Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.4.2014   #101
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Dnes zprovozníme systém, který bude simulovat vibrace a rázy šasi podle fyzikálních dat z rF, máte se na co t?šit!
__________________

Last edited by Belda_CZ; 16.7.2014 at 02:25.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2014   #102
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Dnes zprovoznime ctyrkanalovy vibracni system, ktery bude simulovat nezavisle vibrace a razy od kol nikoliv podle zvuku, ale podle dat ziskanych primo z rF, mate se na co tesit!
Belda kedy sa mozme tesit na toto???
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2014   #103
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Belda kedy sa mozme tesit na toto???
V Race Clubu jedin? p?es mojí mrtvolu. Jestli chceš, aby se ti ud?lalo špatn?, b?ž na horskou dráhu, tam k tomu dostaneš i adrenalin. Jestli chceš relativn? lacino reálná Gé?ka, b?ž na motokáru. Pro? si tady vlastn? po?ád plácám játra..
__________________

Last edited by Belda_CZ; 14.4.2014 at 23:27.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2014   #104
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
V Race Clubu jedin? p?es mojí mrtvolu. Jestli chceš, aby se ti ud?lalo špatn?, b?ž na horskou dráhu, tam k tomu dostaneš i adrenalin. Jestli chceš relativn? lacino reálná Gé?ka, b?ž na motokáru. Pro? si tady vlastn? po?ád plácám játra..
Ber to ako nemiestny vtip odomna trosku som si chcel rypnut Samozrejme fandim celemu Race Clubu a keby som to mal aspon trosicku na dosah tak by som vas tam prisiel pozriet
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2014   #105
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

OK. Možná se ti letos pošt?stí potkat nás na Slovensku.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 16.4.2014 at 18:15.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2014   #106
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Pokud se nekdo chysta na letecky den do Plas, tak mame vsechny simulatory umistene v otevrenem hangaru.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2014   #107
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak jsem raceclub a kluky kone?n? navštívil!

Race seaty mají p?ímo u motokárové trati, takže v?n? gum a benzínu dodává skv?lou atmosféru

Vybavení mají na ?eské pom?ry nadstandardní a bude líp.

Zkoušel jsem mnou moc neoblíbený rFactor a nev??il jsem vlastním o?ím, jak ho mají kluci vymazlený. Vlastní UI, trat?, módy...

SW:
Nap?. p?i jízd? po laserov? naskenovaném okruhu v Brn? jsem byl hned první kolo jako doma.
Mají spoustu mód?, které vypadají graficky dob?e a fyzika je taky velice dobrá na to, že je to rFactor 1.
Zkoušel jsem rally mod, GT?ka, F1 a potom zb?silou Lancii Delta, která m? asi bavila nejvíc.

HW:
T?i monitory s 3D prost? pecka. Když jsem jel SLS GT, bylo vid?t, jak dlouhá je kapota toho auta a zážitek je o to mnohem lepší.
Nejsem na t?i monitory zvyklej, ale p?i závod? se mi ur?it? hodily.

Volant T500RS je dobrý, hlavn? kv?li velkýmu v?nci a FFB.
Na obrácené pedály jsem si musel trošku zvykat.

Simvibe byl již odpojený, tak jsem ho nemohl vyzkoušet.


Cena za svezení není úpln? malá, ale za ten zážitek (ješt? pokud jsi simracer) to ur?it? stojí a hlavn? stát bude, až kluci nainstalují nový HW.

Takže se ur?it? ješt? zastavím
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2014   #108
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Diky za recenzi Petre,

tesim se, az se svezes v novem high end kokpitu, po pristim vikendu, uz bude verejne k dispozici.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 16.7.2014 at 03:55.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2014   #109
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Pocas Brno GP revival na Masarykovom okruhu (co bola mimochodom uzasna akcia a lepsiu si odtial ani nepamatam) som nahodou narazil v boxe A aj na chalanov z Race Clubu, tak som po chvilke cakania do toho sadol a skusil DTMka. Uz to sa mi dost pacilo, ale potom prisiel Belda a hovori, ze to je nuda, ze musim vyskusat GT3ky a 3D.
Osobne som rF 2 este ani nejazdil takze to som nevedel porovnat ale vzhladom na to ze som si zvykol na to pomerne rychlo tak hodnotim ako dost v pohode simulator.

Ale kde prislo moje nadsenie bolo pri tom 3D, vtedy sa clovek citi desatkrat viac akoby bol uprostred diania a aspon pre mna vnem rychlosti bol ovela lepsi. K tomu ocenujem odporucanie na BMW Z4 GT3, co bolo fajn ale potom Porsche 911 GT3 bola uplna pecka. To ma uz tahali z kokpitu za ruky, za nohy a ja som chcel ostat jak male decko: "Nie mami, este jedno kolo, este jedno kolo!"

Volant, pedale tiez uplne parada. Jazdil som len padla ale hrozne rad by som to vyskusal nabuduce aj hardcore so spojkou a Hckom. Je este vela dovodov preco sa k nim vratit a pojazdit rozne komba a celkom rad by som vyskusal aj rozne hry.

Zatial teda diky chalani, ze som si mohol po dlhej dobe bez volantu vyplnit moj deficit nejazdenia na simulatoroch a este v takom velkom style. Mate to fakt vymakane a som rad ze nestagnujete ale bude to len a len lepsie. Dufam ze sa coskoro nase cesty znova skrizia
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2014   #110
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

byl jsem tam taky a navic s dalsima trema byvalyma lfsakama a vubec jsme na to nenarazili, skoda..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2014   #111
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
byl jsem tam taky a navic s dalsima trema byvalyma lfsakama a vubec jsme na to nenarazili, skoda..
Tak to skoda ze sme si nedali vediet. Ja som sa tam potuloval sam a nejaku spolocnost by som s radostou privital.

