Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.3.2012   #41
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Co dat dneska par treninkovych 10 kolovych zavodu? Kdo ma zajem, tak v 19:00 na trati ALTP serveru. Snad se nas tam par sejde
Když to stihnu,též se p?ipojím a vyzkouším si stream,tak a? je vás tam kopa
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2012   #42
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Par zavodu bych si taky dal
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2012   #43
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

taky se pokusím objevit
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2012   #44
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Asi po pár m?sících opráším volant a zkusím to.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2012   #45
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

No, zítra tam rad?j budu už od rána
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #46
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak že,dnes pro nejezdce stream na http://www.livestream.com/asphaltguysCZ
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #47
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Sorry za rychlý odchod, ale necht?l jsem rušit závod.

Q: Kolo se nepovedlo, ale na pole to sta?ilo.

S: Start pohoda, pak ke konci hodiny ale náskok byl velký takže to sta?ilo.

R: Start jakž takž, n?jaké malé ?ukance. Po 3 kolech jsem už vedl a pak p?išla ztráta koncentrace, 2 chyby chvíli po sob? a i když poškození nebylo velké, nebyla chu? to dojížd?t. D?ív m? to bavilo, ale když se nad tim tak zamyslim, ješt? si tu pauzu protáhnu. Nezapom?l jsem to, ale ješt? m? to netáhne. Uvidíme.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #48
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali a prvni zavod nestoji za komentar.
V dlouhym zavode jsem jel na sedmym miste, chvili po pulce zavodu a zrovna jak si rikam, ze nedelam chyby, tak sup a uz jsem byl ve svodidlech. Nebylo to tak strasny poskozeni, ale v zatacce po cilovce to stacilo, aby me to dostalo do smyku a zas do svodidel, takze jsem pak objizdel kolo s rozbitym autem, abych moh zajet do boxu se nechat opravit. Pak jsem uz nemel sanci nikoho dojet.
Co me ale prekvapuje, bavi me to!
A doufam, ze nam vydri i ucast.
Tesim se za 14 dni na trati ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #49
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Super závod,hlavn? záv?r prvních t?ech jezdc?,stream lze shlédnout na stránkách streamu nebo zítra dám link ke stažení streamu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #50
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Pekny pretek fakt som bol prekvapeny ze bola taka ucast (potlesk)
Gratulujem vitazom 1.a 2. preteku

1.zavod - bolo to o nervoch
2.zavod- po starte to bolo dost kolo na kolo v duchu si myslim( nech kazdy dava pozor a bude to OK) a zrazu z nicoho nic prask Skoda ze si doticny neuvedomil to co ostatny.
ps. 003-Drda M. ok chapem to stava sa ale nabuduce pls opatrne ked je tak husto ako to bolo dnes v prvom kole. To neznamena ze mas jazdit inac ako jazdiš to je kazdeho vec ale na buducej trati KY GP to bude este horsie... prutka zakruta do prava.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #51
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?kné svezení, kone?n? n?co s XRR GT1. Všechny ty spomalené varianty mi už pomalu lezou krkem....

Q: H?rza, d?s, nepovedlo se.... 5. msíto

Sprint: Dalo se... Nejel jsem úpln? podlahu, hlavn? to neupálit, to se zda?ilo, ale ?ekal jsem od sebe víc, enž 5. místo.

Long: Po?áte?ní tla?enici jsem zvládl až na to, že jsem bohužel v šikan? za druhym mezi?asem sejmul Masterfula . V pitu jsem rad?ji vym?nil gumy, protože v tréninku jsem dal 38 kol. Vzhledem k tomu, jak jsem to na za?átku pálil jsem vsadil na jistotu. Stálo m? to 13s a v cíli ztrátu 14s na vít?ze... Kdo ví, jak by to vypadalo
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #52
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Pekny pretek fakt som bol prekvapeny ze bola taka ucast (potlesk)
Gratulujem vitazom 1.a 2. preteku

1.zavod - bolo to o nervoch
2.zavod- po starte to bolo dost kolo na kolo v duchu si myslim( nech kazdy dava pozor a bude to OK) a zrazu z nicoho nic prask Skoda ze si doticny neuvedomil to co ostatny.
ps. 003-Drda M. ok chapem to stava sa ale nabuduce pls opatrne ked je tak husto ako to bolo dnes v prvom kole. To neznamena ze mas jazdit inac ako jazdiš to je kazdeho vec ale na buducej trati KY GP to bude este horsie... prutka zakruta do prava.
Sorry draku jestli sem ti nejak uskodil, ale ja osobne nevim ze bych neco podelal, jeste sem nekoukal na zaznam ale vim ze byla nejaka skrumaz, ale snazil sem se drzet stopu a s nekym sem se tuknul, omlouvam se jestli si to byl zrovna ty, snazim se jezdit dost opatrne neboj , pokud budes jezdit dal doufam ze to poznas , jinak tedy sorac za zduchnuti, nebolo to schavlne
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2012   #53
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tesil jsem se, ale tenhle tyden jsem treninku moc nedal.
Q: na to jakej jsem zajel cas, jsem se divil ze jsem byl tak vysoko
S: Krom prvniho kola odpocinkovej zavod. Jezdil jsme v podstate sam. Na konci jsem pustil Lalu, pac jsem jeho pozici ziskal tim, ze se srazil s nekym o kolo zpet. Takovy body nechci
L: Zacatek byl mazec, ale darelo se mi vyhybat jakymkoliv kolizim. Kdyz se to uklidnilo a projeli i Ufouni, tak jsme zacal delat chyby. A nebylo jich malo. Nastesti jsem vedel, ze ostani je budou delat taky . Takze jsem si jeste i uzil.

