Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.9.2009   #1821
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Tak zkus amatersky zavody do vrchu. Treba CWC.
Kamarad tam potkal zenskou s Favoritem co mela v aute nakup.
Neni to jen o penezich.

Muzes bejt sebelepsi ridic ale stejne muzes mit nehodu, ze ktere budes mit velkej problem. A nemusis ji ani zavinit.
Jak se rika. Vsechno je jednou poprve a nekdy i naposled.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1822
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
To sem si taky rikal :-)
Nicmene nebudu tady rozvijet diskuzi vo nicem,pac takovejch hovad je..
rozhodne se neni cim chlubit kamo
Aha jasn?......tady se každej všim hrozn? chlubí, já na to zapom?l. Soooryy ale ja vám na tohle seru.... Jako ?im se tady m?žeš chlubit, tim že si našel super nebo ud?lal super LFS video?? To je fakt ?im se chlubit..... A ješt? bych se cht?l zeptat na pointu t?ch drift videí, když už o tom mluvim, krom? toho že je na tom strávenejch x hodin u kompu???

To video bylo pro lidi z TC serveru, sem jsem ho postnul jen tak z prdele, už to fakt neud?lám...... ani nevim co jsem si myslel......

Abych se úpln? p?iznal tak jsem ho tu postnul kv?li tom, abych vid?l ten rozdíl ve Vaší reakci..

Last edited by [F&F]Troy; 16.9.2009 at 01:14.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1823
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Vy ho nechápete, má p?eci to "d?lo" v podob? Passatu TDI, tak nám musí ukázat jak mu to jede.

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Tak zkus amatersky zavody do vrchu.
To nem?že! Pro takový jedince to není, by zjistil, že zas tak dobrý není, což by zcela jist? neud?lalo dob?e jeho sebev?domí. Proto radši bude jezdit tak jak jezdí a ?íkat si: Já jsem ?idi?, všechny jsem je p?edjel, nikdo na m? nemá.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1824
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Jo ty voe....

Sorry ale zajímavá je jedna v?c.... Projezdil jsem k?ížem krážem celou evropu. A nikdy se mi nestalo, že bych n?kde n?co podobného musel d?lat.
Všude všichni normáln? respektujou pravidlo jsi rychlejší a daj ti prostor
Nevim, zrovna nedavno jsem se vratil z ciziny a zase si uvedomil jaky jsou cesti ridici prasata. Ale hlavne, ze maji o trochu silnejsi auto.

Me zkusenosti jsou presne opacne.

Pred lety se S100, kdy za mnou jela kolna a ja nervozne nechapal, proc me nikdo na dloooouhe rovinc ne predjizidi a nevadi mu mejch 80 na 90. Narozdil od cech, kde S100 = prejed i kdyz to nejde. A zazitku mam fakt hodne...

Letos jsem projizdel prusmyky po stopach letosni Tour de France, nikdo nepredjizidi cyklisty, kdyz nevidi do zatacky a prijedu k nam?

Traktor, dvojita plna cara, zatacka a za mnou tubka co troubi, at ho predjedu. Bohuzel, ale kdyz nevidim, nejedu a on? Hned se tam nacpe a kupodivu proti kamion. A pak se cely posrany cpe zpet a cloveka vytlaci za krajnici, na ktere nastesti nikdo nebyl, neb pres ten traktor s navesem, tam moc videt neni.

Obcas bych si pral Tatru s 5 tunama pisku a jim podobne bych spokojne nechal at se snazi predjizdet... kdyz jim to tak jede, vidi kam jini ne a jsou celkove borci na silnici.

Zacinam nabyvat nazor, ze evoluci se musi pomoct, neb dnes preziva kde kdo ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1825
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Zacinam nabyvat nazor, ze evoluci se musi pomoct, neb dnes preziva kde kdo ...
Náš úpln? na nic u?itel biologie ?ekl kdysi památnou v?tu "Dneska p?ežije tém?? kdokoliv, ale co h??, vesele se množí."
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 16.9.2009 at 10:27.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1826
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
"Dneska p?ežije tém?? kdokoliv, ale co h??, vesele se množí."


