Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

View Poll Results: kterému týmu budete fandit v sezón? 2008?
Ferrari 27 45.76%
McLaren 15 25.42%
Renault 2 3.39%
BMW 11 18.64%
Williams 0 0%
Honda 1 1.69%
Toyta 0 0%
Red Bull 0 0%
Toro Rosso 0 0%
Force India 3 5.08%
Voters: 59. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.6.2008   #201
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

... aj tak, nema to niekto? Bol som akurat na biku a kusok som videl len v krcme.

/diky
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #202
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak to musim videt!
Fiarri lol
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #203
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kousek ?lánku z F1sports.cz

"Ovšem Hamilton svou snahu dohnat posunutí o deset míst na roštu p?ehnal. P?i p?edjížd?ní Sebastiana Vettela si zkrátil tra? a pozd?ji mu byl ud?len trest projetí boxovou uli?kou. Tím se vy?adil z boje o body."



no penalizace za ten incident v minule VC v boxech uz tu byla rešena, ale když si tu nekdo stezuje na FIA tak nevim no. NEvidel sem to co LH udelal ale pokud nekoho predjel tim ze si zkratil trat tak co asi mohlo nasledovat. Tak si porad nestezujete. Stejne by ste lepsi nez treti nebyly
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 23.6.2008 at 14:50.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #204
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

I kdyz jsem ferrarista, tak vcera to byla cervena (trochu zhava - Kimiho vyfuk) nuda, aspon Trulli diky penalizacim mel sanci, kterou vyuzil.
Uz se tesim, az odejde ten dedek. Dela mi radost, kdyz Ferrari porazi Mclaren, ale takovym zpusobem...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #205
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Jinak sem vzpomel ze kdysi tusi FA vlalo zrcatko na voze a FIA taky nic nedelala. Bohuzel sem videl jen konec asi 16kol takze nic nevim.

A HK dostal penalizac v kvalde za nejaky brzdeni jezdcu ze? To bych rekl ze FIA nemela delat. S tim souhlasim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #206
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Penalizace v závod? pro LH byla imo tak trochu nefér. T?žko soudit z tohoto pohledu, za jakého jsme to vid?li, ale... Podle toho, jak najížd?l na vnit?ní stranu, tak byl už p?ed jezdcem. Nájezd trochu p?ehnal a vyjel v navazující zatá?ce šikany za obrubník, což ho viditeln? rozhodilo - viz viditelné korekce volantem. Takže v mých o?ích žádné zkracování, nýbž jezdecká chyba. Ano, z horkokrevnosti. Ale výhodu tím imho nezískal, aspo? mi to z pohledu té kamery nep?išlo. Možná bych zm?nil názor, kdybych m?l možnost vid?t situaci po?ádn?. Tak jak tak, myslím, že to bylo trochu nefér...

sonyk: nechápu t?. Nejd?ív napíšeš, že si LH zkrátil tra? a pak napíšeš, žes to v?bec nevid?l. Tak pro? vynášíš rozsudky? Takový lidi mám nejradši, na základ? toho, co kdosi kdesi ?ekl, víš jak to bylo a že to bylo spravedlivé
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #207
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post

sonyk: nechápu t?. Nejd?ív napíšeš, že si LH zkrátil tra? a pak napíšeš, žes to v?bec nevid?l. Tak pro? vynášíš rozsudky? Takový lidi mám nejradši, na základ? toho, co kdosi kdesi ?ekl, víš jak to bylo a že to bylo spravedlivé
Napsal jsem :" ale pokud nekoho predjel tim ze si zkratil trat tak co asi mohlo nasledovat."

je tam to slovicko POKUD, a jeste tam je kousek ?lanku z f1sports.cz z toho sem cerpal a proto sem napsal to POKUD.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #208
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Podle m? to posoudili tak, že dokázal p?edjet jezdce p?ed sebou jenom díky tomu, že brzdil mén?, než je tam obvyklé a kv?li tomu vyjel z trati.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #209
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Napsal jsem :" ale pokud nekoho predjel tim ze si zkratil trat tak co asi mohlo nasledovat."

