Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2005   #1
Leszek
Member
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Kojetín
Posts: 116
Default

Dopisu zejtra, boli me prsty od wolantu
__________________
http://www.skins.mcz-team.net/Avatars/podpis4.gif
MCz. The Master Czech Team.
\"The Speed is The Purpose of Our Lifes. Live For Speed.\"
.........................
Wndows XP Home Edition SP1 powered by Intel Celeron D 2,8 GHz; 512 MB RAM; GeForce FX 5500; Logitech WingMan FF; S2 LICENSED (Lesza); CRC Member
.........................
[ WELERY Design Studio ] [ webdesign na míru ] [ www.welery.cz ] [ info@welery.cz ]
Leszek is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Predem gratuluju vitezi a dekuju za skvelej race konecne sem ho skoro celej prozavodil.

Kvlaifikace:Z me strany bida ani jendo kolo se mi nepodelo startoval sem tusim 11/17

Sprint:

Opatrne na zacatku a pomalu do predu ani nevim skym sem bojoval ale tusim ze osmi misto pro me v div2 spokojenost

Dlouhej Race : opet opatrne radsi sem kluky pustil , pak sem svadel souboj s earwigem a powderem ale meho zavahani vyuzil hamy.o par kol dyl se za me dostal sosak (ze soukromeho fun race se vedel ze ma na rovine rychlejsi auto),tlacil na me ale tentokrat moje rychlost byla dostatecna , sosak me sice predjel ale uz nedobrzdil do sikany a vzal sebou dve auta tezka havarie z meho pohledu stesti ze sem nesel taky.bude to v prilohach!jinak v zavode vyrovnany cas yne moc rychly ale ani pomaly!jedny hodiny a jeden defekt PP (zustal sem stat v zatacce a schytal to tezce ze zadu od plantaznika -. promin)takze celkem pohoda tim sem ztratil asi 20s!

Behem zavodu sem bojoval se sosakem hamym woodbinem adou powderem santa cruzem kadou earwigem ... tolik souboje sem nemel za celou ligu dekuju
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #3
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Ahoj, své pocity ze závodu rád napíšu už te?..... jsem š?astnej, že jsem zase po dlouhé dob? jel a dojel. Moc všem d?kuji za super závod. Sice jsem jel závod s modrou vlajkou p?ed o?ima, ale snad jsem se moc nepletl.

Chci se omluvit t?m, kte?í nem?li to št?stí potkat mé auto na rovince, kde se lehce p?edjíždí. Bylo riskantn?jší se vám vyhejbat, než vás nechat pár sekund za sebou. Tak ješt? jednou sorry.

Kvalda: jako obvykle jsem to totálne po..al .. poslední díky hodinám v obou ostrých kolech

Krátkej závod : 14. plac ... kroužil jsem a snažil se dojet .. povedlo se

Dlouhej závod : 13. plac ... jednozna?n? neumím jezdit pod tlakem ... zmatky a motání ... když jsem jel poslední a m?l klyd, šlo to. D?kuji SosaKovi za super poježd?ní?ko. Škoda, že jsi to zabalil ... snad jsem k tomu nep?isp?l.

Na konci závodu jsem se kone?n? rozjezdil a zajel sv?j Online rekord ... možná by to bylo i lepší jet o hodinu déle

Záv?rem d?kuji super adminovi a všem Vám co jste mne na trati bezpe?n? míjeli. :bow:
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Takže, nejd?ív bych cht?l pod?kovat všem za perfektní chování b?hem celýho závodního ve?era. Snad všechno prob?hlo správn? a bylo u?in?no pravidl?m za dost. Díky, byli jste skv?lí! kay:

Dneska budu trochu stru?n?jší, ?asem to snad doplním.

Kvalifikace: Snad nejhorší, kterou jsem kdy jel. Svodidla jsem objal ješt? v zavád?cím kole, první ostrý kolo jsem jel tak moc na jistotu, ze i p?šky bych byl rychlejší... Druhý ostrý kolo jsem za to vzal, ale moje snažení skon?ilo další ránou do svodidel v šikan? za rovinkou... Aspo? že diváci se bavili (a o to nám všem p?ece jde, ne?). Výslednej kvalifika?ní ?as 1:15,550 jsem si nep?edstavoval ani v tom nejhorším snu. :irk: Aspo? že to sta?ilo na 9. místo na startu do sprintu.

