Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.11.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva 3h Fern Bay Black - tiskovka

Hmm... I když v??i SDI. V závod? jsem m?l taktiku na jeden pit stop a už to vypadalo že to dam, jenže jsem na improvizovaném setu málo nahustil gumy, ze za?átku je p?eh?ál a prodriftoval. Takže mi v 28. kole praskly ob? zadní a bylo hotovo, nešlo se ani dostat do boxu. Chyb?lo jen 10 minut do pitu, p?i?emž už jsem m?l p?ipravené upravené pneu... No nic, na tohle jsem se m?l p?ipravovat.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Ja to mel za sebou jeste pred Ghostem Kvalda na 10. misto - spokojenost, pri letmem startu jsem vyuzil zavahani nekterych jezdcu a dostal se na 7. misto. To jsem postupne ztracel az nekdy po hodine zavodu jsem se dostal z koncentrace a delal jednu chybu za druhou. Byla z toho 11. pricka. Snazil jsem se dotirat na Bigmana coz se i darilo jenze jsme prepalil najezd do 2. sikany a skoncil tak na stese Jinak jsem si zavod uzil, rekl jsem si, ze tady tak o casy nejde a tak jsem jel se spojkou a fofrklackem Po hodine me uz pekne bolela noha ze spojky a taky jsem si zazil par horkych chvilek. Omlouvam se Losovi nebo Sirovi, ted nevim ktery z vas me stihal, za to me "tancovani" pred nosem.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #3
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Jdu omdlit....
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #4
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Zaspal som na stoli?ke, bál som sa postavi? aby som sa nerozpadol ... Už som hore :

Qual : Nie a nie sa podari? rýchle kolo, vždy som musel spravi? aspo? jednu chybu a ke? posledné kolo vyzeralo nádejne prišla zas chyba. Takže som skon?il na 7. mieste, ?o bolo pre m?a celkom uspokojujúce.

Race : Tak a už to prišlo. Zavádzacie kolo, závod odštartován, a už sa dopredu tla?il Motto. Podarilo sa mu to krásne, preto som stratil pozíciu. Po pár neistých kolách ktoré som jazdil s vypnutou trak?nou kontrolou sa predom?a dostal Agarash. Skúsil som zapnú? TC, že ?o to spraví a výsledok bol fajn. Pneu sa nehriali ale ?asy sa udržali a chyby minimalizovali. Jediné miesto kde som strácal, bol vracák po moste, pretože tam TC bránila miernemu zahrabaniu, takže som ju na moste vždy vypínal ak som nezabudol. Držali sme sa traja pri sebe v poradí Agrash, Reyco, Atti a prebiehali sme najprv Motta potom niekto z Insertu , videl som akurát farbu auto neviem presne. Ke? sa mi trocha minul benzín a pneu už nemali také vysoké teploty, za?al som s?ahovat Agarasha, avšak rýchlejší som bol v úsekoch kde sa prebieha? nedalo. Ke? som sa priblížil nadosah zas prišla chyba. Nakoniec Agarash chyboval a ja som sa dostal pred neho. Bol som prekvapený ke? som s?ahoval na Polyho. Ke? som ho dobehol pár kôl to bolo to isté ?o s Agarashom a aj to tak isto skon?ilo. Krúžil som na 5. mieste a snažil som sa dobehnú? Dragunova. Po približne 1h 15minútach som na TS po?ul chudáka Ghosta ako mu strelili obe zadné, že sa s tým nedá dôjs? ani do boxov. Asi o 5 minút rovnaký osud postihol Attiho, takže som za?al šetri? pneu. Rozhodol som sa, že pit navštívim v 30 kole, celkový po?et kôl som odhadoval na 61-62. Dotankoval som doplna, vymenil pneu s tým, že ke? nebudem v súbojoch pneu vydržia aj viac kôl. Opak bol pravdou, strašne som to nahá?al a pneu dostávali zabra?. Dragunov si držal odskok približne 13s ?o stále kolísalo hore aj dole. Potom musel spravi? nejakú chybku, ke? sa náskok stiahol na 6s. Asi 30 minút pred koncom som ho už mal nadoh?ad, až som sa dostal úplne zaneho, na osudnom moste. Neskoro som si spomenul, že mam vypnú? TC a tak som brzdi? za?al až pri 125m od zákruty. Navyše sa mi ešte aj zablokovali kolesá, ?iže brzdenie úplne nepodarené, došlo ku kontaktu s Dragunovom. Každopádne to bola moja chyba, na ktorú som nakoniec aj doplatil. Dostal som tam polohodiny a pneu takmer bez vzorky mali okolo 90 stup?ov. Každú zákrutu som išiel bokom, tak som sa rozhodol, že radšej budem 4. ako nemám dôjs? do cie?a. Takže kompletná výmena pneu + dôležité dotankovanie o 15%. Ostal som posledným, kto nemal kolo od Jeta, preto som musel odkrúži? 63 kôl. Ke? som si to po závode prepo?ítal chýbal by mi benzín na 2 kolá.
Všetci ?akali už iba na m?a, tak som ?akanie ešte pred?žil, vypol som TC a hurá posledné zákruty bokom Také uvo?nenie po 3 hodinách negovania pretá?avých šmykov.

