Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.2.2008   #1
Luboš
Newbie

 
Luboš's Avatar
 
Join Date: 17.7.2007
Location: okres Ž?ár nad Sázavou
Posts: 9
Exclamation !!!Hledám!!!

Ahoj všem, hledám n?kolik mladých nadšenc? pro Live for Speed. Pár m?síc? jsem jezdil demo, než jsem si koupil volant a S2 licenci. Jezdíval jsem p?edevším s vozem BF1, ale po vydání nejnov?jšího patche bylo na tomto voze provedeno mnoho zm?n, proto jsem "p?esedlal" na servery typu "projíž?ka", kde se jízdou vyd?lávají peníze na pokuty () a další auta. Již n?kolik týdn?, pravideln?, den co den navšt?vuji S2 server
<[J4F]> KYOTO CRUIZE, který považuji opravdu za kvalitní. V sou?asné dob? tam den co den s vozem XRT () jezdím jako s v?trem o závod, abych si vyd?lal na n?jaký lepší auto.

Jak už jsem se již zmínil, hledám n?kolik lidí, se kterými bychom vytvo?ili tým a vše, co k tomu pat?í a spole?n? bychom na tomto serveru a jim podobným jezdili a navzájem si pomáhali (p?i dostrkání do box?, když nám dojde palivo, o p?evrácení zp?t na kola, když se p?evrátíme na st?echu), ale hlavn? p?edevším proto, abychom se ve svých schopnostech a dovednostech v Live for Speed zdokonalovali a samoz?ejm?, abychom si užili trošku legrace.

Procházel jsem již desítky webových stránek r?zných tým? a vzešla mi z toho informace, že všechny týmy se zú?ast?ují r?zných lig a závod?, kde jde p?edevším o dobré umíst?ní...Proto nyní nabádám všechny, kte?í mají zájem být ?lenem prvního (!) týmu, který se bude orientovat na "projíž?ka servery", aby m? co nejd?íve kontaktovali na ICQ 286-136-734. Podmínkou je pouze S2 licecne, chu? se zapojit do mého "projektu" a pravidelné hraní Live for Speed (alespo? t?ikrát týdn?). Mockrát všem p?edem d?kuji
Luboš is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #2
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Thumbs up dal bych

Hoj... LFS jjezdím teeprv chvilku a liceenci mám ješt?? na cest?? ... Rád bych jezdill za n?jakej tým. Mám zkušenosti zz rfactoru a F1 challeenge. Taaky jjsem jezdcem Czech Rally Fans RBR teamu v Richard Burns Rally. hledám zm?nu. ICQ mmi tto neenašlo, ttak se kdyžtak ozvi na 244251841.
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #3
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

..mas rozbitou klavesnici a rFactor nevim jestli je dobry argument. GL anyways
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

nauc se psat
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Sorry za spam, ale pro? to tady musíte hned každýmu otrávit? To že n?kdo nepíše jak knihovna a jezdí jinou hru z n?j hned d?lá "psance" ? Opravdu poslední dobou nesta?ím zírat jak jste proti nová?k?m agresivní.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #6
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

TO jak pise vypovida casto o cloveku, tudiz neni moc dobry "tah" takto psat kdyz schani team.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #7
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
TO jak pise vypovida casto o cloveku, tudiz neni moc dobry "tah" takto psat kdyz schani team.
V tom p?ípad? Tebe nem?že chtít nikdo, když píšeš SCHÁN?T.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #8
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
Sorry za spam, ale pro? to tady musíte hned každýmu otrávit? To že n?kdo nepíše jak knihovna a jezdí jinou hru z n?j hned d?lá "psance" ? Opravdu poslední dobou nesta?ím zírat jak jste proti nová?k?m agresivní.
klidek.

1) predpokladam, ze se mui rozbila klavesnice, protoze opravdu uz nevidim sebemensi smysl v "koktani pri psani"

2) ja jen zpochybnil rFactor jako argument..nic jsem mu nevycetl

zadnou agresi v tom nevidim. flamujes
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #9
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
V tom p?ípad? Tebe nem?že chtít nikdo, když píšeš SCHÁN?T.
Vsak me nikdo nechce...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #10
Mirek CZE
Regular Member

 
Join Date: 25.10.2007
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 534
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Vsak me nikdo nechce...
m? taky ne
Mirek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2008   #11
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
klidek.

1) predpokladam, ze se mui rozbila klavesnice, protoze opravdu uz nevidim sebemensi smysl v "koktani pri psani"

2) ja jen zpochybnil rFactor jako argument..nic jsem mu nevycetl

zadnou agresi v tom nevidim. flamujes
+1

Tohle nemá nic spole?ného s psaním jak knihovna, tohle už je zcela v?domé a zám?rné prasení ?eštiny a to mi vadí. Že spousta lidí motá y/i, z/s... no a?! Ale zám?rné d?lání pravopisných chyb je prost? prasárna, která vypovídá o nevyzrálosti ?lov?ka.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2008   #12
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
klidek.

