Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.5.2014   #721
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Multiplayer dnes vydán nebude, údajn? za?aly nep?edvídateln? padat single player závody kv?li kódu p?idanému pro MP a spole?nému s SP.

"Dear AC followers, we are encountering an unknown and unpredictable issue that causes random crashes with single-player race events, probably due to some additional implementations that single-player thread shares with the multiplayer build. We are working to identify the cause and to solve it, but we can't commit the new build within today. We apologise for this inconvenient, we'll keep you informed as soon as our development team will be able to make the new build available, hopefully within tomorrow.

Thank you for your patience and your kind support."
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2014   #722
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No len aby sa z toho multiplayeru nestalo Scirocco
Nepozdava sa mi sposob ako to oznamuju, najprv to odlozili o tyzden s tym, ze chcu lepsi support od providera, ale v tom pripade bolo nelogicke odkladat to na koniec tyzdna a teraz v case vydania zas pridu s tym, ze im to pada. Podla ich slov to bolo pripravene uz minuly piatok, ale posunuli to iba kvoli sviatkom, preto je teraz nepochopitelne, ze nasli taku vaznu chybu.
No nic, verim ze to cim skor vydaju v pouzitelnej podobe.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2014   #723
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Že to dnes nevydali mi nevadí, ale že nás (podle m?) lakují m? mrzí. P?ed týdnem to údajn? bylo hotové a kv?li svátku v Itálii a jakože problematickému supportu to p?esunuli na snad nejhorší možný termín, pátek ve?er za týden - to je a v následujících 2 dnech v práci na supportu spousta lidí Kdyby to vydali v úterý ráno, tak mají nejen support ok, ale i pomalý náb?h po?tu hrá??, nehroutilo by se to pod náporem tak rychle Pak po týdnu, kdy to je údajn? hotové, se najednou ve?er v den vydání zjistí, že tam je závažná chyba..
M?li se na ohlašování vykašlat dokud to opravdu nebudou mít po?ádn? odzkoušené, v rámci updat? mám mohli dát Silverstone National a pár bugfix? a byl klid.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2014   #724
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Multiplayer dnes vydán nebude, údajn? za?aly nep?edvídateln? padat single player závody kv?li kódu p?idanému pro MP a spole?nému s SP.

"Dear AC followers, we are encountering an unknown and unpredictable issue that causes random crashes with single-player race events, probably due to some additional implementations that single-player thread shares with the multiplayer build. We are working to identify the cause and to solve it, but we can't commit the new build within today. We apologise for this inconvenient, we'll keep you informed as soon as our development team will be able to make the new build available, hopefully within tomorrow.

Thank you for your patience and your kind support."
Za to muzu ja. Ve stredu jsem si konecne objednal novy zelezo, nevedel jsem ale ze ve ctvrtek je svatek, takze mi ty veci maji prijit az v pondeli misto patku. Tak jsem hacknul AC git repo a pridal jim tam par bugu. V pondeli to fixnu
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #725
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak a mame tu prvotnu verziu Nordschleife, zatial nefunguje priesvitnost stromov, takze to trochu dost kazi dojem, ale inak je trat ok: http://www.assettocorsa.net/forum/in...-7-alpha.9159/
Je to pomerne hrbolate (tak ako vsetky cerstve konverzie), ale po doladeni to bude super. Stromy by sa mali vyriesit rychlo a potom uvidime. Je to vsak celkom zahul na HW, na beznych okruhoch mam stabilne 60 fps, tu mi to padalo ku 40, vacsinou sa to drzalo okolo 50.
PS: vyslo aj Brno, ale to je momentalne iba asfalt bez okolia, takze to sem radsej ani nelinkujem
som si to presiel na klavesnici na M3 E30 a celkom v pohode...cakal som horsie...samotna cesta ma dost dobry povrch... len sa obcas treba vyhybat stromom ktore zasahuju do cesty

Bude to prijatelna nahrada do septembra, ci kedy ma vyjst oficialna laser-scanned. Tato ma dost nepresnosti, co clovek vidi len tak od oka no aspon zakruty sa priblizne daju naucit. Len skoda ze sa neda merat cas.

Inak treba skocit do boxov lebo pri normalnom starte clovek len pada a pada do neznama
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #726
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Mne to nepadalo nikam, normalne som vysiel cez rampy na rovinku. Stromy by mali byt hotove behom par dni, lebo vraj to musi opravovat po jednom a ostatne sa uvidi. Porovnat to presne neviem, najviac mam najazdene na verzii od SimBin a par rozdielov tam je, hlavne Flugplatz je v tejto verzii ostrejsi, so 458 som tam dal pekny skok
Dufam, ze behom 2-3 tyzdnov to bude "uhladene" a bez najvacsich bugov, hned sa bude lepsie cakat na akekolvek oficialne updaty. Paci sa mi, ze zacali pribudat nove trate, lebo vyvojari si v tomto dali oddych, aut bolo dost uz v zime, je cas na MP a trate
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2014   #727
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ješt? jsem to nestahoval, po?kám si minimáln? na ty stromy, ale i tak moc nechápu motivaci n?koho, kdo d?lá konverzi n?jaké nep?esné trat? když se ví, že zrovna toto vyjde oficiáln? jako laser scan a až to vyjde, tak všechny ty konverze konverzí upadnou okamžit? v zapomn?ní a nastane honi?ka, jak tu AC verzi ukrást do ostatních sim?.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2014   #728
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Pablo: je to o tom, ze si tam chce vela ludi zajazdit uz teraz, aj ked to nie je dokonale. Problemom je hlavne nerovny asfalt. "Vysla" uz aj verzia bez stromov, takze sa tam lepsie orientuje, ale stale je to krive
Tu sa vsak crta velmi pekna trat, je to robene od nuly, takze je tam uz rovny asfalt a sice zatial chyba okolie, takze sa trochu horsie odhaduje rychlost, no zajazdit sa da: http://www.assettocorsa.net/forum/in...pha-0-17.9007/
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2014   #729
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Tak tu mame prvni preview multaku. Snad to kunos zase nerozbije.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10202093576214886
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2014   #730
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

GothaR: z pohledu jezdce mi to je jasné, taky to asi zkusím, myslel jsem to z pohledu tv?rce. Pro hodiny práce bych si vybral jinou tra?, než jednu z oficiáln? ohlášených.

