Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.6.2009   #141
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

tak spravny opekac co ja urcite niesom si zoberie jedlo na opekanie (spekacky ,slaninka ,chelbik atd) ,fajnsmekri si zoberu aj tanierik a pribor
Bolo myslene neaky ten maly nozik ,popripade neake male rybarske stolicky atd . Co ste nikdy neboli obpekat ci co?
A Zoberte niekto aj hasiaci pristroj ked bude reyco skakat cez ten ohnicek
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2009   #142
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

a zabudol si napisat ze kazdy ma zobrat polienko nech je cez co skakat ono moze byt aj mokro nie
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2009   #143
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
a zabudol si napisat ze kazdy ma zobrat polienko nech je cez co skakat ono moze byt aj mokro nie
horsie ked bude gril to reyco nepreskoci
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2009   #144
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Heh a co sa teda chysta - grilovacka ci opekacka? Tos ci si mam doniest aj uhlie
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2009   #145
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja preistotu zoberiem aj neaky gril a uhlie ,ide oto ,ze ked to bude nebezpecne podla uvazenia (nechcem vypalit neaky les) tak radsej zoberiem aj gril
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2009   #146
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
post 130 ? alebo este presnejsie? post 132? ako fakt neviem este ako presnejsie to napisat ,ved ked sa meetneme na ts-ku tak poviem viac (vlastne neni co)

P.s: doneste si opekaciu vybavu
Ah, omluva. N?jak jsem asi odklikl thread jako p?e?tený a pak už jsem ne?etl ty poslední posty znovu. Aa jinak to se mnou tedy vypadá zatím spíš h??, pokud pojedu, tak dám v?d?t.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #147
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default smer praha...

Zdravim. v sobotu tez asi pojedu,ale zatim jsem sam a bral bych nejakeho spolujezdce (pripadneho prispevatele na benzin) abych nemusel jet sam... Vyrazim z 43km D1 takze kdyby se z tohohle smeru chtel nekdo svest tak rad svezu :-) (mam jedno misto) -pripadne by nebyl problem se dohodnout i s nekym z Prahy (precejen uz je to kousek).
Tedy pokud ma nekdo zajem hlaste se .
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #148
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
Zdravim. v sobotu tez asi pojedu,ale zatim jsem sam a bral bych nejakeho spolujezdce (pripadneho prispevatele na benzin) abych nemusel jet sam... Vyrazim z 43km D1 takze kdyby se z tohohle smeru chtel nekdo svest tak rad svezu :-) (mam jedno misto) -pripadne by nebyl problem se dohodnout i s nekym z Prahy (precejen uz je to kousek).
Tedy pokud ma nekdo zajem hlaste se .
Hele a necht?l by ses svézt se mnou? Jedu po ose Plze? - Praha - Brno. Jestli bydlíš n?kde poblíž dálnice, tak to ur?it? najdu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #149
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Hele a necht?l by ses svézt se mnou? Jedu po ose Plze? - Praha - Brno. Jestli bydlíš n?kde poblíž dálnice, tak to ur?it? najdu.
Jj to by slo, je mi jedno jestli budu ridit nebo ne takze neni problem a muzem to nejak "dat dohromady" :-D -dohoda na ICQ ??
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #150
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
Jj to by slo, je mi jedno jestli budu ridit nebo ne takze neni problem a muzem to nejak "dat dohromady" :-D -dohoda na ICQ ??
Ok, zítra to domluvíme po icq. Te? jdu spát.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #151
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Az sa nic neposere od nas budu 4 kusy Ked neratam Bigman a mna tak sa budeme vidiet prvy raz
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2009   #152
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

UU Ujo Atti dnes doniesol tajnu zasielku k Reytovi domov.. zajtra mozme vyrazit Dufam ze bude pocasie priat
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #153
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Hehe prvy post na report z vyhlasovania vitazov Clanok dodam ked bude cas teraz musim ist na motokary (zas)

