Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.3.2013   #21
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Je to fajn a celkom vyzva zvykat si na tazky setup.. ale v hodinovom preteku sa mi stopercentne stane moment ked predriftujem nejaku dlhu tiahlu koli nepozornosti, len aby som nevyletel mimo trat.. a potom so sebou vleciem vriace gumy dalsie 2 kola a stratim na tom x krat tolko ako s o trochu pomalsim setom ale stabilnymi casmi
Já také driftuju s tím ?asto nic moc nejde. N?které nájezdy tady to je opravdu nálet, kupodivu to ta LX4 zato?í

Když to spálím tak mi to docela vadí nebo? mám jen plný plyn a tak musím tak všelijak zpomalovat a více brzdit, najížd?t pomaleji p?idávat pozd?ji. Moc s tím nejde.

Moje setupy jsou ?asto zbyte?n? stabilní a tím pádem i pomalejší.
Jezdil jsem takhle ze za?átku i FBM, výrazn? stabilní setup, nebyl rychlý, ale zase jsem auto dovezl do cíle snad pokaždé a tím sbíral body. Tak n?jak se ?lov?k postupn? nau?í to auto krotit více a více, jezdit jemn?ji a jemn?ji, více plynule.

Osobn? používám snad na všech autech úhel zatá?ení pouze 30 abych to m?l co nejvíce sjednocené mezi auty a také 36 je už na m? ?asto moc citlivé. Tím se dá také ta divokost setupu zmenšit bi? je to jen zm?na citlivosti ?ízení. Menší úhel - v?tší p?esnost, v?tší úhel - v?tší citlivost.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2013   #22
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Prosím Petra Novotného (Alfik78) a Mihala Krále (MickkeyCZE) o opravu startovních ?ísel do soboty. Díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #23
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Co jsem zatím vid?l tak rekord 4:03.00 byl poko?en a to ve sprintu.

Na myšákovi jezdím 4:04.xx. 4:03.6x PB tuším.
Doufám že bude foukat velmi silný vítr, sn?žit s dešt?m a mrznout
Né tedy v reálu ale na Kyotu

To bude p?kné peklo jestli ješt? bude foukat zítra.
Nepot?ebuji chladi? motoru ale pneumatik
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #24
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Co jsem zatím vid?l tak rekord 4:03.00 byl poko?en a to ve sprintu.
Ne že bych cht?l bonzovat , ale bavorak se pod 4:03.00 dostal i sám v kvald? bez draftu.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #25
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Co jsem zatím vid?l tak rekord 4:03.00 byl poko?en a to ve sprintu.

Na myšákovi jezdím 4:04.xx. 4:03.6x PB tuším.
Doufám že bude foukat velmi silný vítr, sn?žit s dešt?m a mrznout
Né tedy v reálu ale na Kyotu

To bude p?kné peklo jestli ješt? bude foukat zítra.
Nepot?ebuji chladi? motoru ale pneumatik
Sakra na to som uplne zabudol ze moze fukat...tak to som potom v hajzli vo vetre neviem nikdy jazdit, tak dufam ze random generator vylosuje zajtra 0kmh
Inak prakticka otazka..ak by bola Q na dve casti a bude fukat vietor tak ako sa zarucia rovnake podmienky pre obe skupiny?
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #26
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Sakra na to som uplne zabudol ze moze fukat...tak to som potom v hajzli vo vetre neviem nikdy jazdit, tak dufam ze random generator vylosuje zajtra 0kmh
Inak prakticka otazka..ak by bola Q na dve casti a bude fukat vietor tak ako sa zarucia rovnake podmienky pre obe skupiny?
bude musiet fukat rovnaky vietor
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #27
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Heslo na dnešek rozeslané, kdo ho nedostane, pište op?t sem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #28
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default zdravím LFS maniaky :D

Heureka! Už mi to kone?n? p?estalo blbnout a nejsem odstr?en jen do role ?tená?e.

Takže vás tu všechny zdravím a t?ším se na sv?j první ofigo LFS závod!

