Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.4.2013   #1
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default Demo liga

[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. FBM by m?lo jen silnici .Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zdraví Vás rs logic (CZ)

Last edited by Mirek Stod?lka; 19.4.2013 at 14:45.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2013   #2
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já si klidn? zazávodim.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2013   #3
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Ja som tiez za.. vela sa toho na cz sk scene v LFS nedeje.. a tak som za kazdu prilezitost.. neviem ake mas skusenosti s organizovanim takeho niecoho.. ale ak zacinas.. nebude to asi malina
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2013   #4
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2013   #5
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Nemám nic proti
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #6
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej.
AMEN
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #7
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Ja som tiez za.. vela sa toho na cz sk scene v LFS nedeje.. a tak som za kazdu prilezitost.. neviem ake mas skusenosti s organizovanim takeho niecoho.. ale ak zacinas.. nebude to asi malina
co se tý?e po?adatelských schopností nemám žádné rád bych p?ijal pár rad
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #8
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default kk

vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvniho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 10kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravnyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic(cz) (nick musí být bíle !)
Do p?edm?tu napište: Demo liga

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 12:57.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #9
michal 1279
Newbie

 
Join Date: 23.10.2012
Posts: 7
Default

Quote:
Originally Posted by Mirek Stod?lka View Post
vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky a setupy mi posílejte na m?j email...
Pro? máme posílat setupy?
michal 1279 is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #10
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by michal 1279 View Post
Pro? máme posílat setupy?
no to sam nevim omlouvam s za tuto chybu !!! Setupy jsou volne kazdy muze mit jaky chce
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #11
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Mirek Stod?lka View Post
vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky a setupy mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 10kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!
Takhle na poslední chvíli se asi moc lidí neseženeš, kor když se jede LX Cup, trošku si dej dohromady organizaci, vydej rozpis, pravidla, seže? komisa?e a až to budeš mít ready, tak už bude po LX CUPu a bude to OK.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2013   #12
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Mirek Stod?lka View Post
co se tý?e po?adatelských schopností nemám žádné rád bych p?ijal pár rad
nemas to tak daleko sa pozriet na inspiraciu http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2944 aspon nieco takto prehladne by si mohol uviest. Konkretne presne datumy, casy, trat, auto, pravidla, pocty kol, format prihlasky

Inak neviem aky vyznam ma ist organizovany zavod na 10 kol na blackwoode..sak to je kolko? 16 minut? to sa jazdi normalne na serveri nie? kedtak uz aspon nieco na sposob 20 minut sprint a potom 40 minut zavod s otocenym rostom.

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej.
To by museli byt demo jazdci vo veku, aby uz chodili do hospody ; ) (sorry za rypanie)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #13
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation zm?na

Dob?e termín prvního závodu odkládám na 20.-23.5. O dnu hlasujte

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 09:13.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #14
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nemas to tak daleko sa pozriet na inspiraciu http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2944 aspon nieco takto prehladne by si mohol uviest. Konkretne presne datumy, casy, trat, auto, pravidla, pocty kol, format prihlasky

Inak neviem aky vyznam ma ist organizovany zavod na 10 kol na blackwoode..sak to je kolko? 16 minut? to sa jazdi normalne na serveri nie? kedtak uz aspon nieco na sposob 20 minut sprint a potom 40 minut zavod s otocenym rostom.


To by museli byt demo jazdci vo veku, aby uz chodili do hospody ; ) (sorry za rypanie)
Dík za to už jsem to vid?l a cht?l jsem se inspirovat ,ale zatím sem tady dal lfs demo ligu na pr?zkum kdo by cht?l jet
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #15
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation Info

Tak další informace budou ješt? dnes. závod?m zdar
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #16
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation Skiny

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 10:29.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #17
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation Pravidla

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!!
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #18
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation

Takže tady to bude všechno:[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. .Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.

vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 20kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic (cz) (nick musi byt bile)
Do p?edm?tu: Demo liga

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!! ←pravidla

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 12:59.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #19
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #20
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Red face

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna
Dík už jsem to poupravil. Jak mám ud?lat webhosting? Já taky mám jen demo a skin? tam mám min 100

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 13:21.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.