Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

View Poll Results: Máte zájem o 1. CZ LFS ligu?
Mám zájem a chci jet ligu s LX4 43 86.00%
Mám zájem a chci jet ligu s jiným autem, up?esním v postu 21 42.00%
Nemám zájem 3 6.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 50. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.1.2013   #41
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

LX4 ?i jiná zadokolka mi vyhovuje, preferuji open trat? a nové v?ci, klidn? i ten tweak, slickmod.
Tweak jsem si zkoušel už n?kolikrát a je s tím docela sranda ob?as. Servery jsem také už vid?l ale na to se musí p?esn? sehnat tweak nastavení pro v?z aby se tam dalo p?ipojit tuším.

Co se tý?e formátu, vidím tu op?t otá?ení pole, zajímalo by mne ?ím toho chcete dosáhnout? Co je cílem toho oto?ení pole pro vás.

Já p?edjíždím rád a rád mám auta p?ed sebou. Ale p?edjížd?t 10-20 pomalejších aut, zábava tedy není. P?edjížd?t 3 auta která jsou rychlá je ale n?co jiného. To otá?ení roštu je defakto jen blokování rychlejších aut ve snaze ud?lat to zajímav?jší pro virtuální diváky a možná nahrát body slabším jezdc?m na dané trati.

Bodování, p?edem definované, bu? podle n?jaké ligy, nebo odstrup?ované po 1 bodu, nap?íklad je plán pro 30 aut a tím pádem první má 30, druhý 29, atd. 30. má 1 bod (aby ne?ek že na n?j nic nezbylo )
Malým odstup?ováním se tak dá zmenšit náskok t?ch co dojíždí v top 5, kdy obvykle top 5 má znateln? více bod? a skoky za každé další místo jsou v?tší.

Formát typu, Q, Sprint, Endurance by nebyl špatný asi. Pole nechat podle toho kdo jak dojede do cíle. Jenže nevím jaký zde bude zájem o 1-3h endurance závody. Takže bych to stejn? vid?l alá BTCC na 1 nebo 2 kratší.

Pokud se otá?í celé pole do závodu pak by m?la být bodována i kvalifikace a závod by m?l být dostate?n? dlouhý alespo? hodinu p?i 20-30 autech.

Co se tý?e plánu a ?asu, bylo by dobré nejd?íve se kouknout na ostatní ligy a události typu F1, hokej atd. kdy p?lka lidí to vzdá a jde radši ?um?t na telku nebo se jim to kryje s jinou ligou.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.1.2013   #42
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
...
Pokud se otá?í celé pole do závodu pak by m?la být bodována i kvalifikace ...
Jsem pro, vít?z kvalifikace m?že dostat bod navíc
SIR is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #43
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Co se tý?e formátu, vidím tu op?t otá?ení pole, zajímalo by mne ?ím toho chcete dosáhnout? Co je cílem toho oto?ení pole pro vás.

Já p?edjíždím rád a rád mám auta p?ed sebou. Ale p?edjížd?t 10-20 pomalejších aut, zábava tedy není. P?edjížd?t 3 auta která jsou rychlá je ale n?co jiného. To otá?ení roštu je defakto jen blokování rychlejších aut ve snaze ud?lat to zajímav?jší pro virtuální diváky a možná nahrát body slabším jezdc?m na dané trati.
Jasny, predjizdet o hodne pomalejsi auta neni az takova zabava, ale v tomhle systemu driv nebo pozdejc narazis na nekoho, kdo jede +- stejne jako ty a mate oba o zabavu postarano. Kdezto start dle kvali = dost nuda. Ti pred tebou jsou rychlejsi - ujedou ti, ti za tebou jsou pomalejsi, ujedes ty jim a nepredjizdi skoro nikdo.
Ja v otaceni pole vidim jednak vetsi zabavu, napinavost, ale taky moznost se neco priucit - jak obrannou stopu, tak i predjizdeni. Startovni rost podle kvali je dobrej tak akorat pro kratky zavody, kdy se nevytvori takove rozestupy, ale v delsim se pole jedoduse rozjede a jestli se predjede za celej zavod 3x je to uspech... nemluve o tom, ze pri otocenym rostu startujes z mista, kde jsou stejnak kolem tebe obdobne rychli jezdci (vetsinou pomalejsi pred tebou), takze si zazavodis o dost vic, kdyz vis, ze ten pred tebou ti hnedtak neujede, ba naopak, bys ho mel postupne dojizdet, dojet a v nejlepsim pripade predjet. A se stejnou strategii jede ten, co startuje za tebou, takze se vyplati i sledovat zrcatka
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #44
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
Jsem pro, vít?z kvalifikace m?že dostat bod navíc
+1
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #45
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Moje stru?né poznámky k tomu nejd?ležit?jšímu:
- ned?le, 19:00
- kvali 20 minut, sprint na 15 minut, hlavní závod hodina, obracet 75% roštu (a? zkusíme i n?co nového)
- zatím 1 divize? (rozd?lení podle HL/2 kvalifika?ní skupiny?)
- bodování všech (32,31,30... + bonusy za kvali - 3,2,1; bonusy za finiš sprintu - 4,2,1; bonusy za finiš longu - 10,6,4,3,2,1)
- pár open config?

