Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup - 1. ve?er d1

Pište.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 28.3.2010 at 22:39.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #2
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Kvalifikace
Spokojenost, 8. misto. Cekal jsem to.

1. zavod
Parada, 6. misto, pekny pozavodeni.

2. zavod
Totalne jsem podelal vracak v prvnim kole, coz me ze 4. mista posunulo na 14. A pak jsem mel mensi incident s jednim od InSeRTu a spadl jsem na 16. misto. Tragedie.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #3
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Nem?l jsem natrénováno a jediný co jsem potestoval bylo dnes po F1 takže s pátým místem v obou závodech spokojenost. V kvali jsem nijak nedoufal ale dostal jsem se kupodivu do top 10 (presneji jsem startoval 9)
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 14.3.2010 at 23:09.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #4
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: pohroma, nevedel som sa sustredit, vysli mi 3 ostre kola, v kazdom som chyboval - posledne miesto
R1: zaskocil ma silnejsi vietor, v uvode 3 vazne chyby, bol som rad, ze som dosiel asi 20., nikoho som nepredbehol, bolo to len vdaka vypadnutiam ostatnych.
Este na moju obhajobu: po starte som bol asi 20., ale po tlacenici v sikane ma ktosi vytlacil na travu a este som aj trafil obidve sady pneumatik, takze som sa ocitol na konci.
R2: omnoho lepsie, cely cas bol niekto blizko pred alebo za mnou.
ZABII: dakujem za pekne suboje, ospravedlnujem sa za tie 2 kontakty, pri prvom som si myslel, ze si este za mnou a pri druhom som bol privelky optimista
Putnik: tiez dakujem, bol to pekny pretek, je skoda, ze ta na konci odpojilo, vyzeralo to tak, ze si podal dobry vykon.
Zaver: 18. miesto, cely cas bez vacsich chyb, takze spokojnost.
PS: Superobo lagoval, bolo by dobre s tym nieco urobit, pretoze ma to dost znervoznovalo
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 14.3.2010 at 23:12.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #5
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja som do 1.cze ligy nesiel so ziadnymi ocakavaniami a skor to beriem ako trening a prilezitost sa dobre naucit pohybovat sa s inymi autami na trati a naucit sa predbiehacie manevre cisto a bezpecne...takze som nemal ani nervy z toho co mi celkom pomohlo...i ked nie vsetko vyslo ako malo...no mohlo byt horsie
Q-5. miesto vybojovane z 15. az v poslednom kole...takze velka spokojnost...
R1- jazdil som aj na tretom mieste no to som coskoro prenechal lepsim...takze piate miesto...potom sieste a to som drzal dost dlho...az do 9. kola...islo sa mi dobre...ale v T1 som zaspinili pneu...nemyslel som na to a v eau rouge som letel von...tak som sa prepadol na nejake 14. miesto...potom som sa snazil predbehnut HKV Bad ale som to dokaslal a vybural som sa aj ja aj jeho ..ospravedlnujem sa este raz...no a tak som bol poskodeny no stale s tym islo davat dobre kola pomerne...no v 16. kole T1 bola nejaka rozbita...chcel som obist pneumatiku ...chytil som obrubak a budka...dufam ze aspon za 75% odjazdenia budu body...
R2- MOJ NAJLEPSI ZAVOD V LFS VOBEC...z 23. miesta som sa prepracoval az na 8. a myslim ze som ani nikomu neuskodil nedovolenymi manevrami proti pravidlam takze pekne cisto som cakal na chyby alebo predbiehal ked to slo...jazdil som takmer bez chyby...urcite ziadna velka tam nebola a ...no nemam slov...jednoducho som sa bavil v lfs tak ako uz hrozne davno nie
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #6
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Q: Hruza, nebudu nic psát, byl bych sprostej

R1: Ješt? v?tší hr?za dvakrat b?hem prvnich dvou kol v hodinách. Dál nepíšu byl bych ješt? víc sprostej