Alien_CZ: škoda, že tohle video mohlo vzniknout klidn? p?ed m?sícem, z toho se nedozvíme, jestli už vychytali ty bugy - v komentá?ích psal jeden z AC týmu n?co o n?kolika dnech p?ed vydáním, takže kdybych byl hodn? optimistický, mohlo by to v pátek vyjít - ale dokud to nebude na mém HDD, neuv??ím
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2014   #731
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Dalsi video tocene 5.5. https://www.facebook.com/photo.php?v=10202093682177535
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2014   #732
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Na Marcovo FB se objevila dalsi dve videa. https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #733
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Multiplayer je venku, tady jsou k tomu n?jaký povída?ky:
https://www.facebook.com/Assetto.Cor...75466755812977
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #734
Superobo
Newbie

 
Join Date: 10.6.2008
Posts: 39
Default

ja som zatial v robote, tak som to este nemohol vyskusal. co ale citam diskusiu k tomu, tak je momentalne velky problem sa dostat na server. public servery su full a zvysok je private pod heslom
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #735
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Superobo View Post
ja som zatial v robote, tak som to este nemohol vyskusal. co ale citam diskusiu k tomu, tak je momentalne velky problem sa dostat na server. public servery su full a zvysok je private pod heslom
Je to masakr, už se snažím dostat na server asi 40 minut, jakmile se objeví n?jaký kde je volno (obvykle 15 míst), b?hem n?kolika sekund než to odkliknu už jen koukám na hlášku "Server is full". Ten systém ale vypadá p?kn?, co bych uvítal je možnost nezobrazovat private servery, protože jich p?ibývá hodn?, stejn? na n? nemohu a výpis je pak dlouhý a p?itom 90% server? k ni?emu.

Te? se mi stáhl ješt? n?jaký malý update (1.2MB), jdu zkusit jestli to s ním nebude lepší.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #736
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Vsechny servery bud "Unable to contact server" nebo "Server is full", i kdyz je tam treba 4 / 15 clients
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #737
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Jo, je to pekelný. P?l hodiny klika?ka jak na aukru, než se nám s Kidem poda?ilo vlézt na server a absolvovat první Q+R. No uvidíme jak se to stabilizuje po prvotním náporu.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #738
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Zajel jsem si prvni zavod, ale moc jsem si nezazavodil. Kvalifikoval jsem se jako 3. ve druhe zatacce jsem tuknul do fiatka predemnou a v dalsim framu jsem toho chudaka fiatka videl asi 150m ode me nekde ve stromech za trati a dalsi 4 auta kolem me najednou zmizely. No dojel jsem 1. ale nechapu co se stalo
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 9.5.2014 at 15:04.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #739
Radec
Newbie

 
Join Date: 4.5.2007
Posts: 11
Default

Tak sem odjel jeden závod. No ?eka?ka 5 minut je ehm, sta?ilo by bohat? 10s (aspo? dneska, jak je nápor), protože stejn? sa ?ekalo 4 minuty a 95s na p?ipojení. Phenom ii x4 na 3,6GHz a GTX275 (nevím co brzdí víc) sta?í na 30fps, když má ?lov?k p?ed seb? víc jak 1 auto.

No a bug, že se ukon?í závod pár sekund po tom, co projede první cílem je vcelku nep?íjemný.

Jinak to vypadalo dob?e, až na to, že je to stále tém?? nehratelné na gamepadu a trefil sem zrovna krátký silverstone, který sem jel prvn?.

Tak monza s Ferrari FXX, no idu snižovat šecko nastavení, co ide...

Po snížení nastavení p?i 11 autách v boxech na monze 48fps, skoro všude jinde 60, takže pohoda. Jen už to nevypadá tak p?kn?

Last edited by Radec; 9.5.2014 at 17:19.
Radec is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2014   #740
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak první závod: jediné na co jsem se dostal byla nesmyslná kombinace Zonda R+Hyuara @ Magione (a stejn? bylo plno)
Jak jsem nem?l ?as p?emýšlet nad autem, vzal jsem Hyuaru a zjistil, že všichni mají Zondu a ujíždí mi v quali jako nic, nakonec asi 10. na roštu. Hned po startu m? za?ali p?edjížd?t zezadu, p?ede mnou se srazili a než jsem to objel, nikde nikdo. Postupn? jsem p?edjížd?l jen ty co se vysekali a hrabali se n?kde z ka?írku, takže v podstat? hotlap mode V cíli 4 a hned po projetí cílem se to useklo a byl jsem zp?t na výpisu server?, to není dobrý. No musím te? pry? a do ve?era bude t?eba ješt? update a trochu se to uklidní.

Kdo má slušnou linku, mohl by na ve?er založit private server s n?jakou rozumnou kombinací.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.