Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.2.2014   #341
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

10:37.819 -> 1. miesto

na alienovi som dal aj lepsie casy ... lebo oni tak neblokuju ... svojim sposobom je to lahsie, ale zas clovek musi dat kazde jedno kolo pod 2:05 aby predbehol aj prveho

inak jazdim na setupe BMWM3A_5laps - je ovela rychlejsi ako ten druhy co som uploadol

a musim povedat ze toto auto je momentalne moja laska v AC.. strasne ma bavi...ziadna elektronika, lahke a take spravne surove zavodne auto
Attached Images
File Type: png bmwM3E30race_hard1st.png‎ (527.3 KB, 9 views)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2014   #342
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Je to jen m?j problém nebo není možné za?adit p?ed zhasnutím sv?tel?
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2014   #343
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Je to jen m?j problém nebo není možné za?adit p?ed zhasnutím sv?tel?
Je to normáln? takhle...

10:32.722

__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #344
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Lala nejazdil si ty Alien uroven? lebo ti moji v hard nikdy nedaju pod 10:40 a 10:43 mi v pohode staci na 1. miesto

Fakt jazdia jak prasata a niekedy velmi zle zareaguju na situacie (hlavne AI vs AI)... no co ma najviac hneva je brzdenie na vyjazdoch...to je ich specialita

Inak asi najlepsie riesenie na ktore som dosiel je drzat sa vlavo, v T1 ich zobrat po vonkajsku a ak ma clovek stastie tak sa do prveho medzicasu dostane na 4-5 miesto a potom sa to uz da...davat ich po jednom. Ale v tej T1 vedia urobit nenormalny bordel. Inak ocenujem ze sa vzdy snazia nechavat miesto a viacmenej ked sa clovek dostane vedla nich tak uz ma vyhrate lebo oni nechaju stopu
Bylo to urcite na HARD uroven (procentuelne 98%). Jel jsem to na default setu.
T1 taky beru venkem, ale ani zdaleka ne vzdy to tam vyjde. Po par zatackach se dostanu nejlip tak na 7. misto.
Taky mi hrozne vadi, jak jsou schopni brzdit na vyjezdech. Vetsinou clovek ma vyhrano, kdyz se dostane bok po poku s AIkem, protoze oni brzo vymeknou, ale uz me nekolikrat neprijemne zavreli.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #345
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Je to jen m?j problém nebo není možné za?adit p?ed zhasnutím sv?tel?
Pokud pouzivas radici paku, tak si muzes zaradit se seslapnutou spojkou a po zhasnuti svetel spojku pustit.
S padlama je potreba zaradit az po zhasnuti svetel.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #346
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Bylo to urcite na HARD uroven (procentuelne 98%). Jel jsem to na default setu.
T1 taky beru venkem, ale ani zdaleka ne vzdy to tam vyjde. Po par zatackach se dostanu nejlip tak na 7. misto.
Taky mi hrozne vadi, jak jsou schopni brzdit na vyjezdech. Vetsinou clovek ma vyhrano, kdyz se dostane bok po poku s AIkem, protoze oni brzo vymeknou, ale uz me nekolikrat neprijemne zavreli.
No nie je to sranda s tymi AI ako som cakal ze bude lebo ide vlastne len o to naucit sa kde brzdia skor, ako sa vseobecne spravaju a aku stopu beru a podla toho si na nich pockat a ako hovoris...ked si uz vedla nich tak ti to nechaju

Inak s 12 autami mam fps presne 30 na starte...je zvlastne ze iba pri pohlade z kokpitu...pri inom pohlade v pohode stabilnych 60...a dufam ze vytazenie cpu je take velke hlavne kvoli tomu ze kazdy AI si musi pocitat co urobi a tym padom v MP tento problem nebude taky velky - outsourcing vykonu z cpu na hlavy skutocnych hracov

@Klouczech: ake casy davas? tipujem vysoke 2:03 a mozno nizke 2:04...prve kolo tak 2:15?
Ja sa moj cas este mozno pokusim zlepsit ale skor asi vyskusam ine achievementy so zavodmi a uvidim ako to funguje tam
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #347
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
@Klouczech: ake casy davas? tipujem vysoke 2:03 a mozno nizke 2:04...prve kolo tak 2:15?
Ja sa moj cas este mozno pokusim zlepsit ale skor asi vyskusam ine achievementy so zavodmi a uvidim ako to funguje tam
Snad jen jednou 2:03,xx

Byl to jen závod, ve kterým se mi poda?ilo trošku první kolo, ale je tam rezerva...