R2: Start ze 22. mista. V T1 to do m? n?kdo, nvm kdo, narval zezadu -> propad na poslední místo. Tak sem se zakousl a nem?l co ztratit. Prokousal jsem se az na 14. pozicidlouho jsem nemohl dojet Flama. Když on dohnal Kida trošku se zdrželi a dostal jsem se do kontaktu. Bohužel až moc pá? Flamovi ve 14. kole nebo kdy to bylo nevyšla šikana do kopce a vyjel na travu, bohužel sem se mu v té rychlosti a hlavn? už v zata?ce nedokázal vyhnout a ?uknul jsem zezadu. Flame jel dál a já dostal hodiny. P?ed další zatá?kou na m? sportovn? po?kal. Díky za sportovního ducha, ale klidn? si mohl jet dál, tohle je prost? závod?ní, to se stává
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #7
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Suffry: ten incident v T1 som registroval aj ja, ktosi tam zozadu priletel velmi rychlo, pripomenulo mi to casy na demo serveroch
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #8
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by SuffryCZ View Post
Když on dohnal Kida trošku se zdrželi a dostal jsem se do kontaktu. Bohužel až moc pá? Flamovi ve 14. kole nebo kdy to bylo nevyšla šikana do kopce a vyjel na travu, bohužel sem se mu v té rychlosti a hlavn? už v zata?ce nedokázal vyhnout a ?uknul jsem zezadu. Flame jel dál a já dostal hodiny. P?ed další zatá?kou na m? sportovn? po?kal. Díky za sportovního ducha, ale klidn? si mohl jet dál, tohle je prost? závod?ní, to se stává
Ja jak jsem se tam pral s kidem v T1, tak jsme si oba najeli hrozne blbe, tak nas to kvuli me vyneslo (cimz se kidovi omlouvam). Mel jsem pak neco s pneumatikou, tak me vynesla i ta horni zatacka ty stoupaci sikany za ni a omylem jsem do tebe tuknul, byla to ciste ma vina a pravidla jsou pravidla. Dve mista uz me stejne nezabily.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #9
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Suffry: ten incident v T1 som registroval aj ja, ktosi tam zozadu priletel velmi rychlo, pripomenulo mi to casy na demo serveroch
Tak rychle že jsem se až lekl každopádn? má ten doty?ný kliku že jsem ho v tu chvíli nem?l po ruce....to by asi nep?ežil

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Ja jak jsem se tam pral s kidem v T1, tak jsme si oba najeli hrozne blbe, trak nas to kvuli me vyneslo (cimz se kidovi omlouvam). Mel jsem pak neco s pneumatikou, tak me vynesla i ta horni zatacka ty stoupaci sikany za ni a omylem jsem do tebe tuknul, byla to ciste ma vina a pravidla jsou pravidla Dve mista uz me stejne nezabily.
No tak aspo? víš, že až m? p?íšt? n?kde ?ukneš klidn? je? dál, nesežeru t?

Last edited by SuffryCZ; 14.3.2010 at 23:20.
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #10
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak som si pozrel replay a bol to lag od Superoba, v mojom zazname za tebou 5-10m nikto nie je, ale dostanes kopanec zozadu a potom sa v lagoch priblizi Superobo
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #11
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

V 19:57 jsem p?ilet?l z Kyoto 250 kvalifikace, takže nerozježd?nej do Q, kde jsem po pár kolech dal asi 15. místo, což bylo nad o?ekávání.

R1: Hr?za, T1 jsem sundal kolegu Jardu, 4. a 5. kolo stejná chyba na stadionu, podruhý jsem sundal Mata. Ob?ma se omlouvám, p?i tom druhým jsem nemoh nic d?lat. Pak ješt? jeden nezvládnutej smyk ke konci závodu, 13. místo. Celkem to odpadalo a nebýt t?ch chyb, m?l jsem na top10.

R2: Tady jsem pod dojmem p?íšerný nedotá?ivosti p?idal jeden klik na p?ední k?ídlo, ale hned v prvním kole jsem zjistil, že problém byl vítr. Celej závod jsem byl pomalejší, než na co jsem m?l a ješt? jsem se pral s p?etá?ivostí, takže 12. místo je absolut supr.

Jinak formulka p?ekvapila, v takovým po?tu a v tak vyrovnaným poli je to dobrý pozávod?ní.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #12
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak som si pozrel replay a bol to lag od Superoba, v mojom zazname za tebou 5-10m nikto nie je, ale dostanes kopanec zozadu a potom sa v lagoch priblizi Superobo
se nedá nic d?lat no
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #13
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: Dost divoky vitr, ale s R1 setem se mi podarilo zajet cas ktery kupodivu stacil na 2. misto.