Hladalo sa to dost tazko...ja som tym stravil celu obednu prestavku lebo som vedel z letaku ze je to box A, len som nevedel najst kde sa nachadza. Bolo to dost take schovane (ako su WC pri brane, ked sa vchadza do pitu od tunelu), ale potom ked som to nasiel tak som si vsimol plagat asi 1,5x5m s napisom ZAVODNI SIMULATORY
no aspon tam nebolo milion ludi a dalo sa v rozumnom case zajazdit
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2014   #112
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ahoj, diky za recenzi.

Jsem rad, ze se domnivas, ze jde o rFactor 2, pritom jde o silne upraveny rFactor 1. Na rF2 jeste neni k dostani komercni licence, takze ho nepouzivame, ale ani nas to moc netrapi, z rF1 se toho da vyzdimat opravdu hodne a svedci o tom zejmena to, ze ho stale pouzivaji i tymy F1.


Tesim se na dalsi shledani, to uz snad bude simulator v plne parade.
V planu jsou i nektere zmeny v hardwaru, zejmena s volantem nejsme mozna prekvapive uplne spokojeni. My vlastne nejsme nikdy spokojeni.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.7.2014 at 01:52.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2014   #113
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post


V planu jsou i nektere zmeny v hardwaru, zejmena s volantem nejsme mozna prekvapive uplne spokojeni. My vlastne nejsme nikdy spokojeni.
Ja som hovoril tvojmu kolegovi, ze sa mi zda nevyrazne ffb no on povedal, ze je to tak nastavene kvoli ludom, co nejazdia, aby im to netrhalo ruky, no predsa tiez nie ste s nim uplne spokojni. Alebo je ta nespokojnost v inom smere?
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2014   #114
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To m?l pravdu, byl na nižší výkon se ztlumenými efekty, ale nem?žu se zbavit dojmu, že co se tý?e FF, tak není lepší, než mnohem lépe dostupný (?asov?) T500RS za polovinu (i s pedály), a kvalitou nás taky nenadchl. Vybavenost, vizuální stránka a pocit z v?nce, tla?ítek i ovládáním a možnostmi nastavení je parádní, ale..
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2014   #115
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Ahoj. Tak jsem v?era po n?kolika letech oprášil sv?j sta?i?ký DrivingForcePro za ú?elem vyzkoušení "Asseto Corsa" no a nedalo mi to juknout po letech i sem. No a co tady nevidím Jednak m? mile p?ekvapilo že to tady stále žije, dokonce i LFS-veteráni ješt? nevym?eli Na kalbu v Brn? s Miondirem a spol. jen tak nezapomenu, stejn? tak i na pár dalších sraz? ?eské LFS komunity v ?ele s Chaosem nemluv? o skv?lých herních zážitcích z hraní 1.?eské LFS ligy. No a hlavn? jsem p?ímo nadšen, pot?šen a zárove? i zd?šen z tohoto vlákna. Jakto že v Plzni už 2 roky existuje tento Race Club a já jakožto Plze?ák a bývalý "VCz.Sali" o tom v?bec nevím !! Dal bych si pár facek,normáln?. Hned zítra, nebo vlastn? už dneska se k Vám b?žím podívat! No a mám takový pocit, že se díky Vám za?nu o simracing zase trochu víc zajímat, místo hraní pokeru, WoT a podobných blbostí

Zdar a sílu

Sali
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2014   #116
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ahoj,

diky moc, zdar a sila je v teto branzi rozhodne zapotrebi. To je opravdu skoda, zes nas nevidel na zacatku a nemohl postupne sledovat vyvoj a promeny simulatoru.

Jestli si bezel zrovna dneska, tak to me mrzi, protoze nebyl nikdo k dispozici, kdo by byl u simulatoru. Mrkni na web do kontaktu, kde je na me cislo, kdyz budes chtit prijit, tak brnkni, fungujem kvuli momemtalnimu nedostatku casu spise na objednavku.

Hezky se tvuj prispevek cetl, tesim se na shledani!
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2014   #117
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ahoj závodníci,

nov? najdete naše simulátory také v OC Palladium v Praze.

PS: Na fotce nejsem já, ale hrdý pan majitel.
Attached Images
File Type: jpg Palladium 3.jpg‎ (216.5 KB, 22 views)
File Type: jpg Palladium 2.jpg‎ (213.1 KB, 21 views)
File Type: jpg Palladium 1.jpg‎ (121.1 KB, 23 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2014   #118
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

B?ží tam taky LFS? Že bych si zašel zajezdit
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2014   #119
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

LFS tam neb?ží, pouze rFactor. To by byly další náklady na komer?ní licence a pro tohle využítí se rFactor díky možnosti zapnout asistenty jako ABS, kontrola trakce, atd. prost? hodí mnohem více, nemluv? o vzhledu a zvuku (by? se mi na LFS hrozn? líbilo, že ten zvuk je emulovaný a p?i projetí kolem zdi t?eba zm?ní frekvenci atd, to ale ocení pouze znalci a navíc výsledek stejn? žádný). Na profesionální využítí také jedin? rFactor, te? tedy svítá nad?je s Assetto Corsa, tak uvídíme. Prost? LFS si to zazdilo uzam?eným prost?edím a letitým nevývojem, p?itom m?li našlápnuto úpln? luxusn?, holt to nemá cenu už ?ešit, to je jako házet hrách na ze?.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2014   #120
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Exclamation reklamní video

Jak se vám líbí naše nové video?

https://www.youtube.com/watch?v=ESvSyEl6xM8&feature=youtu.be

EDIT: Z?ejm? to ješt? nebude finální verze...ostatn? jako u všeho.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 25.7.2014 at 19:26.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.