Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2006   #1
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D2 round1

prvni zavod je za nami tak sup sem s pocitama.
qal pro me super 3.misto.
qal race senzacne 2.misto na startu
1.sprint super zavody 3misto
2.sprint super zavody 8.misto
long jsem vzdal diky jednomu lagujicimu jezdci ktery me behem pul kola 3x nakouril.
zaver:diky vsem za super zavody,akurat to vecne mluveni je strasne a resil bych to prisnym postihem.a podam protest na toho lagmana,pac pravidla snad jasne neco rikaji.

EDIT: protest nepodavam proto abych nekomu uskodil,ale aby si dotycny uvedomil,ze se treba na ten zavod pripravuju dva dny v kuse,kaslu na praci a pak behem chvile je po zavodeni.

Last edited by rostreet; 5.6.2006 at 22:59.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2006   #2
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Smile

asi sem mel jit na pivo.....

v 1. zavode jsem dostal nekolik zan a skoncil jsem skoro posledni
ve 2. zavode jsem dostal nekolik ran, musel jsem na opravu do boxu a dojel posledni.
ve velkem zavode jsem si chtel zpravit chut, vsem crasmannum jsem uspesne ujel, a nakonec mi dojde benal v 19. kole na 3. pozici....

Utrhnu hlavu tomu, kdo psal, ze staci 2% na jedno kolo...

mel jsem jit na to pivo, byl by to lepe stravenej vecer.
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2006   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Hruza.
Q:7
R1:9
R2:17
R3:2 (na prvnim miste mi naskocil sporic obrazovky,takze to neberu jako uspech)
R4:9
Mam jenom par pripominek.
1) Nekteri zbytecne moc kecate. Kdyz admin neco rekne, tak byste se tim meli ridit a ne vesele chatovat jako by se nechumelilo.
2) Prihlasite se do ligy a v pulce prvniho zavodu chcete koncit? Nechapu...
3) Jak uz napsal rostreet - lagujici jedinci by si meli dobre rozmyslet svoji ucast. Nejenom ja a rostreet jsme na tohle doplatili. Jestli nechcete ostatnim zkazit zavody, tak se radsi odpojte. Protest podavat nebudu, ale doufam, ze se dotycni pouci, pripadne neco udelaji se svym pripojenim.

EDIT: Jeste bych se chtel omluvit vsem ktery jsem sejmul. Proste blbej den
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 6.6.2006 at 19:36.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2006   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Uf, 1. rundu máme za sebou... Nejd?ív bych se cht?l všem omluvit za menší organiza?ní "nedostatky" na za?átku ve?era, holt to byl první závod a nervozita se projevila nejen na mém výkonu na trati. Moc se omlouvám Honzovi T?movi, kterýho jsem ani nenechal doject kval. závod, úpln? jsem ho p?ehlíd (kdyžtak máš u m? pivko). Nakonec jsme to ale zvládli, takže snad pohoda a nebudete m? kamenovat.

Te? k tomu kecání - ano, souhlas s t?ma, kdo si na chat st?žovali. P?íšt? by to cht?lo trochu víc disciplíny, obzvláš? když dojíždíme závod nebo sestavujeme rošt. A co se tý?e lag?, tak jsem bohužel (nebo spíš našt?stí) nem?l tu ?est, takže nem?žu posoudit.

Jo a ješt? jedna v?c - pan Hraško z B&W by si p?íšt? m?l rozmyslet, jestli teda chce ject nebo ne. V pravidlech jsem oporu nenašel, takže jsem start v hl. závod? výjime?n? povolil, p?íšt? už bych tvoje jednání asi považoval za odstoupení ze závodního ve?era... Takže asi tak. (EDIT: Po konzultaci s hlavním sportovním komisa?em je to možný brát tak, že jsi prost? jeden závod nedojel.)

Jinak díky všem za moc p?kný, i když trochu tvrdší závody, ale to k tomu asi pat?í. T?ším se na p?íšt?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 6.6.2006 at 23:22.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2006   #5
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

kvali
hruza, okolo posledniho mista
kvali. zavod
hruza, okolo posledniho mista
sprint1
hruza, okolo posledniho mista
sprint2
hruza, okolo posledniho mista
long
hruza, okolo posledniho mista. Ale alespon jsem si pekne zazavodil na zacatku jsem jel na druhem miste za Robertem(?) Skvorem (tusim Earwig?) a tesne za mnou byl Michal Peprny (Woodbine). Nekolik kol jsem ho drzel za mnou (taky jsem se u toho poradne zpotil ), ale pak jsem na vyjezdu ze zatacky najel zadnimi koly na travu a sel jsem do pretaciveho smyku...od te doby jsem zacal delat jednu chybu za druhou a porad jsem se propadal..nakonec jsem dojel tusim 8.

gratuluji vsem vitezum a dekuji woodbinovi za adminovani

v priloze me auto po dojeti
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #6
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

Quote:
Originally Posted by EARWIG
asi sem mel jit na pivo.....

v 1. zavode jsem dostal nekolik zan a skoncil jsem skoro posledni
ve 2. zavode jsem dostal nekolik ran, musel jsem na opravu do boxu a dojel posledni.
ve velkem zavode jsem si chtel zpravit chut, vsem crasmannum jsem uspesne ujel, a nakonec mi dojde benal v 19. kole na 3. pozici....

Utrhnu hlavu tomu, kdo psal, ze staci 2% na jedno kolo...

mel jsem jit na to pivo, byl by to lepe stravenej vecer.
Ja len ze s tou hlavou by si mal porozmýslat ty! F12 nepoznáš? pozriet kolko to bere na kolo a pripadne tam hodit rezervu + 2%. Tie 2%nepoznáš!
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL

Last edited by Palo78; 6.6.2006 at 09:21.
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #7
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Thumbs up

Takze trosku k závodu:
Kvalifikácia: 2.