R1: Start celkem usel, ale hned v prvnim kole jsem se nedokazal vyrovnat s vetrnostnima podminkama a po hodinach jsem se propadl az na 23. misto. V prubehu zavodu jsem se dostaval dopredu a cilem jsem projel na 10. miste. Vzhledem k vysledku z kvalifikace se to neda brat jako pekne umisteni, ale pekne jsem si zazavodil a nakonec z toho jeste byla hodne dobra pozice pro druhy zavod. A jeste se omlouvam za trapny chat tesne pred koncem, misto F9 jsem zmackl F5 a vyblil ze sebe neco o pousteni na modrou vlajku... Tohle holt nebyl uvod jaky bych si predstavoval.

R2: Poleposition a hned vedle tymovy kolega slibovali nadeji na hodne dobry vysledek. A taky ze jo, po par kolech jsem si vypracoval dostacujici naskok a do cile v klidu dokrouzil na 1. miste. Takze jsem si celkem spravil chut po prvnim zavode.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #14
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Kvalda 14. misto ale nezajel jsem vubec idealne

R1: Povedeny start, probehlo par souboju nekdo odpadnul a ja byl na 8. miste. Za cely zavod jsem neudelal zadnou chybu, az 2 kola pred koncem jsem se pretocil ve vracecce a toho bleskove vyuzil reyco. V poslednim kole jsme svadeli pekny boj, ale reyco si hlidal misto a ja nemel sanci, v cili tedy 9.

R2: Start ze 2. mista predemnou Poly. Strategie jista uhanet co to da To se taky darilo polovinu zavodu jsme si s kolegou drzeli predni pricky. Ja ale chyboval a dohnalo me hejno ufonu. Nejdrive si me podal Jimik s Radkem. Ve vracecce oba spomalili a ja se v dalsi zatacce dostal pred Radka. V posledni zatacce jsem mohl jit i pred Jimika zpet na 2. misto to bych ovsem nesmel ztratit kontrolu nad autem Dal jsem moc plynu a auto mi zacalo tancit. Nejvetsi prusvih byl ten, ze za mnou bylo hejno ufonu a ja je touhle chybou vsechny rozstrelil Nejvice na to doplatil asi Klouczech, moc se vam omlouvam chlapi jsem lama

No a ke konci jsem uz delal chybu jednu za druhou a dojel tak na 10. miste. Zavodeni to bylo paradni skoda toho meho fatalu.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #15
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Default

Q: M?l jsem nachystaný set na jedno ostré kolo. Na poprvé mi to bohužel nevyšlo, takže boxy, garáž a znovu. Na podruhé už to bylo lepší a zajel jsem ostré kolo, nicmén? s ?asem jsem úpln? spokojený nebyl, ale p?ekvapiv? sta?il na 1. místo. Potom už se mi v podstat? nepoda?ilo zajet ani jedno ostré kolo.

R1: Docela jsem m?l nakakáno, za mnou samí ufoni a já v?d?l, že to nebude lehké Start vyšel v pohod? a n?kolik kol jsem se vozil na 1. míst? s mírným odstupem p?ed Klouczechem. Potom p?išlo pár drobných chybek a skv?l? jedoucí Klouczech se na m? dotáhl, chvíli jsem ho držel, ale nakonec m? p?edjel. O cca 2 kola pozd?ji se odehrálo to samé s Windmousem. Takže propad na 3. místo a za mnou docela velká mezera, kde za to ale dost rval Radek. Byl jsem zv?davý, jestli s klukama udržím krok a kupodivu jsme dojeli pohromad? až do cíle. Takže velká spokojenost.

