Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.7.2007   #21
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

taky bych dal rozjizdky po vic jezdcich protoze me to neprislo moc zavbavny za hodinu si zajet jeden cca 5minutovej zavod a pak zase hodinu cekat...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #22
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Ja bych se zase vsadil ze i v rallycrosu se rozdeluje podle kvalifikace.. No ale tohle neni zrovna pro nas nejdulezitejsi.Pouze v pripade prvni rundy kdyby se jezdilo po7-8 jezdich...nasledny poradi do zbylych dvou rund se dela podle umisteni v dany rozjizdce... asi bych to udelal timhle systemem..bylo by to zajimavejsi.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #23
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
Ja bych se zase vsadil ze i v rallycrosu se rozdeluje podle kvalifikace.. No ale tohle neni zrovna pro nas nejdulezitejsi.Pouze v pripade prvni rundy kdyby se jezdilo po7-8 jezdich...nasledny poradi do zbylych dvou rund se dela podle umisteni v dany rozjizdce... asi bych to udelal timhle systemem..bylo by to zajimavejsi.

jo to by mozna bylo ale to uz nema nic spolecnyho s rallycrossem. delat to podle vysledku rozjizdek.myslim ze pokud se vypusti "zbytecnej" lag start a nejaky zdrzovani a bude se rycheji pracovat bude to dobre.

bordel v tom delaj lidi co se neomluvi a neprijdou
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.7.2007 at 19:15.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #24
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Dekuji vsem za pekny zavod, omlouvam se komu jsem zpusobil nejake skody na vozidle atd... obratte se na meho pojistovaka Byl to muj prvni zavod a velice se me libil co se zavodeni tyka. Co do organizace tak verim ze se to do pristich zavodu zlepsi a poradne doladi nebot to bylo zdlouhavejsi.
K samemu zavodu jezdilo se me pomerne dobre az na boudu v posledni rozjizdce za kterou jsem si mohl sam. Ve finale na me bohuzel padla smula kdy v peknem souboji s pulcem.cz me vypadl castecne kabel od pedalu u meho momo zapricinene asi jak sem ho utahoval odpoledne , stal sem blbe tak sem nechtel nekomu delat problemy tak sem sel pohotove do spect a az pak resil. Skoda mohlo to byt krasne pate misto v B finale
Jeste jednou diky vsem za pekny zavod a tesim se na dalsi
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #25
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
Ja bych se zase vsadil ze i v rallycrosu se rozdeluje podle kvalifikace.. No ale tohle neni zrovna pro nas nejdulezitejsi.Pouze v pripade prvni rundy kdyby se jezdilo po7-8 jezdich...nasledny poradi do zbylych dvou rund se dela podle umisteni v dany rozjizdce... asi bych to udelal timhle systemem..bylo by to zajimavejsi.
tak jeste jednou
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...0&postcount=20
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
diky kamo :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #27
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

jezdci do rozjizdek sou rozlosovany predem(nahodne)jen v tom delaji bordel ti co nepridou a nedaj aspon vedet
rozjizdka po 5 je klasika a sportovni komisari nemaji tolik prace pri dohlizeni na zavod
urcite by to bylo na takovem FE Rall.zajimavi vypustit 8 dravcu kazdou rozjizdku
se Simim a spol dame hlavy dohromady a udelame neco k zrychleni rozjizdek
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #28
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
To je dobry,to si nech nebudu kvuli tomu stahovat Acrobat reader nebo v cem to je
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #29
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
To je dobry,to si nech nebudu kvuli tomu stahovat Acrobat reader nebo v cem to je
trosku ot,ale pokud pouzivas poradnej prohlizec,nepotrebujes nic stahovat..nanejvys plugin do prohlizece
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #30
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
Ja bych se zase vsadil ze i v rallycrosu se rozdeluje podle kvalifikace.. No ale tohle neni zrovna pro nas nejdulezitejsi.Pouze v pripade prvni rundy kdyby se jezdilo po7-8 jezdich...nasledny poradi do zbylych dvou rund se dela podle umisteni v dany rozjizdce... asi bych to udelal timhle systemem..bylo by to zajimavejsi.
.....no to takhle jet muzes..ale nazvi to "race gulage" ne rallycross...to nema s krosem nic . Tady se ukazuje, ze v realu tohle vyhovuje,taky se to jede cely den...a tuna by se to melo ke spokojenosti valne vetsiny vse odjet do hodiny..to nejde to z toho bude bramboracka. Netvrdim, ze odjet jednu rundu behem hodiny je ok a pak zase cekat na dalsi,ale holt je to kros tak se musi pocitat,ze se jen nejezdi a taky se cuci nadruhe .....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #31
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

