Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

View Poll Results: Kdy jet?
23.5. (zítra) 15 40.54%
30.5. (za týden) 22 59.46%
Voters: 37. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.5.2010   #21
tbarth
Newbie
 
Join Date: 22.4.2008
Posts: 8
Default

No tak to je fakt bezva, 5 hodin pred uzaverkou hlasovani tady dat anketu. Ono pro pracujici, kteri travi v praci i vikendy neni zrovna dvakrat velka ***** zarizovat volno.... Jsem proti presunu terminu, pristi tyden muzou zas postoupit hazenkari, pak futsalisti....
tbarth is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #22
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Já jsem taky proti p?eložení. Jsem si kv?li tomu p?ehodil práci a další povinnosti a te? abych to samé d?lal p?íští týden. Jen tim naseru další lidi. Jak zde už bylo napsáno, termín byl dááávno daný. A jestli sledovat hokej nebo ne, to je jen otázka priorit ur?itého jedince. M? t?eba hokej v?bec nezajímá a radši budu hrát LFS. Pokud mi je hokej nad cokoliv jiného, tak a? se klidn? kdokoliv dívá, ale neomezuje tím ostatní.

A pokud k tomu i p?esto dojde, tak jsem pro, aby z?stali zam?ené hotlapy. Každý na to m?l ?asu dost, a když tu tvrdíte, že to p?ed 14 dny nikdo nemohl v?d?t, že bude odklad, tak taky ti doty?ní nemohli v?d?t, že ten hotlap nebudou pot?ebovat. A najednou by se jim cht?lo jet? To je divný ne...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #23
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Hlasoval som za pôvodný termín, ale ak by to nemal kto "moderova?", tak ?o sa dá robi?, akceptujem odloženie. Hotlapy - na D1 nemám a myslím že každý sa môže iba zlepšit, takže toto mi je jedno. Každopádne hlasovanie zatia? vyzerá na posun, takže užite si zápas, držím palce. :-) Hmm, ale práve som si uvedomil, že budúcu nede?u ve?er sa ide Indy 500... :-/
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #24
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No uz zacina to, co nacrtol tbarth
Toto je podla mna zly precedens, neostava mi vsak nic ine ako sa prisposobit vacsine, pretoze FOX mam rad, zvlast na KY2
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #25
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Vy ste kompletni? Nestacim sa divit, sadnem po piatku teraz ku kompiku, pozeram co nove... a dnes sa akoze teda nepojde?...
...A koli comu som si organizoval cas tak, aby som mal dnes vecer volno?...
...A kedy sa dozvieme ci sa teda dnes pojde alebo nie?...
Viete aby som vedel ci mam zo seba spravit debila a to co som dnes povodne zrusil koli LFS tak mam potvrdit spat?...
Nemam slov...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #26
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Jsem pro p?esunuti terminu, ne jen kv?li hokeji ale hlavn? proto že jsem skoro celej týden pomáhal v zatopených troubkach ?erpat vodu, nem?l jsem ?as ani zajet HL a trénovat na závodu už v?bec ne. Skoro jsem nic nenaspal a v práci budou mit taky radost. Ale zaleži na ostatních, jestli se pojede dneska tak nejedu.
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #27
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kvoli (censored) a najviac (censored) hokeju sa to odklada ,,fakt super ! Diky za pokazeny den ! DEN pred zavodom odlozime zavod kvoli hokeju ,, Som myslel ,ze ondrejka nikto netromfne ,ale toto posuva na prvu priecku debilizmu pri organizovani.

Tak to hned ukoncite rovno ! Zruste posledny zavod uplne ,bude to lepsie.

Ajtak prehrate s rusmi --- tek nie


EDIT: trocha som sa ukludnil
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 24.5.2010 at 09:54.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #28
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Musim sa pridat k Branovemu nazoru.. toto urcite nebol dobry krok, rozumiem hokej je hokej ale to by sme takto mohli odkladat zakazdym. Ked sme mi hrali s Rusmi nikto sa ani nepozastavil na tom, ze ci sa nieco bude odkladat. Egoismus, tento krat vacsiny, zvitazil ...
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #29
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Nezbývá než souhlasit s Bran?m a Reycem. Tohle je fakt fraška... Takže jsem se za t?ch 14 dní mohl vykašlat na trening atd. nemusel si kv?li tomu p?izp?sobovat celý program na víkend a další v?ci. Protože te? to všechno pujde v pohod? dohnat. Co když p?íští týden nebude moc dalších 10-15 lidí co si p?ehodili záležitosti o týden dýl, protože po?ítali, že to budou mít volno. Ale na ty sereme, že jo. Je to p?ece menšina a nás už to nezajímá... Jak ubohé.

Aspo? ty hotlapy jste mohli nechat zam?ené, to je už vrchol naprostý, vymluvit se na to, že celých 14 dní jste v?d?li, že naši budou ve finále.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #30
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja len podotknem ,ze toto naozaj neni Profesionalita organizovania 1CZ ligy ,,, ked sa ukludnim tak z editujem ten prispevok hore a odstranim pohorsujuce vyrazy. A to som este nic nenapisal k tym hotlapom ,ano tych par jedincov ,co neposlali hotlap tych by som toleroval s tym ,ze ked neposlali tak vedeli ,ze nepojdu nie? teraz ma kazdy este tyzden na pripravu ? blbost ,hotlapi zamknut a pridat len tych co maju zaujem ist s neakym rozumnym datumom a nie 26 hodin pred zavodom.