Obsah : No teda za?nem ako to všetko prebiehalo z môjho poh?adu. Vstal som cca o 6:20 zobral potrebné veci a vyrazil na autobusku. Cie? Nitra kde už mal by? bus s Eraserom, ktorý tam aj bol takže sme do Trnavy išli už spolu. Nejako sme nesledovali kde sme, tak sme vystúpili, že toto bude asi Trnava aj bola O chví?u prišiel náš uberskilled driver (Kocúr) na ?ervenej CRV ?ke. Prvé ?o mi povedal (asi) bolo, že letné pneu pískajú ako jebnuté, ?o sa potvrdilo už pri prvom rozbiehaní. Cesta potom prebiehala ne?akane v pomerne k?udnom tempe... s orientáciou tiež neboli nejaké problémy, to skôr nevedia da? zna?ky tam kde majú by? :P Po ceste sme "rýchlo" spravili audio CD avšak náš (Eraserov ) výber nebol až taký po?úvate?ný ale Prodigy, Meliško, opravár lakatošu a nervný Atti to zachránili. Boli sme ešte nakúpi? ?o to v TESCU, hlavne sekeru . Dorazili sme to Hustope?í kde nás už na benzínke ?akali...Hokejové podanie rúk, zoznámenie sa a rozhodnutie sa ís? na RZtu. Tu za?ala tá pravá haluz ke? sme Bra?ovi pustili Prodigy, ktoré zmenili štýl jeho jazdy (vysvetlenie : O 2 prevodové stup?e nižšie, heel'n toe, powerslide ala boky py*o) Prichádzame k miestu konania RZty, síce na druhý pokus sme zaparkovali správne. Výh?ad však ni? moc, rozhodli sme sa ís? na ?alšiu RZtu kde sme si chceli nájs? výhodné miesto. Avšak zákaz vjazdu tu znamenal, tam treba ís? zaparkova? preto sme si tých 500-700 metrov vyšlapali a h?adali vhodné miesto pri trati.. po dlhoom chodení sme skon?ili skoro tam kde sme za?ali, ?o však bolo úplne jedno lebo RZta bola ukon?ená už pri 4.tom aute ktoré sa vysekalo. Cestou k autu sme (Bra?o a Ja) absolvovali cezpo?ný beh. Presun k ?alšej RZte, kde sme už našli aké také miesto a pozreli si vä?šinu áut, zárove? sa k nám (Ghost, Zabii, Bra?o, Eraser, Reyco, Megin, Putnik, Bigman, Mi?o) pripojili ?alší a to Poly, Radek, Kid, Motto, Faraon (dúfam som na nikoho nezabudol). Odtia? sme h?adali vhodné miesto na slávnostný ceremoniál + opekanie a veci s tým spojené. Nakoniec sme zakotvili pri trase RZty, ktorá bola zrušená. Už ke? sme išli hore RZtou Ghost výrazne blokoval naše skoro WRC ready auto, preto sme išli smerom dole prvý my teda Bra?o s nami. Huú rúba? si to 100vkou po ceste širokej akurát na tú CRV?ku bolo dos? kludne môžem poveda? adrenalínové, najmä ke? mi po chvíle napadlo "A ?o ke? pôjde oproti auto". Prichádzala hrozivá zákruta cez horizont s ktorou si však naš?astie Bra?o a 4wd CRV poradila aj ke? zadná náprava uletela. Potom prišlo to ?o som ?akal zrazili sme sa s proti idúcim autom.. Teda nezrazili... ubrzdili, pustili ešte koopec cyklistov a ?akali na naše ?alšie autá. Kone?ne sme zakotvili v lese a mohlo to za?a?. V prvom rade spolo?né foto, a potom odovzdávanie cien... krásnych cien . Nakoniec bolo treba zrobi? ohe? :
1.pokus - Bra?o používa toale?ák miesto novín (viac cool) avšak neš?astnou zhodou náhod a hlavne slabým výkonom podpala?a ví?aza Polyho skon?il neúspechom.
2.pokus - Dopadlo to cca tak isto ale už boli použité noviny
3.pokus - Chceli sme vyhlási? teamovú bitvu o to kto bude mat aký ohe? ale nakoniec som sa toho chytil ja so Zabiim a za asistencie Bra?a sme to dokázali (jednou z prí?in bolo už aj vysušené drevo). Najdôležitejší na tom bol však Firestarter Poly, ktorý za zvukovej podpory tento krát zakúril.