proc race gulage? takle se jezdi autokros....jasne ze se cuci na druhe ,proti tomu nic nemam,jen bych misto 4 skupin po4 lidech udelal 3 po7mi treba.Ale na druhou stranu by bylo poterba vic s.komisaru dva by asi nestacily.Ale to je jen muj nazor jak bych se pokusil tyhle zavody malinko vylepsit.To ze se to tahlo o tom uz tady debata byla ale proc tomu nepomoct timhle zpusobem.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 28.7.2007   #32
Diablo
Newbie

 
Join Date: 12.2.2006
Location: Slovakia;Dubnica nad Váhom
Posts: 54
Default

lol vy na ne cimute ked jazdia?..ja vobec...ja som vtedy vo W a prezeram fora+mp3 a vzdy ked je konec zavodu tak som preistotu v LFS a potom zasdo W a tak dalej...ved by som sa zabil keby mam cakat hodku na zavod...takto je to v poho a neprekaza mi to
Diablo is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2007   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

TOnyG: vic aut na cross trati bude jen ke zlu a muselo by ese zrejme predelat i bodovani. Jestli ti vadi ze to je na cca 3 hodiny tak tvuj problem.Jediny co se ted asi stane bude vypusteni lag startu a zrychleni rozrazovani atd.

Jinak nic ti nebrani udelat vlastni sampik v necem co nema s RC nic spolecnyho, podle tvych propozic

Proste se smirte s tim ze se jede rallycross a ne rally arcada z CMR prost ecorss je na dyl a pokud je 25 lidi je to na dyl no.

Jinak losovani rozjizdek se na dalsi zavod bude delat zrejme pred kavlifikaci)volnym treninkemú podle lidi na serveru aby se predeslo tomu ze bude nejaka rozjizdka v malem poctu zavodniku.Jinak lidi co se dobrovolne odpojili (zeje to nebavi a tak)se budou resit a mozna budou vylouceni protoze tim pokazily zavody ostatni.

Pokud se milim prosim CHS o poupraveni meho vyjadreni
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2007   #34
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

sonyk: myslim,zes to vystihnul naprosto presne uvidime co nato zbytek
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2007   #35
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak p?isp?ju taky svojí troškou do pranice... Závodní ve?er to byl celkem fajn, i když trochu roztahanej. Za sebe jsem si zajezdil celkem p?kn?, skoro po?ád jsem se m?l s kým p?etahovat o pozici. Na konec z toho bylo 4. místo, takže naprostá spokojenost.

A te? k tomu pr?b?hu. Osobn? bych byl pro zvýšení po?tu jezdc? v rozjíž?kách, na cca 6 nebo 8 (tzn. 4 nebo 3 kola rozjížd?k). Imho se tu tlu?e realita vs. zábava. Osobn? bych byl pro posun k zábav?, mírnýmu zrychlení a v?tšímu zatraktivn?ní ve?era s tím, že to po?ád bude rallycross a ne "gulage". I tak je ale t?eba po?ítat s tím, že nebude hotovo za hodinu, ale že to bude na dýl.

A co se chatu tý?e, tak jezdci, co vydrželi až do konce, ví, že pak byl zjednán po?ádek. Za chat i po zákazu bylo slovní napomenutí, když to nepomohlo, tak kick. Kdyby ani to nepomohlo, tak ban pro zbytek ve?era a je vy?ešeno. Prakticky jsme si zatím vysta?ili s tím kickem, pak už doty?ní kecalové pochopili, že mají být ticho.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #36
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Myslim ze 8 lidi je moc.

