Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.11.2006   #1
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 1 div 2

kval: neco kolem 16 tusim..
1race: posledni nod me hodil lfs na listu.. a navic sem enumel se setem taks em casto byl mimo trat
2racezezacatku sem se drzekl kolemm 10 mista ale postupne sem se propadal.. omlouvam se v. novakovy ze sem do neho asi 2x stouchl... nebylo to umyslene.. dale nechapu chovadi R.EXNERA!! to jak hned po sztartu ve treti zatacce predjizdel me nedavalo smysl... jel zatacku mimo trat a zaradil se tesne predemne kde byl tregl a on ho sproste vystrcil... noco neresil bychj to neni to moje vec ale po zavode kdyz me v.novak napomenul zato ze sem ho strcil se do me pustil s nejakymy komplexi a at si nekam zajdu... tak bych ti jen chtel rict at si uvedomis a napravis nejdriv svoje chovani ... jeste jednou V.Novaku promin...
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/

Last edited by Slid3rgas; 20.11.2006 at 22:43.
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #2
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

jeste nez me nekdo roznese na kopytech tak se OMLOUVAm Treglovi za ten stouchanec.Vystrelila me pneumatika a uznej sam ze to jsem ovlivnit nemohl.

Nebudu ted sahodlouze vypravet jen struscne.Nemel jsem cas tak jsem jezdil jen v nedeli vecer a dneska,Trochu se to podepsalo na vykonu,ale perfektne jsem si zazavodil.Diky vsem za super souboje a pokud si nekdo mysli ze jsem udelal neco nekaleho at poda protest ;-)

mel bych pripominku k tomu panovi co ma prvni prispevek,ze ac se jelo na Actual Linux,tak strk kros se nejel.Mstit se nekomu za nezavinene stouchance je detinske a trapne.

Sportu zdar

btw KOMPLEXY ;-)
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #3
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
jeste nez me nekdo roznese na kopytech tak se OMLOUVAm Treglovi za ten stouchanec.Vystrelila me pneumatika a uznej sam ze to jsem ovlivnit nemohl.

Nebudu ted sahodlouze vypravet jen struscne.Nemel jsem cas tak jsem jezdil jen v nedeli vecer a dneska,Trochu se to podepsalo na vykonu,ale perfektne jsem si zazavodil.Diky vsem za super souboje a pokud si nekdo mysli ze jsem udelal neco nekaleho at poda protest ;-)

mel bych pripominku k tomu panovi co ma prvni prispevek,ze ac se jelo na Actual Linux,tak strk kros se nejel.Mstit se nekomu za nezavinene stouchance je detinske a trapne.

Sportu zdar

btw KOMPLEXY ;-)
ja se nemstil.. nemel sem ejdiny duvod... ale kdyz sme byli vedle sebe tak si me mohl taky nechat trosku mista a ne se lepit ke kraji kdyz sem tam byl ja.. hele nebudem to resit jo? zavod to byl peknej
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #4
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
ja se nemstil.. nemel sem ejdiny duvod... ale kdyz sme byli vedle sebe tak si me mohl taky nechat trosku mista a ne se lepit ke kraji kdyz sem tam byl ja.. hele nebudem to resit jo? zavod to byl peknej
kukni na race 1 ;-)
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #5
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
kukni na race 1 ;-)
zapomnel sme ulozit a proc bych se tam mel mstit? jako zaco? jj to vim do nekoho sem tam stouchl... omluvil sem se.. kdyztak podej protest no ale uz to neres nenarazim umyslne a uz vubec ne z pomsty
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

zavody obecne pekne vyjadrim se ke dvema vecem...