Na povzbudenie vyrábania palíc, napichova?iek nazvyte si to ako chcete, sme si pustili Mechanika Luboša. Možno poveda? ale že hitom ve?era sa stal Atti a jeho kemperi. Potom už nastávali chvíle ticha, ke? sme všetci jedli, opekali, jedli a tak dookola ... Neskôr ke? už bol hlad utíšený prišla atrakcia. Zo známych crasherských dôvodov, za ktoré som mal by? upálený, sa však komisári uspokojili s 3 preskokmi oh?a vraj v štýle Kaza?oku (píš ako po?uješ) nakoniec to bolo zakon?ené 360 stup?ovým skokom Branislava. Ohe? pomaly doháral, Inser?áci okrem Pútnika, ktorý sa rozhodol rozšíri? našu posádku sa porú?ali na cestu domov. ?alej sme mali v pláne ís? na motokárovú dráhu, ktorú sme však nenašli (vraj už sú zrušené). Išli sme preto inam kde sme si celkom slušne zajazdili. Bolo nie?o po 22:00 a naša autá mierili k intrákom. Skon?ili sme tu v jednom pube, bare, kr?me neviem to pomenova? s jedným ve?mi "vtipným" barmanom... ?eškí kolegovia to dos? rozjeli.. nakoniec ujo barman hajzel doniesol panáky, zelené a to bolo pre m?a nie?o v štýle, že Ahóój... Nakoniec som sa však obával zbyto?ne, nebol to Absinth ale Mint takže sa ni? až také nedialo. Žabí ako správny žabiak spotrebu zeleného navýšil na jeho obvyklú úrove? Dopilo sa ?o bolo.. prišiel pozdrav na koniec hokejového zápasu, ?eskí kolegovia išli spa? na intrák, resp. sa išli ešte prejs? (ak sa mýlim opravte - Ghost, Zabii) a my sme pribrali ?alšieho cestujúceho Kida. Jedna vec, ktorá sa bohužia? nekonala, mala by? návšteva nám už známeho disko pubu v Krome?íži (možno tak sa to píše). Kida sme odviezli domov, do mäkku?kej postielky v Bezrozm?rove a mohli sme sa vyda? na cestu domov. Tento krát sme sa rozhodli spa? a neís? bez prestávky, tak sme okolo 3:30 zakotvili na benzínke. Komfortne sme sa "vyspali" a o 7:00 sme už zas boli na ceste domov. Cca 9:30 vylodil Kocúr m?a a Erasera v Trnave odkia? sme sa už busom odviezli domov

Akcia super, ú?as? super, ceny bez pochýb super... až na to nie práve najzábavnejšie rally a mne chýbajúcej disko to bolo ešte raz super ?akujem organizátorom, že také nie?o vôbec bolo..
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 14.6.2009 at 19:57.
reyco is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #154
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak v?erejš?k (dnešek) se mi líbil, celkem se to vyda?ilo, i když jsem myslel, že už v?bec nepojedu, než mi zavolal Bra?o a pak už to bylo rychlý.
Vypíchnu jenom skoky p?es ohe?, motokáry a pak hospu, ale bylo toho mnohem víc. A mohlo by to bývat ?ast?jc.

