Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.9.2009   #1
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default LFS Oval League 2009 - tiskovka 1. závod 22.9.2009 (XFG)

Zde sdílejte své zážitky z 1. kola.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #2
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Co dodat? kvaldu som stihol LTT ,prvy a long som prezil ,cize spokojnost.
Nato ,ze som vobec ,ale vobec nemal natrenovane este ktomu zly set (na poslednu chvilu som neaky neodladeny set vytiahol) tak to nebolo az take zle. Osobne sa tesim na trocha tazsie auticka pri ktorych treba viac skillu a menej zavislosti od setupu
Jedine co mi vadilo bola mierna nenavist a vulgarizmus ktory tam nastal. Nabuduce prosim (hlavne attiho) nechatovat pocas stavania rostu. Potom je to neprehladne a nakoniec to spomaluje cely proces. Atti by mohol konecne pouzivat tie jeho priblble hlasky z dob dema dal by som mu ako varovanie neaky odpocet bodov. Vlastne viacerim ,za chat.

Organizatori: len tak dalej a nebojte sa pritvrdit

Dakujem
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #3
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Z pohledu organizátora :
Naprosto skv?lé .
Kvalifikace se stihla hodn? rychle ( cca 30 minut ) a to i p?esto že pár lidí zapom?lo jít do specu po 3 kolech .
První závod byl poznamenaný v?tší nehodou kterou podle mého mín?ní zv?tšil Fast Jard?v lag protože sem vid?l pár lidí i lítat.
Druhý závod byl už celkem v klidu až na pár nebezpe?ných situací které byly zp?sobeny v?tšinou nepozorností.

Pro p?íští závod na 100% probehne update pravidel.

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post

Organizatori: len tak dalej a nebojte sa pritvrdit
To jsme ješt? neza?aly ?ešit protesty A že jich asi bude
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #4
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Ja jsem se zavodem taky spokojeny. Jedine co me znepokojuje je chovani jezdcu tymu Eliminator. Pote co chteli od nekoho vedet kde bydli, ze si to s nim prijedou vyrit, jsem napsal svou adresu a tel.c. ikdyz jsem s nimi zadny konflikt nemel. Udelal jsem to ale z lehkomyslnosti a z nekazne :-) . Vzapeti jsem mel telefonat z tel.?. 739129816, kdy mi bylo receno "uklidni se kriple" a zavesil. Dozadoval jsem se tedy ve hre (v prestavce), ktery ze dvou panu od tymu Eliminator mi volal, ale k memu prekvapeni jiz nebyli tak silni a nepriznali se. Je jeste mozne ze to byl jeden z administratoru, ale to nepredpokladam. Na priste slibuji, ze uz sve telefonni cislo uvadet nebudu a zdrzim se jakych koliv komentaru. Administratorum preji pevne nervy pri reseni protestu. Ja osoben zadny protest nebudu behem celeho sampionatu podavat, je to preci jen hra a ne serial vyhrozovani a vulgarismu atd...

Omlouvam se jeste jednou [SFR] Swingal on uz vi za co.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
Fast Jard?v lag
Je možné, že m?j lag to "trochu" zost?il, ale z mého pohledu po?átek kolize byl už p?ed mým lagem, ale nem?žu posoudit, poškozeným pat?í pochopitelná omluva...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #6
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

viz zde
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #7
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Ano, Merfi asi myslel tv?j lag, ale ne?íká, že jsi to za?al p?ímo ty . Je na každém, aby uznal, jestli je jeho p?ipojení vhodné, ale je pravd?podobné, že tvé vhodné bylo, jen vzáp?tí za?alo zlobit.

Loukota: Ne, žádný z administrátor? to nebyl a zeptám se Eliminators týmu, aby se k tomu vyjád?ili. Prosím nyní k tomuhle už nic nedodávejte z ur?itých d?vod?...
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Mike: Tak bylo to zlých 5 minut mého netu (ADSL od O2, co taky ?ekám) ale po p?epnutí do specu to zase za?alo šlapat... holt stává se
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #9
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Ano, Merfi asi myslel tv?j lag, ale ne?íká, že jsi to za?al p?ímo ty . Je na každém, aby uznal, jestli je jeho p?ipojení vhodné, ale je pravd?podobné, že tvé vhodné bylo, jen vzáp?tí za?alo zlobit.