Hotlap jsem dal 2:02,7 na trošku jiným setu...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #348
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Tak ja som to jazdil na default setupe a to co vystrajaju AI je niekedy az prehnane. Neviem ako sa nato pozerate vy ale v LFS neboli AI taky "divoki"
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #349
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Tak ja som to jazdil na default setupe a to co vystrajaju AI je niekedy az prehnane. Neviem ako sa nato pozerate vy ale v LFS neboli AI taky "divoki"
Jak se to vezme v LFS to vzdali dost casto na rovince, kdyz jsi se dostal vedle nich, ale v zatacce si tvrde drzeli stopu a pred zatackou se do stopy proste natlacili.

V AC se chovaji zase jinak, obcas teda dost hloupe, prvni zatacka pripomina casto starty v multiplayeru v LFS. Ale jinak se na to da zvyknou, jakmile se pole natahne, tak uz to jde. Jedine divne chovani je kdyz si AI pribrzduje na vyjezdu ze zatacek, pripadne pri navratu na trat, kdy si nelamou hlavu ze ti vjedou pred vuz.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2014   #350
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

neboli AI v lfs taki ze jazdili vzdy vsetci jak hadik za sebou a naburali do cloveka ked im vosiel do stopy? myslim ze tu sa spravaju lepsie a hlavne nahodnejsie a nie tak strojovo ze by jazdili kazde jedno kolo s rozdielom max 5 stotin sekundy... ale ja dufam ze zachvilu sa o nich nebudeme musiet starat

Inak chcel som urobit anketu, ze co chcete ako dalsi challenge ale nejde mi pridat do prveho prispevku.
Rozmyslal som nad

-dalsim zavodom - ostavaju tam formula, super-cars a fiat 500
-Ferrari 599XX na monze (achievement)
-Lotus 49 @ Monza 1966 (neviem ci uz sa skillom citite na toto kombo - pre mna je to riadne tazke dat vobec na zlaty achievement v hotlape a nie to porazit Jima Clarka

celkovo by som asi uprednostnoval monzu lebo tu sme davno nemali
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2014   #351
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

10:42.067 (1.) Screen ani nemá cenu.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2014   #352
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Zdravicko

Vsimol som si par divnych veci:

Prvy challenge bol s E30 M3 na Imole. 1. cas je 2:16. Teraz som jazdil toto kombo, a bez vacsej namahy som sa dostal na cas 2:11.xxx. Mam taky pocit ze sa zmenila riadne fyzika. Cital som, ze nejake zmeny robili, ale az taky rozdiel som necakal.

Potom napriklad GRA challenge. Ked vytvorili achievementy tak som to zajazdil pomerne v pohode na 2:17.7, teraz sa nedostanem pod 2:21.

Vsimli ste si aj vy nieco take ?
Francek is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2014   #353
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Zdravicko

Vsimol som si par divnych veci:

Prvy challenge bol s E30 M3 na Imole. 1. cas je 2:16. Teraz som jazdil toto kombo, a bez vacsej namahy som sa dostal na cas 2:11.xxx. Mam taky pocit ze sa zmenila riadne fyzika. Cital som, ze nejake zmeny robili, ale az taky rozdiel som necakal.

Potom napriklad GRA challenge. Ked vytvorili achievementy tak som to zajazdil pomerne v pohode na 2:17.7, teraz sa nedostanem pod 2:21.

Vsimli ste si aj vy nieco take ?
Fyzika sa meni ale skor ku tazsiemu...Ferrari @ Imola je tazsie, Lotus 49 @ Monza 66 takisto a vlastne vsetko ale toto su hlavne komba na ktorych to je citelne lebo tie tu boli od zaciatku

M3 E30 si jazdil na slickoch...tam je wr 2:08.872

Na default sete s pneu z 90' rokov taky cas ako bol vtedy v prvom kole challenge uz podla mna nie je mozne dat
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2014   #354
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Jasne, mas pravdu. Az na to ze to boli semislicky .

Vobec ma nenapadlo, ze tu sa to jazdilo bez zmeny setu, ja som nastavoval aj odklony

K teme: cca 1,5 - 2 sek. rezerva podla ostatnych casov v porovnani s najrychlejsim kolom.

Edit: Vsimli ste si tie "kopance" na Joux Plane ?