P?ipomínky? Jestli nebudou n?jaké závažné námitky, tak by to byla finální verze podoby závod?, jenom bych ješt? cht?l rozseknout tu kvali.
V p?ípad?, že bude jen 1 divize, tzn. +- 40 a mén? p?ihlášených, tak hotlapy na jednu stranu poskytují dost ?asu zajet kolo, které vás dostane do té top32, kvali na dv? ?ásti zase v ned?li ve?er zapojí všechny, i za cenu protažení ve?era; do poslední chvíle není jasné, kdo bude a kdo nebude startovat, je to víc "GET REAL". ?asy z obou ?ástí by se pak zkombinovaly a ud?lal by se rošt, žádná další "hlavní" kvalda by nebyla. Názory?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #46
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

nechapem zmysel hotlapov ked aj tak potom pojdu kvali vsetci. A este jedna vec...ako sa uploaduju hotlapy na open config? pocita sa tam potom aj neplatne kolo a take srandy? Ale hlavne to nejde na lfsw...takze prehnat to cez nejaky soft ktory bude simulovat lfsw?
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #47
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nechapem zmysel hotlapov ked aj tak potom pojdu kvali vsetci. A este jedna vec...ako sa uploaduju hotlapy na open config? pocita sa tam potom aj neplatne kolo a take srandy? Ale hlavne to nejde na lfsw...takze prehnat to cez nejaky soft ktory bude simulovat lfsw?
Myslel jsem to tak, že by se jely bu? hotlapy ANEBO kvali na dv? ?ásti. Ale open configy jsem u toho v potaz nevzal. Tím pádem to vidím spíš na 2 kvalifika?ní skupiny, k tomu jsem m?l i tak blíž.
O žádném softu, který by kontroloval HLVC u neofiko tratí, nevím. Jestli n?co takového ale je, m?žu to zkusit a ješt? nad tím pouvažovat (kdyby byl spíš p?íklon k hotlap?m).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #48
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

HL má na klasických tratích nevýhodu, že n?kte?í mohou mít danou kombinaci zajetou 3 roky a vlastn? to nebude reprezentovat jejich sou?asnou "formu". Výhoda je zase ta, že tu v?tšinu, která HL nemá, to nutí se tra? nau?it p?edem a ne až v quali Ale komplikace s nemožností nahrávat open trat? mi p?ijde docela velká, pokud teda neexistuje kontrolní soft, který sežere poslaný HL a vyplivne jestli je valid a ?as. Nebo by každý musel HL n?kam uploadnout a ve?ejný link a ?as by dal do fóra, takže by si každý mohl zkontrolovat svého soupe?e, jestli to zajel ok - na to bych asi doporu?il extra vlákno, kam by se nesm?lo psát nic jiného, aby se pro organizátora zjednodušil sb?r t?chto informací.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #49
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
HL má na klasických tratích nevýhodu, že n?kte?í mohou mít danou kombinaci zajetou 3 roky a vlastn? to nebude reprezentovat jejich sou?asnou "formu". Výhoda je zase ta, že tu v?tšinu, která HL nemá, to nutí se tra? nau?it p?edem a ne až v quali Ale komplikace s nemožností nahrávat open trat? mi p?ijde docela velká, pokud teda neexistuje kontrolní soft, který sežere poslaný HL a vyplivne jestli je valid a ?as. Nebo by každý musel HL n?kam uploadnout a ve?ejný link a ?as by dal do fóra, takže by si každý mohl zkontrolovat svého soupe?e, jestli to zajel ok - na to bych asi doporu?il extra vlákno, kam by se nesm?lo psát nic jiného, aby se pro organizátora zjednodušil sb?r t?chto informací.
ked mas HL stary 3 roky tak si stale mozes nahrat lepsi cas. A ak narazas na to, ze niekto by teraz nezajazdil cas, ktory zajazdil pred 3 rokmi, tak to pochybujem. S dnesnou moznostou volby teploty pneu v hotlape a pri vyvoji setupov, ktory nastal za ten cas je takmer nemozne byt vyrazne horsi. A ja dufam, ze tu nie je nikto taky, kto ide v lfs tym negativnym smerom co sa skillu tyka...to by bolo smutne
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2013   #50
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
negativnym smerom co sa skillu tyka...
Myslis bokom?