Loukota: Ne, žádný z administrátor? to nebyl a zeptám se Eliminators týmu, aby se k tomu vyjád?ili. Prosím nyní k tomuhle už nic nedodávejte z ur?itých d?vod?...
.... neres to ....
to je jen pro odlehceni tak tezkeho zavodu

Last edited by Loukota; 22.9.2009 at 22:43.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #10
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

kvalda tusim 5. som skoncil, co som celkom prekvapeny vzhladom na to, ako zle som isiel

1. zavod
zacalo sa skvele, predieral som sa na prve priecky a som sa konecne tesil, ze aspon na ovale budem medzi prvymi, nebodaj prvy (ale to by bol tazky boj), so sykym sme trosku striedali a islo to pekne, priblizili sme sa k bohemianovi a jarmilovi az po 13. kolo pred cielom, kde ma jarmil elegantne zotrel, nastastie auto poskodene nebolo, ale vizia prveho miesta sa okamzite rozplynula a ja som sa pokusil udrzat miesto, kde som si tie 2 kola este uzil s M. Pavlikom od SDI

long
no, najprv so swingalom, s ktorym sme sa nedorozumeli pri draftovani a neskor v T3 som ho "sundal", co ma mrzi (sry swingal), po strate par pozicii som zacal stahovat attiho, potom sme dobehli obaja pacha a bol to pekny boj, mam dojem, ze sme striasli aj pacha, ale ten potom odbehol do pitov, takze neviem naisto, dalsie kolo aj my do pitov a tu sa stala osudna chyba, kde moj neodladeny set na brzdy robil hovadiny a chcelo sa mu do driftu (holt, dusa sa nezaprie ). Nastastie som to ubrzdil, aj ked s problemami, no necakal som, ze mu bude tolko trvat dobrzdenie z 120 na 80 do boxov a o zastaveni nehovoriac, kde mechanici museli opustit svoje nacvicene pozy a otocit sa o 90%. Potom som sa striedal s dragonom, co nam velmi neslo a bol tam aj karambol.

Navzdory nevydarenym zavodom to bola vydarena zabava, dakujem chalani
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #11
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvali nic moc, 17 misto

r1: po nepochopiltelne nehode propad na posledni misto, nikoho sem nevidel v ceste ale presto sem vyletel do vzduchu a ani sem nevidel nekoho, ze by spomalil, takze sem se asi nejak vyboural sam uprostred silnice, nechapu

long: crash ze zacatku, pak nudne, velmi nudne krouzeni a pak z unudenosti odstup

nejvice me pobavila opet velmi znama dvojka Ecek, obcas nechapu jejich chovani, ale ocividne na kazdem serveru najdou nekoho, kterej jim nepadne do oka a resijou to celkem drsne...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #12
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Dostal jsi takzvaný „lag bump" od [APR] Fast Jardy, který za?al lagovat... Jakoby na tebe trochu vjel, ale ve skute?nosti jel stále rovn?. Na záznamu je vid?t jen jak trochu sjíždí k tob?, ale bez kontaktu a pak to p?esko?í a zase jede rovn?, ale ty asi o sekundu pozd?ji dostáváš ránu na zadek a stá?í se ti to. Trestat se to nebude, Jarda m?l net v pohod?, jen zrovna na ten závod to za?alo lagovat a každý uzná za vhodné sám, jestli je jeho p?ipojení vhodné.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #13
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota View Post
telefonat z tel.?. 739129816, kdy mi bylo receno "uklidni se kriple" a zavesil...
...mit zname se vyplati )))
Attached Images
File Type: jpg eliminators.JPG‎ (89.0 KB, 39 views)
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 23.9.2009 at 19:10.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #14
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
...mit zname se vyplati )))
Nechci nic ?ikat ale tohle je porušeni zakona ?eské republiky
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #15
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Dostal jsi takzvaný „lag bump" od [APR] Fast Jardy, který za?al lagovat... Jakoby na tebe trochu vjel, ale ve skute?nosti jel stále rovn?. Na záznamu je vid?t jen jak trochu sjíždí k tob?, ale bez kontaktu a pak to p?esko?í a zase jede rovn?, ale ty asi o sekundu pozd?ji dostáváš ránu na zadek a stá?í se ti to. Trestat se to nebude, Jarda m?l net v pohod?, jen zrovna na ten závod to za?alo lagovat a každý uzná za vhodné sám, jestli je jeho p?ipojení vhodné.
jo takhle, tak on mi to tymovej kolega zavaril ...ne, vpohode, stane se a nebyla to jeho vinna
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #16
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
Nechci nic ?ikat ale tohle je porušeni zakona ?eské republiky
když nechceš nic ?íkat tak ne?íkej, jinak editovano )))
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.