Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.5.2013   #21
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Pekny video ... jen mi v nem taky chybi LFS

Jinak:
pro zajimavost a pro info jsem si ted zkusil LX6 @ FE3R s tim souteznim setem. Nejdriv pekne s manualnim razenim za 1:33.2X (pul sekundy lepsi oproti casu zajetymu v Race Clubu) a potom se sekvenckou za 1:32.1X (jeste vic nez dalsi cela sekunda dolu).
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #22
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak to je good, budu muset taky vyzkoušet už.

A když se povede dvoje bodování v letnim poháru, tak pojedeš na manuál taky?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #23
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Uvidim.

Hlavne nevim, jestli bych jel celej letni sampik. Chci jet sem tam neco pro zabavu, ne stravit vetsinu leta sezenim u pocitace
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #24
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Však dv? hodinky jednou za 14 dní není celé léto p?ece. Plus t?eba 2 ho?ky tréninku, to je na pohodu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2013   #25
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Uz si nepamatuju ty svoje casy zajety v Race Clubu s RAC a FZ5 na souteznych setech pro porovnani, tak aspon pro info...

FZ5 s manualem: 1:35.5X
FZ5 se sekvenckou: 1:34.7X

RAC s manualem: 1:33.8X
RAC se sekvenckou: 1:33.0X

Vsechno samozrejme hotlap valid a muzu poskytnout zaznamy
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 10.5.2013 at 17:56.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2013   #26
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hmm, p?kný ?asy.

V R-C si m?l 1:36.71

Ty jo jdu to pozkoušet.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 9.5.2013 at 21:45.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2013   #27
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

No dal jsem asi jen 5 celych kol, protoze jsem ze zvyku z lehkyho LXka chodil pozde na brzdy a pokazdy jsem prepalil uz prvni sikanu a byl invalid, takze me to velmi mirne receno dost rozladilo. Taky po dvou kolech gumy v plamenech, no hruza...nejakych 1:35.6 se sekvenci a nutkava potreba zmenit auto...

Pak jsem radsi zkusil XRTcko na Goldu, behem petiny kol co s LX (navic na cizim a nevhodnym setu na uplne jinou trat, navíc autor setupu dal pružiny i tlumi?e na max, takže total brutal, co by na to asi rekl JackCY??? ) jsem byl cca 2s od WR - na moje pomery dost blizko, takze to mi zas zvedlo naladu. A jenom to ukazuje, jaky je XRTcko hodny auticko. Paradni zavody by s nim byly byvaly no.

Nakonec jsem ješt? trochu pošt?loval K1?ku, zm?k?il atd, ale p?idal trochu odklony, dal s nim p?t kole?ek seznamovacích - je to hodn?jší a 1:33.90, pod 33 to p?jde. Zítra ho sdílnu, musel jsem mastit na no?ku.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 10.5.2013 at 04:36.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #28
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Zkouším ty tvé sout?žní setupy na FE3R, zajedu jedno validní kolo a dál nejezdím:

FZ5 (Brzdy staženy na 1200Nm, to? vše, ni?eho jiného ani % jsem se nedotkl):
1:35.38 (jezdím pouze na 4 p?evody...)

RAC (?ízení zvednuto na 30, nemam myš se zm?nou citlivosti )
1:33.52

LX6
(bez úprav)
1:32.40

Což jsou takové nást?ely s velkou rezervou. 1-3 kola v single playeru a potom 1-2 kola v hotlapu. ?asy jsou z hotlapu samoz?ejm?. LX6 setup je asi nejlepší, ty ostatní nedrží, což bylo cílem také. RAC když se p?eto?í na tom setupu tak se nedá kontrolovat ve smyku i když tu poslední jsem vzal stejn? bokem

Hr?znost v p?íloze i se setupy.