Sprint: Z posledního místa se toho moc p?edvést nedá. Jak jsem tak koukal na mapku s "hadem", pole bylo hodn? vyrovnaný a d?lalo se málo chyb, tudíž jsem se jenom vez na chvostu a ?ekal... Nakonec z toho bylo aspo? 11. místo, ale spokojenej jsem rozhodn? nebyl.

Dlouhý závod: Startoval jsem už o poznání klidn?jší než do sprintu s v?domím, že je dost ?asu na postup kup?edu (zpátky ni krok). Dokonale mi vyšla strategie pneu R2 a jednoho pit stopu v 25. kole, takže v tomhle sm?ru naprostá spokojenost. Horší už to bylo s p?edjížd?ním. Sice jsem v?d?l, že jsem rychlejší, ale na ?istý p?edjetí to nesta?ilo a tak jsem se velkou ?ást závodu vozil za ostatníma a ?ekal na jejich chyby. Výhodu to m?lo v tom, že po celou dobu závodu byla moje koncentrace na 100%. Ke konci už se mi trochu otev?el prostor a tak jsem trochu p?idal, ale na medailové umíst?ní to nesta?ilo. Skon?il jsem teda na 4. míst?, což vzhledem k pr?b?hu závodu nebylo zase tak špatný a navíc m? u srdce zah?álo nejrychlejší kolo závodu.

Tak koukám, že ke stru?nosti má tohle daleko, ale co, aspo? pak budu mít mí? práce.

Samoz?ejm? gratuluju vít?zi (tuším, že Petr CGY) i všem ostatním, kte?í závod dokon?ili, jakož i t?m, kterým z r?zných d?vod? nebylo dop?áno spat?it cílovou pásku.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #5
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Predevsim, diky adminovi z donuceni , absolutne bezproblemove ukocirovanej zavod, super. :hshake:

No a ted k zavodu.
Kvali:
jel sem az v druhy skupine a navic ke konci, takze sem videl prubezny casy. Prislo mi, ze nejsou moc rychle a tusil sanci, ale ani ja nezajel buhvi jak, tak tedy diky za slusnou sestou pozici.

Sprint:
prvni sestice bez problemu, zhruba jsem si udrzel svoji pozici. Bohuzel z prvniho mista to kicklo Borise, na kteryho nikdo nemel. V poslednim kole sem se dotahl na Leszka, Hamy za mnou. Chtel sem ho predjet na dlouhe rovine, ale byl pomalejsi na vyjezdu ze zatacky, ja musel ubrat plyn a vyuzil toho Hamy a predjel nas oba. Super manevr. V sikane jsem se na Leszka znovu zavesil a pri vyjezdu na cilovku sem se natlacil dovnitr a proslapnul diru do podlahy. Vyslo to, celkove ctvrtej o 0,03 sec pred Leszkem.

Dlouhej:
start z 16 pozice a trochu strach ze skrumaze po startu. Ale strach meli asi vsici a me se nejak podarilo se protlacit az na 6 misto na konci prvniho kola. Bylo tam vsude docela tesno, tak doufam , ze sem nikomu neublizil. Kratce po startu to z prvni pozice znovu kicklo Borise, ktery jezdil jak v div1 a ukazoval nam zada. Protoze Earwig, Ada, Woodbine, Hamy a ostatni uvizli v soubojich nekde za mnou, ja sem brzy dojel jezdce kteri startovali z prvnich pozic a ujal se vedeni. Musim rict, ze sem nejezdil nic moc casy, ale bezchybnou jizdou bez jedineho vyletu mimo trat nebo hodin sem pokracoval. Gumy drzely, palivo presne podle vypoctu, jen pri pit stopu sem nabral o 5% vic nez bylo planovano (pro jistotu). Mel jsem i stesti na prubeh zavodu, nezdrzela me zadna mela pri soubojich nebo nehoda, a vsichni, ktere jsem predjizdel mi bez potizi uhybali - diky moc. Kdo neuhnul byl Ada, ale ten byl rychlejsi . Dojel sem ho, ale on pak zrychlil a honili jsme se nekolik kol. Nkonec ho kopnul obrubnik ve vlasence pred rovinkou. (Pozn. pro Adu: to 'thanks' ktere sem napsal nebylo ironicky na tebe za ten kotrmelec, ale se zpozdenim na Xedoxe, ktery me poustel o chvili predtim )
Auto mi nejelo buhvijak rychle, na rovine sem byl dost nestasnej z top speed, ale paradne sedelo a gumy drzely.