je tam to slovicko POKUD, a jeste tam je kousek ?lanku z f1sports.cz z toho sem cerpal a proto sem napsal to POKUD.
Tak p?esn? jsi p?vodn? napsal "P?i p?edjížd?ní Sebastiana Vettela si zkrátil tra? a pozd?ji mu byl ud?len trest projetí boxovou uli?kou. Tím se vy?adil z boje o body." Žádné pokud
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #210
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Tak p?esn? jsi p?vodn? napsal "P?i p?edjížd?ní Sebastiana Vettela si zkrátil tra? a pozd?ji mu byl ud?len trest projetí boxovou uli?kou. Tím se vy?adil z boje o body." Žádné pokud
no to je ten kousek clanku z F1 sports moje vyjadreni je nize. musim to editnout pac sem tam zapomel napsat ze je to z clanku coz vede k teto zamotane nesmylne diksuzi. takze se omlouvam
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #211
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Tak to pak j
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #212
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Z meho pohledu dostal LH pentli opravnene, i kdyz ta situace byla dost na hrane a rozhodovani je veru tezke.
Vjizdel do rychle sikany bok po boku se SV, ve vnejsi stope. Mel sice dostatecny presah na to, aby si mohl volit stopu, ale ne zas tolik, aby tu sikanu mohl projet idealni stopou. Kdyby tak ucinil, strejchnul by si o SV a pravdepodobne skoncil v hodinach. Nejspis si toho byl vedom a vzal to vic zesiroka, jenze najel na necistoty a zad mu ustrelila. Okamzite kontroval, ale jen za tu cenu, ze sikanu projel temer rovne, dost mimo trat.
Suma sumarum: Bezpecne pred SV byl az za sikanou a tu si zkratil projetim mimo trat, takze penalizace je (podle meho subjektivniho nazoru) opravnena.

I kdyby nikdo z McL nedostal zadnou penalizaci, na Ferrari by nejspis nemeli. Kimi tam lital dost suverene, Massa s odstupem za nim a pak veeelka mezera. Massovi pritom vitezstvi spadlo do klina po tom, co se Kimimu v pulce zavodu porouchal vyfuk. Zazrak, ze s tim druhou puli odjel a dovezl to vubec do cile. Ztracel pak mnohem vic jak 1s na kolo na nejblizsi pronasledovatele, i kdyz v zaveru jim zase zacal malinko poodjizdet. Za kazdou druhou zatackou steloval na volantu vsecko mozne, aby se mu to nerozpadlo pod zadkem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #213
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Z meho pohledu dostal LH pentli opravnene, i kdyz ta situace byla dost na hrane a rozhodovani je veru tezke.
Vjizdel do rychle sikany bok po boku se SV, ve vnejsi stope. Mel sice dostatecny presah na to, aby si mohl volit stopu, ale ne zas tolik, aby tu sikanu mohl projet idealni stopou. Kdyby tak ucinil, strejchnul by si o SV a pravdepodobne skoncil v hodinach. Nejspis si toho byl vedom a vzal to vic zesiroka, jenze najel na necistoty a zad mu ustrelila. Okamzite kontroval, ale jen za tu cenu, ze sikanu projel temer rovne, dost mimo trat.
Suma sumarum: Bezpecne pred SV byl az za sikanou a tu si zkratil projetim mimo trat, takze penalizace je (podle meho subjektivniho nazoru) opravnena.

I kdyby nikdo z McL nedostal zadnou penalizaci, na Ferrari by nejspis nemeli. Kimi tam lital dost suverene, Massa s odstupem za nim a pak veeelka mezera. Massovi pritom vitezstvi spadlo do klina po tom, co se Kimimu v pulce zavodu porouchal vyfuk. Zazrak, ze s tim druhou puli odjel a dovezl to vubec do cile. Ztracel pak mnohem vic jak 1s na kolo na nejblizsi pronasledovatele, i kdyz v zaveru jim zase zacal malinko poodjizdet. Za kazdou druhou zatackou steloval na volantu vsecko mozne, aby se mu to nerozpadlo pod zadkem
Jestli jsi z pohledu nad hlavou LH poznal, jaký m?l p?esah, jak moc byl p?ed ním atd, pak všechna ?est. Naopak mi p?išlo, že jel ideální stopou. Ale jak ?íkám - z tohoto pohledu se nedá ?íct o férovosti nic moc. Bez penalizace by na ferrari asi nem?li, ale troufám si tvrdit, že by LH dojel 3. P?ecejen, byl lepší než HK a Trulliho by dojel d?ív - nejspíš ješt? p?ed krátkým deštíkem, b?hem kterého by ho mohl p?edjet (Trullimu to na mokru nešlo). Co už, jsou to jen závody a do konce zbývá ješt? hodn?.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #214
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