A vypadá to že to jsou lepší ?asy jak jsem zajel na default setupech. Ty byli tak vcelku dobrým limitem.
Attached Files
File Type: spr JackCY_FE3R_FZ5_13538.spr‎ (86.4 KB, 0 views)
File Type: spr JackCY_FE3R_RAC_13352.spr‎ (81.7 KB, 0 views)
File Type: spr JackCY_FE3R_LX6_13240.spr‎ (82.3 KB, 0 views)
File Type: set FZ5_FE3R_^1F360.set‎ (132 Bytes, 0 views)
File Type: set RAC_FE3R_^1rac-s.set‎ (132 Bytes, 0 views)
File Type: set LX6_^1Road Race.set‎ (132 Bytes, 0 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 13.5.2013 at 00:14.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #29
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

http://simulatory-formule1.cz/index1.php

rozumí tomu n?kdo? Jestli ano a funguje to, tak chci podnikat v Praze, tam to asi funguje jinak .

Btw nám bylo ?e?eno od Codemasters, že jejich produkty jsou striktn? HOME USE ONLY... pak jsme složit? p?es simracing asi 5 týdn? vyjednávali s Codemasters o licenci a ti ješt? s FIA podmínky pro komer?ní užití F1 a nakonec svolili, ale cht?li hroznou paletu (450$ ro?n? za jedno PC + vlaje?ku FIA F1 u simu atd...) a o?ividn? jsme byli první, kdo se ozval, proto s tím byly takové pr?tahy. Ani F1 v rF se nesm?la když jsme za?ínali podle simracingu komer?n? využívat, proto jsme nabízeli jen F1 v LFS...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 16.5.2013 at 21:00.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #30
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Nevím že by Codemasters krom? CMR1 (Colin McRae Rally 1) m?lo n?jakou rozum?jší hru. I CMR2 už stálo za prdla?ku a ?ím dál více d?lali arkády, nikdy nem?li jediný simulátor, rally tedy rozhodn? ne.

Praha vždy byla a bude trošku jiná liga nebo? má 10x tolik obyvatel co "malom?stská" Plze?. Spoustu lidí tam jezdí do práce a má taky hodn? turist?, jiné platové podmínky a náklady. Tedy v porovnání s ostatními ?eskými m?sty. Možná tak Brno ješt? ale to je spíše plné student? co jsem slyšel.

Nebudu ti sem dávat odkazy na ostatní ale z toho tvého jsem pár ostatních našel, tam je m?li p?ímo na webu.
Záleží jen na tom jaké zákazníky chcete oslovit a jakým sm?rem sm??ovat.
B?žní lidé, lfsáci/factoráci, nebo profesionální jezdci a jejich trénink.

To co jsi odkázal je asi rozší?ení jejich leteckých simulátor?, tak pro n? není problém si ud?lat co pot?ebují a už v tom asi umí šlapat. A t?eba také ne. Kdo ví.

---

Já se rád zajdu k vám vy?ádit když budu mít cestu do Plzn?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #31
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Nebudu ti sem dávat odkazy na ostatní ale z toho tvého jsem pár ostatních našel, tam je m?li p?ímo na webu.
Tomuhle nerozumím..? Myslíš další se softem od Codies, Profisim?
Ten m?l na stránkách vypsanou nabídku komplet když jsme za?ínali, od F1 2010,2011 p?ed Grid a Dirt, Dirt 2 a dole v koutku rF a LFS. Te? už tam mají v popiskách jen F1, Rally a rallycross, Okruhové závody cestovních voz? – Le Mans, Muscle Cars s fotkami atd. Pro? asi? Dokonce m?li koule na to nechat se nato?it televizí na otvíra?ce Fandy, jak jezdí F1 2011...toto fakt nepochopím.

Licence jsme p?i plánování ne?ešili, (LFS a rF bylo jasné, ti to mají už na netu, že to jde a za kolik) protože jsme u Profisimu vid?li v nabídce, že mají komplet Codemasters a nenapadlo nás tedy, že by mohl být problém s licencí. Pak jsme z toho, co nám Codemasters odepsali, byli dost zasko?ení a zoufalí, protože jsme necht?li otvírat jen s HC simulátory. Pídili jsme se po licencích snad 3 m?síce a sehnat n?co je opravdu chu?ka, ale nakonec jsme se k n??emu dostali. P?es Steam Cyber Café se dá sehnat Simbin a Flatout a pak po dlouhém bombardování se probral tuším i n?kdo z EA a mohli jsme mít Shift a odjinud ješt? Ferrari Racing Legends, ale to je fakt trága. Nakonec jsme p?es Simracing (díky bohu za n?j, ale mohli mít n?kde na stránkách, že ?eší i komer?ní licence a né jen e-shop s rF za 500-) vyjednali licence ke všemu, co jsme mohli chtít a pot?ebovat. Pro lidi to vidím ?asem na CARS, až budou hotové, protože zatím je to nepoužitelné - nutné online p?ipojení, ob?as jim nejde server, neustálé aktualizace žádající si restart profilu a nastavit vše znovu + FF byl hodn? zvláštní, to nejde. Ale makají na tom fest. No poctiv? to d?láme v této republice snad jen my a 301.cz... díky, že v tom nejsme sami..