Ja budem rad ,ked si zajazdim s tymi starsimi a aj premna novacikmi . Skoda ,ze Atti to uz vzdal
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2013   #51
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
- bodování všech (32,31,30... + bonusy za kvali - 3,2,1; bonusy za finiš sprintu - 4,2,1; bonusy za finiš longu - 10,6,4,3,2,1)
Když nastavíš takové bonusové bodování, tak je zbyte?né bodovat všechny. Protože p?vodní myšlenka, dle mého názoru, byla zajistit minimální bodové rozestupy mezi jezdci v pr?b?hu šampionátu.

Pokud by m?ly být n?jaké bonusy, tak maximáln? za první místo v kvalifikaci a pak t?eba za nejrychlejší kolo v závod?.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2013   #52
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default M?j názor

-Otá?ení celého roštu - ANO
-Pitstop - ANO (nejde o to, jestli tam musíš kv?li pneu nebo nádrži, ale je to zpest?ení a ur?itá strategie. A navíc opatrnost. (p?ejetí žluté ?áry, penalizace za rychlost))
-Bodování - P?esn? jak píše HonzaNB.
-Motivace - Závodíme pro zábavu, jasn?, ale body nejsou motivace Klidn? bych poslala 50 -100 K? startovný na ceny a to nikoho nezrujnuje. (Ikdyž vím, že jsem bez šance)
-Jak to tak vypadá, pojede se s LX4, ale rad?ji bych závodila s RAC/FZ5.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2013   #53
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

M? se líbí systém bodování LFSCART

Bodojí se všechny místa, vít?z má 50, 30. obdrží 1 bod. + 2 body z PP + 1 bod za nejvíce kol v ?ele. Poté se také uplat?uje bonus 10 bod? za ú?ast ve všech závodech, v p?ípad? jedné absence se bonus snižuje na 5 bod?. Více absencí znamená 0.

Kvalifikace na 2 skupiny s rizikem, že n?kdo se do závodu nedostane (když bude 35 lidí nemá smysl d?lat 2 divize)

(n?kolik stránek t?chto názorových p?est?elek jsem ne?etl, kdyžtak m? nakopejte za spam )
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2013   #54
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

ješt? m? napadlo, když jsem tu vid?l n?jaké nápady na tweak, co takhle vsunout jeden zavod rallyX?
SIR is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2013   #55
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...A ak narazas na to, ze niekto by teraz nezajazdil cas, ktory zajazdil pred 3 rokmi, tak to pochybujem...
Všechno je to o tréninku, jako v jiných sportech/?innostech. Když LFS pustíš po 2 letech, tak si bu? jistý, že budeš horší. Samoz?ejm? do toho nasko?íš zp?t mnohem rychleji, než úplný nová?ek, ale je otázka, jestli tomu ten ?as v?nuješ.

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
-Motivace - Závodíme pro zábavu, jasn?, ale body nejsou motivace Klidn? bych poslala 50 -100 K? startovný na ceny a to nikoho nezrujnuje. (Ikdyž vím, že jsem bez šance)
-Jak to tak vypadá, pojede se s LX4, ale rad?ji bych závodila s RAC/FZ5.
- Motivace je individuální a ?ím jsou hodnotn?jší ceny, tím mén? fair play se hraje (myšleno obecn?). Já bych do toho peníze netahal.
- FZ5: podle m? jsou ve fyzice pneu chyby, které se zrovna na FZ5 dost projevují a i kv?li tomu je to auto proti LX4 mnohem v?tší výzva => úbytek lidí v dalších závodech by byl ur?it? v?tší, rozdíly mezi nejlepšími a nejhoršími taky. Kdyby vyšla nová fyzika, budu hlasovat pro FZ5 jako první.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2013   #56
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Jasny, predjizdet o hodne pomalejsi auta neni az takova zabava, ale v tomhle systemu driv nebo pozdejc narazis na nekoho, kdo jede +- stejne jako ty a mate oba o zabavu postarano. Kdezto start dle kvali = dost nuda. Ti pred tebou jsou rychlejsi - ujedou ti, ti za tebou jsou pomalejsi, ujedes ty jim a nepredjizdi skoro nikdo.
Ja v otaceni pole vidim jednak vetsi zabavu, napinavost, ale taky moznost se neco priucit - jak obrannou stopu, tak i predjizdeni. Startovni rost podle kvali je dobrej tak akorat pro kratky zavody, kdy se nevytvori takove rozestupy, ale v delsim se pole jedoduse rozjede a jestli se predjede za celej zavod 3x je to uspech... nemluve o tom, ze pri otocenym rostu startujes z mista, kde jsou stejnak kolem tebe obdobne rychli jezdci (vetsinou pomalejsi pred tebou), takze si zazavodis o dost vic, kdyz vis, ze ten pred tebou ti hnedtak neujede, ba naopak, bys ho mel postupne dojizdet, dojet a v nejlepsim pripade predjet. A se stejnou strategii jede ten, co startuje za tebou, takze se vyplati i sledovat zrcatka
Když je závod dostate?n? dlouhý, pro? ne, oto?te to klidn? celé. Vyplatí se potom si vzít n?jaký tank. Osobn? rad?ji p?edjíždím rychlejší jezdce než se probíjet mrakem pomalejších, mnohem více boura?ek jsem m?l s mén? zkušenými jezdci nežli s více zkušenými kte?í v?dí jakou stopu jet aby jeli rychle a nemotají se po trati ob?as jako vítr v bedn?.

