Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.5.2013   #1
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default Problém s p?ipojením na cz server

Ahoj mám tu takový problém. Když se chci p?ipojit na CZ/SK Zacler game team .cz #1 server tak mi to píše ,,server odmítl p?ipojení" Tak nevím co s tím mám d?lat. Napadlo m? jestli to není kv?li Banu ale to asi né protože se mi to nechce p?ipojit už 14 dní. Dík za radu M.
__________________
Zdraví vás rs logic(CZ).
Škoda Octavia II 2.8 V6
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=77922 s najvacsou pravdepodobnostou je to ban. A ban sa automaticky nedeaktivuje po 14 dnoch alebo inom presne danom case. Tak sa nabuduce snaz, aby uz nebol dovod ti dat ban lebo z mojich skusenosti musis robit velke prasarny aby si dostal ban (hlavne na deme), ak teda nie je nejaky zakomplexovany admin.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #3
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=77922 s najvacsou pravdepodobnostou je to ban. A ban sa automaticky nedeaktivuje po 14 dnoch alebo inom presne danom case. Tak sa nabuduce snaz, aby uz nebol dovod ti dat ban lebo z mojich skusenosti musis robit velke prasarny aby si dostal ban (hlavne na deme), ak teda nie je nejaky zakomplexovany admin.
Ono to býá tak že ty p?ijdeš a oni tam jsou dva hrá?i no a aby tam byli sami tak ti dají bezd?vodn? Ban Já jsem Ban na CZ/Sk serveru nedostal nikdy (oprávn?n?)
Snažím se být nejvíc slušný jak to jde
__________________
Zdraví vás rs logic(CZ).
Škoda Octavia II 2.8 V6
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.