Honicka z Dead Proof - Auto zabijak.
Takhle se maj delat honicky. Bez pocitacu.
Akorat skoda kvality.
http://stlmopars.ning.com/video/vide...AVideo%3A11406


//jeste dodam jedno video k tematu.
http://www.youtube.com/watch?v=gPrlY...layer_embedded
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250


Last edited by Woyta; 16.9.2009 at 12:02.
Woyta is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1827
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post


Honicka z Dead Proof - Auto zabijak.
Takhle se maj delat honicky. Bez pocitacu.
Akorat skoda kvality.
http://stlmopars.ning.com/video/vide...AVideo%3A11406

Tak myslím, že ameri?ani se maj dost co u?it. Tady je honi?ka z filmu Ronin!
http://www.youtube.com/watch?v=CVaNBrYLvFg
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1828
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Mel bych dotaz: Proc radeji nevezmes auto a nezajedes si nejakou amaterskou rally (Milovice, ...), kde se muzes vyblbnout bez relativniho nebezpeci, ktere ti hrozi na silnici? Imho idealni reseni pro lidi, kteri radi spechaji.

Vsimni si taky prosim, ze zbytecne hrotis situaci a davas podnet lidem, aby ti opet na to neco napsali

konkretne myslim toto:



Abych nebyl za svateho, tak taky nejezdim vzdy podle pravidel, ale kdyz uz rychle, tak vzdy tam, kde riziko je nejmensi - rozhodne nemam v planu jezdit stylem NFS Underground jako ty. Jezdit jako prase v beznem provozu neni frajerina, neni to ani obdivuhodne, prakticky to zvladne kazdy lepsi ridic.

Aneb jak rika kolega z prace -> Jezdim tak, aby si ostatni nerikali, ze jsem pyca.

Zkus si na tohle vzpomenout az nekdy zase pojedes...
Má pravdu chlapec....

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Jo ty voe....

Sorry ale zajímavá je jedna v?c.... Projezdil jsem k?ížem krážem celou evropu. A nikdy se mi nestalo, že bych n?kde n?co podobného musel d?lat.
Všude všichni normáln? respektujou pravidlo jsi rychlejší a daj ti prostor, Já osobn? s tím taky nemám žádnej problem, prost? když to jde tak uhnu a ne?ešim že je tam 80 a on jede 100... A u nás t? blokujou a d?laj x dalších sra?ek. Ale jasné já jsem ta ****.

Víš mám fakt docela dost práce a na r?zných místech v Praze. Proto kolikrát celkem sp?chám..... Bych t? cht?l vid?t po p?l roce......bys už možná mluvil trochu jinak, než takhle.

Když jsem videl tvoje vymazlený videa, tak te o?ividn? nic netla?í....

A amatérská rally. Nic bych si nep?ál víc v život?, než si takhle n?kde zazávodit. Bohužel nemám tatínka ani maminka, který by mi dávali prachy a na vše si musim vyd?lat..... NA to fakt nemám...
...ale namontovat kameru do auta a tocit picovkny stihas. A zkus si nekdy zmerit cas, za jak dlouho ujedes danou vzdalenost, kdyz prasis a za jak dlouho, kdyz dodrzujes predpisy. Po Praze to nemuze byt rozdil vic nez v radu minut = doba montovani kamery, cigaro, pokec s kamarada. Ja to mam zmereny na trase Podebrady - Pelhrimov, kde je krom D1 minimalni rpovoz. Total prasecina v obcich 70 - 80 mimo 100 - 120, dalnice 150. Cas jizdy 1h 17minut a kdyz jedu 50-90-130, tak je to 1h 30minut presne. Rozhodne bych se ale tou rychlou praseckou jizdou nikde nechlubil. Spis se za to stydim. A co ja osobne uplne nejvic nesnasim je, kdyz me nekdo predjede pres plnou, malem se srazi s protijedoucim autem a po 200m odboci na uplne totalne vedlejsi silnici. Samozrejme v obou pripadech musim slapat na brzdu abych do nej nenapalil.

Prijde mi, ze sem ty videa davas, protoze vis, ze to tu vetsinu lidi nasere a pak te bavi cist jejich reakce
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 16.9.2009 at 14:08.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1829
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ono honicek je povedenejch hodne.
Tahle je misty hodne usmevna.
http://www.youtube.com/watch?v=CE2i08S3YeY
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1830
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Jeden crash z me oblibene serie V8 Utes
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2009   #1831
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Nevim, zrovna nedavno jsem se vratil z ciziny a zase si uvedomil jaky jsou cesti ridici prasata. Ale hlavne, ze maji o trochu silnejsi auto.

Me zkusenosti jsou presne opacne.

Pred lety se S100, kdy za mnou jela kolna a ja nervozne nechapal, proc me nikdo na dloooouhe rovinc ne predjizidi a nevadi mu mejch 80 na 90. Narozdil od cech, kde S100 = prejed i kdyz to nejde. A zazitku mam fakt hodne...