Muj nejlepsi zavod a prvni vitezstvi - co dodat.

Diky vsem za prima pojezdeni a tesim se na priste.
Borisi - tys mel byt double winner!! :bow:

Petr CGY

P.S.: jeste jednou diky za dodrzovani Blue flagu, snazil sem se vzdycky podekovat, ale nekdy trochu se zpozdenim, protoze sem nechtel udelat kiks uprostred zatacky. :up:
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #6
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Kvali: Byl to muj prvni zavod takze sem byl trochu vyklepanej, 1 kolo na jistotu, v druhym sem mel docela hezkej cas, ale v posledni sikane sem sel pozde na brzdy a skoncil ve svodidlech. Nakonec z toho bylo pro me pekny 8. misto.

Sprint: Start se mi podaril nadherne po*rat, kdyz se udelala trochu schromaz pred prvni zatackou, tak sem si nevsim ze predemnou nekdo prudce zabrzdil, lek sem se a zajel sem si vycistit pneu do kacirku, hezky sem pockal az prejede celej vlacek a zacal sem stihaci jizdu. V druhym kole nevim jak se mi podarilo trefit v posledni zatacce zacatek zidky odelujuci vjezd do boxu od trati, a trosku sem si zohybal plechy. Nakonec se mi podarilo doplizit na 8 pozici, takze po tom co sem predved docele spokojenost.

Longie: Start se mi vydaril, ziskal sem par pozic, za cenu prohnany kacirku za prvni zatackou. Par kol sem se vlek v docela hezkym vlacku :) V 9.kole sem stale krouzil na 4.pozici a po bouracce Plantaznika a Earwinga sem se dokonce dostal na 2.pozici! (wow:)...V 15.kole sem bral moc zevnitr zatacku a blackwoodskej obrubnik mi ukazal jak dokaze cloveka poradne nasrat... S protlacenou strechou sem se dobelhal do boxu na neplanovanou zastavku v boxech, kde sem tuhnul 40 sekund a propad sem se az na 11.pozici ..O par kol pozdejc sem dojizdel o kolo plantaznika(myslim), kterej mi chtel na konci zadni rovinky pustit, tak zacal brzdit trosku driv nez sem cekal a ja uz sem nestih se mu vyhnout a orazitkoval sem mu pr*el.... Ve 36.kole jedu na druhou zastavku, vyjizdim na 3.miste....O par kol pozdejc dojizdim sonyka kteryho predjizdim na rovnice, ale on mi to vzapeti vraci. Jel sem mu furt za zadkem a v T1 sem jaksi zapomnel brzdit a prolit sem tesne kolem nej(2sonyk:opravdu to nebyl lag, jenom moje blbost:) ...Koncim zase na me oblibene 8 pozici :)

PS: Sorry sonyk21, za ten prulet :)
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #7
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quali: Zajel jsem muj standardni cas, takze jsem byl cca 5 od konce.

Sprint: Prvni zatacka: Tukl jsem se zadu do Sonyka, za coz se moc omlouvam. Nikomu se nastesti nic nestalo. Prvni 4 kola: Jel jsem, na co sem mel, predjizdel jsem lidi, co chybovali, byl jsem predjetej rychlejsima.
Posledni kolo bylo o dost zajimavejsi. V zatacce pred dlouhou rovinkou stal napric santa_cruz, primo v me stope. Musel jsem si pribrzdit. Dival jsem se tedka 2x na replay, kdybych nepribrzdil, byl jsem v nem. Smulu mel za mnou jedouci xedox, ktery do me napalil ze zadu, dostal hodiny a skoncil v kacirku. Ja vyvazl bez ujmy. Meho zpomaleni se snazil vyuzit Sosak, na rovince jsem mu ale +-ujel, Nicmene muj pomalejsi prujezd sikanou za Sonykem dal Sosakovi sanci. Chtel me predjet vnitrkem, tukl do myho zadniho blatniku => hodiny nas obou. Celkem teda 9. misto.

