Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Kam byste p?ijeli tento rok na LFS sraz? Hlasovat m?žete vícekrát. Akce bude jedna
Zú?astním se srazu v Radotín? 2.4. 5 11.63%
Zú?astním se srazu v Lipníku nad Be?vou 4.4. 14 32.56%
Nezú?astním se. Rad?ji budu doma prd?t do židle 12 27.91%
Nevyhovuje mi datum 14 32.56%
Multiple Choice Poll. Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.4.2010   #141
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
no ja to vidim na 40e motokary a 100e cesta + 5eur na eraserovu stravu
Spýtal som sa na kontaktnom e-maili ?i sa dá plati? aj €, a už mám aj odpove? - mailserver hovorí že to nemá komu doru?i?. ;-)

Edit: Myslel som info@kartingarena.cz, ale aj tak si zmením € už tu, výber z bankromatu v zahrani?í nikdy nebol extra výhodný.

Last edited by Substance242; 16.4.2010 at 21:15.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #142
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Spýtal som sa na kontaktnom e-maili ?i sa dá plati? aj €, a už mám aj odpove? - mailserver hovorí že to nemá komu doru?i?. ;-)
to ako moj mail? no ja to riesim velmi pohodovo ,na slovensku si nakupim vsetko za tvrdy menu a potom pouzijem bankomat v cesku a vyberiem si tam ceske koruny za 40e ,co je x cca 25 koruna tak to vychadza na liter ceskych cisto teoreticky mozem robit zmenaren ,ale nechce sa mi

ked sme pritom na posledny chvilu ,nema niekto cestu cez trencin? neako sme plny (atti je lama) a jedneho nemenovaneho LFSaka nemame ako zobrat
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 16.4.2010 at 20:27.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #143
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Nakonec jedu taky.
Cht?lo by to zamluvit dráhu na ty dv? hodiny, aby to vyšlo levn?ji, protože 160 za jízdu je fakt moc.
Zítra Zdar.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #144
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Nakonec jedu taky.
Cht?lo by to zamluvit dráhu na ty dv? hodiny, aby to vyšlo levn?ji, protože 160 za jízdu je fakt moc.
Zítra Zdar.
Taky jsem pro zamluvení dráhy. Ono se pak p?ihlási hned víc lidí.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #145
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Podarilo*sa*mi*najst*sponzora,*ktory*nechce*aby*sa *moj*talent*nemohol*ani*ukazat*na*trati**takze*b udem*zavodit*ale*normalny*pocet..*tych*900Kc*aj*ta k*nebude

PS:*Nefunguje*mi*medzera
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #146
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
PS:*Nefunguje*mi*medzera
a ja myslel ze prispivas pres telegram
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2010   #147
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Taky jsem pro zamluvení dráhy. Ono se pak p?ihlási hned víc lidí.
ok. proc jste nerekli rovnou? Ja pocital s deseti lidma, kteri jeste rikali, ze MOZNA prijedou.

Vite ono den dopredu se toho moc udelat neda. Ostatne jsem zvedavy, jak to tam zitra bude vypadat. Od 3 dopoledne do 9 tam totiz ma rezervaci Tip Sport.
Kdyz jsem domlouval sraz, tak mi majitel rekl, ze se tam v pohode vejdeme. V te dobe se prihlasilo asi 7 lidi s procenty a ja domlouval akci pro 12!
Chapu, ze to je tezke se rozhodnout, jestli jet ci ne, ale jeste tezsi je neco zaridit, kdyz vlastne ani nevite co.
....Ostatne jak bych to mohl vedet, kdyz vy jste to taky nevedeli.

Nicmene zitra resp. dneska zkusime jeste zabojovat, treba se neco podari.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2010   #148
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

1st
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2010   #149
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Maly xtz: sem spokojeny ze zavodem protoze s sestkou(6)sem byl druhy ve finale. nevim jestli je to celkove nebo se to pocitalo na body.. jo a jeste se chci omluvit ve finale sem nekoho blokoval tak promin.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #150
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default report

Tak som doma, Valašské nie?o, Makov, Byt?a... som si ešte trošku zazávodil na horských prechodoch. :-) Na toto je tiež dobrá navigácia, ?lovek kukne aká zákruta ho ?aká... ale o tom potom.

Stretnutie - super!

Po?asie - po dlhšej dobe prvý slne?ný de?, paráda.

Tra? - z toho mála ?o som v ?esku, Nemecku, Slovensku, Rakúsku najazdil je ur?ite na popredných prie?kach. Dobrý asfalt, výborný sled zákrut umož?ujúci dobré súboje.