1) to je spis takova vtipna vlozka rozhodne nikoho nenapadam nebo nechci z niceho narknout... Ale kdyz se kouknete na replay z 1. zavodu, na T1 4. kola, tak si vsimnete, ze to vypada, jako by nam chteli panove ze ZRT ukazat, ze LFS je velmi teamovy sport. chtel jsem predjet (myslim ze) Ondrejka, ktery T1 probrzdil, ovsem bylo mi to tuknutim jeho tymoveho kolegy Magorika znemozneno (berte to opravdu spis jako spestreni diskuze, sam necemu takovemu neverim...)

2) Slidergas. Omluva je pekna, kdyz se neco stane jednou a omylem! tohle bylo hovadske predjizdeni, ktere se da tolerovat maximalne v nejakych NFS. Na trati jsi totiz v zatackach zustaval jen diky tomu, ze jsi se o nekoho oprel!! Timto predjizdenim jsi (opakovane) porusil bod 2.3 Pravidel zavodu a nepochybuj o tom, ze podam protest. Nejsi zadny novacek, abys nevedel, jaky je rozdil mezi ligou a zavodenim na publicu.

Zaverem dekuji adminovi (SIR) a poradatelum za (alespon co se 2. divize tyce) perfektne zvladnute zavody!!

Gratuluji vitezum!
Novas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #7
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
zavody obecne pekne vyjadrim se ke dvema vecem...

1) to je spis takova vtipna vlozka rozhodne nikoho nenapadam nebo nechci z niceho narknout... Ale kdyz se kouknete na replay z 1. zavodu, na T1 4. kola, tak si vsimnete, ze to vypada, jako by nam chteli panove ze ZRT ukazat, ze LFS je velmi teamovy sport. chtel jsem predjet (myslim ze) Ondrejka, ktery T1 probrzdil, ovsem bylo mi to tuknutim jeho tymoveho kolegy Magorika znemozneno (berte to opravdu spis jako spestreni diskuze, sam necemu takovemu neverim...)

2) Slidergas. Omluva je pekna, kdyz se neco stane jednou a omylem! tohle bylo hovadske predjizdeni, ktere se da tolerovat maximalne v nejakych NFS. Na trati jsi totiz v zatackach zustaval jen diky tomu, ze jsi se o nekoho oprel!! Timto predjizdenim jsi (opakovane) porusil bod 2.3 Pravidel zavodu a nepochybuj o tom, ze podam protest. Nejsi zadny novacek, abys nevedel, jaky je rozdil mezi ligou a zavodenim na publicu.

Zaverem dekuji adminovi (SIR) a poradatelum za (alespon co se 2. divize tyce) perfektne zvladnute zavody!!

Gratuluji vitezum!
ok v pohode tvoje rozhodnuti chapu...
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #8
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
jeste nez me nekdo roznese na kopytech tak se OMLOUVAm Treglovi za ten stouchanec.Vystrelila me pneumatika a uznej sam ze to jsem ovlivnit nemohl.

Nebudu ted sahodlouze vypravet jen struscne.Nemel jsem cas tak jsem jezdil jen v nedeli vecer a dneska,Trochu se to podepsalo na vykonu,ale perfektne jsem si zazavodil.Diky vsem za super souboje a pokud si nekdo mysli ze jsem udelal neco nekaleho at poda protest ;-)

mel bych pripominku k tomu panovi co ma prvni prispevek,ze ac se jelo na Actual Linux,tak strk kros se nejel.Mstit se nekomu za nezavinene stouchance je detinske a trapne.

Sportu zdar

btw KOMPLEXY ;-)
Celou situaci jsem zkouknul na replay. Samozrejme nerikam ze to byl umysl, nicmene si sel do ty vyjezdovy zatacky az moc agresivne. Kdybyste se tam nervali o kazdy milimetr a pribrzdili, nemuselo k tomu dojit. Ale doslo. Jednou jsem na to taky doplatil podobne a trestu jsem neusel. Proto i ja jsem vyuzil prava na protest a podal ho. Navic pokud sis v ty situaci byl vedom ze si me, byt neumyslne, ale vystrcil, mel bys dle pravidel pockat.