no tak se mi VC Francie podarila stahnout z torrentu. Sice v anglictine, ale aspon mi to otevrelo oci. Kdyz to srovnam s F1 u nas, tak to je rozdil jako mezi 10.ligou a extra ligou.
Komentatori si okamzite vseho vsimnou a zdalo se mi ze i zabery meli jiny. Rad bych videl ceskej zaznam protoze ne zacatku se zabyvali soubojem hamiltona s piquetem. Bylo tam mnohem vic onboard a slowmotion zaberu na predjizdeci manevry.
Ze by to byl blbej zavod bych nerekl. Porad se neco delo. Zezacatku souboj Lewise s Piquetem pak prisli penalizace a pitstopy, mala vlozka kdyz kimimu opadnul vejfuk a ke konci pekne vyvrcholeni peknym soubojem trulliho s heikim.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #215
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Komentatori si okamzite vseho vsimnou a zdalo se mi ze i zabery meli jiny. Rad bych videl ceskej zaznam protoze ....
Zde ochutnavka v podobe uvodnich dvou kol zavodu (Nova).
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #216
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz] View Post
Zde ochutnavka v podobe uvodnich dvou kol zavodu (Nova).
Strasne dik aspon za tohle. Myslis ze je nejaka sance ze bys mi to poslal po castech? Klidne sniz kvalitu. Tahle je az prehnane hi-fi.

Z tech dvou kol se mi zdalo ze zabery byly stejne. Mozna ze ITV se tam dodelavam ty slowmotiony. Velky rozdil vidim v komentatorech. Turek proste neumi mluvit. Ma strasne dlouhe pomlky. Richter to dela akcnejsi a myslim si ze kdyby mluvil sam bylo by to lepsi.
Nevim jak to mela nova se studiem pred cenou ale u ITV je studio vlastne na okruhu. Delaji rohovory, ktere se prolinaji s predem nahranym materialem. Prechody mezi nimi lze tezko rozeznat obzvlaste kdyz vase anglictina je prumerna.
Je to cele mnohem akcnejsi. Maji cloveka v pitech, ktery zjistuje ruzne info od odstoupivsich a dalsich. Neco co pri prvni sezone na nove delal Turek akorat to melo vetsi uroven. Lepsi zvukovy prenos a ifnormator v pitech nebyl neustale zadychany jako kdysi Turek.
Porad mluvi k veci a nemusi se prohrabavat archivama drbu jako na nove.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #217
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Jendane, tímto ti chci ve?ejn? vynadat, že si mi ZKAZIL ŽIVOT
Po skouknutí záznamu z ITV se už asi nikdy nedokážu kouknout na závod F1 na Nov? nebo STV. Je to úpln? n?kde jinde.

P?ed závodem taky mají n?jakých 40 minut povídání, ale je to zajímavé - rozhovory, záb?ry jak jedou Kovalainen a Hamilton v Mercedesu z roku 1908 (?), Alexander Wurz tam vysv?tloval co všechno musí jezdec ud?lat v boxech - co musí p?epnout na volantu apod.

Komentáto?i samoz?ejm? minimáln? o t?ídu výš...

Díky Jendane!
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #218
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jsem rad, ze jsem ti takhle zneprijemnil zivot
Taky jsem z toho byl nadsenej. Ten uvod jsem si pustil dvakrat narozdil od samotneho zavodu. Na tom uvodu se mi libilo, jak se to odehrava v paddocku a pitlane....proste to cloveka vtahne do deje. Uzasny bylo kdyz treba delali rozhovor s nejakym mechanikem a na pozadi prosel Alonso. (pozn.: Nejsem fandou alonsa ale vyprdel*ny jsem z toho proto, ze to tam tak chodi a oni to tak ukazujou)
Tak snad na to prijde vice lidi, kteri budou natolik aktivni, ze napisou nove, ze jejich F1 stoji za P R D
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #219
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
... napisou nove, ze jejich F1 stoji za P R D
A oni P R D zm?ní, protože i tak na té reklam? dost vyd?lávají
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #220
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

nj proste z*urvenej komercni svet
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.