Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.3.2009   #181
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

som sa prihlasil, dufam, ze sa dostavim, a dufam, ze bude nejake to miesto volne
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #182
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Eraserko - Ahoj, musím ti ?íct, že jsem se divil, když jsem p?ed prvním závodem nevid?l tvou p?ihlášku. Je tam ješt? jedno volné místo, takže jsi p?ihlášen (pokud jsi poslal mail). Jen si ?íkám, že máš trošku ztrátu v bodech, protože jsi nejel.

Gepas - Máš pravdu, byl to jeden z nejduležit?jších okamžik?. Asi jsi m?l velikou radost, když jsem jarmila sundal a ty sis jel pro první místo. Pak jsme na to duply a dojeli jsme t?, tos zase musel být hotovej co? :-) Opravdu to bylo vyrovnaný. Skv?lej závod. V sobotu to zopakujeme.

Jen bych cht?l všem závodník?m zd?raznit, že LX4 není UFiškuk. To, co jsme si te? mohli dovolit, to s LX4 nep?jde. Bu?te prosím více ovleduplní zejména ve ?etí zatá?ce. P?eji všem hodn? št?stí p?i dalším sobotním závod?.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #183
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
Jen bych cht?l všem závodník?m zd?raznit, že LX4 není UFiškuk. To, co jsme si te? mohli dovolit, to s LX4 nep?jde. Bu?te prosím více ovleduplní zejména ve ?etí zatá?ce. P?eji všem hodn? št?stí p?i dalším sobotním závod?.
Tretia sa s dobrym setom da spravim bez problemova ,ale druha ta je ten problem ,tam si nikto nemysli ,ze by tam niekoho mohlo stocit ,ale opak je pravdou ,je tam maly vhup kde ked sa dostanes tak ides v hodinach ako kacer donald
Ja len dufam ,ze sa nato bude vacsina poctivo pripravovat a ze nedopadnem vyhodeny z auta mimo trat
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #184
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
Eraserko - Ahoj, musím ti ?íct, že jsem se divil, když jsem p?ed prvním závodem nevid?l tvou p?ihlášku. Je tam ješt? jedno volné místo, takže jsi p?ihlášen (pokud jsi poslal mail). Jen si ?íkám, že máš trošku ztrátu v bodech, protože jsi nejel.
nevedel som, ako mi vyjde cas na UF, tak som nechcel brat niekomu miesto

edit: o body mi vobec nejde, hlavne zazavodit si... ale na XRT sa tesim asi najviac
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #185
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
Gepas - Máš pravdu, byl to jeden z nejduležit?jších okamžik?. Asi jsi m?l velikou radost, když jsem jarmila sundal a ty sis jel pro první místo. Pak jsme na to duply a dojeli jsme t?, tos zase musel být hotovej co? :-) Opravdu to bylo vyrovnaný. Skv?lej závod. V sobotu to zopakujeme.
celou dobu sem pocital, kolik mi davate na kolo a vyslo mi, ze 4 kola pred cilem me dojedete, tak se taky stalo ale i za 3ti misto bych byl rad
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #186
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Gepas - jj, taky jsme propo?ítávali. Stejn? jsi ale zaválel, tla?ili jsme na tebe dva a ty jsi to vydržel a dojel druhej. Fakt mazec.

Eraserko - Na XRT se taky moc t?ším, myslím, že to bude nejobtížn?jší závotod, protože není set, který by držel. Zatím jsem nikoho nevid?l, že by ve t?etí zatá?ce nesundal nohu z plynu. XRT je fakt ná?ez. Ješt? k tomu nás bude na trati p?es 20 a crashe si dokážeš p?edstavit v každym kole. :-)

Branislav - Já musím ?íci, že i když jsme jeli ten Belxickej event (foto a komentá? na našich stránkách), tak jsem ve dr?hý zatá?ce problém nem?l. Zato ale ve t?etí mám co d?lat. Asi je to opravdu setupem. Jen ?íkám, že ta druhá je pro m? el-perfekto.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #187
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
Branislav - Já musím ?íci, že i když jsme jeli ten Belxickej event (foto a komentá? na našich stránkách), tak jsem ve dr?hý zatá?ce problém nem?l. Zato ale ve t?etí mám co d?lat. Asi je to opravdu setupem. Jen ?íkám, že ta druhá je pro m? el-perfekto.
Spravil som server 911||trening race ,cakame navas


co sa tyka T2 vravim je tam vhup ked ides trocha vrchom ,prave vtedy ked ste viaceri vedla seba v T2 potom nastava ta neprijemna situacia tocenia ,ver mi mam skusenosti
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #188
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
server 911||trening race
mas to blbe, spravne je 911|| Training race
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #189
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Branislav - aha, tak to jsem trošku nepobral, já už myslel, že n?kde v ideální stop?. No tak to bude problém, když tam pojedeme t?i.