Jinak k celemu veceru az na posledni zavdo, ktery jsem odkrouzil s 30s odstupem kvuli vyse zminemu incidentu, to byl pekny uvod a tesim se na dalsi. A diky SIRovi za perfekt admin.

Taky bych se rad omluvil S. Sykorovi za muj neopatrny vjezd na trat po opet vyse zminem incidentu. Dikybohu ze si to neodnesl.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Nebu?te jak malý kluci, jednou ti n?kdo utrhne nárazník, podruhý utrhneš nárazník ty jemu, a co jste si, to jste si...

Z mýho pohledu to byly nad o?ekávání p?kný závody, kdyby se jel ješt? 3. závod, tak bych se možná na tu bednu prokousal. Takhle jsem odjížd?l jenom s pytlem brambor. Ale co, aspo? v zim? neum?eme hlady... I když je oktávka anti auto, tak souboje s ní jsou vždycky zárukou kvalitní zábavy, hlavn? díky pán?m Novasovi, Devilstormovi (?), bratr?m admin?m (pes aby se ve vás vyznal...) a dalším.

Díky za adminování, po zkušenostech z RcA jsem m?l trochu obavy , ale ty se našt?stí nenaplnily, takže ok. Na záv?r moje tradi?ní gratulace vít?z?m i všem ostatní, kte?í dojeli, jakož i t?m, kterým toto dop?áno nebylo. Sportu zdar a zase p?íšt?...

EDIT: V kvald? jsem byl 12., v prvním závod? 8., ve druhým 4., z toho mi jasn? plyne, že p?íšt? je polepos moje... Snad.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 20.11.2006 at 23:32. Reason: Osvítil m? duch svatý...
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #10
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Tak se nám to tady pohádalo a snad už bude klid

Taakže. Kvalda dobrý, druhý místo a ješt? byli rezervy.
Pak superpole, který jsem totáln? zazdil svojí blbou chybou, tak že 9 místo.

První race byl dobrý, p?kné závody, propracoval jsem se na 5. místo, ale p?ed koncem závodu d?lám chybu, tu využívá mr. ?erný tak že nakonec 6.
Druhý závod- Startoval jsem z 1 pozice, chvíli odolával, ale pak se za?al propadat po svých hrubkách. Souboj o 3 místo s L. Exnerem byl dobrý, ale stejn? mi pak ujel. A pak jsem po zbytek závodu bojoval o 4 pozici s Woodbine, což jsem jako vždy po to... No takže 5 místo, ale ani mi to po takovym souboji nevadí

Gratulace vít?z?m a všem díky za super závody, dlouho jsem se takhle nebavil I když s tim FXO d?lám n?jak moc chyby...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #11
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

qvali aj superpol tušim obe 5 miesta
1race = 1 miesto ale niekto ma tam pekne nahá?al kým si nespáli predné labky
2 race= od za?iatku krásné súboje s vicemistrom Jakubom, v prvom kole som ho tuším efektne vybrzdil, je to velmu tvrdý bojovník a v 4 kole sme obaja vyleteli do ka?írku, postupne sme sa prebojovali polom z 15 a 16 miesta až na 8 a 9 miesto, v poslednom kole sme mali na štartovej rovinke súboje s ?alšími dvomi jazdcami, nádherný race, podarilo sa mi dosta? pred Jakuba ale v polovici posledného kola sme sa opä? stretli na tom mieste ako v 4 kole a letel som do ka?írku, škoda Jakubovej nedo?kavosti :-(, ani neviem kolký som skon?il.
Tiež som podal protest ale z princípu! LEBO NESUHLASíM
citát:
(Woodbine: Nebu?te jak malý kluci, jednou ti n?kdo utrhne nárazník, podruhý utrhneš nárazník ty jemu, a co jste si, to jste si...) konec citátu,

