Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.7.2011   #321
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja sa zajtra na 80% nezucastnim, budeme mat doma velku navstevu a tipujem, ze to bude trvat cca do deviatej.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #322
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jojo, jak rika Jarda, XRT bude na teto trati nejpomalejsi, spousta tahlych zatacek kde RB4 a FXO muzou vic nakladat, ale musi se to umet
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #323
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
jojo, jak rika Jarda, XRT bude na teto trati nejpomalejsi, spousta tahlych zatacek kde RB4 a FXO muzou vic nakladat, ale musi se to umet

no nevím, zkoušel jsem to se všemi a RB4 ur?it? rychlejší než XRT není a FXO maximáln? 2-3 kola dokáže s tím 4% restriktorem jezdit vyrovnan?, než mu totáln? odejdou p?ední gumy a pak se tam jen plácá .... souhlasím, s tím, že se to musí um?t, ale XRT pokud neud?láš jezdeckou chybu (což se snadno ?ekne), tak má nad ob?ma dalšími auty navrch díky tomu 4% restr u FXO má XRT i lepší pom?r výkonu na tunu a bohužel práv? v t?ch rychlých táhlých zatá?kách t?eba u FXO nakládat nem?žeš, protože doslova hobluješ a pálíš pneumatiky - všeho moc škodí a na této trati je takových zatá?ek na FXO moc, takže co získáš v prvních 5ti to v dalších 5ti kv?li rozpáleným pneumatikám ztratíš a už se to veze :/


já se budu snažit a ur?ti? se nevzdam, ale už jsem vyzkoušel všechno a problém s pneu u FXO jsem prost? nevy?ešil, takže možná první 2-3 kola budu XRT sta?it, ale pak to bude klouzaná - musím ale ?íci, že mi ani jedno z t?ch aut nevyhovuje, jsou moc m?kký už jsem vyzkoušel v?tšinu aut v LFS, ale nejvíce se mi líbí 100% FXR to je dravec, cht?lo by to n?jaký GTR cup ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #324
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Gumy nejsou problém,ale ?asy jsou samoz?ejm? pomalejší,tak že si musíš vybrat jestli odd?láš pneu na za?átku nebo pojedeš v klidu a vydrží ti celej závod,pak už musíš jen doufat že ostatní pneu spálí :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #325
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já z?stanu v?rnej XRT, nachystal jsem si na tenhle závod speciální barvy.
Attached Images
File Type: jpg lfs_00000096.JPG‎ (135.3 KB, 34 views)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #326
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já z?stanu v?rnej XRT, nachystal jsem si na tenhle závod speciální barvy.
Krutop?ísný
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #327
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Tak 3:00.9 je absolutní maximum co já dam s FXO ješt? by se dalo zabrat v první ?ásti trati tam mám mezi?as p?es 1:01 ... ale vydrží to tak 3 kola, protože pak mám p?ední pneu na 90°C+ to je prost? v háji a jsem v koncích, a to nehobluju, nep?eta?im, zbytecne nehrabu, nesmykuju, používám ABS a stejn? se to takhle zah?eje ... už m? nenapadá co s tím

Má n?kdo n?jaký rozumný set na FXO se kterým se dá skute?n? jezdit za 3:01-3:02 a pneumatiky vydrží aspo? 10 kol v použitelnym stavu?, tj. 75°C max? Zkusil jsem 20 r?zných nastavení a nejlepší výsledek jsou stabilní ?asy 3:03-3,04 ale s pneu stejn? po 5-6 kolech na 90°C a pak jsem rád za 3:05-3:06 ... nevim jak mám ujet 15 kol ....

BTW:

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já z?stanu v?rnej XRT, nachystal jsem si na tenhle závod speciální barvy.
ten je ale roztomilej Ale pro? má ta ?í?a na sob? ten sýr a pronásleduje jí ta duha?

To já z?stanu u svého TDI ... protože zatímco benzíny jen stojí u pumpy a tankují ... diesel ten jenom jede a jede
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #328
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
ten je ale roztomilej Ale pro? má ta ?í?a na sob? ten sýr a pronásleduje jí ta duha?

To já z?stanu u svého TDI ... protože zatímco benzíny jen stojí u pumpy a tankují ... diesel ten jenom jede a jede
Najdi si na youtube Nyan Cat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #329
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

na akom serveri jazdite? by som si pozrel ten layout ale neviem kde a som prilis lenivy na to aby som ho stahoval a skusal offline
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #330
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
na akom serveri jazdite? by som si pozrel ten layout ale neviem kde a som prilis lenivy na to aby som ho stahoval a skusal offline
Momentáln? se jezdí na Angel Power Racing.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #331
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Takže RB4 je totální masakr na FE, a jsem s nim pod 3 min což nem?žu dát s XRT