Letos jsem projizdel prusmyky po stopach letosni Tour de France, nikdo nepredjizidi cyklisty, kdyz nevidi do zatacky a prijedu k nam?

Traktor, dvojita plna cara, zatacka a za mnou tubka co troubi, at ho predjedu. Bohuzel, ale kdyz nevidim, nejedu a on? Hned se tam nacpe a kupodivu proti kamion. A pak se cely posrany cpe zpet a cloveka vytlaci za krajnici, na ktere nastesti nikdo nebyl, neb pres ten traktor s navesem, tam moc videt neni.

Obcas bych si pral Tatru s 5 tunama pisku a jim podobne bych spokojne nechal at se snazi predjizdet... kdyz jim to tak jede, vidi kam jini ne a jsou celkove borci na silnici.

Zacinam nabyvat nazor, ze evoluci se musi pomoct, neb dnes preziva kde kdo ...

Nevim jak jsi to myslel s tim ze tve zkusenosti jsou opa?né.... Jinak naprosto souhlasim, to je p??esn? to o ?em mluvim...
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2009   #1832
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Má pravdu chlapec....



...ale namontovat kameru do auta a tocit picovkny stihas. A zkus si nekdy zmerit cas, za jak dlouho ujedes danou vzdalenost, kdyz prasis a za jak dlouho, kdyz dodrzujes predpisy. Po Praze to nemuze byt rozdil vic nez v radu minut = doba montovani kamery, cigaro, pokec s kamarada. Ja to mam zmereny na trase Podebrady - Pelhrimov, kde je krom D1 minimalni rpovoz. Total prasecina v obcich 70 - 80 mimo 100 - 120, dalnice 150. Cas jizdy 1h 17minut a kdyz jedu 50-90-130, tak je to 1h 30minut presne. Rozhodne bych se ale tou rychlou praseckou jizdou nikde nechlubil. Spis se za to stydim. A co ja osobne uplne nejvic nesnasim je, kdyz me nekdo predjede pres plnou, malem se srazi s protijedoucim autem a po 200m odboci na uplne totalne vedlejsi silnici. Samozrejme v obou pripadech musim slapat na brzdu abych do nej nenapalil.

Prijde mi, ze sem ty videa davas, protoze vis, ze to tu vetsinu lidi nasere a pak te bavi cist jejich reakce
hele kameru jsem str?il pod zadní op?rku hlavy..takže cca 10 s. A na to ostatní..... Zkus si n?kdy projet Prahu......a uvidíš... z jednoho konce na druhej...

Last edited by [F&F]Troy; 17.9.2009 at 23:17.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2009   #1833
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
hele kameru jsem str?il pod zadní op?rku hlavy..takže cca 10 s. A na to ostatní..... Zkus si n?kdy projet Prahu......a uvidíš... z jednoho konce na druhej...
Pres Prahu jezdim casto a zajimal by me ten casovy rozdil. Mohl bys to nekdy zkusit stopnout kolik to vyjde pri normalni jizde a pri te tve ? Ciste pro vedecke ucely. Diky
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2009   #1834
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Mohl bys to nekdy zkusit stopnout kolik to vyjde pri normalni jizde a pri te tve ? Ciste pro vedecke ucely. Diky

On to prave normalne neumi
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2009   #1835
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Jo to je dobrej nápad ud?lat test, když pojedeš v klidu a pak pilu! M?žes trasu rozd?lit na checkpointy a zm??it ?asy. Alespo? bude mít debata n?jakej smysl
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2009   #1836
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Ale nebude. Tady prece vubec nejde o cas...
Nicmene jako studijni material z psychologie je to vyzivne...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2009   #1837
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Ale nebude. Tady prece vubec nejde o cas...
Nicmene jako studijni material z psychologie je to vyzivne...
Presne tak! Kdyz nekam jedu, tak jde o to se dostat z A do B, pokud mozno v jednom kuse... O cas jde akorat pri zavodech...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2009   #1838
Luko
Member

 
Luko's Avatar
 
Join Date: 16.8.2008
Location: Žilina
Posts: 158
Default

http://www.youtube.com/watch?v=knkgx...c-HM-fresh+div

good save
Luko is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2009   #1839
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

jak vymenit zarovku u renaultu.
http://www.youtube.com/watch?v=KGJas1CbByE
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2009   #1840
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Nekdo ma holt stesti.
http://www.youtube.com/watch?v=VFnf17cp3Eg
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.