Kvali Závod: 11. bol som riadne nahnevaný. Necakal som az taku agresivitu pri tomto závode. Bol som dost nahnevaný ale uz ma to preslo. Fakt mohli by ste byt trosku jemnejší:-)))))

1. sprint: 11. zase som sa rozculoval ale skôr to bola moja chyba asi 5 kole bola havária pred sikanou v klesaní a snazil som sa jej vyhnut ale skoncil som v tráve. To ma stálo 4 miesta a uz som sa nestihol vrátit na slusnu 7 pozíciu na ktorej som bol pred tou haváriou. :-(

2. sprint: 4. tak to uz bolo o niecom inom. Velmi dobre som si zazávodil. Bojoval som o kazdý meter dráhy. Bol to super závod a to mi dodalo energiu do hlavného závodu.

Long: Tu som sa asi najviac zabavil. Síce som spravil v 6 kole malú chybu ktorá ma posunula do zadu ale do konca závodu som sa uz len priblizoval k vedúcim pretekárom a pri tom som si skvele zazávodil s DoN-om. Dakujem Boli to perfektné súboje.:-)

Dakujem vsetkým sa pekný závodný vecer a verím ze v dalších závodoch si dáme vsetci pozor, aby sme co najmenej spôsobili kolízii a zlej nálady. :-))))
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by EARWIG
Utrhnu hlavu tomu, kdo psal, ze staci 2% na jedno kolo...
heh to by me zajimalo s cim si jel ja mam vzdycky vetsi spotrebu nez ostatni ale vic jak 1,9 s xfr nevyzdimu
jet is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #9
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

Quote:
Originally Posted by jet
heh to by me zajimalo s cim si jel ja mam vzdycky vetsi spotrebu nez ostatni ale vic jak 1,9 s xfr nevyzdimu
No ja som mal 2,0% ale nechápem jak je to mozné, ved ty lietaš a ja jazdím po zemi takze by som mal mat menej:-)))))))
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Palo78
No ja som mal 2,0% ale nechápem jak je to mozné, ved ty lietaš a ja jazdím po zemi takze by som mal mat menej:-)))))))
prave ze vzduchem je to s mensim odporem, protoze nemas valivej odpor pneu a ztraty v prevodech
btw. moje UFR jezdilo za 1.7%
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #11
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
prave ze vzduchem je to s mensim odporem, protoze nemas valivej odpor pneu a ztraty v prevodech
btw. moje UFR jezdilo za 1.7%
No v pr?m?ru jsem jel 1.9, ale na to, že to auto žere víc než UFR se mi zdá, že jezdí n?jak moc pomalu....jestli to nebude tím za volantem
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #12
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Palo78
No ja som mal 2,0% ale nechápem jak je to mozné, ved ty lietaš a ja jazdím po zemi takze by som mal mat menej:-)))))))

M?že to být i tím, že byl nastavený vítr. Ale já jsem to na spot?eb? nepoznal.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #13
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

dal jsem 40% paliva a v 19 kole benzin dosel. Taky to nechapu, do rozjizdek jsem daval taky 2% na kolo a vzdy jsem dojel. Asi jsem moc slapal na plyn.
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #14
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

nevite nekdo proc mam u ikony vuz FXO a napis "zavodnik v demu" ....
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #15
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by EARWIG
nevite nekdo proc mam u ikony vuz FXO a napis "zavodnik v demu" ....
v User CP / User Profile si vypln Live for Speed Username ...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #16
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
prave ze vzduchem je to s mensim odporem, protoze nemas valivej odpor pneu a ztraty v prevodech
btw. moje UFR jezdilo za 1.7%
njn, ale na lietanie potrebujes viac výkonu co by malo znamenat aj viac paliva, aspon myslím
a zase ked si rýchly más vetší odpor vzduchu. asi :-))))))
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #17
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

no asi fakt na to mal vplyv asi ten vietor. Ale aspon je sranda s tým palivom.
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2006   #18
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by EARWIG
dal jsem 40% paliva a v 19 kole benzin dosel. Taky to nechapu, do rozjizdek jsem daval taky 2% na kolo a vzdy jsem dojel. Asi jsem moc slapal na plyn.
Není možný, že ses t?eba zahrabal do trávy a pak složit? dostával ven? To pak odsaje n?jakou tu decku z nádrže... A nebo jsi trefil šutr u krajnice a odsnesla to nádrž... Nebo to byla sabotáž podplacených mechanik?... Vítr na to vliv imo nemá, navíc v hlavním závod? foukal docela p?ízniv?, pá? jsem dosahoval rychlostí, o kterých se mi p?i hotlapení ani nesnilo.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2006   #19
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

nebo jsi n?jak jinak poškodil auto. Taky se mi stává, že když n?jak neš?astn? trefim nap?. kolo, tak se mi spot?eba zvedne až o 0.2 na kolo.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2006   #20
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

ako vidím dôvodov moze byt viac. No ja som sa poucil a vzdy tam dám nejaku tu rezervu. V hlavnom závode som isiel zo 44% na a na konci my zvýšilo 3,7% takže rezerva sa stále oplatí. Síce mi to ukazovalo 2% na kolo cize malo by byt dost 40% ale keby som to tak dal tak asi tiež nedôjdem do cie?a. Ako písal Woodbi, tak stací pár krát do piesku a si hned lahší o nejaké to deci.
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.