsem zajel v 32. minut? a ?íkal si, že si to rozdám s Petersbondem na dálku. Ale do toho mi vstoupil Agent, který se po pit stopu vrátil t?sn? p?ede mnou a v n?kterých místech mi docela brzdil, ale užili jsme si p?kný závod?ní. Nakonec jsem to na n?j zkusil n?jakých 15 minut p?ed cílem do T1, ale nevyšlo to s bržd?ním, tak mi poodjel. Cht?l jsem ho zkusit ješt? dojet, ale ud?lal jsem chybu a šel p?ede m? Mufisto. Zbytek závodu jsem cht?l dojet v klidu, ale 7 minut p?ed cílem nevydržela PP pneumatiky a musel jsem si dát ješt? jeden pit stop, v cíli jsem byl na 6. míst?. V závod? mohl být výsledek lepší, ale necht?lo se mi testovat setup na závod, jen jsem p?ifoukl p?ední pneumatiky proti kvalifika?nímu setupu a jel.

Byl to fajn závod, škoda, že jsem nemohl jet celý cup, to auto bylo zajímavý na ovládání díky absenci p?edního p?ítlaku.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Tenhle zavod jsem si chtel uzit, protoze tuhle trat proste miluju, zvlast v tomhle smeru. Ne, ze bych u PC sedel v kazdej volnej minute, ale snazil jsem se trenovat poctivejs nez kdy predtim. Vedel jsem, ze nebudu moc rychlej (ostatne jako nikdy), ale nechtel jsem aspon delat chyby. Jeste z volnyho treninku pred kvaldou jsem mel divny pocity, delal jsem desne chyb.

Kvali: celkove ctvrty misto s PB o 0.5s lepsim nez dosavadni nejlepsi casy me prekvapilo. Urcite spokojenost.

Zavod: na startu jsem to v T1 nehrotil a ztratil dve mista. Usadil jsem se tedy na 6. miste. Za mnou visel Zdenek CZE. Vedel jsem, ze jezdi o dost lip nez ja, ale podarilo se mi ho za sebou par kol drzet, tak jsem si rek, ze asi nema az takovou prevahu, aby me predjel a rozhodnul jsem se misto si udrzet. I kdyz jsem ho opravdu brzdil, delal sem tam chybky, ktery ho vzdycky odsunuly kousek dal a na predjeti to nebylo.
Kdyz jsem vyjizdel z pitu, podezrele rychle se blizila po trati i sipka prave Zdenka CZE. Opet jsem se rozhodnul ho nepustit a tak jsem se trochu sobecky, ale doufam, ze dostatecne fair play,nahrnul pred nej a tlak pokracoval. Hodne me stahoval hlavne v T1, jednou se me pokusil predjet, ale udelal strategickou chybu a nevyslo to. Po predjeti levem se namacknul hned na levou cast trati, takze jsem si najel doleva hned vedle nej a v T1 jsem mu nenechal misto na tecovani vnitrku. I tohle- podle me- zpusobilo, ze nedobrzdil. Od ty doby jsem jezdil celkem poklidu a diky chybam jezdcu prede mnou dokoncil na 4. miste.
Zavod jsem si tedy uzil, chybku jsem udelal asi jen jednu a diky Zdendovi jsem si i pekne zazavodil, za coz mu dekuju.

Podekovat se slusi i organizatorum, kteri dotahli cup do konce i po Sonykove dezertaci na sever
Pohar byl super. Jen velka skoda, ze nejelo plny startovni pole. Myslim, ze hodne lidi odradil prvni FernBay, kde tohle auto opravdu hodne klouzalo. Ostatni okruhy uz byly mnohem lepsi a urcite jsem se se zadokolkou hodne priucil.

Tesim se tedy na dalsi cup, doufejme, ze uz v S3 ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #12
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Ted jsem koukal na replay, sta?ilo chvilku p?ed ghostem kli?kovat, zdržet ho a nechat se p?edjet t?sn? p?ed cílem 36 kola a bylo by to dobrý, byl bych 6tý. Ghost projel do 37 kole v ?ase 59:51
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #13
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Tesim se tedy na dalsi cup, doufejme, ze uz v S3 ;-)
Ja bych radeji jel cup jeste letos I kdyz je fakt, ze renovuji (prebouravam) 1/2 dum po babce... tak mozna termin S3 bude bezpecnejsi

Ale jinak se tesim napodzim. Pevny set se me libil. spise bych byl pro pevne pruzeni a tlumeni a volnost v odklonech. Ale chybi me zase formulka, klidne nejaka rychlejsi. Nebo pomale auta. Ale dopodzimu casu dost
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #14
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Zavod: na startu jsem to v T1 nehrotil a ztratil dve mista. Usadil jsem se tedy na 6. miste. Za mnou visel Zdenek CZE. Vedel jsem, ze jezdi o dost lip nez ja, ale podarilo se mi ho za sebou par kol drzet, tak jsem si rek, ze asi nema az takovou prevahu, aby me predjel a rozhodnul jsem se misto si udrzet. I kdyz jsem ho opravdu brzdil, delal sem tam chybky, ktery ho vzdycky odsunuly kousek dal a na predjeti to nebylo.
Kdyz jsem vyjizdel z pitu, podezrele rychle se blizila po trati i sipka prave Zdenka CZE. Opet jsem se rozhodnul ho nepustit a tak jsem se trochu sobecky, ale doufam, ze dostatecne fair play,nahrnul pred nej a tlak pokracoval. Hodne me stahoval hlavne v T1...
Jo, parádní souboj a všechno bylo fair play. Byl jsem rychlejší, ale ne o tolik, abych t? p?edjel, když jsem zkoušel ješt? zrychlit, tak z toho byly ty chyby. Do T1 jsem brzdil hodn? agresivn?, proto taky nevydržela ta PP pneumatiky až do cíle. Cht?l jsem t? p?edjet po pit stopu na brzdy do pravé zatá?ky (na mapce 7), protože tam už se mi to n?kolikrát povedlo, ale u tebe jsem tam m?l málo místa.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #15
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

A jo vidis, tam si me taky dojizdel, ale ta rovinka je dost kratka a ja tu pravou zas az tak moc nekazil. Pro me je hlavni ten pocit z dobryho souboje a to se povedlo ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2011   #16
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Pro me je hlavni ten pocit z dobryho souboje a to se povedlo ;-)
To já jezdím proto, že závody m? baví a vždy chci být co nejlepší, kdybych do toho šel s tím, že si odjedu t?ch 30 kol a dojedu p?edposlední, tak by m? to asi ani nebavilo.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2011   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
To já jezdím proto, že závody m? baví a vždy chci být co nejlepší, kdybych do toho šel s tím, že si odjedu t?ch 30 kol a dojedu p?edposlední, tak by m? to asi ani nebavilo.
To delas chybu nejlepsi zavody jsou vzadu nebo uprostred. Teda pokud v cele neni vyrovnana skupina. Ja vyhral snad jen jednou. Bylo to na WH (co se jel) stylem start - cil. Zavod neco malo pred 1h. (jelo se na kola). A krom pocitu z 1 mista to byla nuda. Zato doted vzpominam na marnou snahu predjet Jarina z CHS na KY. kdy jsem 25 kol nebyl schopnej se pred nej dostat (ciste).
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.