Long: Mel jsem relativne dobrej start, vyjel jsem na 4. miste. Postupem casu mne predjizdeli rychlejsi zavodnici ze zadnich pozic. Nemeli to ale nijak jednoduchy, protoze jsem byl docela rychlej na dlouhe rovince, takze nekteri za mnou stravili dlouhe minuty :-). V 10. kole me pekne predjizdi Ada v posledni zatacce pred cilem :up:. V 17. kole projizdim mezi tremi kolidujicimi, ale v zapeti delam chybu a jdu do hodin :-(. Diky zastavkam v boxech jezdcu predemnou jsem v 19. kole na druhem miste. V tomtez kole mam mensi stouchanec s Plantaznikem, ktery byl o kolo zpet, ale nikomu se nic nestalo. Chyby v 21. a 24. => propad na 5. misto.

Ve 24. kole me taky predjizdi Xedox, ktery je o kolo zpet, a za nim Nezle v zatacce pred dlouhou rovnikou. Nejak ale ani jeden nezvladli vyjezd, takze je na rovince pohodlne predjizdim. Oba dva maji bohuzel kolizi pred zaverecnym esickem. 29. kolo mi to davaji Chips a opet Nezle. V tu dobu se pripoji spectator Sosak a zacne nam do toho kafrat :down: :shut:.

39. kolo, cas 39:30: prvni a jedina navsteva pitu. R2 vydrzely v pohodce. Diky zastavce jsem se propadl na 9 misto. Udelal jsem pak jeste nekolik chyb, takze 5 minut do konce jsem byl 10. se ztratou 40 sec na Adu. Ten ale dela nekolik velkych chyb a v poslednim kole ho predjizdim.

Nakonec teda 9. misto, jsem spokojenej hlavne s tim, ze jsem mel set, ktery mi sedel a nedelal jsem moc chyb. Byl to jeden z mych nejpovedenejsich zavodu, gratuluju vitezum a dekuju adminovi Woodbinemu (ten za mnou stravil taky peknych par kol :-)). Moc nechapu Xedoxe, ktery poslednich cca 10 minut stal v trave na cilove rovince, aby nakonec stejne nedojel....

Bonus: Podrobne statistiky dlouhy zavod a sprint.

Kada is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #8
(CZ)Ada
Newbie
 
Join Date: 7.5.2005
Posts: 51
Default

Ahoj

Quali: Tak teda tohle bylo prvn? co sem vyrazil ve skupin?. No a celkem sem byl i p?ekvapen, je t?žké dát si rozestup a p?itom nevadit závodníkovi který už jede ostré, teda alespo? mi to tak p?ipadalo, když sem se po šikan? pot?eboval po?ádn? rozjet do ostrého a n?jaký jezdec tam mrznul, nev?d?l sem v té chvíli, zda si dává rozestup, nebo tam crashnul, nicmén? sem ho p?edjel a následn? zjistil, že je cesta p?edemnou volná... Quali m? dycky jaski vyburcuje, a v mén? chybuji, což m? posunulo na 3. p?í?ku ve sprintu.

Sprint: No v podstat? žádný souboj, hned ze za?átku jsem se dostal na 2. p?í?ku a snažil se ned?lat chybu. Boris mi ovšem docela ujel No p?i vší sm?le ho to p?ed cílem kicklo, tekže sem byl 1st

Long: Dycky sem se snažil dostat na první pozici a? se nenervuju, ale te? jsem se radoval z toho že sem m?l p?ed sebou kvantum jezdc?, protože sem si p?edjížd?ní užil jako nikdy, za chvíli sem se z roštu vypracoval asi na 9. místo, ale drobný incident se Sosakem m? vrátil asi zas o 3 p?í?ky dozadu, nicmén?, sem zas skupinku dojel, a taky sem dojel na R2 pneu, protože mi v pravoto?ivé zatá?ce po cílovce praskla LPP, z?ejm? nevhodným rozložením brzd(71%) nevydržela nápor, p?esto, že teploty sem m?l pod kontrolou, tak sem se tedy domlátil do pit?, a znova dohán?l skupinku. Když už jsem byl tak tak nadosah, znovu m? n?jaký accident poslal do pit?, zajímave, že pokašdé sem se rozbil sám) no a te? už mi ujeli daleko tak sem kroužil a kroužil, a vykroužil 10. místo.