Edit 2: Tak teda som skusil E30 M3 bez uprav na Imole. 2:15.944 v siestom kole a to mam este dost rezervu. Skor by som povedal, ze s touto fyzikou sa da ist rychlejsie, lebo neverim, ze som taky skiller
Attached Images
File Type: jpg gra mugello.jpg‎ (246.2 KB, 10 views)

Last edited by Francek; 9.2.2014 at 16:59.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2014   #355
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Celkovy cas: 10:44.031 (H shifter)
Pozice: 3
Attached Images
File Type: jpg 2014-02-04_00001.jpg‎ (115.4 KB, 6 views)
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 10.2.2014   #356
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Som zvedavy kolko ludi ma tu bude nenavidiet ale prisiel ten cas ked treba konecne vyskusat toto kombo: LOTUS 49 @ MONZA 66

ja som popravde na nom stravil uz urcite vyse 150 kol a stale som Jima Clarka nedal, tak som zvedavy, ako to pojde vam. Mozno spolocnymi silami dojdeme na nejaky idealny setup alebo "fintu", ako to zajazdit dostatocne rychlo. Ale musim vas varovat, ze to chce vela trpezlivost napriek tomu, ze sa moze zdat, ze su to len tri - styri zakruty, ale verte mi, ze sa pri tom clovek velmi pekne zapoti. Mne robi najvacsie problemy brzdenie - nie je sanca aby som mohol brzdit tak skoro ako je tomu v prilozenych videach v prvom poste.

Tak vela stastia pri cestovani spat v case
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.2.2014   #357
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Som zvedavy kolko ludi ma tu bude nenavidiet ...
Naopak
K AC už jsem se p?es 3 ned?le nedostal a po?ád si ?íkám, že až bude dobré kombo, budu zase "muset". 1M jsem opravdu nemohl, Z4 GT3 už jsme m?li (na achievementy kašlu, takže si radši zajezdím s autem, které ješt? nebylo, zajímavých je tam více), E30 s AI jsem m?l na aliena vyhráno už tenkrát, takže taky nenalákalo a kroužit do zblbnutí na Monze jestli tam nepadne n?jaký rozumný ?as m? taky neoslovilo, takže díky, m?žu ?u?et na olympiádu
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.2.2014   #358
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Naopak
K AC už jsem se p?es 3 ned?le nedostal a po?ád si ?íkám, že až bude dobré kombo, budu zase "muset". 1M jsem opravdu nemohl, Z4 GT3 už jsme m?li (na achievementy kašlu, takže si radši zajezdím s autem, které ješt? nebylo, zajímavých je tam více), E30 s AI jsem m?l na aliena vyhráno už tenkrát, takže taky nenalákalo a kroužit do zblbnutí na Monze jestli tam nepadne n?jaký rozumný ?as m? taky neoslovilo, takže díky, m?žu ?u?et na olympiádu
Tak si povedzte co je dobre kombo (alebo aspon auto)...ja uz tiez moc nemam napady a pri tom zalostne malom pocte trati je tazke nieco vymysliet. A z nejakeho dovodu nemozem vlozit anketu do prveho postu

Skusal som jazdil aj joux plane ale to je uz teraz nejazditelne - od novej verzie je tam vela bugov ktore cloveka vyhodia do vzduchu aj ked ostane na asfalte.

Velmi dufam ze tento piatok dostaneme novu trat - z aut uz sa da v pohode vyberat.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.2.2014   #359
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Slyšel jsem ptá?ky št?betat n?co o Mclarenu MP4-12C GT3 v dalším updatu a multiplayeru v b?eznu. Ale bylo to jen vzdálené št?betání. :-)
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2014   #360
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak si povedzte co je dobre kombo (alebo aspon auto)...ja uz tiez moc nemam napady a pri tom zalostne malom pocte trati je tazke nieco vymysliet. A z nejakeho dovodu nemozem vlozit anketu do prveho postu

Skusal som jazdil aj joux plane ale to je uz teraz nejazditelne - od novej verzie je tam vela bugov ktore cloveka vyhodia do vzduchu aj ked ostane na asfalte.

Velmi dufam ze tento piatok dostaneme novu trat - z aut uz sa da v pohode vyberat.
Možná to zn?lo kriticky, ale v?bec to tak nebylo myšleno - to, že n?jaké kombo zrovna m? neoslovuje, neznamená, že tu nebude mít úsp?ch. Škoda, že už je problematický ten Joux Plane, cht?l jsem si ho dát REV s 1M, takže to nemusím zase ten volant ani p?id?lávat Trat? hrozn? chybí, uvidíme co vyleze v pátek. Z aut mi p?ijde zajímavý t?eba Lotus 2-11.

Jestli chceš n?jakou anketu, dej mi jí do PM, zkusím jí nahodit (nevím pro? ti nejde dát).
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.