Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.12.2006   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 3 div 2

kvali: 10., o par desetin jsem si vybojoval superpole

Superpole: skok na 4. misto

Race1: po startu 3., pak udelal puga chybku, takze chvilku 2. dokud me nepredjel Atti paradnim manevrem. V 9. kole jsem trefil pneu v sikane, rana do zdi , propad na 4., na kterym jsem dojel az do cile.

Race2: start ze 3., v 1. kole par driftu pro divaky a propad na 4. Pak vyletel z trate Jarda82 a za chvili jsem predjel zippera, chvili jezdeni na 2. miste, dokud se neprihnal Runningman a nezdrhnul mi. To same zkouseli zipper a puga. Pugu jsem v jedne zatacce tuknul, ten ale diky mikro lagu odletel pryc, za to sry, mel jsem pockat, ale vubec jsem v ten moment nevedel, ktera bije. Diky tomu se prede me dostal Sir. Spolecne s nim jsem se v jedne zatacce dostal pred zippera, ani jsem nedoufal, ze se tam vlezem, ale povedlo se . Se Sirem jsem si jeste chvilku pekne zabojoval, ale on pak udelal par chyb, takze jsem si v klidu dojel na 3. miste.
Celkove to byl dobry race, az na tu srazku s pugou, jeste jednou sorry.
Priste si na FE verim, takze snad D1.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 19.12.2006 at 18:48.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2006   #2
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Kvali 2
SP 3
do ty doby to bylo dobry.
race1: kolize za 2 splitem propad na 16 z5 asi na 11. Omlouvám se všem který jsem o?ukal... pak chyba, a z na 15.
race2: upln? mimo koncetraci, radši jsem odstoupil než ohrožovat ostatní.

Dneska to byla hr?za, ono už do rána to stála za ho**o a ve?er jsem to dorazil. Sorry všem...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2006   #3
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali:
Celkem fajne, pb v prvním ostrém kole, pak až do konce mizerné, první místo

Superpole:
?íkal sem si, dobrý haluz sem dneska už m?l, tak snad to bude n?kde kolem 5-7 místa. PB o setinu lepší, první místo Taková klepka rukou a nohou se mi ale stala naposled p?i úpln? prvním ligovým závod?

Race1:
Po obou ?ástech quali sem si celkem v??il, le? tréma ud?lala své a v šikan? jsem p?ed sebe pustil J.Papugu. ?ekl jsem si, to teda nééé a v poslední zatá?ce mu to vrátil. Pak jsem p?epl na hl mod a jezdil velmi stabilní ?asy kolem 1:56.7-1:57.20 (na mou úrove? velmi stabilní). Vzadu se to mlelo, takže sem si ud?lal náskok lehce pod 4s. Poslední t?i kola za?al stahovat Atti, nic moc sem si z toho ned?lal, jezdil sem na jistotu po?ád stejn?, ale p?esto sem trochu p?idal. Za?ala h?át PP a v posledním kole sem to málem zabodl do pneu. Nakonec první ligové vít?zství, by? v d2.

Race2:
Start ze 6. pozice m? moc nelákal, v T1 jsem dal Attiho. Na sjezdu z kopce jsem, spíše haluzí a pomalou reakcí než úmyslem, p?edjel další dva p?ede mnou jedoucí. Do druhého kola jsem najížd?l t?etí, v T1 to ten p?ede mnou (netuším kdo) p?ehnal a já m?l zdarma 2. místo. Bohužel jsem se n?jak nemohl dostat do pohody a ?asy byly p?íšerný. Postupný propad mi za?al kazit náladu a výkon šel po?ád dol?. Nakonec až 9. místo. Nicmén? s ohledem na p?edchozí t?i ?ásti ve?era spokojenost Díky za p?kné souboje p?edevším v tomto druhém závod?, no souboje. V?tšinou to bylo mé p?edjetí, následný pokus o vrácení a nakonec smí?ení s horší pozicí a snaha držet se na ní...

Na to, že jsem netrénoval prakticky v?bec, krom 10kol na hl, tak spokojenost...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 18.12.2006 at 22:50.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2006   #4
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: PB to nebyl, ale i tak jsem byl se s vym casem spokojenej. 12. misto.
race1: Jak uz u me byva tradici, tak samozrejme par zatacek po startu jsem se snazil nezavirat zatacky a dopadlo to vyletem mimo trat. Po navratu jsem se zaradil hned za Jirku Simka, kteremu vsak hned v nasledujici zatacce zacal ustrelovat zadek a nez jsem dupl na brzu, malinko jsem se o nej otrel. Jelikoz jsem nevedel jestli vyjel mimo trat kvuli me nebo ne, tak jsem na neho pockal. Nasledovala neskutecna casova propast. Z posledniho mista jsem dohanel co se dalo, prokousaval se pomalu dopredu, bojoval s pomalejsimi souperi, coz me stalo vzdy cenne setinky a nervy, ale nakonec v cili 12. misto. Celkem spokojenost.
race1: Start se mi povedl, bez kontaktu jsem se dostal o jednu pricku dopredu, ale hned na zacatku v duhem kole pri souboji s V. Bolfem vylet mimo trat a opet temer na chvostu. Zaroven omluva M. Skalnikovi za nesetrne vjeti na trat. Nasledovala spousta souboju, u kterych jsem radeji vzdy ubiral nohu z plynu, abych se vyvaroval zbytecnym neprijemnostem, coz me stalo vzdy vytouzenou pozici. Nakonec se mi povedlo probojovat na 12. misto, ale po chybe v zaverecnem kole jsem se musel smirit s konecnym 13. mistem.

