Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.7.2010   #1
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default Servery

Zdravím nedávno jsem se kone?ne rozhodl, že si koupím S2 licenci všechno pekné, až na to že nevím kde hrát (myslím tim ?eské servery) tak jestli byste mi n?jaké nedoporu?ili. Hlavn? ne tu projíždku je to nejv?tši zrada co jsem kdy v hrách zažil
Raketa is offline   Reply With Quote
Old 20.7.2010   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=38

zkus tady pocist. tam nejaky urcite najdes. Jinak APR, EGT, KXR, Actual Linux, pink

EDIT: pres prazdniny necekej nacpany servery. jedine kdyz budou nejaky zavody.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 20.7.2010 at 23:39.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2010   #3
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Raketa View Post
Zdravím nedávno jsem se kone?ne rozhodl, že si koupím S2 licenci všechno pekné, až na to že nevím kde hrát (myslím tim ?eské servery) tak jestli byste mi n?jaké nedoporu?ili. Hlavn? ne tu projíždku je to nejv?tši zrada co jsem kdy v hrách zažil
?eská LFS komunita je spíše taková "eventová" scházíme se p?evážn? na závodech, nebo p?i tréninku na n?. Jen tak se v?tšinou jezdí na zahrani?ních server a prázdniny potažmo období dovolených v tom d?lají taky velkou díru
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2010   #4
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

ahaa tak jestli to dob?e chápu, tak o prázdninách to je mrtvé ptz zatím jezdím jen na carcame.nl jediný server kde je narváno. Jinak dík za odpov?di. A poslední otázka jak mám nastavit differenciál u FXR? ?etl jsem už návody pro za?áte?níky a pokro?ilé, ale n?jak jsem se nedobral k výsledku ptz tam je p?ední zadní a uprost?ed, takže každá rada dobrá. :-)
Raketa is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2010   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Raketa View Post
ahaa tak jestli to dob?e chápu, tak o prázdninách to je mrtvé ptz zatím jezdím jen na carcame.nl jediný server kde je narváno. Jinak dík za odpov?di. A poslední otázka jak mám nastavit differenciál u FXR? ?etl jsem už návody pro za?áte?níky a pokro?ilé, ale n?jak jsem se nedobral k výsledku ptz tam je p?ední zadní a uprost?ed, takže každá rada dobrá. :-)
K tomu diferáku...

U FXR se v?tšinou používá vep?edu Uzam?enej, vzadu uzam?enej a uprost?ed viskóza na n?jakejch 15 - 20.

Tyto v?ci se ovšem liší od každé trati. Jiné je to na Astonu, ve m?st?, nebo na ovále.... Všude ty diferáky fungují jinak

Jediný co ti m?žu poradit je to, abys to vyzkoušel co a jak d?lá. Ovšem chce to trochu citu
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2010   #6
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

ok dík za rady, n?jak se tím prokoušu, kdyz jsou ty prázdniny
Raketa is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2011   #7
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

nemáte n?jaké doporu?ení na XRT drifting servery, n?jak moc jsem jich po zakoupení licence neobjevil.. nebo jak vubec mam hledat v t?ch servrech ?
p?íde mi to dost nep?ehledné alespo? jako pro za?áte?níka s licencí.díky
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2011   #8
RazzzerCze
Newbie

 
Join Date: 1.4.2011
Posts: 13
Default

hele je jich tam docela dost ja napr chodim na drifting.lt
RazzzerCze is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2012   #9
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

nekdo zmenil admin heslo na serveru ALTP. Bohuzel budeme nuceni admin heslo opet zmenit, aby se pravy admin 00JA AGENT stal jedinym adminem. Vzlehem k tomu, ze se admin heslo rozsirilo prilis rychle, pristi heslo nebude verejne zname. Chceme predejit situaci, kdy server neni nastaven dle defaulnich pozadavku a navic dochazi nepravym adminem ke kickovani hracu, kteri si chteji opravdu zajezdit. Je to skoda, ze se tu takovy idioti najdou.
Dekuji za pochopeni
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2012   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Hehe, tady doslo k nedostatecnymu informovani z my strany. Admin heslo na ALTP server jsem dneska zmenil ja.
Duvodem byly stiznosti, ze nekdo, nejspise pres REMOTE, ruzne nahraval layouty do cesty, zadaval prikazy SPECTACE a podobne.

Moc na tyhle klukoviny nejsem zvedavej, protoze vim, ze kdyz si jde nekdo zajezdit, ukradnul si volny cas nekde jinde a chce ho smysluplne vyuzit na trenink.

Pokud tedy nekomu prozradim soucasny admin heslo, bude to jen proverenym lidem a pod prisahou, ze ho nereknou nikomu dal.
Pokud by se i pres toto opatreni delo neco podobneho co ted, zmenim heslo znova.

Dik za pochopeni.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2012   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Zdar zavodnici, v poslednej dobe nejako nemam cas hrat lfs a uz som to nezapol vyse mesiac no dneska vecer by som si nasiel trochu casu a netuzim si zrovna pokazit naladu na public serveri tak keby mal niekto chut mohli by sme ist na nejaky private server a nieco tam vymysliet (napr trening na xrr cup)...je to len taky moj maly navrh... co sa tyka casu tak by som povedal ze klasickych 20:00 je dobrych
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2012   #12
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Dobrý nápad. Ur?it? se p?idám.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2012   #13
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Zdar zavodnici, v poslednej dobe nejako nemam cas hrat lfs a uz som to nezapol vyse mesiac no dneska vecer by som si nasiel trochu casu a netuzim si zrovna pokazit naladu na public serveri tak keby mal niekto chut mohli by sme ist na nejaky private server a nieco tam vymysliet (napr trening na xrr cup)...je to len taky moj maly navrh... co sa tyka casu tak by som povedal ze klasickych 20:00 je dobrych
Na ALTP serveru se drti Westhill kazdej den :]
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2012   #14
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Na ALTP serveru se drti Westhill kazdej den :]
super...takmer urcite sa dneska zastavim...see ya there
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2012   #15
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Sakra,škoda že jsem si to nep?e?etl d?íve,mohl jsem odzkoušet soft na stream a doladit zvuk,p?íšt? pišt? o n?co d?íve :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2012   #16
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Zdravim, bolo by mozne zapoziciat server na fun race na nedelu alebo pondelok 11.11. alebo 12.11.?
Jedna sa o fun race, proste oddychovka, xrt vs fxo na KY2, restrikcie este nemam spravene, kedze az do 5.11. budem mimo domu a nemam ako odskusat a AI jazdi debilne casy oproti WR atd, ale to su uz moje bullshity
Samozrejme, zverejnim aj tu, nech si zajazdime
Eraserko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.