Zp?t k F1.

No já jen žasnu nad tím, že n?kdo koupí seda?ku s volantem, co jsou b?žn? k dostání na netu, použije HOME USE ONLY soft, posadí to s jednou promíta?kou do bílé místnosti, abyste jó m?li pocit, že sedíte v kamrlíku a né v aut?, není schopen ani upravit pedály, aby byly dva jako v F1, když si ?íkají F1 simulátor, takže brzdíte na spojce a dovolí si za to ú?tovat 2160 za hodinu..WTF??

EDIT: Profesionální jezdci a jejich trénink? Tos nemyslel doufám v souvislosti s firmou, o které se bavíme, že ne? Pro profi formulové závodníky je tu Charouz.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 17.5.2013 at 10:49.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #32
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tomuhle nerozumím..? Myslíš další se softem od Codies, Profisim?

EDIT: Profesionální jezdci a jejich trénink? Tos nemyslel doufám v souvislosti s firmou, o které se bavíme, že ne? Pro profi formulové závodníky je tu Charouz.
Ne, že jsem se dohrabal práv? až k tomu charouzovi (BPS) z toho tvýho odkazu Mají to tam vypsáno ve FAQ na té formulové stránce (ty letové simulátory). I když jsem ?ekal tedy že BPS nebude rFactor... hold asi profi nemají nic lepšího leda by si automobilky a další drželi svoje proprietární trenažéry.
Na u?ení trat? ok, na u?ení se auta Tak to asi opravdu moc ne. I když to tam také podobn? ?íkali. Reálné auto a síly nic nenahradí, ale m?žeš se alespo? nau?it okruh a základy. P?ípadn? si vylepšit n?jakou tu techniku s pedály pokud mají po?ádné, podobné tvým z auta. T?eba minimalizovat p?echod mezi plynem a brzdou, nemít línou nohu a neopírat jí o brzdu, apod.

Licence to je jednoduché, kdo nemá dostane kontrolu, pokutu, žalobu, nebo jak to chodí. Te? jde jen o to než se to provalí na to správné místo aby tu sankci dostali. Bu? od autor? toho softu nebo n?jakého ú?adu ?R. Ono i když ?lov?k je sám podnikatel (živnostník, prost? d?láš t?eba doma sám na PC) tak musí mít všechno v PC licencované pro to jeho pracovní použití. Jinak t? taky navštíví kontrola a nedoplatíš se.

Za tohle já to vidím jasn? a jsem rád že vám to tak chodí že si na to dáváte pozor a licence dodržujete. V ?R je samoz?ejm? toto takové... no každý to n?jak ud?lá, n?co si myslí, n?co ukradne, apod.
Sta?í aby n?kdo n?koho naprášil na správné místo a už se povezou pokud to nemají v po?ádku.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.5.2013 at 12:53.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #33
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak trochu jsem se vrhnul do analýzy podvozkových soustav a došel jsem k zajímavému zjišt?ní. LXka v LFS jsou tak trochu hybrid/zmetek mezi klasickými Caterhamy vycházející z originálního Chapmanova designu a moderních CSR.

Starý design vep?edu využívá lichob?žníky a vzadu De Dionskou ty?, což je celkem šikovná v?ci?ka, oproti tomu CSR je high-tech s p?ední F1-style push-rod nápravou s odd?lenými pružícími a tlumícími jednotkami a zadní kompletn? nezávislou - pravd?podobn? lichob?žníkovou (double wishbone) nápravou.

LFS nám zatím servíruje "kompromis" ve form? lichob?žníku vp?edu i vzadu.

Není to asi nic proti ni?emu, ale jen m? to zaujalo. Že by Scawen neum?l namodelovat originál?

