Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.4.2013   #21
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To sice máš, ale nikdo krom? tebe je neuvidí, protože je nem?žeš uploadnoat na lfsworld.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #22
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Mirek Stod?lka: Mohl jsi se aspo? zeptat, než jsi p?lku v?cí zkopíroval, navíc linkuješ na odkaz na mých stránkách. Prosím, aspo? si to uprav a ho? to n?kde na sv?j vlastní hosting. Díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #23
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Mirek Stod?lka: Mohl jsi se aspo? zeptat, než jsi p?lku v?cí zkopíroval, navíc linkuješ na odkaz na mých stránkách. Prosím, aspo? si to uprav a ho? to n?kde na sv?j vlastní hosting. Díky.
Cht?l jsem se zeptat ale cht?l jsem to mít hned tak se ptam na dve veci 1. muzu?
2 Jak si udelam webhosting?
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #24
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default ffuu

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To sice máš, ale nikdo krom? tebe je neuvidí, protože je nem?žeš uploadnoat na lfsworld.
a když už jsou?
jinak by se to dalo vy?ešit ?íslem na spz
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #25
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Ty vole to se mi snad jen zdá . Mi to p?ipadá jako by jsi tu "Demo ligu" cht?l instantn? uva?it jako polévku za 5 minut! Nejd?ív si to promysli trošku než sem n?co napíšeš a nepiš každou v?c co t? hned napadne. Je to trošku zmate?ní. Vím, že je dnes instantní doba, ale né všechny v?ci tak fungujou. Vlastn? skoro žádné, všecko jsou to blafy co se nedají jíst. Ale p?esto je jíme . Nebu? tak zbrklý... LX Cup se organizoval mnohem dýl a to je jen pro S2 licencované, podle m? mnohem zodpov?dn?jší jezdce. Taky to má danou úrove?. Vím, že zacler už cht?l podobnou v?c zorganizovat, má i na webu hlasování. Tak chvíli po?kej a t?eba se i do?káš Demo ligy. Ovšem nevím, jakou to bude mít úrove?. Uvidíme, jestli se do?káme n??eho .
Jedna rada: Kup si S2 licenci, zas až tak drahá není a možnosti máš mnohem širší a kvalitn?jší
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #26
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jarine, mluvíš mi duše, p?esn? n?co takového cht?l jsem napsat, ale po z více stran napsaných radách a posledních p?ísp?vcích jsme se rozhodl, že si už nebudu plácat játra.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 23.4.2013 at 03:40.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #27
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
Ty vole to se mi snad jen zdá . Mi to p?ipadá jako by jsi tu "Demo ligu" cht?l instantn? uva?it jako polévku za 5 minut! Nejd?ív si to promysli trošku než sem n?co napíšeš a nepiš každou v?c co t? hned napadne. Je to trošku zmate?ní. Vím, že je dnes instantní doba, ale né všechny v?ci tak fungujou. Vlastn? skoro žádné, všecko jsou to blafy co se nedají jíst. Ale p?esto je jíme . Nebu? tak zbrklý... LX Cup se organizoval mnohem dýl a to je jen pro S2 licencované, podle m? mnohem zodpov?dn?jší jezdce. Taky to má danou úrove?. Vím, že zacler už cht?l podobnou v?c zorganizovat, má i na webu hlasování. Tak chvíli po?kej a t?eba se i do?káš Demo ligy. Ovšem nevím, jakou to bude mít úrove?. Uvidíme, jestli se do?káme n??eho .
Jedna rada: Kup si S2 licenci, zas až tak drahá není a možnosti máš mnohem širší a kvalitn?jší
Tak jo no
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #28
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Default