Vecer vcelku povedeny, nekolik zajimavych momentu se zvysenym adrenalinem jsem mel, takze nakonec jsem si docela pekne zazavodil a o to jde predevsim.

Last edited by Treglis; 18.12.2006 at 22:48.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2006   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Crashday...

quali: 5. misto - spokojenost (dal jsem v poslednim ostrem kole 5. cas z puvodniho 12. )

superpole: no, tak to bylo opravdu napinavy!! nakonec zustalo u 5. mista, coz me prekvapilo, protoze to obvykle pose**

race1: 2. sikana -> crash -> 18. misto z pateho, pozbytek zavodu zustalo zhruba u toho...

race2: T1 -> crash -> 19. misto -> pit -> sklopil jsem hlavu a s plynem na pul zerdi jsem dokrouzil posledni

Agarash < byla to sloucenina tveho sklouznuti po trave a meho lagu. vec ktera me na tom mrzi nejvic je, ze nemam na zadne horke klavese "Go!", takze jsem ti to nestihal napsat. sorry, mrzi me ze jsi tam musel cekat a zkazilo ti to zavod, imo sis to nezaslouzil

Last edited by Novas; 18.12.2006 at 23:04. Reason: oprava preklepu
Novas is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2006   #6
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

kvalda na 2 mieste, co som necakal.
nejakym zazrakom som spravil dobry race set a bol som dostatocne rychly. (asi dobre fukalo)
v druhom zavode asi v 5 kole kontakt z kidom. a zo 4 miesta na 10. kida neobvinujem. smola, ze kontakt bol v takej zakrute, ze som bol vyneseny z trate. a potom zazrak, ze som bol 7, i ked masterful si so mnou uzil strachu.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2006   #7
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Závod to byl moc hezkej z pohledu diváka .
Já m?l opravdu super den ,ráno zuba? a celej den v prd..i.
No n?kdo holt musí bejt poslední ne ,je to divny ale trenoval jsem jak zb?silej ešt? v ned?li do 1 ráno ?asy do 1,57 a v?era ani hov..o prost? dobrej den no.

Takže ?us na Fern Bay.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2006   #8
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

superpole - no comment..nevim pro? se jezdí když mi nejde
první zavod kolize v prvním kole ale nakonec docela dobré šesté místo
druhý závod paráda ujel jsem na za?átku z prvního místa a ud?lal si náskok a pak už mne nedojel nikdo teda skoro akorat už byl konec
velice p?kný závod
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2006   #9
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Kvalda : Celkem se mi nepovedla, na svuj HL sem asi ani nesahl, takze nejake tusim 12. misto (+/-)

1. závod: Odstartoval jsem celkem slusne, drzel jsem se v pulce rostu a zacal utocit dopredu, bohuzel za 2. splitem se do sebe zamotalo par aut pred kteryma jsem se stihnul vyhnout, chtel jsem prijet stredem, kdy byl prostor, ale primo na potvoru se mi tam nekdo primotal, nejspis odstrelen lagem ci co. Sejmul jsem ho a prisel jsem o alespon 5 mist. Jeste jsem se chytnul ale v posledni zatacce pred cilem me z vnejsi stranynekdo postrcil a to byl uz konec, Uzil jsem si moc pekne souboje, hlavne s Novasem, ktery mit jeste jedno kolo, tak me mel...

2. závod: Odtsartoval jsem hodne podobne jako v 1. zavodu, jen se zmenou, ze jsem bez vetsi kolize dojel az do cile, tvrde jsem bojoval s 5n4k3em, ktereho jsem predjel a potom tvrde branil svoji pozici Celkove misto 10...na to ze poprve ofiko liga a 2. divize, jsem s timto zavodem spokojeny


Zaroven se omlouvam vsem, kterym jsem odrel lak na aute, bylo ji celkem dost, i kdyz jsem se snazil tomu zabaranit, nekdy to proste neslo...

Uzil jsme si moc pekne zavody, pri kterych jsem si uzil paradni souboje jak defensivni tak utocne... Diky organizatorum, vse meli pod palcem

Treglis: nene, v pohode, udrzel jsem to a skoro o nic jsem nepsrisel....spis ty o par plechovek laku
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2006   #10
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by puga View Post
kvalda na 2 mieste, co som necakal.
nejakym zazrakom som spravil dobry race set a bol som dostatocne rychly. (asi dobre fukalo)
v druhom zavode asi v 5 kole kontakt z kidom. a zo 4 miesta na 10. kida neobvinujem. smola, ze kontakt bol v takej zakrute, ze som bol vyneseny z trate. a potom zazrak, ze som bol 7, i ked masterful si so mnou uzil strachu.
Je to tak , klepal jsem se ješt? po dojezdu jinak to byl dobrej
masterful is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2006   #11
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Statistiky

Quali
Superpole
Race 1
Race 2
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.