Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.11.2005   #1
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

oki tak teda taky neco ve zkratce pisnu

QUAL: mno necekal sem moc, ale na superpole sem si veril
SUPERPOLE: zajel sem prumerne a startoval ze 6. mista
RACE 1: mno rikal sem si dojet aspon 5. Po nekolika kolech sem byl 5. a pomalu stahoval marka a krpase, jenze krpas mel nehodu a odnes to i mark, takze sem se objevil na krasnym 3. miste, na kterym uz sem i dojel

RACE 2: start ze 4. mista. Po nekolika kolech sem zmenil nekolikrat pozici, ale zustal sem na 4. miste a sojel 3. losa, se kterym sem si pekne zazavodil :up: jel hodne obrannou stopu, ale nakonec nevydrzel takze o5 3.misto
SIR is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #2
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Tak tady mate odemne slibene statistiky

Race1

Race2
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #3
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

kratce:

kvali super, 3. misto

1.race
byl jsem nabuzen silenym zpusobem, a tesil se jak poulicni ratlik na fenu. Bohuzel, vse bylo pryc drive, nez prislo...

do T2 jsem jel stejne s Krpasem, teda byl jsem malicko pred nim, a na vnitrku, takze jsem mel snad i prednost.. doslo ke kontaktu na mym levym zadnim boku, a ja si myslel, ze je tada krpas opren o muj bok, a ze kdyz zatocim doleva, tak se o nej jako o paku otocim. nicmene, krpas to zastavil, a ja se vlastne vybyhal "nikomu" a pod strachem, abych nezablokoval trat otocenim, jsem riskl prujezd pres gumy. Bohuzel, gumy me poslali pres trat, do svodidel, a pri vyjezdu navic nestacil reagovat Kuba. V tom mziku vypadalo, ze jedal, proto jsem se chtel zaradit.. jeste se omlouval, nicmene, byla to spise moje chyba, takze sry.. Obecne, toto byl pokud vim muj prvni incident, na kterym jsem mel podil v prvnich zatackach od prvni ligy, snad mi bude odpusteno

Kdyz jsem se vymotal, mel jsem poskozeny 3 osy, pohlej volant a nevidel jsem ani predposleniho.. Zacal jsem stihat s vozem, ktery se nedal skoro ovladat, po ceste me myslim jeste nekdo tukl, jako bych nebyl malo rozbitej, nejaky blokace atd, snadrad..
dojel jsem ani nevim kde, asi 13..

race 2
start z 13 pozice neni zadna slava. V T1 doslo ka malicemu stouchuti jimika, nejak tam skoro uplne zastavili, nic vazneho, pri vyjezdu z T2 mel problem Krpas, ktery me trosku vytlacil , ale zareagoval tak nejak na muj klakson(asi mel plne ruce prace, tak jsem se jenom ozval, ze jsem u nej) a nebyl vetsi problem. V 6. kole jsem trosku stouchl Hacmana (sry) pri manevru s kubou myslim? Ale zase nic vazneho, akorat pak kuba?(ted fakt nevim) sme se tam trochu pomleli a mel jsem dost poskozeny pravy predni - coz bylo klicove, protoze jsem nemohli zezdit T2 na plnej kotel a tim ani draftovat... Nejak jsem se prokousal myslim na 8. pozici. Prokletim byly vozy Vcz, protoze jich bylo MOC! moc mocmoc! vsude samy Vcz, byl jsem jak jehla v kupce sene, dojizdim Vcz, vedle me Vcz, zamnou Vcz.. :scare:

zaverem pro me zklamani, snad priste se vyvaruju chyby...
Commander is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #4
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

jestli sem nekoho blokoval nebo tak neco v kvalde tak sry ... no ja mel smulu docela velkou
Felix is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #5
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Pripojil jsem se a za 10s zacla quali, ale i tak bych asi lip nezajel, v div1 jsem byl podle HL mezi poslednimi - takze tusim predposledni.

1. zavod: na konci 3. kola bouda, poskozeni auta, ale rozhodl jsem se nejet do pitu, protoze to by byla prilis velka ztrata. Nakonec 16. misto, asi jsem nebyl sam kdo boural.

2. zavod: docela mi daval Lenny, i kdyz jsem byl asi o trosicku rychlejsi, vubec nebylo lehky ho predjet, odolaval dobre. Navic jsem se bal abych ho nesejmul, coz me trochu svazovalo ruce. Nakonec jsem jeste dojel vlacek Loukota, Sali, Mark Novys a Marka ktery byl sice evidentne rychlejsi ale uz ne tak koncentrovany jsem v poslednim kole predjel, takze 13. misto.