Ale vlastne co to hovorim , je tu profesionalita , ktora prave vcera zlyhala na 0.

A este demokracia je nadpolovicna vacsina nie? cize aj keby som sa riadil "Poll"om tak by to nepreslo
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #31
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Toto je absolutna chobotina prekladat nieco co je uz mesiace a mesiace zname. Ako hokej ok ,ale aj zaznamy aj vselico mozne existuje. Kopec ludi ma nastavenu pracu tak ,ze kazdu druhu nedelu ma volno ,poniektori si aj vybavovali sluzby tak aby boli na 1cz ligu doma a teraz sa to o tyzden presunie?
Ako mam chapat ,ze keby bola zasa ta pritupla F1 presne v termina 1cz ligy tak by sa to prekladalo? Nezaujem ,bol stanoveny termin. Napriklad mne to o tyzden urcite nebude vyhovovat a stavim sa ze nebudem sam. A bol by som uplne rad ,kebyze sa toto trapenie s foxom skonci a moze sa rozmyslat nad niecim inym.

Hokej neni priorita.

A este prekladat to den vopred je fakt blbe ,to Vas malo napadnut minuly tyzden.
Suhlas s Branislavom. Ziadne automobilove preteky som nevidel kde by prelozili termin kvoli hokeju ci inemu sportu.
Ak sa to prelozi na 99% nepojdem pretoze som si uz prelozil termin a budem v praci.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #32
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Ja jsem taky proti odložení. Termíny jsou pevné daný a hokej lze zkouknout ze záznamu.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #33
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

bohužel s k?ížkem po funuse...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #34
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Vidim ze to tu vzbudilo dost negativnich reakci. Ja sam jsem hlasoval pro odlozeni, ale osobne mi je jedno ktery den se pojede. Hlasoval jsem predevsim kvuli kvalite zavodeni, protoze dnes by skutecne dost lidi nejelo a podle toho by vypadala uroven... Bohuzel je trochu nestastne, ze hlasovani prislo tak kratce pred zavodem a spousta lidi ani nemela cas se vyjadrit. Zejmena je mi lito tech, kteri si kvuli zavodu naplanovali smeny a pristi vikend nebudou moci. Na druhou stranu rozhodnuti organizatoru uz padlo a bylo by dobry ho respektovat.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #35
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

samozrejme- odlozit, finale je jednou za uherak a pojede taK 30% lidi, a ja si chci zazavodit ale jit i na hockej, navic sem byl tejden pryc, tak aspon potrenim
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #36
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Ja jsem taky proti odložení. Termíny jsou pevné daný a hokej lze zkouknout ze záznamu.
Uz vidim, jak prijdu rano do prace a vsem okolo reknu: "Nerikejte mi, jak dopadl hokej, protoze kuli zavodu jsem se nekoukal a chci to videt az ze zaznamu." A najednou, jako mavnutim kouzelneho proutku, se nikdo nebude bavit o hokeji ... ani v praci, ani v autobuse, na ulici ... proste nikde ... jen kuli nejakemu silenci, co dal prednost online zavodu pred finale MS v hokeji, kde mame sve zastoupeni. V zemi, kde pulka lidi zije hokejem. Cela zeme odlozi oslavy a jakekoliv reci o hokeji jen proto, ze par blaznu si jelo online zavod v nejake pocitacove hre, kterou nikdo nezna.

Kdyz budu mluvit sam za sebe. Kuli obycejne smule jsem v celkovem hodnoceni az ve treti desitce, pritom jsem si delal zalusk na Top10. Takze uz mi jako motivace zbyva jen zabava = slusne obsazeny napinavy zavod. Kdyz bude pulka lidi radeji sledovat hokej, degraduje to posledni zavod ligy na uroven, kterou si nezaslouzi.

Chapu, ze to pridela starosti spouste lidem, ale jak uz nekdo spravne podotknul, je to otazka priorit. Bud pojede ted hrska lidi, nebo ... domyslete ostatni moznosti (je jich nekolik).
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #37
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jasne, chapu ty, co maji radi hokej a neberu jim to, jen jsem rekl, co je mozne.

Kazdopadne bych chtel ligu dojet a doufam, ze pristi tejden budu moct.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #38
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
A najednou, jako mavnutim kouzelneho proutku, se nikdo nebude bavit o hokeji ... ani v praci, ani v autobuse, na ulici ... proste nikde ...
To mi pripomenulo, ako som sa raz ve?er vracal autom domov z víkendu, doma som mal naprogramované nahranie preteku F1, nemal som schválne zapnuté ani rádio, zastavil som na pumpe natankova? - a tam zapnuté rádio a drb rovno povedali výsledok. ;-)

All: ?o takto da? dnes ve?er len taký neoficiálny pretek, našiel by sa server a záujemci?
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #39
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
All: ?o takto da? dnes ve?er len taký neoficiálny pretek, našiel by sa server a záujemci?
M?žu p?ipravit APR Private i se softem, takže pokud bude zájem, m?žem si to odjet, není problém... Taky m? to napadlo

M?žem dát i TS

Last edited by Fast Jarda; 23.5.2010 at 18:50.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2010   #40
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já bych se klidn? p?idal.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.