Motokáry - asi najlepšie káry aké som vyskúšal, ?o sa týka pohodlia pre moju monštróznu postavu, najmä v?aka možnosti posunú? sedadlo dozadu, takže som nemal uši medzi kolenami (svojimi).

Ob?erstvenie - v?aka ToFire a Vitr, toto ve?mi dobre padlo. Mal som so sebou makovník, ale ostal mi asi na pondelok ráno, tak to vidím. :-)

Cena - tak toto som ne?akal! Pomer cena/pôžitok aký ?lovek len tak ?ahko nenájde, ve?mi lacné.

Takže mínusy žiadne, dokonca sa ani nestalo to ?oho som sa trošku "bál", že stretnem partiu egoistických namyslených individualistov. :-) Mal som pod?a tohto fóra, ktoré v podstate ešte vo štvrtok zm?klo, pocit že kto vie ?i vôbec niekto pôjde, zvláš? po informácii o rezervácii nejakou firmou, takže ú?as? bola pre m?a prekvapením, tiež ú?as? v pretekoch. S tým súvisí, že ke?že nikto nevedel dopredu ko?ko ?udí do toho pôjde, bolo ?ažké to narýchlo vymyslie?, ale myslím že to bolo zvládnuté dobre. Nejaké podivné výstupy z po?íta?a (Klou?ek v "B" finálovej skupine) boli, ale myslím že nespokojný neodchádzal nikto. Káry neboli všetky rovnaké, ako to už býva, z toho ?o som vyskúšal bola deviatka ?aleko najlepšia.

A pre m?a zlatý klinec - posledný pretek. Ke? som si vylosoval deviatku, a štartoval z druhého miesta, vycítil som svoju šancu. A cítil som ju po?as celých desiatich kôl, pozerajúc sa na Eraserov výfuk. ;-) Bol som rýchlejší (v?aka káre, jazdil som rovnako blbo ako vždy), aj ke? som stratil tak som sa rýchlo znovu dotiahol, ale... no nepodarilo sa, no, ?o vám poviem. Spomínal som že dobrá tra?, ak sa aj vopcháte dovnútra, v ?alšej zákrute ste vonku a je to zase v prdeli. Tak sme pekne s Eraserom chví?ami išli skoro ved?a seba, sem tam sa trošku buchli, ale nakoniec to udržal. Krása, toto bol jeden z najlepších pretekárskych zážitkov v mojom živote.

Díky. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #151
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak jsem dorazil v pohode do prahy. Zitra zkusim naskenovat tu haldu papiru a a kouknout na replay, jestli z neho pujde neco pouzit.
Kdyz jse vyrazel na sraz, byl jsem docela skepticky. Nastesti naladu mi hned zvedli spolujezdci Jirka (Devilstorm) a Petr (Klouczech). A diky hezkemu pocasi a Shinovi a jeho prirozenemu talentu vsechno zaridit a vykecat, se sraz opravdu povedl!
Jsem rad, ze jsem potkal nove tvare a pripomenul si jak vypadaji ty napul zname.
Hojna ucast me opravdu prekvapila. Dik a snad se zase uvidime na pristi akci.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #152
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Dobre rano, prave sem se nasnidal v penzionu fantasy. Co se tyce srazu, tak jsem velmi rad, ze vsechno nakonec dopadlo dobre a jezdili jsme za vybornou cenu. Rad jsem poznal tvare schovane za ruznymi avatary zde na foru.

Ad motokary: trat vynikajici, zavody ferove, technika... Inu nejake nevyrovnanosti mezi MRT zde byly a diky xedoxove absenci se nestacili vyrovnat, ale celkovy dojem je vyborny.

Ad zavod: zavod pro me byl zprvu nocni mura. Nejaky cenik od majitele, nejaky cenik od technika a uplne neco jineho u pokladny. Nakonec po nejakych dohadech a ustupcich jsme z toho vysli velmi dobre, takze se slozili penize a jelo se. Rozlosovali se skupiny jelo se par jizd na seznameni s trati a pak nasledovala kvali. Podle kvali se postavil rost do prvniho bodovaneho sprintu. Ty se jeli nakonec 3, jeste s obracenym rostem a nakonec s prohozenim trojia. Zaverem vecera bylo finale a,b,c kde bylo pole postaveno podle "vysledku" ve sprintech. Casy a vysledky postne jendan.

Celkove bych sraz hodnotil 8,5/10

dekuji vsem zucastnenym za prijemnou spolecnost a hlavne jendanovi, za skvelej napad a dobrou organizaci.