Kluci, nevíte co to má znamenat, podívejte se, jak se jmenuje tohle forum???
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #190
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

err, jen technicka, co ten nazev threadu?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #191
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

To jsem se cht?l zeptat já tebe, n?kdo to zm?nil a my to nem?žeme dát zp?t. Zrovna jsem psal mail.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #192
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

preto sa na XRT tesim, ze tam treba dat aj nohu z plynu dole.... to je zabava, LX mi prijde stale take nudne, furt noha na plyne a auto docela furt drzi a gumy nehreju... pockam si na zavod, tam je ovela vacsia zabava
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #193
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
preto sa na XRT tesim, ze tam treba dat aj nohu z plynu dole.... to je zabava, LX mi prijde stale take nudne, furt noha na plyne a auto docela furt drzi a gumy nehreju... pockam si na zavod, tam je ovela vacsia zabava
netreba ,poniektory manici nepustaju plyn pred T3 a idu to naplno ,ale to maju fakt dobry set. No uvidime ako to bude s LX4 lebo co teraz jazdime tak to vyzera na dost zaujmavo vyrovnane
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #194
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
pfurt noha na plyne a auto docela furt drzi a gumy nehreju.
pockejte na F08
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2009   #195
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
netreba ,poniektory manici nepustaju plyn pred T3 a idu to naplno ,ale to maju fakt dobry set
hmm, vyvolal si vo mne zaujem, aby som zacal trenovat na XRT... to su fakt blazni potom.. ale gumy im ledva vydrzia, to budu nejake HL sety...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2009   #196
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
hmm, vyvolal si vo mne zaujem, aby som zacal trenovat na XRT... to su fakt blazni potom.. ale gumy im ledva vydrzia, to budu nejake HL sety...
blazni su ti co sa prihlasili na kyoto 250 a 500 nechcem menovat agarasha kida attiho atd..

LX4 co som skusal s roznymi setmi tak sa chova stabilne v kazdej zakrute ,ten vhup co som spominal tak ten je ok ale s Fo8 je kriticky.
XRT no ta gumy hreje ako svina ,ale zasa teplotu pri normalnej jazde udrzi ,ale to je zasa setom a stylom.
k FO8 este jeden komentar co sa tyka bezpecnosti ,co tak spravit obmedzenie Pneu len na R2 a R3 . Vysvetlim R4 strasne chladnu su rychlejsie ale po dlhsej dobe strasne chladnu a chladnu az sa smyka. Cize kvoli bezpecnosti ,ked nie ,tak budeme dufat ,nech sa nic nestane.
tot vsio
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2009   #197
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

No tak já bych asi za?al tima lx4kama. M?j set drží ve všech zatá?kách pod plným plynem a v té druhé jsem nikdy problém nem?l. Asi mám fakt dobrý setup. Myslím, že pokud udou všichi jezdci vyrovnaní jako v prvním závod?, tak se máme na co t?šit. Bude to ná?ez, protože ty zadohraby ob?as vynesou.
XRT má prolém s p?ilnavostí, teplotou pneumatik a to všechno nahrává smyku. Bude to t?žký, ale to bych ?ešil až p?íšt?, te? jsou p?ed námi LX4.
FO8 - pneumatiky bych nechal na jezdcích, už proto, že každý podle setu ví, jestli mu bude klouzat nebo ne. Když budou n?jaké havárie, je to jen kvuli jezdc?m a alespo? bude závod zajímav?jší a napínav?jší. Díky tomu nás bude ?ekat plno ne?ekaných zvrat?.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2009   #198
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

jde se jeste prihlasit?
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2009   #199
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Ahoj, už jsme ud?lali jednu vyjímku, koukni se dolu na stránku http://eliminators.webnode.cz/products/e7/ Prodiskutuju to s jarmilehondou, ale byl bys pouze jako náhradník, jako je to v p?ípad? CeRT| Kid Souhlasil bys??? Jel bys pouze, kdyby se dostavilo málo závodník?.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2009   #200
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Ahoj Duuku, tak pošli p?ihlášku. Budeš jako náhradník.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.