Závod bol super, okrem posledných minút som nikdy nekrúžil na trati len tak, že sa už ni? nestane. Gratulujem všetkým, ?o došli do cie?a a Jetovi, že zas ukázal aký sú ufóni pokrokový.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 11.11.2008 at 08:23.
reyco is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #5
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Info doplnim neskor ,ked vyhodim panvicu z okna

a idem sa niekomu pchat do kapusty
www.delsol.wz.cz/LFS/2008-11-10_22.17.16_results_race.html
www.delsol.wz.cz/LFS/2008-11-10_22.17.16_lbl_race.html
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #6
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Po dlhsom case som sa ukazal na timovej bitke, striedal som Roba po hodine a pol na 11 mieste a aj som dosiel na 11. mieste
A kedze ma bolelo prave kolemo tak som musel ist po cely cas s lavou nohou, co mi sposobovalo znacne problemy a v kritickych situaciach som si mylil pedale na co skoro doplatil Radek sorac esteze to dobre dopadlo + som po nepodarenom najazde na cielovku slapol na plyn namiesto na brzdu
Inak prekvapivo som to dokazal odkruzit , kedze v treningu som vzdy po 2 kolach odpaloval pneumatiky aj ked casy boli uplne mimo, ale auto som prebral v situacii ked nemalo ziadny zmysel riskovat a isiel som na istotu.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2008   #7
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Pro me super vysledek v kvali coz byl dobry zaklad. Navic pri testech bouchla leva zadni v zaveru 31kola coz na klidu moc nepridalo. Na konci vzdy jen par mm vzorku. Ale nastesti to vydrzelo a 1pit stacil i kdyz cca 5 kol do konce to byla spiz jen projizdka. Jinak se chci omluvit chasmovi69 za 21 kolo, myslel jsem ze mi nechava vpravo misto a uz jsem to nezvladl a doslo ke kontaktu Jinak jeste reyco v 54 kole to bylo vpohode, videl jsem ze me dotahujes uz peknejch par kol a na mostku jsem si vsimnul, ze jsi sel zrovna ne idealne na brzdy, tak jsem nechaval vpravo vic mista, ale stejne jsme se tukli a doplatil jsi na to vic nez ja Pro kxr myslim super zavod i kdyz naskok na certy jsme stahli minimum, alespon SDI jsme zase trochu utekli.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2008   #8
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
...Snazil jsem se dotirat na Bigmana coz se i darilo jenze jsme prepalil najezd do 2. sikany a skoncil tak na stese ...
tak to som bol ja, nemali sme otestovane na vacsiu vzdialenost takze som zvolnil trocha a siel opatrne

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
A preco si nespravil este screen shot? Takto je to polovicna robota. Nabuduce to pls sptav kompletne a ja to uz len hodim do menu.

Ale k pretekom:

Situacia v time pred startom bola hekticka: Na poslednu chvilu sa pripojil RoBo, este ze tak a este na poslednejsiu Putnik. Ten ale koli jeho "skvelemu" providerovi Roburnet v Blave sa nemoho lpripojit na server. Takze to zostalo na mna.

Kvali: 1:57.xx co bolo v norme

Pretek: Narychlo som prifukal odoka zadne pneu, trocha aj predne, zmensil malicko este odklony a hor sa na start. Prvy stint mi vysiel jedinecne. Zo zaciatku som sa drzal oboch panov z NRG. Jedneho som napokon aj predbehol a vzdaloval sa. Za mna sa dostalo par dalsich pretekarov po ich hrubych chybach. Snazil sa ma dotiahnut aj Branislav ale 1. skrkol tusim mantinel na moste a po 2. mal nejake zalezitosti na riesenie s Attim . Neskorsie sa mi darilo stale zrychlovat, pneu super drzali a dostal som sa aj pred Motta. Ako som uz spominal cca po 1. hodine som si zacal vsimat zmensujuci sa behun na pneumatikach vzadu. Snazil som sa ist este oparnejsie a vtedy za mnou hodil strechu Motto. Pneu vydrzali a ja som po 90 minutach zasiel na pit stop. No a to bol koniech dobreho vykonu. Pri vyjazde z depa som presvyhol speed limit, takze som o par kol isiel na prejazd boxami. Neskor som v sikane na Greene takmer hodil strechu aj ja a dakoval som len zlomenemu tlmicu. Takze nasledoval dalsi PIT-STOP. Ked som uz vedel ze nemozem takmer nic ziskat jazdil som na istotu. K nalade mi nepomahala ani vycerpanost, unava a otlaceny zadok s bolavym chrbatom. Kua s tym sedenim musim daco spravit. Ku koncu zacal jazdit dajake zazracne casy Branislav a ja som nemohol toho vela robit ako sa vzdat pozicie. Tu mi ale po par kolach prepustil v sikane na Greene kde sa valal hore znakom . Takze v cieli 9. flek.

