Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.12.2007   #741
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

samy zmeny k lepsimu akorad me boli noha jak nejsem zvyklej poustet plyn... ale je to jen o zvyku
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #742
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Bomba, ale uz to chce fakt licenci Jen to zapalovani mi dela problemy Pripada mi ze to kolikrat nestartuje nekdy zas nevim jestli jeste bezi Chce to hlasitejsi starter
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #743
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

jsem take mile potesen z patche, jsem absolutni lama, takze vzkaz pro div3 a div4 : uvidime se na draze
SIR is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #744
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by SilverFox View Post
Bomba, ale uz to chce fakt licenci Jen to zapalovani mi dela problemy Pripada mi ze to kolikrat nestartuje nekdy zas nevim jestli jeste bezi Chce to hlasitejsi starter
skus sa pohrat cez editor zvukov Shift + A, tam je niekde Ignition alebo Starter, ale teraz len z voleja hadzem, ale da sa tam nastavit hlasitost startera...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2007   #745
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Po chcípnutí je nejprve, stejn? jako v reálu, nutné vypnout zapalování - zmá?kneš I. Poté je možné nastartovat držením I. Taky jsem na to chvíli koukal
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #746
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Cim vic testuju ten patch tim vic se mi nelibi.
Ubirani plynu pri razeni? - OK Zadnej problem pokud zrovna nehrajete na klavesnici. Kdyz hrajete na klavesnici tak mate nastavenou zpozdovaci odezvu aby jste na vyjezdu nesli do hodin. Jenze pri razeni musite rychle ubrat takze musite mit tu reakci zase rychlou. Takze bud ztracite pri razeni nebo na vyjezdech.
Opravdu spousta veci se mi nelibi. me se osobne mnohem vic libi X10

//A jestli ma bejt spojka kladivo na driftery tak neni. Je to kladivo na rallykrosare. Vidim jak trpi pri doskocich. Z ceho je sakra udelali? Z korku?
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250


Last edited by Woyta; 12.12.2007 at 02:36.
Woyta is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #747
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
//A jestli ma bejt spojka kladivo na driftery tak neni. Je to kladivo na rallykrosare. Vidim jak trpi pri doskocich. Z ceho je sakra udelali? Z korku?
od toho je to testpatch, aby se na tohle prislo a pripadne poladilo k lepsimu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #748
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
jsem take mile potesen z patche, jsem absolutni lama, takze vzkaz pro div3 a div4 : uvidime se na draze
pro me se bude muset zalozit divize 6- od AIku dostavam tak kolem 3 vterin i na nejkratsim okruhu (a asi opravdu budu muset spravit tlacitko pro spojku)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #749
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Cim vic testuju ten patch tim vic se mi nelibi.
Ubirani plynu pri razeni? - OK Zadnej problem pokud zrovna nehrajete na klavesnici. Kdyz hrajete na klavesnici tak mate nastavenou zpozdovaci odezvu aby jste na vyjezdu nesli do hodin. Jenze pri razeni musite rychle ubrat takze musite mit tu reakci zase rychlou. Takze bud ztracite pri razeni nebo na vyjezdech.
Opravdu spousta veci se mi nelibi. me se osobne mnohem vic libi X10
Zrejme lide co chteji realitu nebudou moct hrat na klavesnici, jejich problem...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #750
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Cim vic testuju ten patch tim vic se mi nelibi.
byl vubec nejaky testpatch/patch, ktery se ti libil?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #751
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

ja jsem si vsiml u FBM takoveho drobneho bugu. Kdyz jsem byl na strese a pohl jsem volantem, tak se roztocila predni kola.
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #752
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
jsem take mile potesen z patche, jsem absolutni lama, takze vzkaz pro div3 a div4 : uvidime se na draze
uz se tesim :-)