Asi mu pošlu mail, že by v S3 (když b?h dá) mohl ud?lat z LX4 klasický roadsport a z LX6 high-tech CSR.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 22.5.2013 at 17:45.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #34
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post

Asi mu pošlu mail, že by v S3 (když b?h dá) mohl ud?lat z LX4 klasický roadsport a z LX6 high-tech CSR.
Radsej mu nic neposielaj... lebo sa tej S3 ani nedockame
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #35
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Neboj se nic, to by po letech ?ekání zabralo max den-dva navíc.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #36
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak trochu jsem se vrhnul do analýzy podvozkových soustav a došel jsem k zajímavému zjišt?ní. LXka v LFS jsou tak trochu hybrid/zmetek mezi klasickými Caterhamy vycházející z originálního Chapmanova designu a moderních CSR.

Starý design vep?edu využívá lichob?žníky a vzadu De Dionskou ty?, což je celkem šikovná v?ci?ka, oproti tomu CSR je high-tech s p?ední F1-style push-rod nápravou s odd?lenými pružícími a tlumícími jednotkami a zadní kompletn? nezávislou - pravd?podobn? lichov?žníkovou nápravou.

LFS nám zatím servíruje "kompromis" ve form? lichob?žníku vp?edu i vzadu.

Není to asi nic proti ni?emu, ale jen m? to zaujalo. Že by Scawen neum?l namodelovat originál?

Asi mu pošlu mail, že by v S3 (když b?h dá) mohl ud?lat z LX4 klasický roadsport a z LX6 high-tech CSR.
LFS neumí simulovat velice mnoho v?cí z reálných aut.
Defakto má mcpherson, lichob?žníky a to? asi tak vše. A ješt? p?íšernou zadní vle?ku pro p?edohrabky
Takže zbytek Scawen dal to co je nejpodobn?jší.

Za ty lichob?žníky tam jsem rád. F1 je také lichob?žník spíš jde o to jak jsou ud?lané ty pružiny a tlumi?e, a to v LFS bude asi stejné pro všechny auta. To by jsi spíše našel na lfsfóru n?kde popsané.

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Neboj se nic, to by po letech ?ekání zabralo max den-dva navíc.
Scawen ?íkal že VWS bude na vánoce a to to bylo pár týdn? a už ?ekáme pár let. P?itom auto má atd. ale co d?lal nebo stále d?lá možná je p?idává tyto fyzikální zm?ny a další mechanismy jež v LFS nebyli a VWS je má.

Navíc je nutná zm?na modelu pneumatik. A té se asi nikdy nedo?káme.


Lotus 7 vyrábí více firem, nevzpomínám si ale na jména, možná vyrábí nová už jen Caterham ale dá se najít více zna?ek.

P?vodní Lotus 7 a i ty CSR a další mají pár velkých nevýhod.
Mají velký odpor vzduchu a p?íšernou aerodynamiku (0.7). P?i v?tší rychlosti místo aby to tla?ilo auto dol? tak vzlétá.
Rozumné auto má pod 0.4 a má p?ítlak né vztlak.
Proto jsem kolikrát nadával že chci k?ídla na LX i v LFS Protože ten k?áp tam taky moc nedrží i když nevím jestli toto se tam také p?esunulo. Spíš mi p?ijde že všechny auta krom? aut s k?ídly mají v LFS statický p?ítlak

Rad?ji bych v LFS vid?l nové Lotusy a další sportovní auta. A? už reáln?jší ?i okopírovaná jako doposud.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 22.5.2013 at 12:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #37
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Práva koupil p?ed 40 lety Caterham a je výhradním majitelem tohoto designu, to že Kaipan bastlí n?co, co vypadá podobn?, je v?c druhá... nebo Donkervoort d?lá podob? koncipovaná auta, ale p?emotorovaná monstra, né že by m? to nelákalo teda.

EDIT: Myslím, že to stojí a padá práv? na modelu pneumatik, auto s reálnou telemetrií (krom monopost? na slikách o?ividn?) mají na stávajících moc trakce snad, pak to p?ed?lal, ale vykazovalo to ob?as n?jaké anomálie, a tak se do toho obul a zkoumal hloubš a hloubš a ?im víc o tom v?d?l, tím víc zjiš?oval, že pot?ebuje v?d?t víc...no t toto je výsledek.