Bilancia: V prvom rade musim gratulovat Bigmanovi k dokonceniu pretekov. Bola to velka obeta pre tym. Som rad ze to uz mame zasebou. Nakoniec to dopadlo nad ocakavanie dobre.
[RYP]Otazka je, kde boli jazdci PMT? Ved na toto super kombo (dodatocne zmenene) mohli nasadit az 3 auta... o userfirendly svedci aj rozdiel v pocte jazdvov na starte oproti minulemu endu[/RYP]
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 11.11.2008 at 20:50.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2008   #9
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Spatny setup, spatne ruce... Ted vim ze jsem mel vzit set od Jeta. Tohle auto nemam moc rad a musim rict, ze to byl pro me asi nejtezsi zavod co jsem kdy jel. 3 hodiny zapasit s FF neni nic pro me Nakonec to ale nedopadlo zas tak spatne.

Quali: s 5. mistem jsem byl spokojeny.
Race: Nejak jsem se dostal pred Bohemiana a chvili jsem se drzel pred nim. Jenze casy nic moc a ja pomalu ztracel. Chvili jsem za sebou drzel Reyca a po hodinach pred cilovou rovinkou se preze me dostal i Agarash. Pneumatiky dostavali dost zabrat, tak jsem se rozhodl ze je necham trochu prifouknout. Po hodine jsem zajel k mechanikum, ale zmena nastaveni tlaku zabrala k memu udivu spoustu casu. Cekal jsem ze budou nahusteny uz predem a mechanici je jen vymeni. Navic mi zacali opravovat poskozeni, coz jsem taky nechtel. Vratil jsem se zpatky nekde kolem 11. mista... Postupne to zase odpadalo takze navrat nekam na 6. pricku pred druhou zastavkou. Moc dobre se mi nejelo i kdyz to asi bylo lepsi nez v prvni tretine. Druhou zastavku jsem musel absolvovat o neco driv protoze prisla kolize se svodidly a dusledkem byla neplanovana zmena odklonu LP. Zase zbytecne dlouha zastavka. Dalsi uz jsem v planu nemel a vyvoj naznacoval ze bych mozna mohl stahnout naskok 5. Agarashe. Trochu jsem pridal. To se mi vymstilo kdyz jsem netrefil idealne sikanu a oddelal tlumic u LP. Po treti zastavce jsem cekal dalsi propad ale SIR byl nastesti dost daleko. Pak si jeste vzpominam jak jsem otocil Branislava zpatky na kola hned za sikanou. Nejak jsem se tam zrovna potacel, kdyz se prede mnou nahle zjevil jak blesk z cisteho nebe Dopadlo to dobre pro oba a ja dokrouzil na 6. miste.

Hlavni cil jsem si splnil a o zbytek se postaral kolega...
Ted nechci FZ5 zas nejakou dobu videt. V pristi TB bych prosil neco podobneho ale s RAC
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2008   #10
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Takhle vycerpany jsem u LFS jeste nikdy nebyl. Kam se hrabe pojezdeni v 16h zavode. Cekal jsem, ze to bude nejtezsi zavod roku, ale spis to pro me byl nenarocnejsi zavod vubec. Set jsem ukradl na foru meho noveho tymu, kde ho poskytl Kancel, ktery tento zavod mel jet take, ale asi se mu nepodarilo vstat ve 4.00 rano jeho lokalniho casu (nicemu se nedivim ) Dobre jsem si zazavodil s Reycem, coz me prekvapilo. Necekal jsem, ze budu drzet krok s nekym takovym jako je on a Poly. Zavod probihal dobe, set byl vynikajici, ale okolo 100 minuty jsem riskoval v druhe sikane, kde jsem rozsekal auto. V realu by to bylo nepojizdny O zadnou pozici jsem neprisel, ale ztratil jsem kontakt s Reycem coz mi na koncetraci nepridalo. Posledni pulhodina byla opravdu hrozna, myslel jsem, ze vazne omdlim Nastesti manzelka otevrela balkonove dvere, coz me malinko zvedlo.

Nakonec bych se chtel omluvit Loukotovi. Kdyz jsem ho dojizdel o kolo, tak jsem absolutne minul brzdny bod. Vubec jsem nemel v umyslu ho v tu chvili predjet a prestoze zareagoval dost rychle a profesionalne nepodarilo se mi vyhnout tvrdemu kontaktu. Moc se omlouvam.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.