Udelat rozlosovani az pred kvali nebo pri kvali pac ta je stejne zbytecna jen na roztrenovani.(nevim zda se to rozlosovani da tak rychle zvladnout)

Vypustit lagy. rychlejc pracovat.

MAx tech 6 lidi na trati.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #37
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
A te? k tomu pr?b?hu. Osobn? bych byl pro zvýšení po?tu jezdc? v rozjíž?kách, na cca 6 nebo 8 (tzn. 4 nebo 3 kola rozjížd?k). Imho se tu tlu?e realita vs. zábava. Osobn? bych byl pro posun k zábav?, mírnýmu zrychlení a v?tšímu zatraktivn?ní ve?era s tím, že to po?ád bude rallycross a ne "gulage". I tak je ale t?eba po?ítat s tím, že nebude hotovo za hodinu, ale že to bude na dýl.
+1
Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
A co se chatu tý?e, tak jezdci, co vydrželi až do konce, ví, že pak byl zjednán po?ádek. Za chat i po zákazu bylo slovní napomenutí, když to nepomohlo, tak kick. Kdyby ani to nepomohlo, tak ban pro zbytek ve?era a je vy?ešeno. Prakticky jsme si zatím vysta?ili s tím kickem, pak už doty?ní kecalové pochopili, že mají být ticho.
Nechci se hádat. já jsem se odpojil už-až, když jste stav?li rošt na finále (už jsem vážn? musel a ve finále jsem nejel), ale za celou dobu jsem nezaregistroval, že by byl n?kdo kopnut za chat. Navíc jsem asi retardovanej, že nechápu, co je vtipnýho na !OPAKUJÍCÍCH! se hláškách PICUS JEDEN STUDOVANEJ ,nebo TO BYLO NAPOSLED!!!!!!!

A abych v tom ud?lal jasno:
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
rozjizdky sou losovany podle nejakeho programu a proste se to udela podle startovky a misto onich lidi meli jet nahradnici.pokud se nekdo odpojil v prubehu vecera (dobrovolne) hodim rec s klukama a byl bych pro vylouceni.
+1 - s tím souhlasím. Proti tomu jsem neprotestoval a nic nenamítal. Jen jsem navrhoval, pokud odpadne víc lidí (náhradníci byli myslím na startovce "jen" 3) a nejsou za n? náhradníci už na za?átku, aby se startovní rozd?lení ud?lalo t?sn? p?ed - dle aktuální situace, podle klí?e ?i programu. Tím lépe, pokud ho kluci z CHS mají.
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jinak nevim co se ti nelibi na vysledkach kluci maj vsecko krasne v excelu pripraveny az sem cumel. proste pocitejte ze ten cross vyjde na min 2,5 hod jen zavody takze si pripoctete lag starty zdrzovani atd a mate 3 hodky jak vysity.
Já nepsal, že se mi n?co nelíbí - psal jsem, že nabízím pomoc, chápu, že je to jejich prvotina. Jen mi p?išlo zdlouhavé, než se postavil rošt. N?kolikrát psali v chatu, že musí n?co p?epo?ítat. Pak p?ed finále byla zd?vodn?na p?estávka tím, že musí spo?ítat výsledky. Mám zkušenosti ze spracováváním výsledk? (ne z LFS, ale z jiných sport?) a to i ve stresu a ?asové tísni a tak jsem nabízel pomoc. V??ím, že i p?esto a možná práv? proto, že je to jejich prvotina, to mají hezky p?ipraveno a zpracováno. To ale neznamená, že v tom nemají samy zmatek. NABÍZEL JSEM POMOC a radu, nekritizoval jsem!!!

Last edited by ToFire; 30.7.2007 at 13:03.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #38
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Udelat rozlosovani az pred kvali nebo pri kvali pac ta je stejne zbytecna jen na roztrenovani.(nevim zda se to rozlosovani da tak rychle zvladnout)

rychlejc pracovat.
+1

To je to, co jsem nazna?oval na za?átku
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #39
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

nevim jak dlouho to trvalo nejel sem.ale veim ze to bylo prijatelnou dobu.snad ted ve ctvrtek nebudu mit zapas a pojedu taky nebo aspon budu pomahat s adminovanim atd pac me tahle trat moc nejde.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.