jj octavia cup ukaze jak na tom budou casy atd
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #753
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
byl vubec nejaky testpatch/patch, ktery se ti libil?
Byli a jsou. X10 mam rad. X30 dela ale to co nemam rad u realnejch aut. Musis jezdit tak aby jsi udelal radost elektronickym psum a ty ani trochu neustoupej. Otackomer by klidne k 9k mohl jit. 7,5 je malo. U serioveho auta OK ale tady jsme na okruhu a auta jsou vyladena. Rev limiter je taky odstranen. Podle me by melo byt vse povoleno, treba treba radit pod plnym ale melo by s to projevit poskozenim. Chovani auta na trati mi spis prijde jako arkadove.
Proste poteseni z pouhe jizdy ktere mam v X10 mi v X30 chybi
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #754
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Chovani auta na trati mi spis prijde jako arkadove.
Co prosím? Smím se zeptat, co p?esn? ti vzalo ten pocit dobré jízdy? To, že stejn? jako v reálu musíš ubrat plyn? Že je spojka p?íliš náchylná k zah?ívání se probralo i na ofiko fóru a myslím, že m?žeme ?ekat vylepšení. Na pohledy se dá zvyknout a na analogovej tachometr taky, tak co po?ád máš?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #755
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Chovani auta na trati mi spis prijde jako arkadove.
lol, myslim ze je na case, abys presel na rTractor

Last edited by Tommy V.; 12.12.2007 at 13:20.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #756
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
...Chovani auta na trati mi spis prijde jako arkadove.
Proste poteseni z pouhe jizdy ktere mam v X10 mi v X30 chybi
Woyto, neblazni, to nemuzes myslet vazne.
Zmena oproti X je tak markantni smerem k realu, ze to ani nejde popsat. Vecer jsem jeste zkusil FZR na Blackwoodu a teprve ted je z toho ta spravna mrcha s prebytkem vykonu. Arkadovitejsi to rozhodne bylo v predchozich verzich...
Spickovy je take ubytek vykonu po prekroceni maximalnich otacek a reakce motoru v omezovaci. Zmena trakce pri podrazovani, krasne namodelovany prubeh krouticiho momentu a spousta dalsich jizdnich detailu.
Je narocnejsi uridit silne auto, ale vsechny odezvy na rizeni jak volantem, tak plynem, se realite priblizily nekolikanasobne.
Zatim vazne jenom nadseni...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #757
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
X30 dela ale to co nemam rad u realnejch aut.
A bude to jen horší a horší..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #758
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Ako pise pedropan zmeny u rychlejsich aut su dost znacne, ci je to realnejsie neviem nejazdim so zavodnymi autami
Poskodzovanie a prehrievanie spojky je vsak prehnane rallycrosss to robi prakticky nehratelny
A digitalny tachometer a pohlad do stran sa dufam vrati naspet ako bol, resp sa da moznost si to navolit.
Je skoda, ze sa zrusili pomocky s plynom takto ty co nemaju poriadny volant budu musiet ostat pri automativkej prevodovke.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #759
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak od v?rerejška taky testuju X30 a musim ?íct, že se mi to líbí. Auta mi p?ijdou celkov? citliv?jší na p?ejezdy nerovností a možná i troši?ku nedotá?iv?jší v nájezdech do zatá?ky (to bude ale jen otázkou setupu). Spojka - super. Sice jsem s tim ješt? budu chvilku trochu bojovat, ale to je jedin? dob?e. Z dalších vlastností auta se mi te? líbí chování p?i pod?azování. Že by kone?n? zmizelo to šílený pod?azování pod plnym plynem (taky jedin? dob?e)? No a kone?n? zapojení R3 pneu do hry... So chicane route je celkem zajímavá tra?, i když vlastn? to neni nic novýho. Moc se mi pak líbí šikana na BL. Jen tak dál...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #760
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
Je skoda, ze sa zrusili pomocky s plynom takto ty co nemaju poriadny volant budu musiet ostat pri automativkej prevodovke.
tohle trosku nechapu, i volant za par supu ma na volantu par cupliku pouzitelny na razeni, takze manual si muze nastavit kazdy, a rovnez ma volant za par supu pedal plynu, takze kazdy muze ubrat plyn pri razeni. takze to co si napsal mi opravdu nedava smysl.
btw dela se vubec nejaky volant, ktery nema ani jedno? a kolik stoji?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.