R2: Tušil jsem, že to bude horší než R1, ale hlavne jsem se nechtel zaplést do n?jakého kontaktu nebo se dostat mimo trat. Takže po oto?ení pole start z 8. pozice. Start nic moc, propad tuším o dv? pozice. Nemohl jsem se dostat do tempa, takže n?jaké chyby a dostali se p?ede mne další dv? auta, takže 12. flek. Po pár kolech jsem se vrátil na "svoji" 8. pozici, ale už jsem to m?l dost daleko na Dravgunova a spol, kte?í v tu chvíli jeli p?ede mnou. Zhruba 5 kol do konce se oto?ili Klouczech s Mottem a dostal jsem se na 6. pozici a zárove? dotáhnul skupinku p?ede mnou. Zkusil jsem zaúto?it na Dravgunova, ale nevyšlo to a navíc m? ješt? v posledním kole p?edjel Klouczech, což m? docela mrzí, jelikož ten 6. flek už jsem si m?l uhlídat. Takže nakonec sedmý, ale i tak spokojenost

Last edited by Pedro_CZ; 15.3.2010 at 00:31.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #16
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Predbezne vysledky jezdcu divize 1, snad jsou plus minus spravne.

http://spreadsheets.google.com/ccc?k...2eG02Y2c&hl=en

Omlouvam se tem, ktere jsem tam nedopsal (kteri nedojeli zavod a nepamatuju si, na kterym miste).
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #17
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Moc som sa tyzden pred pretekom nepripravoval, celkovo asi hodina hotlapenia a cca hodina a pol na odladenie pretekoveho setu, takze som bol prekvapeny hlavne v kvalifikacii, ale aj v pretekoch ze som ako taku rychlost mal. (az na tie chyby)

R1: Hlavny problem bol, ze som sa v celom prvom kole trapil so zahadne zapnutou automatickou prevodovkou, nakoniec som musel zastat a rucne cez menu to prehodit spat na sekvencnu. To ma totalne rohodilo a zacal som robit chybu za chybou, mozno aj ten vietor tomu prispel. Na to kolko chyb som spravil celkom pekne umiestnenie (viditelne som nebol sam )

R2: V druhom preteku sam i pretekalo velmi dobre, skvele suboje som mal s Flamom, ako i so Loukotou, Sufrym, Zabbim (tusim tebe sorac za par tukancov to ale uz bol za mnou Superobo a zo sposobu jeho jazdy som bol kapanek nervoznejsi). Horsie to dopadlo s Badom, ale ako som pozeral nechal som tam po spomaleni miesto, ty si to chcel vyuzit a ja som to necakal, takze to vidim aj ja ako race incident. Skoda.
No a kliniec za aj druhym pokazenym pretekom bol predbiehaci nanever Superoba po neviem kolkych tukancoch zozadu. Vybral si na to 'idealne' miesto a tak to aj dopadlo. Nievem ci si lagoval, ale ked lagujem tak sa na to vykaslem a samozrejme pretekanie nie je len o hotlapeni ale aj o prehlade na trati!
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #18
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Q: 18.

R1: Na za?átku spíš kontroluju tra? a její okolí, místo abych závodil. V T1 jsem nem?l až tak na výb?r, jenže pak se k tomu p?idala menší skrumáž v T2, já se leknul a poslal to do trávy zas. A sotva jsem se vzpamatoval, tak p?išlo p?ekvapení v podob? té rychlé levopravé zatá?ky navazující na nejrychlejší rovinku, tam fakt nechyb?lo moc a sfouklo m? to. V?bec první závod jsem bojoval víc s v?trem než s ostatníma. Ale asi jsem nebyl sám, protože formule p?ede mnou padaly jak mouchy po dešti a z 21. místa jsem doskákal na 10., aniž bych vlastn? musel svést jediný souboj. Chvilku jsem si držel nad?ji na pole position v dalším závod?, jenže pak se p?ihnal Poly a já si musel ?íct, že 11. místo je taky dobrý.

R2: Ve 2. kole se mi poda?ilo odpravit Superoba mimo tra?, za což se mu omlouvám. Vedle sebe jsem jen zahlédnul ?umák a myslel jsem, že je to Flame, který se hned za?azoval za m?. Když se mi pak Superobo vyno?il ze slepýho úhlu, tak jsem se nesta?il ani divit. No a dál to se mnou šlo dost z kopce, nem?l jsem rychlost, asi tak t?etina startovního pole se p?ese m? p?ehnala jakoby nic a já už pak jen kroužil dokola jak hladovej sup a ?ekal jsem, kdo spadne do ka?írku. 15. místo.

Last edited by Zefram; 15.3.2010 at 11:57.
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #19
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

mohl by nekdo poskytnout replay?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #20
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

chces z WE1R alebo z AS7R? a z coho vsetkeho chces?
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.