Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.6.2007   #41
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Ty Kurte, ale na tom druhém videu je patrné jak auta "ská?ou" ?ili takové mini lagy jsou patrné a bylo to jasn? vid?t i když jste byli vedle sebe...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #42
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Sprint: start bol vzorny - 5 miesto, potom v 2. kole som cytil travu na vyjazde zo sikany a vedla mna sa dostal MTR-P.Zrnik a pri zaradovani predomna na konci dlhej rovinky pri brzdeni zavadil svojou zadnou castou o moj predok takze z toho bola luxusna strkova zona pre oboch.....
Za to se ti omlouvam.Stratil jsem te z dohledu a az jsi se mi ukazal v zrcatkach,bylo pozde :-( Zatacka blizko a ja to tlacil ke vnejsi strane a brzdil...Fakt sorry

Jinak,co by se melo trestat,je zamerne bourani pri lag startech.Tyhle lag starty nejsou zadne destruction derby.....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #43
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Za to se ti omlouvam.Stratil jsem te z dohledu a az jsi se mi ukazal v zrcatkach,bylo pozde :-( Zatacka blizko a ja to tlacil ke vnejsi strane a brzdil...Fakt sorry
Ok, len to SORRY mohlo prist z tvojej strany aj skorsie.
Ako si cital o dalsie 2 kola som spravil to co ty - ja sonykovi... ta rovina je ku koncu trocha zalomena tak mozno to zvadza prave k takejto chybe.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #44
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Ok, len to SORRY mohlo prist z tvojej strany aj skorsie.
Ako si cital o dalsie 2 kola som spravil to co ty - ja sonykovi... ta rovina je ku koncu trocha zalomena tak mozno to zvadza prave k takejto chybe.
No,mel jsem ted fofr,tak nejak nebyl cas...Replaye jsem si prihlid poradne az vcera....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #45
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Jo jo, m?žu jen potvrdit. Bylo to pro m? hodn? smolné, t?inácté kolo. Nejd?íve m? ze 7. místa ve vrace?ce za cilovou rovinkou NEVINN? sest?elil neovladatelným autem Masterful po lehkem kontaktu s Tairem,
tak to se opravdu omlouvám tob? a hlavn? Tairemu kterého bych v následující zatá?ce musel stejn? pustit.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2007   #46
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Tak jsem si to tu vsechno precet a nakonec jsem se rozhodl, ze vam sdelim i sve pocity ze zavodu...

Po dlouhem trapeni se setem na long jsem nakonec ze setupfieldu stahl jiny nez jsem mel a ve volnem treningu pred kvaldou jsem zkusil dofouknout gumy, co to udela...Set jel dobre jak na sprint tak na long takze jsem ho bral...

quali: na HL setu jsem ve ctvrtem kole zajel pb...dal uz jsem to nehrotil, pac zajet si jeste lepsi pb behem nasledujicich 5ti minut nepovazuji za realne... Misto nekde kolem ?10?

sprint: no mela no...vzhledem k okolnostem popsanym nize bych mu sice mel venovat vice pozornosti, ale po hodinach za sikanou v prvnim kole uz jsem tezil jen z chyb ostatnich...

long1: start i vetsina zavodu se povedla- na zacatku jsem se, nutno rici, ze asi se stestim, pekne proklickoval mezi chumlem zmatenych jezdcu a i pak mi to docela jelo. Az do cca ?18?teho kola - ?6?ta pozice - kdy se mi na trati, k memu zdeseni, zacaly misto ostatnich gtr stroju objevovat narustajci cislicka... Ano, LAG! Tak jsem jeste odkrouzil pul kola v prostoru mezi pe3ny a zbytkem online sveta a pak uz jsem se naplno pustil pestmi do meho chudaka stolu. Zadnou zavaznejsi ujmu neutrpel a sousedi ten rev taky prezili... Nutno jeste dodat, ze na mem rozcileni mela nemalou zasluhu take skutecnost, ze do div jsem se dostal jen tak tak, takze ono prubezne umisteni me nalezite tesilo...

long2: internet mi zase jel v poho, tak jsem si rek, ze zkusim druhej zavod... Start ze zadu byl v poho, nikam jsem se nedral. Ale stale jsem byl dosti rozcileny, takze soustredenost veskera zadna a casy podle toho taky vypadaly... Cca v pulce zavodu jsem se dokazal sebrat a uz mi to zacinalo i jit, a tak jsem si zacal rikat ze to nebude az tak spatne. Teda az na 'optickeho hlodavce', ktery me, parkrat malem a jednou uplne, poslal do svodidel. "No, kdyz jede ten net, tak aspon neco musi zlobit.." rikal jsem si. Chyba. Pro zmenu kolem 18teho kola se mi na trati znovu zacala objevovat ona cislicka.... Zbytek to same jako v longu1, jen s tim rozdilem, ze tentokrat jsem to bral radsi s klidem - z prvniho utoku na stul me totiz jeste bolela ruka...

Takze tak.
2 Megin: sorry za to stouchnuti za T1...
2 Sonyk: no ja sem ti tam toho mista taky moh nechat vic...
jinak omluva patri i ostatnim, ktere jsem snad nekde popostrcil - urcite to nebylo naschval

A jeste bych si dovolil pro organizatory: bylo by fajn vedet driv na kolik kol se pojedou longy, preferoval bych emajl. Ale jinak samo diky za oranizaci

Last edited by Muzzy; 9.6.2007 at 03:49.
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2007   #47
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by Muzzy View Post
long1: start i vetsina zavodu se povedla- na zacatku jsem se, nutno rici, ze asi se stestim, pekne proklickoval mezi chumlem zmatenych jezdcu a i pak mi to docela jelo. Az do cca ?18?teho kola - ?6?ta pozice - kdy se mi na trati, k memu zdeseni, zacaly misto ostatnich gtr stroju objevovat narustajci cislicka... Ano, LAG!
bylo to na konci 21 nebo za?átku 22kola... já jel jednu nebo dv? pozice za tebou a odpojil jsi se zhruba, když jsem najížd?l do cílové rovinky... To byl práv? d?vod pro? jsem se já v?l nechal rozhodit... najednou šla soust?ed?nost pry? a za?al jsem kalkulovat, že dojedu 6tý nebo 7mý e? nevím a že m?že ješt? n?kdo odpadnout a jak vlastn? jedu docela dob?e atd... no a prost? v této nepozornosti jsem v?l za?ezal šikanu víc než jsem m?l a byla s toho bouda Takže podtrhnuto, m?žeš za to vlastn? ty Muzzy
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2007   #48
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Ty Kurte, ale na tom druhém videu je patrné jak auta "ská?ou" ?ili takové mini lagy jsou patrné a bylo to jasn? vid?t i když jste byli vedle sebe...
No jasn? že jo, však jsem to Shivovi potvrdil, ne vyvracel :-)
Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Jo jo, m?žu jen potvrdit. ..
- - -

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
tak to se opravdu omlouvám tob? a hlavn? Tairemu kterého bych v následující zatá?ce musel stejn? pustit.
M? se omlouvat opravdu nemusíš, nemohl si nic d?lat a já to chápu. Po dojetí závod? jsem byl sice na 100% rozhodnutý podat minimáln? jeden protest, ale po zhlednutí replay? jsem od toho upustil a omlouvám se zase t?m, kterým jsem zvýšil srde?ní frekvenci v tom negativním slova smyslu (doufám, že toho moc nebylo ..)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.