Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.4.2009   #81
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

me se to zda jako hovadina. Massa v malaysii taky menil set v prunehu kvali....docela by me zajimalo jak to ale udelal.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #82
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

Tak, a je to ! História sa opakuje - malý ?uk a z MRT je rázom vetro?, bodaj by nepísalo ODSTÚPIL
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #83
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Dopadl jsem podobne. Nejaka fialova RB4 do me vrazila a razem jsem z toho mel \o/
Nastesti jsem se dobelhal do boxu ale mechanici to nestihli pred spickou, takze jsem krouzil za polmou a kidem. A kupodivu jsem s nima docela drzel krok. Pak mi zacali ujizdet, ale pred dalsim za mnou, ktery mel na me skoro kolo, jsem si drzel velky odstup a cekal, az zacnu dojizdet pole.
Nahle se objevil zdenek, se kterym jsem par kol bojoval, ale ponekud me to vytrhlo ze soustredeni a obratil jsem to na trubky. Dloouho jsem Knight ridovsky bojoval, ale marne
Rekl bych, ze uz ze me zachvili bude prumernej kaskader.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #84
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Takže to vemu krátce:

Q: Poda?ilo se mi zajet jenom jedno ostré kolo a nakonec 7. místo z toho bylo, což se k okolnostem dá považovat za úsp?ch.
Race: Takže start v pohod?, dokázal jsem se propracovat až n?kam na 3./4. místo, ale jel jsem hodn? opatrn?, potom se projevila nevýhoda MRT, plechá?e jí prost? utla?ovali a nemohla jet. ale n?ak jsem se propracoval na 6. místo, kde jsem jezdil cca 10 kol. v +/- 6. kole mi na stole zavibroval telefon a já se lek tak, že jsem to narval do gum, teda spíš jsem o n? jenom škrtnul, ale jedu dál, potom jsem vzal telefon do ruky a mr*nul jsem s nim o zem, doufám že z n?j n?co zbylo. ve 12. kole naho?e u zdi se mi to hezky seklo a já šel do hodin, hezky na bariéru a na st?echu, takže docela rychlý konec.

Na dnešní závod jsem si v??il a doufal jsem v n?jaké p?kné umíst?ní, ale po závod? jsem docela sklamaný snad p?íšt?.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #85
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Nooo uznávam, že MRTky to dnes mali v rukách a ospravedl?ujem sa tým, ktorí boli "diskriminovaní"
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #86
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Vypadalo to, že tento závod nepojedu, protože budu v Beroun? na rally, ale ta byla zrušena, takže jsem nechyb?l.

Q:V kvalifikaci jsem ne?ekal místo vep?edu startovního pole, kvalifikace pro m? skon?ila p?ed?asn? po nehod? v 1. šikan?.

Race: Závod byl takový divný. Ve 2. kole jsem ud?lal první z mých chyb a vyzkoušel jsem si, jak se s RB4 jezdí v ka?írku (jezdí se tam s ním dob?e, njn, 4x4). N?kdy v 5. kole m? zklamaly z neznámých d?vod? pneumatiky a auto si to namí?ilo p?ímo do svodidel, o které jsem si poškodil tlumi?e. Tak jsem musel do box?, ty našt?stí nebyly daleko. Když m? dojel Jendan, tak jsem si jedno kolo i zazávodil. Pokaždý jsem mu to tam poslal z mý vyšší maximálky na brzdy, ale pak si to v jedný zatá?ce ohlídal a ujel mi. Následovala chyba v 1. šikan?, auto se n?kolikrát oto?ilo p?es st?echu, našt?stí jsem skon?il na kolech, ale musel jsem objet celé jedno kolo, abych se dostal do box?. Pak jsem jezdil sám se ztrátou 2 kol na soupe?e p?ede mnou, ztratil jsem koncentraci, ud?lal t?i chyby, ta poslední byla op?t v 1. šikan?, ale tentokrát to znamenalo konec jen 10 kol p?ed cílem....
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #87
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

jj, byl to "trošku" overkill, ale i tak jsem m?l prvních 20 kol co d?lat, protože jsem pokazil start a musel jsem se dostávat p?es Inserty a nakonec p?es Polmu. Bylo ale jasný, že MRTka je dneska hodn? siln?jší, než by m?la, zbytek už bylo jenom hotlapení. TBO se na MRT a LX nechytalo už v?bec, na black by to cht?lo zpomalit n?jak výrazn?j ob? auta. (ale ne zas moc)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #88
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
.... na black by to cht?lo zpomalit n?jak výrazn?j ob? auta. (ale ne zas moc)
pro ostatní ...možná by to cht?lo víc trénovat ... a ne až p?i samotném závod?:-)))