Tady je d?kaz a hlavn? nakonci je kravení se skokánkem, p?elety a necht?ný podjezdy, bohužel ty nejlepší skoky nemáme v replayi už to nešlo ukládat, jsou až nakonci 22min apod.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #332
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

# LFSW username: Chaos
# Ingame nickname: [ZT]Chaos
# email: chaos(upecenac)czechlfs.ententyk

nicmene bozhuzel jen na tento jeden zavod...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2011   #333
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Takže RB4 je totální masakr na FE, a jsem s nim pod 3 min což nem?žu dát s XRT
tedy klobouk dol?, ale tohle je n?jaký hopLap set, co? ... já se p?iznám, že jsem nezkoušel podobný hotlapení ... ladím ty sety na stabilní rychlost a hlavn? výdrž v tom dlouhém závod?. S tímhle tvým setem ten 15 kolovej závod nedáš ani náhodou ty tlumi?e by vydržely už jen 4. kolo a poslední skok a kon?íš ... a pneumatiky už ti taky moc nedržely ...

BTW: už jsem ty pneumatiky na svém FXO poladil a tlumi?e taky, vydrží t?ch 15 kol skok? a jízdy na ?asech 3:03 jsem sice tedy o n?co pomalejší, ale m?lo by to vyjít na celý long závod, hlavn? nesmím narážet zadkem do pneumatik v šikanách

PS: koukám, vzhledem k poslednímu p?ihlášenému, že o vít?zi je rozhodnuto a já se tak t?šil, že když nepojede Ghost, tak bude mít šanci n?kdo mimo Ufo-komunitu
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 17.7.2011 at 00:11.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #334
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

RB4 je fakt celkem lehká, na zajetí rychlýho kola, ale stejn? kv?li ko?ce z?stanu u XRT, dneska se mi povedlo 3:00,25, optimální by bylo n?kde pod 3:00, uvidím v kvald?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #335
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Jako ono neni problem s XRT dat pod 3 minuty, ale neni realny jezdit takhle porad. Nevim jak mate naladeny sety, ale ja jsem vzal hotlap set tusim na fe green a trosku sem tomu zmekcil tlumice, pridal svetlou vejsku je to. Auto je lehce pretacivy coz mi absolutne vyhovuje. Nemam vyzkouseny, jestli tlumice vydrzi tolik kol, ale predpokladam, ze nebudu jedinej, kdo v longu bude na skoku ubirat :-)

A gumy? To u tehle aut neni ani tak o setupu, ale o jizdnim stylu. Kdo rika, ze po trech kolech na gumy na 90 stupnich je uvari i s nejsetrnejsim setupem na svete

EDIT: Tak sem si dal testovacich 5 kol. Nejlepsi cas 3:00:58 a nejhorsi nizky 3:01...

Nejvyssi teplota na gumach po peti kolech bylo 76 stupnu :-)

Last edited by Felix; 17.7.2011 at 12:17.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #336
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
PS: koukám, vzhledem k poslednímu p?ihlášenému, že o vít?zi je rozhodnuto a já se tak t?šil, že když nepojede Ghost, tak bude mít šanci n?kdo mimo Ufo-komunitu
muzes zustat v klidu jelikoz jsem za volantem se zavodnickejma umyslama sedel naposled tak pred rokem a vcera si dal par kol, tak myslim, ze vitezem se stanu jen nahodou kazdopadne jedu XRT a nejlip se mi to zatim podarilo dat za 3:02.67 ... nicmene rezervy vidim v pomalu kazdy zatacce
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #337
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
A gumy? To u tehle aut neni ani tak o setupu, ale o jizdnim stylu. Kdo rika, ze po trech kolech na gumy na 90 stupnich je uvari i s nejsetrnejsim setupem na svete
100% to musím potvrdit. Nevím jak u ostatních, ale ?im víc se snažím jet rychleji, tak tím víc mi odchází pneumatiky a jezdím horší ?asy. Naopak se mi osv?d?ilo jet v klidu, nenutit jet auto tam, kam nechce. Na pohled ta jízda vypadala pomalu, ale ve výsledku jezdím o 1,5 - 2 vte?iny lepší kola a pneumatiky jsou v pohod?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #338
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

je to proste o tom tak nejak vedet co to auto dela. Kdyz jedu s XRT tak ho nehazet do zatacek pac se pak hodne opira o zadni gumy a snadno je clovek uvari. Naopak s FXO je lepsi podle me trosku agresivnejsi zachazeni aby se to hrnulo pres zadni gumy. Proste tomu autu ulevit tam, kde to potrebuje...

A RB4 rvat na krev porad a vsude
Felix is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #339
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

A kde se tedy pojede?ALTP server nejede a na APR není ta šikana p?ed skokem,tedy jestli v závod? v?bec bude.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #340
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jede se bez šikany a podle mailu by to m?lo být na ALTP, ale potvrzuju, že server nejede (nenalezen na hlavním serveru).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.