Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.10.2011   #81
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Taky gratulace. Zárove? bych taky ocenil i výkon KxR a možná i náš . Dokon?ili jsme všichni na jeden zátah a to je vždy velký úsp?ch

Kdo sledoval, tak si všiml našich trablí, ale to k tomu pat?í

Doufám, že se v p?íštím roce sejdeme na startu minimáln? s 3-mi posádkami reprezentující CZ/SK komunitu jako letos
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #82
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jakepak trable byly? a jak jste se jmenovali? ja videl prave jen KxR a EGT? ale slozeni teamu sem neznal. Je super ze se dojelo a neudelal se ostuda.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #83
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jakepak trable byly? a jak jste se jmenovali? ja videl prave jen KxR a EGT? ale slozeni teamu sem neznal. Je super ze se dojelo a neudelal se ostuda.
Jmenovali jsme se Angel Mpoewr Racing - pro víc informací si rozklikli pár volovinek v tracker - Odkaz tu je n?kde o pár post? výš.

No tak bavorak nám to hodil do ka?eru - 4 minuty se hrabal ven. Potom Flame pokazil 2 pitstopy. Lála zavinil DT a ráno se mu nejelo nejlíp. Já zase v provozu nechytil rytmus v?bec.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #84
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo to k zavodum patri, ale dokoncili jste to je hlavni.

smekam pred vsema. 16 hod je fakt moc
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #85
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

pre mna bol tento zavod nocna mora...prvy stint este isiel ale bolo hrozne frustrujuce ze vzdy ked som mal dobry medzicas tak som chytil provoz v nejakej blbej pasazi a vela som stracal
druhy stint som odjazdil aspon bez chyby a potom som vedenie teamu ukecal ze chcem ist este dalsi a to bola osudova chyba...zahrabal som sa a potom som to este kus rozbil takze bola potrebna oprava...
isiel som potom este posledny stint ale tiez sa mi vobec nedarilo a auto uz malo kapanek poskodeny motor, no na to sa nemozem vyhovarat...sam som stracal na blbych chybach a slabej koncentracii

mrzi ma ze som teamu viac uskodil ako pomohol a asi si dam od takychto zavodov na dlhsi cas oddych...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #86
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja jsem ze svyho vykonu taky dost zklaman.

Set sice nebyl uplne the best, ale dalo se s tim jet slusne - v treninku. V zavode jsem byl asi tak o 1,5 az 2 s pomalejsi na kolo Vubec jsem nechytil spravny tempo, pak udelam chybu jako nejaky zacatecnicky ucho a ani druhej stint se me nepoved. Navic jsem strasne doplacel na provoz. Ne ze by NGT blokovaly nebo delaly blbosti, ale kdyz je clovek dojede v technicky pasazi, kde se ani o tolik pomalejsi auto neda snadno objet, tak je to k vzteku.
No a o dnesku ani nemluvit. Hrozny casy Vubec jsem se nesoustredil. Podle toho, jak mi to klouzalo, jsem mel pocit, ze jedu s uplne jinym autem, nez vcera.
Diky klukum, ze me nechali jet v prijemny casy a sami misto toho jeli nocni smenu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #87
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

sem hotov , ale zajmave to bylo, taky gratulace EGT a i APR, skoda ze sme se vic nepohonili, priste uz ale nikdy
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #88
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

taky gratulace vsem co dojeli, ja jsme relativne spokojen s 10 mystem. Nas set taky nebyl nejrychlejsi a po par kolech byl ledovej. Proste par vterin na kolo od top tymu s tim se dalo pocitat. Provoz byl lehce frustrujici, ale po nejaky dobe jsem si na nej snad uz i zvyk, ale nadaval jsem furt Navic me po zavodu cekal prejezd na TRACKDAYS ve Vysokem Myte kde jsem se ucil jak se vlastne type-r ridi, povozili jsme se i v BMW M3 a jinych kouscich co pak nekde postnu.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #89
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

P?kný výkony ode všech, nejv?tší gratulace EGT, 4. místo byla odm?na za spolehlivost.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #90
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

P?kn?, gratuluji!
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2011   #91
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Jsem velice rád, že jsem se ?tvrt roku nazpátek rozhodl, že ukecám pár lidí (šnek?), aby se mnou jeli tento závod. Výsledek, kterého jsme dosáhli byl opravdu nad moje o?ekávání. P?vodní taktika byla hlavn? dojet a neud?lat žádnou velkou chybu, což se nám poda?ilo. Velkou m?rou se na tom podílela vyrovnanost týmu, kdy jsme všichni zajížd?li tém?? totožné ?asy a pravideln? se st?ídali viz. http://16htracker.dms2003.org/team_301.html

D?kuji spolujezdc?m, že do toho šli, že se nechali ukecat na tak dlouhý závod a odjeli závod naprosto spolehliv? s krásným výsledkem v podob? 4. místa

D?kuji také všem, co se podíleli na lad?ní setu, testování a drželi nám palce i u nohou Samoz?ejm? také d?kuji soupe??m (?eským obzvlášt?), že se až na ob?asné, necht?né vyjímky k nám chovali ohledupln?

Díky za gratulace
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2011   #92
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

I já gratuluji všem, co dojeli.
D?kuji, že jsem se mohl z??astnit jako spolujezdec, (když nepo?ítám sranda váno?ní závod), tak jsem absolvoval první mezinárodní race.
4. místo super, dob?e to Vítr odkou?oval (i ze spánku) . Jediný, co m? mrzí, že v tréninku jsme jezdili cca o 2 s rychleji, ale to nebyl žádný provoz.
Ale zkušenost dobrá, jen jsem nikdy nev?d?l, objedou mi ? , mám uhnout ? N?kdy to bylo složit?jší, tak jsme se pár š?ouchanc?m nevyhnuli, já pokaždé s Poláky.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2011   #93
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Gartulace KxR a APR. Snazil jsem se uhybat, ale ne vzdy to slo

Z meho uhlu pohledu .. absolutne super vec o ktere jsem snil uz dlouho. Neni ted moc cas na LFS a gamesy. (max se jet po 22 v sobotu projet na par kol... pokud nepadnu unavou drive ) Tak to bylo pekne zpestreni a zahnalo to chmury nad vyvojem LFS. Kdyz jsou lidi kolem a sejde se jich dost na zavod je to super.

Cas trenovat nebyl, takze jsem podle toho jezdil..., ale hlavni to bylo nerozbit, coz se primerene podarilo. HW sice doma odesel (mikrofon) a zpestril me prvni stint premytanim o tom jak se domluvim s naslednyma chybama, jak jsem usilovne vymejslel nejake reseni (stare sluchatka funguji jako mikrofon dobre, jen se do toho neprakticky mluvi a jsou nekde zahrabane v krabici s dilamam na nahradni dily ) (Sakra uz jsem jak tata... nic nevyhodit.... panika ...)

Celkove to byl super zazitek a jsem pro dalsi.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 17.10.2011 at 07:22.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2011   #94
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Super jel bych hned n?co znova.
masterful is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.