Chci se jen zeptat, jestli mi poradíte, jakou máte v plánu strategii? Odjet to najednou/tankovat a nem?nit gumy/m?nit gumy a netankovat/tankovat a m?nit gumy?
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #29
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Vše se jede na jeden stint. Pneu to vydrží a nádrže jsou dost velké.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

ja len dodam, ze nezabudaj na pitny rezim
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #31
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
ja len dodam, ze nezabudaj na pitny rezim
Já jen doufám, že nebudu muset jít s písek b?hem závodu.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #32
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Btw nevít? n?kdo, kolik nás nakonec pojede a jestli se kvalda bude d?lit na dv? ?ásti? Snad se se svym dosavadnim PB 4:07.77 dostanu na start v?bec.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #33
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Omlouvám se z dnešního závodu.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #34
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Heslo na dnešek rozeslané, kdo ho nedostane, pište op?t sem.
Už se losoval vítr?
Nemohu to najít.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #35
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: nic moc,nepoda?ilo se mi ani moje maximum,start n?kdev polovin?.
S: jezdil jsem n?kde v polovin? pole,pak jem m?l kontakt s Gepym,po?kal jsem na n?j,nev?d?l jsem kdo za to mohl,dojezd n?kde na konci.
L: hned v prvním kole jsem se prodral s konce n?kam do poloviny,no na rovince na oválu jel napravo Dohnalík,nahrnul se do m? a hodiny.Propad na konec,pak se moje milá rozhodla využít internet na stáhnutí mail? a šup,vykoplo m? to.Super
!!! Prosím všechny jezdce kte?í m?li logo Mary Kay na skinu a první t?i v cíly,aby poslali kontaktní email na t.barancik@email.cz pro zaslání slevových kupon? !!!!
D?kuji.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 17.3.2013 at 21:57.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #36
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Na konci outlapu jsem byl vyhozen ze serveru s chybou o nepovedeném zápisu replaye do zásobníku. Pak jsem se p?ipojil znovu (doufám že nevadí) a zajel si PB a 6. místo.

S: Ze za?átku krásné souboje, pak ale ti p?ede mnou ujeli a já lehce ujel tomu za mnou (Kid ?) a tak jsem dokroužil. 5. místo.

L: Po startu jsem se krásn? prodíral dop?edu. Asi v p?lce jsem s Lálou a Kidem z?stal za kýmsi tr?et a p?i souboji s výše jmenovanými jsem si po kontaktu ud?lal výlet a spadl z 9. na 14. místo. Pak jsem za to vzal a vytáhl se zp?t na 8. místo v cíli. Jako t?ešni?ku na dortu jsem si v posledním kole nad?lil PB 4:05.00. Škoda té setinky.

Ho?te sem prosím n?kdo replay. Já vypnul po kvald? nahrávání, abych nebyl vyhozen i ze závodu.

Jinak díky Lálo a Kide za nádherné souboje.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #37
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Z voleje jsem to zkusil. P?išel jsem po practice session. Bohužel to dost dob?e nešlo, tak jsem to zapíchl. Z ?eho nemám moc ?isté sv?domí byl kontakt tušímže s Honzou, ale z mého replaye to vypada jako malý lag.

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
no na rovince na oválu jel napravo Dohnalík,nahrnul se do m? a hodiny.
Oválovou zatá?ku jsem bral 2. stopou v dom?ní, že ty jedeš vnit?ek, který jsi z m? neznámého d?vodu nejel. Z toho pak vznikl kontakt.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #38
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tenhle závod si do "výkladní sk?ín?" nedám, ale o tom se rozepíšu dál.

Q: První kolo mi nevyšlo, pak jsem zjistil že mám málo paliva a musím do box?. Po výjezdu z box? jsem potkal Chaose, v nájezdu do ostrého jsem mu dal náskok, ale dojel jsem ho d?ív než jsem ?ekal. V táhlé levé p?ed 1, splitem jsem myslel že m? pouští, ale bylo to nedorozum?ní... Takže vzájemná kolize a zkažené kolo pro oba dva. Promi?, moje chyba.

S: Lepší reakce na startu, výhodn?jší stopa než Bavorák do 1. zatá?ky a pak už to bylo v pohod?. Byl jsem psychicky naho?e, v??il jsem že jak se dostanu dop?edu, ujedu. Vyšlo to.

