Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.2.2008   #21
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

a jeste jedna technicka, kdyz se jezdci vyjadruji k incidentu, necht napisou vsechno co si mysli, ze je podstatne a shrnou to do uceleneho textu.
nasledne se pak zdrzi korespondence skladajici se prevazne z ruzneho obvinovani a lezenim do rite zucastnenym komisarum...
jet is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #22
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

som taktiez za. bolo by vsak dobre umiestnit to na http://czechlfs.net/ a na dobre viditelnom mieste, napriklad v ligovom systeme. nech dotycni nemusia zbytocne stracat cas hladanim toho programu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #23
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Angry Prptesty v Lize

Dobrý Den Vážení po?adatelé LFS ligy.

Nelíbí se mi Váš respektive CHAOS?v p?ístup k protest?m.
Chaose vypichuji schváln? jelikož je hlavní SK sout?že.(s prominutím za vulgární použití "ZÁKON PADAJÍCÍHO HOVNA")

Byl jsem ú?astníkem protestu z minulého závodu na trati Aston North rev.

viz: D3 - Tomas Koreny vs. Jirka Simek
misto v zavode: 16. kolo, 3 zatacky pred koncem
komisa?i: Chaos, P@cho, Sh!ne
verdikt: protest zamítnut, potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce.

Ve všech diskusích si tak?ka všichni plácáte játra že nechcete ?ešit protesty po fórech ,ale sami nedodržujete Vámi vydaná pravidla viz ?lánek 8. pravidel "Rozhodnutí bude oznámeno na fóru a zú?atn?ným jezdc?m zasláno mailem"

Pokud Vám pánové nestojím ani za to poslat mi ten p?iblblej e-mail tak to prosím ?ekn?te ,ale jednejte prosím pole patných pravidel alespo? vy.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 29.3.2010 at 22:23.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #24
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

První v?c, uklidni se, než se tu za?neš rozho??ovat. Jako by ?ekl váš v týmu oblíbenej Bohuš: "Co d?láš machra?" Chovej se tu na fóru tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tob?.

Druhá v?c, a to email.. chyba se stane, za to sorry, ale znovu ?íkám, není to d?vod se tu takhle rozhán?t.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #25
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Dobrý Den Vážení po?adatelé LFS ligy.

Nelíbí se mi Váš respektive CHAOS?v p?ístup k protest?m.
Chaose vypichuji schváln? jelikož je hlavní SK sout?že.(s prominutím za vulgární použití "ZÁKON PADAJÍCÍHO HOVNA")

Byl jsem ú?astníkem protestu z minulého závodu na trati Aston North rev.

viz: D3 - Tomas Koreny vs. Jirka Simek
misto v zavode: 16. kolo, 3 zatacky pred koncem
komisa?i: Chaos, P@cho, Sh!ne
verdikt: protest zamítnut, potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce.

Ve všech diskusích si tak?ka všichni plácáte játra že nechcete ?ešit protesty po fórech ,ale sami nedodržujete Vámi vydaná pravidla viz ?lánek 8. pravidel "Rozhodnutí bude oznámeno na fóru a zú?atn?ným jezdc?m zasláno mailem"

Pokud Vám pánové nestojím ani za to poslat mi ten p?iblblej e-mail tak to prosím ?ekn?te ,ale jednejte prosím pole patných pravidel alespo? vy.
Dobrý den,
já jsem pro dodržení pravidel ud?lal co bylo v mých silách. Jelikož nejsem i po?adatelem, tak nemám p?ístup k emailovým adresám ú?astník?. Protest jsem jim p?i vy?izování zaslal.
Myslím, že v?tšina ú?astník? lig pod mou taktovkou potvrdí, že mi za ty "p?iblblé" emaily stáli a pravidla, ktera platila, jsem dodržoval.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #26
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Vážený pane Šimku,
d?kuji za upozorn?ní. Tato záležitost byla pln? v mojí kompetenci a jsem si svojí chyby v?dom. Jak jsem již d?íve mnohokráte zmínil, jedná se o jakýsi testovací ?i p?echodný ro?ník ligy. Po?adatelé se zm?nili a je tedy celkem pochopitelné, že m?že k podobným v?cem docházet. Slibuji ale, pod známým po?ekadlem "chybami se ?lovek u?í", že se naše práce bude zlepšovat.
Veškeré d?ní kolem ligy se zatím odehrávalo ve velmi p?átelském a klidném duchu, za což jsem velmi rád. Je dob?e že jste se ozval, i na malé chyby je t?eba upozornit. Protest byl regulérním zp?sobem vy?ešen a protože jsem m?l rozhodn? dál na ?em pracovat, oznámil jsem pouze ve?ejn? na fóru verdikt. Mohl jste si vybrat z n?kolika alternativ, jak nás na tento nedostatek upozornit. Bohužel mi Vámi zvolený zp?sob p?ijde jako n?co ve smyslu "si na ty sk?ky povysko?im". Není to samoz?ejm? špatn?, ale vzhledem ke všem okolnostem jste mohl své jednání zvážit.

S p?áním hezkého dne
bc. Martin Šilhánek
po?adatel
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #27
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
První v?c, uklidni se, než se tu za?neš rozho??ovat. Jako by ?ekl váš v týmu oblíbenej Bohuš: "Co d?láš machra?" Chovej se tu na fóru tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tob?.

Druhá v?c, a to email.. chyba se stane, za to sorry, ale znovu ?íkám, není to d?vod se tu takhle rozhán?t.
Pokud to bereš tak že jsem t? svým upozorn?ním na chybu urazil ? tak se ti zde OMLOUVÁM. Necht?l jsem nikoho urazit pouze upozornit na chybu po?adatel? ,která vždy a ve všech funk?ních spole?nostech padá na hlavu šéfa.Navíc jsem naprosto klidný jen nemám ?as se denn? koukat na fórum a sledovat jak dopadl ?i nedopadl n?jaký protest. Dle mého je zaslání e-mailu s rozhodnutím ,daleko jednodušší než vyplnit post na fóru.Dále pak velmi oce?uji p?ístup p.Šilhánka.a ujiš?uji jej že jsem si necht?l v žádném p?ípad? na nikoho vyskakovat.

PS: jen informativn? tohle "potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce." i když je to pravda tam nepat?í je to totiž p?esn? to o ?em všude dikutujete a to rešení jiné situace než je t?eba.

S pozdravem
Ji?í "SimiCZ" Šimek
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #28
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nemáš se mi za co omlouvat, jenom mi p?išla tvoje prvotní reakce trochu agresivní. Trochu m? ovlivnily p?edchozí zkušenosti s CH-S, ale to je jiná story.

Bez formálního podpisu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #29
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
PS: jen informativn? tohle "potrestání by zasloužil spíš T. Koreny za své jednání v poslední zatá?ce." i když je to pravda tam nepat?í je to totiž p?esn? to o ?em všude dikutujete a to rešení jiné situace než je t?eba.
Tohle je moje poznamka uplne na zaver a taky poznamkou zustava
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.