Díky všem, Adminovi za organizaci, a Sosakovi za poskytnutí setu t?sn? p?ed závodem, toho si vážím. A samoz?ejm? gratuluji vít?zi.
(CZ)Ada is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #9
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

Tak pridam taky svoje hodnoceni zavodu.

Jsem moc rad, ze jsem se mohl na divokou kartu zucastnit uz sveho druheho zavodu v LFS a opet jsem se nenudil!

V kvalifikaci jsem udelal chybu, a tak jsem zajel pouze prvni bezpecne kolo, ktare bylo asi 2s za mym PB. I to vsak stacilo na start ze 3. rady.

Sprint je sprint, vse je velmi rychle, zadna taktika, proste naplno. Po startu jsem byl opatrnejsi a nekolik pozic jsem pustil. Pak jsem vsak mel vyrazne rychlejsi vyjezd do dlouhe rovinky a v nasledujicich kolech jsem tam pak na brzdy pred esickem predjel nekolik souperu a usadil se na 3. miste. Po vypadku vedouciho jezdce 2. misto v cili.

V zavode jsem opet opatrne odstartoval a do prvnich zatacek jsem jel s odstupem jako posledni. Vyhnul jsem se nekolika drobnym stouchancum a pak jsem se zacal prodirat celym polem. Bohuzel jsem se nevyvaroval chyby a hned asi ve 2. nebo 3. kole jsem posekal travu v najezdu do protilehle rovinky a nekolik mist jsem ztratil. Mel jsem pomerne malo paliva (asi na 20 min) a tak jsem se protahnul jezdeckym polem az na 2. misto. v boxech jsem nabral temer celou nadrz v domeni, ze to bude stacit a krouzil jsem pravidelny kola. Tesne pred koncem jsem vsak nechtel nic riskovat a do vyprazdnujici nadrze jsem radeji jeste nechal trochu splouchnout. Po vyjeti z boxu jsem ztratil druhe misto, ale i tak jsem se svym vystoupenim spokojen.

vsem dekuji za zavod, souboje a ohleduplnost na trati a tesim se na dalsi klani!


__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

To Kada:

"Nakonec teda 9. misto, jsem spokojenej hlavne s tim, ze jsem mel set, ktery mi sedel a nedelal jsem moc chyb. Byl to jeden z mych nejpovedenejsich zavodu, gratuluju vitezum a dekuju adminovi Woodbinemu (ten za mnou stravil taky peknych par kol :-)). Moc nechapu Xedoxe, ktery poslednich cca 10 minut stal v trave na cilove rovince, aby nakonec stejne nedojel.... "

kdyz mu ho to vykoplo tak se tezko dojizdi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #11
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

To sem nepsal ja, to psal Kada
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

lol sry
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #13
(CZ)Ada
Newbie
 
Join Date: 7.5.2005
Posts: 51
Default

To Petr CGI, vím že mi ob?as(fakt jen na okamžik) vysko?ila Blue Flag, ale vážn? sem si myslel že mám náskok velký, a nenabil jsem dojmu, že sem T? brzdil, já totiž žil v idei, že doženu ty rychlíky. Cht?l sem p?edejít tomu, že bych se na Tebe pak tla?il... A jak již d?íve asi Chaos nebo Agarash, te? nevím poznamenal, p?ibrzdil bych a pustil T? v té správné vte?in?, kdyby ses p?iblížil... Jestli jsem takovou situaci nevypozoroval, opravdu se omlouvám