1) predpokladam, ze se mui rozbila klavesnice, protoze opravdu uz nevidim sebemensi smysl v "koktani pri psani"

2) ja jen zpochybnil rFactor jako argument..nic jsem mu nevycetl

zadnou agresi v tom nevidim. flamujes
Jak m?žeš v?d?t, že jsem myslel Tv?j p?ísp?vek? Nenarážím nic konkrétního myslím to všeobecn?. Navšt?vuji i jiné fóra než toto (ostatn? asi jako všichni) a komunita LFS pomalu, ale jist? získává nálepku NEDOSTUPNÝCH "DOKONALÝCH" LIDÍ. A to m? docela vadí

M?j názor nic víc.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2008   #13
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
A to mN? docela vadí
Ani nevíš, jak moc jsem bojoval sám se sebou, jestli t? opravit nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl, že ano. Ned?lám to se zlým úmyslem, ale myslím, že nechat bez povšimnutí gramatické hrubky není správné. Já si o tob?, ani o nikom jiném, kdo se ob?as p?epíše, nemyslím nic zlého. Zárove? chápu, že pro nová?ka to m?že být frustrující. Ale op?t se dostáváme k rozdílu mezi úmyslnými chybami a chybami z, dejme tomu, nepozornosti. To, cos napsal ovšem mrzí i m?, je fajn, když se LFS komunita rozvíjí dál. Ale také by bylo fajn, aby si zachovala jistou úrove?. A nemyslím, že upozorn?ní na úmyslné pravopisné chyby poznámkou o rozbité klávesnici, je hrubé. Tvou obecnost p?vodního tvrzení chápu, nicmén? možná tedy nezazn?la ve správném threadu? Bral bych to s nadhledem... ona neosobní komunikace vždykcy m?la jistá úskalí ohledn? pochopení sd?lení toho druhého.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2008   #14
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Talking

sry za ten prispevek. Dod?lávaly baterie v bezdr. klavesnici a smahnul jsem tam enter, nez jsem si to po sobe precet.
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2008   #15
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by G4nd4lf View Post
sry za ten prispevek. Dod?lávaly baterie v bezdr. klavesnici a smahnul jsem tam enter, nez jsem si to po sobe precet.
ja to rikal hned to vypada jinak
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 21.4.2008   #16
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by G4nd4lf View Post
sry za ten prispevek. Dod?lávaly baterie v bezdr. klavesnici a smahnul jsem tam enter, nez jsem si to po sobe precet.
Priste zkus vymyslet lepsi vymluvu. Enter ti totiz zalomi text na dalsi radek a ne ze odesle prispevek
Ale v pohode, myslim, ze uz se domluvis (kdyz mas ty nove baterky )

(btw, co mas za klavesnici ? Muj Samsung pri slabych baterkach spis pismena vynechava, nez aby je zdvojoval..)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2008   #17
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Lightbulb logitech

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Priste zkus vymyslet lepsi vymluvu. Enter ti totiz zalomi text na dalsi radek a ne ze odesle prispevek
Ale v pohode, myslim, ze uz se domluvis (kdyz mas ty nove baterky )

(btw, co mas za klavesnici ? Muj Samsung pri slabych baterkach spis pismena vynechava, nez aby je zdvojoval..)
je to n?jakej logitech. Ale co chceš od setu za osum stovák? ... Btw. ten "enter" byl myšlenej obrazn?. Tudíž se nemusíte hnedka všeho chytat jak, ehm, exkrement košile.
Jo a ješt? pro nev??ící - když dod?lávaj v mojí klávesnici baterky a zmá?knu cokoliv, klávesa se jakoby sekne, z ?ehož vyplývá, že zdvojuje písmenka (když už dod?lávaj totáln?, napíše to klidn? i celej ?ádek bez moní asistence). Pro info d?lá to samý i myš, kde se to projevuje samovolným posouváním ukazatele po obrazovce. Myslím si, že to nemá v?bec co d?lat s výši mojí inteligence (ne, že by byla závratná, ale na vejšku to sta?ilo ), ani se znalostí ?eštiny (n?kolik publikovaných povídek v tišt?né form? a n?kolikaleté p?sobení na jednom p?edním webu o fantasy by? toho dostate?nou zárukou). Ale to jsme zna?n? OT pánové .
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2008   #18
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

hele nevypada to, ze by tenhle tu byl aktivni a odpovedel ti. Mozna by jsi to mel napsat sem http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1009&page=7
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2008   #19
kubasfr
Newbie
 
kubasfr's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Posts: 6
Default

chcete do týmu? tak napište m? na toto icq 416953135 a já ?eknu šéfovi

Last edited by kubasfr; 14.6.2008 at 17:04.
kubasfr is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2009   #20
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

ud?lat team? p?i? k nám a m?žes vést zam??ení "projíž?ka" ICQ:404526110
Puma is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.