Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

View Poll Results: Kou?íte/kou?ili jste?
Ne a vadí mi být v místnosti kde se kou?í 30 44.12%
Ne, ale nevadí mi být v místnosti s ku?áky 14 20.59%
Kou?il jsem, ale te? už mi vadí i být v zakou?ené místnosti 2 2.94%
Už nekou?ím, ale být v zakou?ené místnosti mi nevadí 5 7.35%
Kou?ím, ale chci p?estat 4 5.88%
Kou?ím a nevidím d?vod p?estávat 7 10.29%
Kou?ím jen p?íležitostn? (párkrát do roka) 6 8.82%
Voters: 68. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.11.2006   #21
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Kou?il jsem 3 roky... nikdy né pravideln? a pokud možno za cizí (znáte to... jdu kou?it, jdeš taky? Jo pro? né...)
Dnes vyložen? nesnáším zakou?ené místnosti nebo když si to tak spokojen? hrnu m?stem a bác proletí kolem m? "cosi" modrého a já mám kolikrát chu? toho oného se?vat mimochodem ješt? jsem to nikdy neud?lal ani na zastávkách, spíše jsem potupn? sklopil uši a popošel dál abych nebyl pov?tru

(btw jsem i abstinent, takže hospody a podobná za?ízení navšt?vuji jen vyjime?n?, což m? také v ur?itém ohledu staví mimo spole?nost)
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2006   #22
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Jedna z mych nej-nej-nej-kamaradek, na ktery mi hodne zalezi, kouri a prave v jejim pripade mi neni jedno, ze se tim tak nici. Porad do ni hucim, at s tim prestane, ale ona se neda. Poradte mi prosim, co s ni mam delat, kdyz ji mam rad a chci, aby s tim definitivne skoncovala? (recnicka otazka (necekam odpoved))
jooo... má (dnes již bývalá) p?ítelkyn? se kv?li m? snažila p?estat... pak nekou?it p?ede mnou.... a nakonec popojít opodál... p?iznávám, že líbání "popelníku" byla docela slušná ?ást d?vodu, pro? jsem se sní rozešel...

jinak já ?íkám otev?en?, že pokud budu mít n?kdy n?kde ur?itou moc, tak tam se kou?it nebude!!! (nap? v podniku...)
a ješt? dov?tek jsem ur?it? zato, že ku?ák?m (stejn? jako alkoholik?m, narkoman?m atd) by se m?la strhávat s platu v?tší ?ástka na zdravotní pojišt?ní...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2006   #23
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
ku?ák?m by se m?la strhávat z platu v?tší ?ástka na zdravotní pojišt?ní...
neboj, to uz si platime, rika se tomu spotrebni dan, a roste cim dal vic
edit: nejde to sice primo do zdravotnictvi, ale do rozpoctu

Last edited by Tommy V.; 30.11.2006 at 20:02.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2006   #24
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
neboj, to uz si platime, rika se tomu spotrebni dan, a roste cim dal vic
to jo, zase o 10K?, ALE nejde to p?ímo do zdravotnictví, ale do rozpo?tu jako takového... takže nap?. díky tvému kou?ení si mohou páni politici dovolit ned?lat "nic" (nepo?ítáli se neustále pok?ikování jeden na druhého a mezi tím na noviná?e) p?l roku, ale brát za to peníze...

sorry za OT, ale zajímalo by mne kolika z Vás pracujích by dovolil šéf "diskutovat" otom kdo ud?lá to a kdo tohle a p?itom Vás dále stejn? platil, i když jste se nedohodly a práce vícemén? nepokro?ila...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 30.11.2006 at 20:04.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2006   #25
bruenor
Newbie

 
bruenor's Avatar
 
Join Date: 29.9.2006
Location: Bratislava
Posts: 82
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
jinak takhle volba tam taky chybi: http://www.lamer.cz/quotes/show/186


Tu holku znam
__________________
AMD barton 3200+ , 2x512MB ram @ 400MHz , GF 6600gt (625/1250) agp ,Creative X-FI Xtreme Music, 250gb seagate 7200RPM 8MB, Logitech MOMO racing , 19 " Samsung SyncMaster 900IFT .
bruenor is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2006   #26
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Tak ja kourim od 1. tridy tehdy me to naucil bratr no a nejak jak sem byl mlady a blby tak mi to zustalo.. asi od zacatku prazdnin se s tim snazim rozloucit ale nejak se me moc nedari.. no kazdopadne omezil jsem to na 1-2 denne
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #27
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Kouril jsem na stredni a pak na vejsce. V nejlepsich letech krabku denne, pak jsem asi 2 roky prestaval, pomalu jsem ubiral az jsem uplne skoncil. Tak 3 roky vubec nic a ted si obcas dam, jednu... dve.. za vecer. (krabky :-]] )

Jo a jeste bych chtel vyvratit ten mytus o rakovine. Nebojte rakovinu dostane jen zlomek kuraku, protoze je driv zabije nejaka cevni choroba. Infarkt je nejcastejsi. Opravdu, rakoviny se dozije jen malo kdo.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #28
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Ahoj, tak to já jsem za?al kou?it na st?ední ( v prváku ), kou?il jsem opravdu hodn? ( 30 - 40 denn? ), mno fakt peklo a minulej rok, p?esn? 9.12.05 jsem jel ráno do práce a ?íkal jsem si, že mám posledních 8 retek, takže si musím koupit krábu. Najednou nevím co to ve m? hrklo, že né, krabku si nekoupím, vykou?ím t?ch posledních 8 a seru na to.
Tak to byl m?j konec s kou?ením, od té doby jsem n?m?l cígo v hub? a je to good.