EDIT:
Jo a ješt? výsledky motokár:
http://kidcz.ic.cz/motokary.jpg
http://kidcz.ic.cz/motokary%20001.jpg

A díky teda Reycovi za detailní popis.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 14.6.2009 at 18:34.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #155
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Tak konecne som sa odlomil/odsekol a zobudil

Dakujem vsetkym za ucast. Super vec ,treba niekedy zopakovat ,Ale fakt bez toho rally ,lebo ma to uz dost vazne stvalo

Edit: myslel si moju PIKEs PEAK verziu CRV?
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #156
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Diky organizatorum za naprosto vyborny sraz. V tymovem aute M3 Racing panovala skvela nalada a to jak pri drobne zajizdce pro Kida (ktery jeste rano najistotu vedel ze nepojede ), tak pri hledani mista setkani a i pri vecernim hledanim motokar po Brne. Vyhlasovaci ceremonial v lese, taborak, skoky pres ohen... Proste tak jak to popisuje Reyco.

Jen dodam ze barman Hellmut z Terce se opravdu predvedl (tramvaj pico)... No a na zaver jeste dobrodruzna vyprava se 4 lidmi kolem kolejni vratnice, kteri byli se svymi spacaky nenapadni jak americky tank v iracke vesnici.

No nekdy bych to urcite zopakoval.

Pro Reyca: Ne, Ghost se Zabim se opravdu nesli projit nocnim Brnem se spacaky.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #157
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Nezbyva nez souhlasit, ze byl sraz super Velke diky patri organizatorum Paradni akce, spousta smichu, vyvrcholeni celeho dne byl jiz zminovany vrchni, uz jsem zazil hodne, ale tohle byl fakt extrem (v dobrem slova smyslu) Diky vsem co prijeli a doufam, ze bude repete
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #158
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ha vidim ze sme prisli este o motokary... boli to tieto? Pod sirim nebom? http://www.karting.cz/?show=mapa

Suhlasim s vami ze to bolo super, ale nabuduce radsej bez rally
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #159
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
boli to tieto? Pod sirim nebom? http://www.karting.cz/?show=mapa
Boli
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #160
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

The full story, aneb skandální odhalení jak to vlastn? bylo.

Start vyšel dob?e, p?es drobn? dopravní komplikace jsem se "spojil" se Zabiim , následovala velmi poklidná, lineární, diskuzní cesta sm?r Hustope?e. Díky mému úžasnému orienta?nímu talentu jsem dorazili na místo jako první a o 20 minut p?edem (odhad byl že tam budem o cca 15 minut dýl). Když jsme se kone?n? všichni sešli (ach ten Branislav)..., vydali jsme se na rally. To bych hodnotil jako totální propadák. První RZ místo na pi*u, druhou nám zrušili po 3 autech. Následující už vyšla, ale pravej rally fanda z naší skupiny jsem byl nejspíš jen já a bylo to vid?t. Tak aspo? pro p?íšt? víte co ?íct n?komu na p?ípadnou otázku "nepudeš na rally?" I když na rovinu ?ikam, že kdyby to byla sout?ž v pro m? známém terénu, bylo by to lepší. Ceremoniál s rozd?láváním ohn? rozebírat nebudu (už to tu je), ale bylo to fajn. Následoval pon?kud komplikovaný p?esun na motokáry. Tam se mi líbilo, i když moje kára nevydržela ostré tempo a po 6. kole (když už jsem si kone?n? osahal místní tra?) za?la dost "fun?t". Záv?re?ná ?ást ve?era byla skv?lá. Místní barman Helmut by snad ožral i mou babi. Když k tomu p?idáme "tramvaj pi*o" a "máš to napsaný na baru voe" a "malou kofolu"... Kon?ilo se po 2. hodin? ranní a díky moc Polymu za nocleh (ten již zmi?ovaný hromadný pr?chod vrátnicí byl super). Díky Vám všem za ú?ast, bylo to super. T?šim se na další akci (která snad vyjde líp po organiza?ní stránce, p?eci jen jsem tam nejel jako v?domý "organizátor" ).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.