Vysledky snad budou zitra.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #54
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Ano musim pochvalit stream a dufam ,ze chat sa nearchivuje Btw dost pobavilo ked sa Redek dostal na druhe miesto (v skutocnosti to bol Klouczech) . Ale posledne kola boli naozaj napinave ,hlavne odkedy bola pozdravovana Verunka tymto ju dodatocne pozdravujem ,z dalekeho zahranicia
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #55
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Hello hosi, omlouvam se vsem ktery sem vcera nejak zdeprimoval, slavili sme narozeniny a byl sem hrozne nachcanej tak sem asi mluvil picoviny , chtel sem hrozne ject tak sem se snazil to odkrouzit i s 3 promilema, hlavne sem nechtel nekoho naborit, celkem se darilo ale v kazdy jizde sem pak udelal chybu a byl konec, pote krasny zazitek na streamu , proste dobrej zavod
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #56
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Spokojenost se svým výsledkem. Omlouvám se n?komu, komu jsem zap?ekážel na trati.

S: Lehké zaváhání v prvním kole a bylo z toho p?edposlední místo.

L: Start z druhého místa. První dv? zatá?ky super, kousek jsem vid?l, že jsme s georgem poodsko?ili. Ve t?etí zatá?ce jsem zapomn?l na t?žký auto a studený gumy no. Pak plácání vzadu. Snažil jsem se nechybovat. V cíli kolo ztráta, ale jako první zkušenost s XRR celkem spokojenost.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #57
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já LFS nezapnul asi m?síc, mezitím jsem si postavil novej komp, novej volant, monitor, jiný m?sto, net a všechno, takže to byl takový první test.
Tohle kombo opravdu není pro m?, ješt? bez po?ádného tréninku.

Q: Jenom 10 minut a hr?za.
R1: Jel jsem na jistotu, Lala to bohužel odnesl. 4. místo.
R2: Cht?l jsem jet opatrn? ale nedalo mi to a p?edjížd?l venkem nebo kudy to šlo. Pak jsem Popelku neslušn? plácnul po zadku a za?adil se za Ghosta, který pole dál prorážel. Jel jsem za ním a hlídal si odstup 3. jezdce, ale Ghost ud?lal chybu a už ho to nebavilo, takže jsem byl najednou první a d?lal si náskok.
M?l jsem si p?e?íst pravidla, že je pit v ur?itém ?ase. (Super je, že je to závod na kola a ne na ?as, takže není vid?t pr?b?žná doba závodu ).
Za?al jsem po?ítat, kdy bude 25. minuta (nvm v kolik jsme startovali), kolik dotankuju paliva a d?lal jsem chyby. P?i po?ítání jsem zjistil, že závod vlastn? potrvá hodinu a m?l bych asi šet?it gumy .
V druhé polovin? jsem se nemohl dostat do tempa, gumy studený a Lala s Petrem m? dotahovali, hlavn? díky provozu na trati. A když se na m? docvakli, hned mi dali co proto, protože v záv?su se tady v?bec nedá jet. Nevzdával jsem to a zkusil ješt? znervóznit Lalu, to se povedlo. Jako bonus pro m? bylo p?edjetí Petra v posledním kole, díky prasklé pneu, což m? dostalo a já ?um?l jak vejr, že jsem první.
Ješt?, že jsem m?l dobrej endurance setup a jezdil konstatní ?asy.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #58
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

To je remcaniho Ja to mam tak, ze mam vedle monitoru stopky a na nich vidim, kdy muzu do pitu. Kdyz uz to organizatori nedomysleli, tak si poradim, ne
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #59
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tak jsem to tedy zkusil. (necht?l jsem poslouchat ty kecy od Jarina )

K pr?b?hu se nebudu vyjad?ovat, d?s a hr?za. Asi jsem m?l moc velký p?ítlak, všichni na rovince ujížd?li.
A chce to více tréninku.

Omluva Masterfulovi a Gepasovi za smetení.

Možná zkusim i Race 2.

Nebyly by replaye??

Last edited by Petersbond; 2.4.2012 at 11:15.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #60
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
To je remcaniho Ja to mam tak, ze mam vedle monitoru stopky a na nich vidim, kdy muzu do pitu. Kdyz uz to organizatori nedomysleli, tak si poradim, ne
Tak uprav propozice a napis ve kterych kolech jsou boxy otevrene
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.