Nechápu, že když to vypadalo na hodn? dlouho, tak prost? nevypustili trat? + obsah krom VWS a mohlo se jet na staré fyzice a bylo by to v poho a pak mohl p?t let bádat a p?ijít s n?jakou totální peckou a t?eba to prodat i dál, když to s LFS moc nevypadá. No hlavn? tu nespus?m? n?jakou bou?livou diskusi na toto téma.

PS: S tim statickym p?ítlakem mi docela sej?íš, dote? jsem na to nemyslel a te? mi to bude vrtat hlavou...nojo, blažená nev?domost.
PS2: K tomu ok?ídlenému LX, existuje tak trochu legendární patch, kde byla LX8, ok?ídlená s osmiválcem a na slikách. N?kde jsem ten patch dokonce vyhrabal.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 23.5.2013 at 10:12.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2013   #38
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

NOVINKA! Máme pro vás hotové po?ádné racing sezení. V našich sko?epinových seda?kách se 4-bodovými pásy se budete cítit jako v opravdovém závo?áku!

K seda?kám jsme navíc p?ipravili i elektricky výškov? stavitelné podvozky s možností nastavení posuvu a úhlu pro maximální flexibilitu.
Attached Images
File Type: jpg new seat + belts.jpg‎ (109.7 KB, 22 views)
File Type: jpg new seat + belts 2.jpg‎ (112.1 KB, 20 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 4.6.2013 at 01:39.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2013   #39
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
NOVINKA! Máme pro vás hotové po?ádné racing sezení. V našich sko?epinových seda?kách se 4-bodovými pásy se budete cítit jako v opravdovém závo?áku!

K seda?kám jsme navíc p?ipravili i elektricky výškov? stavitelné podvozky s možností nastavení posuvu a úhlu pro maximální flexibilitu.
Velmi pekne sedacky neviem ale ako su pohodlne a ci niesu velmi tvrde... ja som pri stavbe svojho kokpitu pouzil sportovu sedacku z auta nie skrupinovu prave koli tomu aby som po hodine alebo viac jazdenia nevstal uboleny a dolamany Pri dlhsom preteku by ma z tvrdej sedacky urcite bolel zadok.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2013   #40
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Seda?ky je p?ekvapiv? velmi pohodlné a dob?e ergonomicky zpracované s podporou v bederní oblasti, ani po 2h jízdy žádný problém. Ale pro pohodlné op?ení hlavy je pot?eba mít integrální helmu, což je super, protože s ní chci jezdit a u starých seda?ek to moc nešlo, takže paráda.

Nicmén? p?ípadné vlastní pohodlí ?i nepohodlí musí jít stranou, p?i komer?ním použití jde hlavn? o dojem zákazníka a taky o vzhled, který je oproti našim starým civilním Recar?m nesrovnateln? lepší.

Recara jsme tam dali kv?li tomu, že jsou maximáln? nastavitelná (Oproti sko?epinám je ale díky konverzi podvozk? rozdíl jen v bederních op?rkách a nastavení úhlu op?ráku. Bederka sko?ápky je OK a nenastavitelný op?rák je dar z nebes, aspo? u toho lidi te? neleží jak na gau?i a já jim nemusím po?ád vysv?tlovat a p?esv?d?ovat je, že s nataženýma rukama toho moc neu?ídí ) a pohodlná, ale to p?i hodin? jízdy, což je standartní délka p?i návštev?, nebo p?i 10-20 minutách jízdy n?kde na akcích v?bec nehraje roli. V?tšina lidí sedí špatn? a p?eu?ovat je to je v?tšinou boj s v?trnými mlýny, takže to, že si bez helmy neop?ou hlavu v?bec nevadí, protože si jí stejn? neopírají.

A hlavn? ten pocit, když si sedneš, zapneš pásy, stáhneš je, že se ani nehneš, natáhneš rukavice, nasadíš helmu, zapneš zapalování, nastartuješ a vyrazíš, je opravdu k nezaplacení. To poutání a posez v závodní seda?ce tomu chyb?lo, te? je to komplet.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.