L: Špatný... P?vodn? jsem si myslel že se tu bude dob?e p?edjížd?t, ale to se ukázalo jako totální omyl. V?tšina zatá?ek rychlých když má n?kdo dobrou dfenzivní stopu, t?žko s tím n?co ud?lat. Cht?l jsem se vyvézt za Mpower, ale brzy jsem zjistil že se budu muset zapojit mnohem víc, protože každý p?edjetí na dlouhej rovince s autem s nižším výkonem byl dost problém. N?jak jsem se dostal dop?edu, pár lidí o?ukal (jen nevinn? - pardon) až do souboje s Bavorákem. V jednu chvíli jsem vyjel kolem mimo tra? a musel ho nechat p?edjet. Jenže on pak dojel n?koho p?ed sebou, v rychlé technické pasáži za 2. splitem byl ten vp?edu pomalejší, já spoléhal na výjezd - jenže první auto to zašpuntovalo, Bavorák nemohl jet, ale na to jsem nedokázal zareagovat. Takže se to do n?j narval a on se rozto?il. Bylo mi to jasný hned, m?l jsem ?ekat. Mozek ?ikal ?ekej, ale nakonec p?evládla temná stránka - jezdit vzadu m? nebaví. A tak jsem jel dál. V b?žnym provozu by to bylo jasný - nedodržení bezpe?né vzdálenosti. Tady se na tohle nehraje, ale když jsi blízko za n?kým a ten náhle zpomalí nebo jede mnohem pomaleji než o?ekáváš... To se stává. Cítím vinu na sob?, omlouvám se. Je kus prasete ve m?. Smajlík? Na protest to je, necham to na posouzení. Další pr?b?h závodu už byl celkem podle plánu, jel jsem si svoje tempo a zajel si pb. Zatracen? m? to zase za?lo bavit, i když se skvrnou na sv?domí.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #39
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default dojmy ze závodu

Q: Nedokázal jsem jet konzistentn? a v každém kole jsme chyboval, p?es 2s za PB, start z 23. pozice, vyhlídky nic moc.

S: Probojoval jsem se až na 12. pozici, new PB 4:06.900, super pocit. Díky prohození pozic pro hlavní závod start z 10. pozice -> radost a nad?je na dobrý výsledek.

L: V prvním kole 2x kontakt a výlet mimo tra?, propad na 22. pozici, to m? rozhodilo a postupn? jsem se propadl o další pozice, v jednom souboji jsem nedobrzdil a tímto se omlouvám jezdci s SPZ Pablo, po?kal jsem, nechal p?edjet, pak jsem pospíchal, abych dohnal ztrátu a 2x chyboval... dokroužil jsem to na 24. míst?..takže zklamání a snad to byl nejhorší výsledek letoší sezóny. Ale sprint byl super.

Tak ?ágo za 14 dní závodníci.

Last edited by Belda_CZ; 18.3.2013 at 01:52.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #40
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

po 1 roce opet v zavode predchozi trenink 0, prichod na server 18.10, vzat setup ky3 long z kdovi kdy a hura na trat nechtelo se mi v setu moc vrtat, tak jsem ho jen lehce zpretacivel, ale v dlouhym jsem si pak rikal, ze by to chtelo jeste...

Q> sry ghostovi za kontakt, ono jsem jel svoje asi 10-ty kolo po rocni pauze, tak jsem tam lital krapet vic zesiroka, nez by se sluselo nakonec 18. v pb

S> po sikane bohuzel kontak zprava me poslal ve smyku z trati, ztrata nekolika pozic, nakonec paradni pozavodeni s popelkou a tbarthem v cili 15. spokojenost

L> dost napinavy az do nejakeho asi 7. kola, do ktereho jsem zdatne branil pozici, ale tu a tam nekdo proklouz pak me ale rozhodilo auto v pisku v te nejvic neprijemne zatacce za mostem, hodiny, ztrata x pozic, nicmene nasledovalo x nemene napinavych kol az do konce zavodu, paradni pozavodeni, propoceny triko jako za starejch casu opet 15. misto, ale rozhodne spokojenost s vecerem diky vsem zucastnenym

p.s. omluva vsem za vykrik do tmy v long, po tme jsem spatne nahmatl fko...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 17.3.2013 at 22:49.
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.