Prej tam vepredu jezdili nejaky 2 AIci, budu muset kouknout na replay aby videl jak to vypada kdyz napisete iddqd a v menu se vam zpristupni polozka autopilot on/off
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #6
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
kratce:

kvali super, 3. misto

1.race
byl jsem nabuzen silenym zpusobem, a tesil se jak poulicni ratlik na fenu. Bohuzel, vse bylo pryc drive, nez prislo...

do T2 jsem jel stejne s Krpasem, teda byl jsem malicko pred nim, a na vnitrku, takze jsem mel snad i prednost.. doslo ke kontaktu na mym levym zadnim boku, a ja si myslel, ze je tada krpas opren o muj bok, a ze kdyz zatocim doleva, tak se o nej jako o paku otocim. nicmene, krpas to zastavil, a ja se vlastne vybyhal "nikomu" a pod strachem, abych nezablokoval trat otocenim, jsem riskl prujezd pres gumy. Bohuzel, gumy me poslali pres trat, do svodidel, a pri vyjezdu navic nestacil reagovat Kuba. V tom mziku vypadalo, ze jedal, proto jsem se chtel zaradit.. jeste se omlouval, nicmene, byla to spise moje chyba, takze sry.. Obecne, toto byl pokud vim muj prvni incident, na kterym jsem mel podil v prvnich zatackach od prvni ligy, snad mi bude odpusteno

Kdyz jsem se vymotal, mel jsem poskozeny 3 osy, pohlej volant a nevidel jsem ani predposleniho.. Zacal jsem stihat s vozem, ktery se nedal skoro ovladat, po ceste me myslim jeste nekdo tukl, jako bych nebyl malo rozbitej, nejaky blokace atd, snadrad..
dojel jsem ani nevim kde, asi 13..

race 2
start z 13 pozice neni zadna slava. V T1 doslo ka malicemu stouchuti jimika, nejak tam skoro uplne zastavili, nic vazneho, pri vyjezdu z T2 mel problem Krpas, ktery me trosku vytlacil , ale zareagoval tak nejak na muj klakson(asi mel plne ruce prace, tak jsem se jenom ozval, ze jsem u nej) a nebyl vetsi problem. V 6. kole jsem trosku stouchl Hacmana (sry) pri manevru s kubou myslim? Ale zase nic vazneho, akorat pak kuba?(ted fakt nevim) sme se tam trochu pomleli a mel jsem dost poskozeny pravy predni - coz bylo klicove, protoze jsem nemohli zezdit T2 na plnej kotel a tim ani draftovat... Nejak jsem se prokousal myslim na 8. pozici. Prokletim byly vozy Vcz, protoze jich bylo MOC! moc mocmoc! vsude samy Vcz, byl jsem jak jehla v kupce sene, dojizdim Vcz, vedle me Vcz, zamnou Vcz.. :scare:

zaverem pro me zklamani, snad priste se vyvaruju chyby...
Ja ti chci jen ?íct, že za ten incident v 1 závod? si sice moch, ale to je dobrý .Ja sem se rozjel a jel sem rychlej a cht?l sem p?edjet loukotu tak sem vjel doleva a tam si se objevil ty a to sem ani nesta?il zareagovat :bigeyes:.A v tom druhym závod?.Nevim jestli semt? n?jak poškodil a pokud jo, tak se ti velice omlouvám, ale co jsem jel já tak vím, že si mi akorát dával pusinky na nárazník, ale nic v?tšího sem nezaznamenal(lag? :?.Takže sorry, ale ur?it? sem t? necht?l úmysln? nabourat ^^
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #7
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ako to dopadlo s Felixom? nesposobil ziadnu nehodu vdaka jeho lagovaniu?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #8
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

ja si od zavodu s 18. nebo 19. HL casem moc nesliboval. pred samotnym zavodem jsem si rikal, ze kdybych skoncil okolo 10.mista, tak bych byl spokojeny.

kval:
uz se asi stava pravidelnosti, ze se mi celkem povedla takze 12.misto a na 8.pozici strata 0,08s

1.zavod:
na startu jsem pred t1 predjel jardu a tak nejak jsem si krouzil tu svou, v polovine me predjel hacman a jarda, pak se propadl mark a krpas asi po vzajemne kolizi. dojel jsem tedy na 8.miste coz jsem byl spokojeny.

2.zavod:
start se mi zase povedl a predjel jsem v t1 asi hned 2. pak jsem krouzil za temi nejrychlejsimi a snazil jsem se jich drzet jako kliste. neudrzel a zacali se mi vzdalovat. ja jsem tem zamnou taky kousek poodjel. okolo 9.kola me dojel nissmo a jelikoz jsem me spatny vyjezd na dlouhou rovinku tak me nissmo drafotoval a dostal se na mou uroven, kde jiz ztratil rychlost a jeli jsme vedle sebe ja na vnejsku. nissmo se podle meho pohledu dostal o malinko napred a zacal se talcit na vnejsek, kde jsem jel ja, jak protoze jsem mu nechtel nikam uhybat a brzdit uz vubec ne tak jsem si jel svou stopu rovne. nissmo jestli me nevidel (coz pochybuji) do me stouchl a vystrcil do travy a do pisku. diky tomu jsem se propadl do poloviny pole. Verim, ze kdyby nissmo pouzival zrcadka, tak by v nich asi videl co mi udelal a pockal by na me v ramci fair-play. pak jsem uz jen svadel boje tim zpusebem, ze jsem se branil predjeti ostatnich, potrapil jsem Commandera a Marka, ktery uz me nedokazal predjet. Celkove 11.misto. pred zavodem bych za nej byl rad, ale po zavode trosku zklamani, ja sam jsem zavaznou chybu neudelal.

jinak zavod byl super a uzil jsem si ho

PS: na Nissma jsem podal protest at je to verejne znamo
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #9
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

2 loukota .... jj ja to s tim nissmem videl ... ostatni se asi koukli v replayi ale bylo to tak jak rikas ......skoda ze to takhle dopadlo ...