Jsem rád že jsem p?estal.

kdyby m?l n?kdo náladu, tak tady je pr?b?ch toho odvykání.
http://www.modernijenekourit.cz/index.php?blog=22
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 1.12.2006 at 08:22.
legolem is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #29
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

nekdy na zakladni skole jsem naucil hulit par spoluzaku, nekterym to zustalo doted a neopomenou mi to pripomenout pri kazdem setkani

tehdy se samozrejme zacinalo s takovyma vecima jako destilky s cajem... pamatujete nekdo?

No ale nikdy jsem nekouril systematicky, pouze v hospodach a pri zvlastnich prilezitostech (k chlastu to proste tak nejak patri). Prochazel jsem ruznymi obdobimi jako fajfka, Camel bez filtru a tak. Nyni jsem v obdobi, kdy si obcas ubalim DOBREJ cigaretovej a obcas fajfkovej tabak, 1-2 za vecer, 0-3x do mesice. Jinak pasivni koureni nevyhledavam a kdyz nekde smrdi trava tak vidim rude.

PS doutnicek nebo virzinko po vecernim grilovani je parada
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #30
Jarda82
Newbie

 
Jarda82's Avatar
 
Join Date: 28.6.2006
Posts: 42
Post

Já hlasoval pro 1.,ale p?esto dost ?asto v zahuleným místnosti pobejvám, protože stále bydlím s rodi?i a ty jsou dost silní ku?áci a taky, když jdu n?kam do hospody, tak se tomu nevyhnu. Ale ani mi tak navadí kou? s cigeret(i když n?kdy to smrdí jak po??raná sláma),protože to se dá chvíli vydžet jako mi vadí, že když vlezu do zakou?ený místnosti tak mi potom strašne smrdí v?ci. Ale co se dá d?lat sv?t je prost? takovej a spousta ku?ák? si v?bec nep?ipouští, že by tím ostatní mohli obt?žovat)


Edit:asi 2-3 jsem kou?il doutník,ale to už je dlouho,tenkrát jsem si p?ipadal jako borec nejv?tší

Last edited by Jarda82; 1.12.2006 at 11:35.
Jarda82 is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #31
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Nekourim, do zahulenych misnosti chodim taky dobrovolne a nejak moc mi to nevadi, i kdyz obcas to nastve...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #32
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

Kdyz uz tu padla ta rec o smrdicim obleceni .. je celkem zajimave, ze kdyz nekurak prijde do zakourene mistnosti.. chvili v ni pobyva a odejde.. vetsinou nadava, ze mu smrdi obleceni .. ovsem zajimave je, ze kdyz z te same mistnosti vyleze kurak neni nic citit.. To ze to neciti on sam je pochopitelne.. ale vetsinou to neciti ani ostatni a to i nekuraci .. to same se tyce prostor.. kdyz prijdete do bytu, kde kouri cela rodina.. nas pripad.. ani nekurak neciti, ze se tam kouri .. pokud tam zrovna nehuli x lidi najednou .. ale kdyz si zapalite jedno cigaro v nekurackym byte... smrdi to tam i kurakovi pomerne dlouhou dobu.. jinak kourim.. jak kdy... ale stejne jako Tommy_V jsem zaskrtl moznost #6
revEn is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #33
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Nekourim, nezkousel, nezkusim, hnusi se mi to nevydrzim byt mezi kuraky, proste fuj
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #34
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

pridam citat meho znameho, kuraka astmatika: "Ja kourim, ale zasadne jen v nezakourenem prostredi."
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2006   #35
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tak jako nekourim nikdy sem to nezkousel a ani nechi.Zakourene prostredi mi v celku vadi ale co udelam nic vsechyn je nepreperu.Doma kouri akorat mam drive 30 denne ted se drzi a da tak 5 denne snad prestane uplne.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2006   #36
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

ja hlasoval pro 2).

nekourim, ale moc nechybelo. vtipne je na tom to, ze jsem se to malem naucil na "ozdravnem" dvoumesicnim pobytu v laznich ze zacatku jsem si dal obcas neco kvalitnejsiho (Camel), ale moc jsem to neslukoval pak prisla nouze (financni) a zacali jsme kupovat nejlevnejsi tabak a nejlevnejsi dutinky. pravni cigo ktery jsem fakt komplet vyslukoval bylo prave takhle vyrobene a malem jsem se poblil a nejakou dobu jsem nebyl schopen slova a pohybu takze moje prvni vyslukovany se stalo mym poslednim.

musim ale rict, ze kuraky docela chapu! obcas, kdyz takhle nekde stojim a na nekoho (neco) cekam, prepada me myslenka - hm, bejt kurak, dam si ted cigo a bylo by mi fajn.. ale pak si vzpomenu na tu dutinku narvanou tou sra*kou a zvedne se mi kufr
Novas is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2006   #37
JK DF.cz
Newbie
 
JK DF.cz's Avatar
 
Join Date: 12.11.2006
Location: MB
Posts: 79
Lightbulb

rozhodne nekourim,pac je mi 12,a ani sem to nezkusil,ale zahulena mistnost mi nevadi
__________________
AMD Athlon XP - 54 GB HDD - poradny retro
JK DF.cz is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2006   #38
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Stejn? jako tommy_V ... možnost 6 ... kou?ím... n?kdy 5 n?kdy 20 za den... když sedim u PC tak ale pot?ebu jít ven hodit ?ouda nemam.. doma zásadn? nekou?ím, v aut? taky ne...
kou?ím 3 (?) roky a jediný co m? asi p?im?je p?estat bude bu? rakovina a nebo zdražení cigaret (asi to omezim)....

a nakonec oblíbenej citátek:

Kou?ili a um?eli na rakovinu..... nekou?ili a um?eli taky, tak jakýpak copak...
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.