Jinak KADA: dík za tu pochvalu, v tomhle závod? se mi p?edjížd?lo fakt nádhern?!! ) Jako nikdy, myslim, že sem nikoho svým manévrem nepoškodil. Jo a to poslední kolo, to sem ztratil zbyte?n?, myslel sem, že když projedu cílovkou v ?ase 1h tak už kon?ím, proto sem tam zbrzdil, ale pak sem zjistil že jet?eba jet dál) a ješt? sem se vyboural
(CZ)Ada is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #14
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

quali: kvalifikace se mi vubec nepovedla , skoncil sem ke konci stratovniho pole :-(

sprint : start sprintu pro me dopadl dobre , bohuzel nemam replay takze nejake podrobnosti uz nevim . skoro cely sprint sem se drzel za nezle.cz ale sanci na predjeti sem nemel , bohuzel v poslednim kole sem udelal chybu a dostal sem smyk takze sance na dobre umisteni se rozplynula, bylo to zrovna ve chvili kdy jsem se dotahl jeste blize k nezlemu a planoval sem si zautocit :-(


Long : po startu v prvni zatacce dostavam smyk , kvuli me to trochu odnasi i Sosak , ktery nemel sanci se mi vyhnout , otacim auto zpet do sprvneho smeru kde si chvilicku davame prednost s woodbinem strtujici z boxu, nakonec pochopil ze cekam az odjede :-) a vracim se do zavodu. v dalsi zatacce woodbine chybuje a ja se dostavam lehce pred nej. Ve druhem kole se dostavam po chybe Powdera na 13. misto . v dalsim kole se posouvam na 11. misto po kolizi nekolika jezdcu v sikane pred cile. Ada ktery se primotal do te kolize me ale v zapeti lehce predjizdi takze 12 . flek . Stale si musim hlidat dotirajiciho woodbina . S Adou jsme si pote jeste jednou prohodili pozice ale nci mu nezabranilo v tom aby se na dlouhe rovince diky jeho top speed prede me dostal.
V 17.kole v jedne ze zatacek chybuje powder a vznikla tam kolize s Plantaznikem stalo se to v dobe kdy se pohybuju ,diky chybam a zastavkam nekterych jezdcu, na 5.miste . bohuzel pri snaze projet mezi nimi a vyhnout se jim sem dostal hodiny a nasledne me jeste svym narazem roztocil woodbine. bohuzel sem byl ponekud dezorientovan a rozjel sem se primo proti Xedoxovi a dalsi naraz . Timto se chci xedoxovi omluvit nebyl v tom zadny umysl . ze sedmeho mista zajizdim do boxu na prvni pitstop , ktery diky opravam trva dele nez by se mi libilo . z boxu sem vyjel na 11.miste a diky mym dlasim chybam jako je vyjeti z trati atd. na jedenactem miste zustavam i po druhem pitstopu. Do konce zavodu uz nasledo par predjeti rychlejsimi jezdci a v cili sem na 11. miste se ztratou tri kol.

Za dnesni zavod snad muzu pochvalit pouze pneu ktere mi bez jedineho defektu vydrzeli .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #15
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
To Petr CGI, vím že mi ob?as(fakt jen na okamžik) vysko?ila Blue Flag, ale vážn? sem si myslel že mám náskok velký, a nenabil jsem dojmu, že sem T? brzdil, já totiž žil v idei, že doženu ty rychlíky. Cht?l sem p?edejít tomu, že bych se na Tebe pak tla?il... A jak již d?íve asi Chaos nebo Agarash, te? nevím poznamenal, p?ibrzdil bych a pustil T? v té správné vte?in?, kdyby ses p?iblížil... Jestli jsem takovou situaci nevypozoroval, opravdu se omlouvám ...
Klidek Ado, v poho, myslel sem to naopak, chtel sem ti dat taky kolo, ale zaboha sem te nemoh dohnat, dokonce si mi mirne ujizdel. Nebejt toho, ze si se vyboural, tak sem te neudelal. Takze, zadny brzdeni, zadnej problem .
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #16
Leszek
Member
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Kojetín
Posts: 116
Default

Takze se do toho pustim:

Cil zavodu: Pekne si zazavodit a skoncit "na bedne"
-----------------------------------------------------------------------
Kvalifikace: No, po pravde, moc se mi nepovedla, zkazil jsem, co jsem mohl, ale presto jsem k memu prekvapeni startoval do sprintu ze 4. pozice

Sprint: Tady to bylo horsi, na startu jsem sice ziskal, jel jsem nejaky cas na 2. pozici, tu jsem pak ale vymenil za 3. a v poslednim kole jsem to uz neustal a predjel ma HAMY a v cilove rovince o 0,03 s i Petr CGY. Pricinou byly spatne zvolene pneu, vzal jsem si R3ky I tak ale ve sprintu uspokojive 5. misto.