2ondrejko ..... felix nakonec odstoupil protoze ho to furt vyhazovalo

__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

dodam par postrehu>

ad1 divim se Nissmovi ze nepodal protest Losa, kvuli jeho chovani v prvnim kole

ad2 Navraceni po vyjezdu z trati, doporucuju precist tohle, videl sem nekolikrat ze se podle toho nekdo nechoval, v jednom pripade to bylo i na protest, kterej ale poskozenej nedal:
Quote:
Originally Posted by pravidla závodu
2.9 Návrat na tra? po vyjetí
----------------------------
2.9.1 ?idi? navracející se na tra? po vyjetí má povinnost chovat se dostate?n? opatrn?, minimalizovat možná nebezpe?í a zamezit kontaktu s jakýmkoliv jiným autem, které se neú?astnilo srážky.

2.9.3 ?idi?i na trati mají p?ednost v jízd? p?ed kýmkoliv, kdo se vrací na tra?.

Pokud zp?sobíte nehodu p?i návratu na tra? nebudete mít žádnou obranu. Pokud opustíte tra?, ztrácíte všechna práva, i když jste neopustili tra? vaším zavin?ním.
Jinak co se mejch dojmu primo ze zavodu tyka tak jsou pozitivni (co se delo pred tim radsi ani komentovat nebudu).

Do kvali jsem nastoupil asi az po 5ti min, celej den sem za volantem nesedel, tak sem si dal par kol na rozehrati a pak jedno rychly na umisteni v top10.

Superpole mi vyslo bajecne, prekvapil sem sam sebe (a ne poprve pro tento vecer) ze mi po tom vsem co bylo pred zavodama vydrzely nervy a zajel sem celkem peknej cas. Pak sem si jeste zazil trochu nervozity nez dojeli ostatni a zvlaste Windmouse, ktery mel mel i 2. mezicas jen o 3 setiny horsi nez ja. Nakonec mu ale nevysel posledni usek, a ja se moh radovat z pole position.

Do 1. zavodu sem tedy startoval z prvniho mista. Hned v prvnim kole me predjel Windmouse a ja se ho dalsich asi 6 kol snazil predjet. Bylo tam mnoho peknych zavodnickych momentu s chybkami na obou stranach, ale nakonec memu tlaku neodolal a ja ho nakonec predjel... pak uz to bylo jen "hotlapovani" do cile...

Do 2. zavodu sem diky systemu poharu startoval z 6. pozice. Behem asi 7 kol jsem vsech 5 jezdcu predjel, nektere tak ze mi prislo ze ani nezavodi, protoze sem s nimi ani nemusel nejak moc bojovat, proste to slo tak nejak samo, s jinymi souboje byly a byly dobry :up: Po tech sedmi kolech sem "zapnul autopilota na hotlapeni" a smele ujizdel pronasledovatelum. Nejvic z celeho vecera me dostaly casy v 10. - 15. kole, to sem vubec nechapal kdyz sem videl co mi tam na cilovce naskakuje no posudte sami:
10. 1:23.080
11. 1:23.090
12. 1:23.080
13. 1:23.090
14. 1:22.940
15. 1:23.000

Takze ze zavodu jasna spokojenost za 2x :flag: :gold:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #11
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Po tech sedmi kolech sem "zapnul autopilota na hotlapeni" a smele ujizdel pronasledovatelum.
A to se zapíná kde??? :eyepop:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #12
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Quote:
Originally Posted by Chaos
Po tech sedmi kolech sem "zapnul autopilota na hotlapeni" a smele ujizdel pronasledovatelum.
A to se zapíná kde??? :eyepop:
No porad taky by se mi to hodilo :brows:
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #13
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Quote:
Originally Posted by Chaos
Po tech sedmi kolech sem "zapnul autopilota na hotlapeni" a smele ujizdel pronasledovatelum.
A to se zapíná kde??? :eyepop:
mam takovou subrutinu v mozku
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2005   #14
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
ad2 Navraceni po vyjezdu z trati, doporucuju precist tohle, videl sem nekolikrat ze se podle toho nekdo nechoval, v jednom pripade to bylo i na protest, kterej ale poskozenej nedal:
Asi myslis to jak me vlitnul v T1 Sarag91 primo do cesty ale po zavode se me omluvil tak sem to nechal bejt.

Zaroven se jeste jednou omlouvam Markovy ze ten incident a za to ze sem hned necekal ale nechal ho predjet az asi po pul kole. Myslel jsem si totiz ze si vyjel hned zamnou a necham te predjet na rovine. Jeste jednou sry ale fakt me to rozhodilo ze sem nevedel jak ztoho ven
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2005   #15
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

bylo to i na me :bang:
Commander is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.