Ps.: protesty budou podany
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #153
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Maly xtz: sraz byl vyborny, protoze sme byli s tatkou na srazu poprve tak sme potkali dobre lidi. Pro me skvely darek k 13. narozeninam
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #154
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Škoda, že jsem nemohl jet, ale Lancia Stratos na rallye byla hodn? velkým lákadlem. Bylo to v?bec poprvé, co jsem jí vid?l závodit.

Doufám, že jste si sraz užili, docela mi zajímají i výsledky, jak jste jezdili. V??ím, že jste m?li hezký po?así jako já na rallye. Jediným plusem v tom, že jsem nejele je to, že jsem ušet?il pár korun, protože bych ur?it? neodolal ježd?ní na motoká?e.

No nic, snad n?kdy n?kde bude sraz, kdy bych se mohl ukázat i já.

EDIT: Budou tady n?kde fotky, že bych se na n? podíval???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #155
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

[quote=Zdenek CZE;120155] že jsem ušet?il pár korun, protože bych ur?it? neodolal ježd?ní na motoká?e.

Moc by jsi neprodelal stalo to jen 280 k?
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #156
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Paradni pohodovej srazik, po dlouhe dobe jsem zas videl lfsnicky ksicht-to-ksicht. Diky ToFiremu za supr svacinku . Kary jsem si uzil, i kdyz jsem jel jen 10 minut. Tesim se na dalsi akci tohoto typu.
--
Kada alias Ká?a
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #157
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

?o sa mi pá?ilo > Super po?asie, dobrá organizácia, až neuverite?ná cena motokár (na to, že sme jazdili od nevidím do nevidím) a samozrejme celková atmosféra zrazu

?o sa mi nepá?ilo > Motokáry neboli moc vyrovnané, takže to bolo dos? aj o š?astí... plus kým som si ako de facto úplný motokárový za?iato?ník zvykol, už bolo dávno neskoro... každopádne bavil som sa a o to myslím hlavne išlo


A finálový závod bol pre m?a najvä?ším highlightom... Na motokáru som mal tentokrát š?astie, vytiahol som ve?mi slušnú 5-ku a mal som pole, takže som si celkom veril... Ke? som však hne? za sebou zhliadol devinu so Substanc-om, vedel som, že bude veselo Konieckoncov aj bolo a týmto mu ?akujem za parádny race, užíval som si to až do posledného kola


Takže, díky moc všetkým, špeciálne organizátorom, Attimu sa expresné zvezenie, bratislavskej crew v zložení Kocúr/Reyco/Jupiter že na nás po?kali aj napriek južanskému ?asovému posunu o 2 hodiny :X (ktorý nakoniec Atti stiahol na jednu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #158
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Já bych cht?l taky pod?kovat za velice vyda?ený den Jak organizátor?m, tak všem z??astn?ným. Poznal jsem op?t nové lidi tady z LFS, a kone?n? taky osobn? vid?l i zbývající ?leny slovenské odnože SDI
Motokáry byli super, akorát byla trošku škoda té nevyrovnané techniky. Ale za tu cenu, a strávený ?as si vlastn? není na co st?žovat. A i když jsem m?l sm?lu a vylosoval jsem si vždycky špatnou motokáru, aspo? byli o to lepší souboje Tady by se možná slušelo omluvit se té mladé sle?n?, že jsem jí celý jeden závod blokoval za sebou, ale body byli body I když musím uznat, že jezdila hodn? rychle

PS: A taky bych cht?l pod?kovat spolucestujícím na sraz Jendovi, Petrovi a Zde?kovi. S nimi ta cesta utíkala o hodn? líp než kdybych se trmácel sám
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #159
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
Tady by se možná slušelo omluvit se té mladé sle?n?, že jsem jí celý jeden závod blokoval za sebou, ale body byli body I když musím uznat, že jezdila hodn? rychle
Maly xtz: ja jsem kluk a ne nejaka slecna
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #160
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Kada alias Ká?a
Ahá, TENTO tu?niak na prkne, už viem. :-) (avatar)

Bol som teraz na ?erstvom vzduchu a spomenul si na dva zábavné momenty:
- Klouczekov štart v B finále (akože otá?anie predných kolies rukami na štýl Alex Zanardi),
- ke? jedna kára pri odchode z boxov vydávala ve?mi divný zvuk ("forsáž"), niekoho hláška "LFS tweak je zakázaný!"

:-)

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
týmto mu ?akujem za parádny race, užíval som si to až do posledného kola
Keby len, ty si si od štastia hodil ešte jedno kolo navyše. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 18.4.2010 at 17:42.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.