Race: Startoval jsem (prekvapive ) 5. od konce, rychle jsem se ale dostal nahoru a zanedlouho jsem byl uz na bronzove pozici. Potom jsem ale drobne stouchnul do Plantaznika nebo Woodbina (ted si to nevybavuju a pletu si je ) pred sikanou pred dlouhou rovinkou, kdy zabrzdil driv nez jsem cekal a ja to uz nedobrzdil. Jeho jsem jen trochu vychylil z idealni stopy (za coz se timto omlouvam), ja ale se zablokovanymi koly ( ) projel az na travicku, kde jsem nasledne prisel o jednu pozici. Tu jsem ale obratem ziskal zpet a kratce pred dvacatou minutou zavodu jsem si to (o kolo driv nez ostatni) zamiril do boxu. Moje taktika zrejme vysla, protoze jsem se z 9. mista po vyjeti z boxu dostal v pristim kole, kdy vjela do boxu vetsina ostatnich, na 2. pozici. Tu jsem si drzel az do chvile, co me predjel EARWIG (to jsem zjistil az po odjeti dalsiho kola, celou dobu jsem si myslel ze je o kolo zpet ) Za mnou pak bylo prazdno, takze jsem se rozhodl drzet na 3. pozici a zbytecne neriskovat a jel jsem pomaleji, na jistotu. Nicmene jedu, jedu, a chvili pred koncem zavodu zjistuju, ze jsem 2. (EARWIG mel asi technicke problemy, nevim...) Takze 2. misto, myslim, ze to ujde, vzhledem k memu vyse uvedenemu cili

Ze zavodu mam dobrej pocit, hlavne jsem nejel s nervama a myslim ze mi to hodne pomohlo. Diky vsem zavodnikum za clean race, Woodbinovi za adminovani a taky samozrejme gratuluju Petrovi k vitezstvi
__________________
http://www.skins.mcz-team.net/Avatars/podpis4.gif
MCz. The Master Czech Team.
\"The Speed is The Purpose of Our Lifes. Live For Speed.\"
.........................
Wndows XP Home Edition SP1 powered by Intel Celeron D 2,8 GHz; 512 MB RAM; GeForce FX 5500; Logitech WingMan FF; S2 LICENSED (Lesza); CRC Member
.........................
[ WELERY Design Studio ] [ webdesign na míru ] [ www.welery.cz ] [ info@welery.cz ]
Leszek is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #17
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Bonus: Podrobne statistiky dlouhy zavod a sprint.
Paráda, moc p?kn? jsi to ud?lal. kay:

Quote:
Originally Posted by Leszek
...drobne stouchnul do Plantaznika nebo Woodbina (ted si to nevybavuju a pletu si je )...
Já ti dam, že si nás pleteš...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #18
Leszek
Member
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Kojetín
Posts: 116
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Já ti dam, že si nás pleteš...

Tak kterej z vas to byl? ^^
__________________
http://www.skins.mcz-team.net/Avatars/podpis4.gif
MCz. The Master Czech Team.
\"The Speed is The Purpose of Our Lifes. Live For Speed.\"
.........................
Wndows XP Home Edition SP1 powered by Intel Celeron D 2,8 GHz; 512 MB RAM; GeForce FX 5500; Logitech WingMan FF; S2 LICENSED (Lesza); CRC Member
.........................
[ WELERY Design Studio ] [ webdesign na míru ] [ www.welery.cz ] [ info@welery.cz ]
Leszek is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #19
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Leszek

Tak kterej z vas to byl? ^^
Vim já? Ale tipnul bych to na Plantaze, pá? já na za?átku jistil pr?b?h závodu z poslední pozice.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2005   #20
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Byl to plantaznika, psal sem to ve svejch dojmech :)
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.