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
-Otá?ení celého roštu - ANO
-Pitstop - ANO (nejde o to, jestli tam musíš kv?li pneu nebo nádrži, ale je to zpest?ení a ur?itá strategie. A navíc opatrnost. (p?ejetí žluté ?áry, penalizace za rychlost))
-Bodování - P?esn? jak píše HonzaNB.
-Motivace - Závodíme pro zábavu, jasn?, ale body nejsou motivace Klidn? bych poslala 50 -100 K? startovný na ceny a to nikoho nezrujnuje. (Ikdyž vím, že jsem bez šance)
-Jak to tak vypadá, pojede se s LX4, ale rad?ji bych závodila s RAC/FZ5.
Pitstop ok, natankuju na celej závod, gumy nem?ním, jenom si tam nechám ot?ít mouchy ze sv?tel a jedu dál
Když už pitstop tak aby také m?l smysl a byl pot?eba kv?li nedostatku paliva ?i opot?ebení pneumatik.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
M? se líbí systém bodování LFSCART

Bodojí se všechny místa, vít?z má 50, 30. obdrží 1 bod. + 2 body z PP + 1 bod za nejvíce kol v ?ele. Poté se také uplat?uje bonus 10 bod? za ú?ast ve všech závodech, v p?ípad? jedné absence se bonus snižuje na 5 bod?. Více absencí znamená 0.

Kvalifikace na 2 skupiny s rizikem, že n?kdo se do závodu nedostane (když bude 35 lidí nemá smysl d?lat 2 divize)

(n?kolik stránek t?chto názorových p?est?elek jsem ne?etl, kdyžtak m? nakopejte za spam )

---
Kvalifikaci bych dal normální online na serveru, vždycky se to dá rozd?lit na 2 ?i více skupin.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2013   #57
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nevynucený pitstop, "jenom tak", tady ur?it? nebude a tím myslím i vým?nu gum. Tohle auto vydrží na jednu nádrž p?es hodinu a ?tvrt, na jedn?ch gumách ješt? déle. Podle m? nemá smysl posílat lidi do pitu, aby si tam odplivnuli a jeli dál.

Bodování jsem se nakonec rozhodl rozseknout tím zp?sobem, jaký navrhnul Jarda, tzn. "vyp?j?ím" si bodování z LFSCART, upravím tak, aby sed?l na 32 pozic a aplikuju ho na dlouhý závod + body za polepos a spolu s nejdelším vedením bude i bonus za nej kolo. Nejd?ležit?jší pro tento systém pro m? byl argument, že p?ední pozice by m?ly být bodov? lépe ohodnoceny.
Ve sprintu bude bodovat jednoduše prvních 15 - 15,14,13....1, protože bodovat sprint stejn? jako long mi p?ijde jako nesmysl. Nebudou se ud?lovat žádné bonusy. Bonus za kvali z?stává.

Tímto bych uzav?el dotazovací ?ást. http://assets0.ordienetworks.com/ima...ith_it_dog.gif
More news very brzy.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2013   #58
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

.yksratat mívulv isA .mísumen ?ntsalv ?xob od ež ,ínelt?vsyv es mák?od a itsonrtapo a iigetarts ,íne?tsepz il?vk potstip ijureferp ež ,mesj alasP .?vokáblb v okaj ot ej ydat ellow yT
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 26.1.2013   #59
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
.yksratat mívulv isA .mísumen ?ntsalv ?xob od ež ,ínelt?vsyv es mák?od a itsonrtapo a iigetarts ,íne?tsepz il?vk potstip ijureferp ež ,mesj alasP .?vokáblb v okaj ot ej ydat ellow yT
Co Ricky Stenhouse, všechno klape?
__________________
Flame

Last edited by Flame; 27.1.2013 at 01:29.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2013   #60
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

?aute
jsem tady docela nový a tento nápad ohledn? ligy se mi líbí . Takže jestli berete i "zelená?e" a není povinný volant tak bych si tu licenci aji koupil a jel bych s vámi . Za tu zábavu a zkušenosti to stojí, i když jak koukám by se toho zú?astnili samí profíci
JÁRA is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.