nevim, kam to napsat abych nevyvolával flame...po dlouhé dob? (1,5 roku) jsem nainstaloval lfs a celkem je mi smutno, že komunita vym?ela... Pravidelné závody na r?zných serverech každou sobotu, pátek atp. jsou pasé a jezdí se jen 3/5/15kol v demu na bmw formulích...je to jen m?j pocit, nebo je to krutý fakt?
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #29
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by G4nd4lf View Post
nevim, kam to napsat abych nevyvolával flame...po dlouhé dob? (1,5 roku) jsem nainstaloval lfs a celkem je mi smutno, že komunita vym?ela... Pravidelné závody na r?zných serverech každou sobotu, pátek atp. jsou pasé a jezdí se jen 3/5/15kol v demu na bmw formulích...je to jen m?j pocit, nebo je to krutý fakt?
Kruty fakt. Bez toho aby clovek jazdil v organizovanych ligach sa uz asi dneska neda poriadne si zazavodit. Jediny server, ktory (asi este stale) funguje je cargame.nl no mne osobne nevyhovuje, lebo sa tam jazdi vela roznych kategorii aut zaroven a potom je v tom chaos. Takze bohuzial ak dostane clovek len tak nahodne pocas dna chut zavodit, tak nema skoro ziadne moznosti. Bohuzial. Ktovie ci to bude niekedy lepsie ale zatial to ide stale len zlym smerom.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Kruty fakt. Bez toho aby clovek jazdil v organizovanych ligach sa uz asi dneska neda poriadne si zazavodit. Jediny server, ktory (asi este stale) funguje je cargame.nl no mne osobne nevyhovuje, lebo sa tam jazdi vela roznych kategorii aut zaroven a potom je v tom chaos. Takze bohuzial ak dostane clovek len tak nahodne pocas dna chut zavodit, tak nema skoro ziadne moznosti. Bohuzial. Ktovie ci to bude niekedy lepsie ale zatial to ide stale len zlym smerom.
v niektore dni je na cargame.nl obmedzenie kategorii.. nepoviem ti presne dni v tyzdni.. ale je tam kategoria GT2 potom TB0 a XRG/XFG
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #31
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

TBO = XRT + RB4 + FXO? Tahle kategorie mi vyhovuje
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #32
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
v niektore dni je na cargame.nl obmedzenie kategorii.. nepoviem ti presne dni v tyzdni.. ale je tam kategoria GT2 potom TB0 a XRG/XFG
mne sa zda ze nedela GT2 a pondelok fbm alebo nieco take...neviem ci je niekedy aj TBO...ano viem o tomto a mam to tieto dni radsej ale aj tak ma to az tak nelaka...a vlastne ani neviem ako sa cargame.nl pozviechalo z tych ddos
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2013   #33
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
TBO = XRT + RB4 + FXO? Tahle kategorie mi vyhovuje
ano + LX4
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2013   #34
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Budeš mít v?tší šanci sehnat demo jezdce a demo ligu na lfsfóru nežli tady.
Navíc LFS je defakto za pakatel v dnešní dob?. Jestli ho tedy chceš jezdit nebo so rovnou vrhnout na jiný simulátor který není mrtvý ale bude dražší.

---

Cargame:

Quote:
==========
Weekly cycle;
==========

Monday - TB4 Monday (XRT, FXO, RB4 + LX4)
Time: 00:00 - 00:00 (all day)
Tracks: All

Tuesday - Standard
Wednesday - Standard
Thursday - Standard
Friday - Standard

Saturday - SaTurDay Racing (XFG, XRG)
Time: 12:00 - 00:00 Servertime ( use !ver to check actual server time)
Tracks: All

Sunday - GT2 Sunday (FX2,FZ2,XR2)
Time: 00:00 - 00:00 (all day)
Tracks: All tracks. Unlike other days with GT2

Class6 - FX2 ---------- Points or Exp 0 / 000ex - Safety rating 70% (FX2 = FXR @ 23% air intake restriction)
Class6 - XR2 FZ2 ------ Points or Exp 0 / 000ex - Safety rating 90% (XR2 = XRR @24% ---- FZ2 = FZR @20% air intake restriction)

Sunday - FBM Sunday
Time: 00:00 - 00:00 (all day)
Days: when there is a F1 race on the same day ( http://www.f1calendar.com/)
Tracks: All

Class10 - FBM ------------- Points or Exp 0 / 350ex - Safety rating 70%
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.5.2013 at 12:20.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #35
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Jak mám ud?lat hlasování?
__________________
Zdraví vás rs logic(CZ).
Škoda Octavia II 2.8 V6

Last edited by Mirek Stod?lka; 15.5.2013 at 09:09.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.