Last edited by Jarda(CZ); 11.4.2009 at 23:23.
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2009   #89
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Po celodennom adrenalinovom dni som mal zmiesane pocity (unava a neistota ) Nakoniec som sa ako tak rozjazdil a v kvalde dal svoje PBcko co stacilo na 4. miesto.
Po starte som trhol dve mrtky a chvilu sledoval vzdalujuceho sa Polmu. V priebehu par kol ma dobehol Kid a relativne lahko (ale opatrne ) zdolal. Neskorsie ma dobehol Klouczech a ja som zistil, ze moja rychlost v preteku sa tej kvalifikacnej veru nevyrovna. Hold istota v sikanach je istota. Klouczech sa cezomna tiez dostal a potom to uz bolo len o sustredeni. Ale to mi zrovna moc neslo... robil som nastastie len male chyby, ale priemerna rychlost nebola nic moc. To v poslednej stvrtine zavodu vyuzil Eisman a po par subojoch ma predbehol a aj sa mi vzdialil. Takze nakoniec z toho bolo 4. miesto ako na starte co ma na tejto trati relativne uspokojilo.

Pozeram ze dalsia trat je FE Black... no opat bude sranda
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2009   #90
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já vim, pro? Fern Bay nesnášim...

Q: (ne)povedly se jenom 2 ostrá kola, v tom nejlepšim se do stopy vehementn? vracelo nejmenované FXO a já ho narval... Díky.

Race: Po startu v šikan? menší mela, já ztratil nejvíc, cca 20 vte?in, tak se vydávám na stíhací jízdu. po dvou kolech jsem dojel GothaRa, o kolo pozd?ji jsem se o n?j rozto?il a další 15s v tahu. Ve 3. kole m? vyd?sil M.Pavlik, když se válel s LX4 na st?eše ve stop?. Cca v 8. kole jsem se p?ed GothaRa dostal a stíhací jízda m?že pora?ovat, jel jsem v tu chvíli na 11. míst?. v 12. kole m? ale p?edjelo jakési fialové RB4, docela m? to rozhodilo a já si upravil geometrii a v 16. kole bouda.

Suma sumár?, z Jamajky si odvážim 0 bod?.

Btw, MRT to zase oproti plechá??m moc nejelo, jsem zv?davej na m?sto, tam to bude hotovej konec...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2009   #91
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

rekl bych ze dobre vyrovnane sily kár. Skoda, ze nas je cim dal tim min.

Celou kvaldu jsem se vztekal jak jsem vul, ze nemuzu zajet normalni kolo. Po kvalade jsem zjistil, ze to jedu s pulkou nadrze.

V zavode docela dobry. Az na start. Po T1 jsem z niceho nic dostal ranu a po sikane jsem vyjizdel jako posledni...aspon myslim. Trosku jsem si zabojoval s Kurtem a Zdendou (diky panove) a uhanel dal. Najednou vsichni zacili odpadavat jako stetky, ktere dostali na solar od podobanyho ridice nakladaku. Z niceho nic jsem se ocitl na 4. miste a za mnou Koc?r. Nemohl jsem se od nej odtrhnout. Strasne se mi lepil na *****, teplous jeden. V jednu chvili me predjel a zacal boj, ktery jsem nastesti po pul kole zazehnal. Btw. fakt nevim jak jsi to udelal, ze jsi me z niceho nic tak dojel. To jsem mel zrovna rozjety PB a najednou LX plny zrcatka.
Po soboji kocur skoncil v pneu a ja jel pod mencim tlakem a tak jsem premyslel nad pitim. To jsem nemel delat. V pred poslednim kole jsem se zalknul a s dusivym kaslem jsem projel sikanu a skoncil ?elem k bariere. Ono by se moc nestalo, kdyby ta mrtka mela zpatecku.
Smutny konec se smutnym zacatkem, ale hezkym prubehem.
Diky vsem zucastnenym
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2009   #92
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem odjel jen jedno ostré kolo, které mi vyneslo na 4. místo a já byl spokojený.

Race: Po startu jsem se dv? kola držel na 4. míst?, ale pak jsem se za?al propadad, prost? neumím za?átky závod?. M?l jsem op?t pár hezkých souboj? s jendanem, ale m?j cíl bylo dojet p?ed Kurtem Kombajnem. Povedlo se mi p?es n?j dostat, když ud?lal menší chybi?ku a pak jsem si jen hlídal náš rozestup. Nakonec Kurt odstoupil a já jezdil p?ed Keenem, p?ed kterým jsem cht?l dojet až do cíle, ale to se mi vymstilo cca 5 kol p?ed cílem, když jsem v nájezdu na cílovou rovinku poslal své RB4 p?es boudu, ale zázrakem jsem ?ák skon?il na kolech. Zm?nil jsem si trochu design do sportovního vozu, ale výhled z auta jsem m?l jako z tanku. Nakonec jsem do cíle dojel na 6. míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2009   #93
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Po?ítal jsem s vyrovnaným závodem, ale Polma p?i tréninku jenom klamal t?lem. V kvald? jsem byl bez šance za ním, o víc než p?l vte?iny.