- a kde je potom hranica, kam by to až mohlo ís??
- a ke? tak, tak to dajme do pravidiel
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #12
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

vemu to strucne

kvali: pb a pole
superpole: nic moc, 3. flek
race1: super zazavodeni, nahanel jsem se a attim, ale trosku jsem pritom upek gumy takze krasny 2. misto
race2: zase super zazavodeni a 3. misto

asi budu jezdit castejc horsi div nemusim trenovat a stejne si skvele zazavodim
SIR is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #13
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Nebu?te jak malý kluci, jednou ti n?kdo utrhne nárazník, podruhý utrhneš nárazník ty jemu, a co jste si, to jste si...
s tim castecne souhlasim. mam i docela rad, kdyz se jede trochu tvrde, sem tam nejake to otukavani. ale v urcitych mezich!! protoze kdybychom se vsichni chovali jako ti, na ktere se pak podavaji protesty, tak by malokdo dokrouzil az do cile...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #14
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

mno tak to beru tez strucne
kvali-supr 3.misto
suprp.-po blbe chybe sem letel z trate ->10.flek
1.race-to jedno kolo co sem odjel predtim nez me kopnul server se mi docela libilo ... docela pekny souboj s R.Exnerem
2.race-start z 16.mista takze sem si rikal ze si trochu zapredjidzim a tak se i stalo a dojel sem na uchazejicim 7.miste ... nejak sem nepochopil jestli sem jezdil furt pomalejc a pomalejc nebo V.Novak stale rychleji ale nak sem tu 6sec ztratu nemoh dohrat ale jinak supr race

grat vitezum a diky adminovi
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2006   #15
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Kvali (10. misto): Jaks taks.

Superpole (1. misto): S vedomim, ze nemam co ztratit, jsem dal do jedineho ostreho kola vsechno a vyslo to. O 0.5s jsem totiz prekonal svuj predchozi pb. A tak po kvalifikaci, ze ktere jsem sotva postoupil, se mi paradoxne podarilo zajet cas, ktery mi zajistil pole position

1. zavod (4. misto): Start probehl hladce. Diky za mnou probihajicim soubojum jsem si pred ostatnimi vytvoril maly naskok a ten si drzel pres polovinu zavodu. Potom mi zacaly odchazet predni pneu, nedokazal jsem se prizpusobit menicimu se chovani auta a postupne se propadal.

2. zavod (2. misto): Uz poucen jsem se snazil neusmazit pneu hned po startu. Na nejakou dobu jsem se dostal do vedeni, ale pak stacila jedna zesiroka projeta zatacka, aby me odsunula o jednu pricku dolu. Po zbytek zavodu probihal krasny souboj s Leosem Exnerem o druhe misto.

Diky poradatelum a souperum za bezva zavody!
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #16
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

opat sa potrdilo pravidlo ... pomaly dalej zajdes ... ked som jazdil menej agresivne a skor som brzdil, mal som lepsie casy ako ked som tlacil na pilu, nicil pneumatiky a vdaka tomu ma vynasalo z trate
mal som skvele suboje so svojim teamovym kolegom magorikom, ktoreho chcem touto cestou pozdravit (ahoj kolega, pridem k tebe v decembri potocit G25 )

celkovo som so vojim vysledkom nespokojny, kedze som sa chcel umiestnit v top 5.

ps: niektori soferovia jazdili na moj vkus agresivne arogantne
ps: Kuba(cze) ... sry ze som ta jeb*l do zadku, auto mi smykalo
ps: nebudte lenivi a urobte statistiky ... thx
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #17
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ps: nebudte lenivi a urobte statistiky ... thx
A proc si je neurobis sam?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #18
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
A proc si je neurobis sam?
neviem ako a som lenivy, aby som to zistoval
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #19
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Lenoši...

Race 1
Race 2

Akorát to není tak hezký jako od Krpase...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2006   #20
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Lenoši...

Race 1
Race 2

Akorát to není tak hezký jako od Krpase...
hm, 4. split mi jde

dik za stats!
Novas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.