Na startu m? p?esprintovaly všechny RB a než jsem se s nima vypo?ádal, tak byl Jarda v tahu. To bylo tak t?etí kolo. I pak byl ale o DOST rychlejší, takže jsem si mohl prošlápnout podlahu, ale stejn? bych ho nedohnal. Když k tomu p?idám ztráty koncentrace a ob?asný chyby, tak je to jasný druhý místo, 25 vte?in za ním, 40 p?ed Meginem.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Btw, MRT to zase oproti plechá??m moc nejelo, jsem zv?davej na m?sto, tam to bude hotovej konec...
No, po?ád to byl celkem overkill, ale bylo to o n?co vyrovnan?jší s TBO, než minule. Jenom LX bych p?íšt? ješt? víc srazil... (nic osobního v tom není).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2009   #94
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

Jáj, kone?ne som dokon?il aspo? jeden závod
?akujem tomu, kto ma oto?il spä? po prvej zákrute. Už som po?ítal s najhorším ) : Ešte raz všetkým v?aka ( :
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #95
turbosk
Newbie

 
turbosk's Avatar
 
Join Date: 28.4.2008
Location: Brezno
Posts: 20
Default

V prvom rade sa chcem ospravedlni? JENDANOVI za "?alší" ?uk po prvej zákrute po štarte.

QUAL: Celkom to ušlo. Špekuloval som aký set použi? a nakoniec som zvolil pomalší, ale istejší.

RACE: V závode sa mi išlo dobre, až na jeden prechod šikany a následné kotrmelce, ale do depa a cie?a som došiel .

?akujem všetkým za pekný závod. ?akujem aj MEGINOVI za ve?kú pomoc.

Škoda že nás nebolo viac.

Last edited by turbosk; 17.4.2009 at 07:17.
turbosk is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #96
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by turbosk View Post
V prvom rade sa chcem ospravedlni? JENDANOVI za "?alší" ?uk po prvej zákrute po štarte.
v poho. Ve zdravi jsem to prezil.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #97
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Casu na trening nebolo vela, ale aj mozno vdaka kavicke pred pretekom som vyspikoval formu a uz v prvom kvali kole zasiel pekne PBcko. To znamenalo 3. miesto na starte.

V T1 som asi az moc opatrne a skoro brzdil ale tusim sa za mnou nic hrozne neudialo. Holt k MRTkam treba byt jemny.. ze Kid . Pocas preteku sa nic zvlastne nedialo prakticky sa kopiroval FE Green. V prvych kolach sa cezomna dostal Kid a ja som sa snazil udrzat naskok pred Keenom. Priblizil sa v jednom okamihu na 4 sekundy ale potom stratil az musel ist do depa. Ku koncu sa este dostal na odstup 10 sekund Jendan s Branislavom, ale to ma uz cakala ovacia mechanikov v boxoch (za bezchybnu jazdu a 3. miesto)

Mal som obavy ale nakoniec to dopadlo fajn. Este dva krat mesto a mame to zasebou
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #98
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Holt k MRTkam treba byt jemny.. ze Kid .
To je v pohod?, i když ty hamstneš na brzdu, tak m? sta?í jenom do ní ?uknout.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #99
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
To je v pohod?, i když ty hamstneš na brzdu, tak m? sta?í jenom do ní ?uknout.
To je fakt ale ja som skor nechcel prepalit zakrutu to by som sa moc o MRT neoprel , ale ty si uz bol tusim stale naboku ale vzadu
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2009   #100
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
V T1 som asi az moc opatrne a skoro brzdil ale tusim sa za mnou nic hrozne neudialo.
jj, start byl dost ostrej, sel jsem pred Kida a pak na vnitrek vedle tebe, bylo to dost na tesno a ja bral radeji pravym kolem travu, Kida jsme malem v prvni fazi rozmackli ale dobre to dopadlo ...

Jinak tedy: kvalifikace: 5.
Zavod: hned ke konci prvniho kola jsem se dostal pred Zdenka na 4. misto a tak jezdil vic nez pulku zavodu, zadne souboje, nic. Snazil jsem se dohnat 3. Megina, byl prede mnou 5-10 sec. Asi se stejnym rozdilem me ze zadu stihal Branislav. Pak osudne 13. kolo, jakesi zatmeni, netrefil jsem spravne sikanu a udelal ukazkovou leteckou vyvrtku, dopadl na vsechny ctyri a pokracoval. Auto bylo zmuchlane a levy predni tlumic v hajzlu, do zatacek jsem poskakoval jako koza. Nez mi to v boxech opravili, predjeli me Branislav, Jendan, Dano a Zdenek. V tu ranu jsem byl 8.
Zdenka jsem dojel, ale na souboj nedoslo, tesne prede mnou udelal kotrmelec (jak jiz zminoval). Brano se uz ze strechy neotocil a Jendan holt mel auto bez zpatecky. Z jezdcu, kteri me predjeli na tech boxech zbyl jen Dano, toho uz jsem nedojel, takze v cili 5.

Trat se mi libila, ovsem takto dlouha varianta by chtela plnej server
Keen is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.