Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.10.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

rad sem si svama ufouni zase zajel. no F08 nic pro me uvidime :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #2
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Ahoj.
Moc pekny race. Sice sem v Longu skoncil na boude , ale velmi pekny
zavodni vecer. Diky

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #3
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Ahoj,
taky se p?idám, ze za?átku jsem z této kombunace m?l strach, ale šlo to. Moc p?kný ve?er. Až na ten m?j neplánovaný start ke hv?zdám v Longu.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #4
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Po tom ako som v kvalilifikacii a v sprintoch vyladil setup na long ma v 3 kole longu po par kontaktoch otocil na strechu max.3
Quote:
Originally Posted by max.3 View Post
Ahoj.
Moc pekny race. Sice sem v Longu skoncil na boude , ale velmi pekny
zavodni vecer. Diky

Max.3
Teda ja nemozem povedat ze by to bolo az take super, skus nabuduce na zltu vlajku ubrat a ist aspon mimo grupy aut a nie brzdit na poslednu chvilu priamo do mna
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #5
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default Týmová bitva FXO@SO1 - tiskovka

... doplnim
Felix is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #6
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
Po tom ako som v kvalilifikacii a v sprintoch vyladil setup na long ma v 3 kole longu po par kontaktoch otocil na strechu max.3

Teda ja nemozem povedat ze by to bolo az take super, skus nabuduce na zltu vlajku ubrat a ist aspon mimo grupy aut a nie brzdit na poslednu chvilu priamo do mna
Aha. Moje omluva.Myslim ale ze sem stejne nemel kam uhnout.
Jestli je to co si myslim bylo to kousek prede mnou a snaha byla .
Kouknu na replay.

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Po delší dob? byl ?as zase reprezentovat team.

Kvali mezi ufouny:

Ušla 8. místo sem ne?ekal treninku moc nebylo.

První race:

Paráda 1 místo sem vybojoval a dv? mi jezdci p?epustili tuším po n?jakých nehodách.V cíli 5tý spokojenost jen škoda že Woodbine t z ž. místa dal v p?edposlednim kole na st?echu

druhý race:
Horší start snažil sem se nic nezp?sobit a propadl.No a až do konce super souboje s Meginem a v cíli 8. místo škoda ale spokojenost

Long: tušim že na startu v T1 m? p?iv?el eraser a dostal sem smyk kdy sem trefil tušim dva kluky od CERTU ale n?jak to ustali ubral sem a pustil je a jel asi t?etí od konce.Jenže poškozene auto , nezatá?elo dob?e do leva a PP se p?eh?ívala .Pak sem p?edjel pár aut co meli nehodu ale nemohl sem bojovat a zase se propadl.Po boxech sem na 8. megina ztrácel 26 s a na KxR tusim jirku 25 s asi. Tak sem nasadil a v cili 9. 1s za meginem na toho už sem nem?l jinak p?kné závody

po dlouhé dob? zase zkušenosti dobrý
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pro me celkem katastrofa.

Jediny, co se mi povedlo byla kvalda: 5.

Prvni sprint jsem nedojel po tom, co jsem to v predposlednim nebo poslednim kole hodil na boudu.

Druhy jsem dojel sesty, ani uz nevim jak.

V longu jsem predcasne odstartoval, navic za mostem me nekdo otocil.
Strihnul jsem si prujezd boxy, pak stihacka. Dotahnul jsem se na skupinu Megin, Wood, Jimik, Eraser. S nima jsem zajel do boxu v 25. kole, tam jsem ale kvuli opravam ztratil. Megin asi opravoval o neco dyl, takze jsem sel pres nej. Ostatnil jsem dohnal behem par kol, postupne jsem predjel Erasera, potom na chvilku Jimika, ktery mi to ale hned vratil. Pak sel on pres Wooda, kterymu jsem se nekolik kol dival na zadni naraznik. Branil se tvrde, ale kdyz uz jsem chtel jit pres nej, tak mi vjel do cesty, s tim uz jsem nestihl nic udelat. Sorry za to. Na Jimika uz jsem nestacil, navic jsem to v poslednim kole zapichnul v sikane, nastesti dalsi v poradi byl mile daleko. 6. v cili.
Btw. sorry za pripadny lagy.
Uz se tesim na FO8.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #9
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Pre mna podobne. To, ze sa bude zavodit, som sa dozvedel asi pol hodinku pred samotnym zavodom od Harada na ICQ Nevenoval som pozornost tomuto podniku, kedze uz dlhsiu dobu pred tym sa o neho hlasil Brano a myslim ze bol o neho vacsi zaujem zo strany nasho teamu. Avsak zrovna teraz ma Brano fatalne problemy s netom :/

takze som utekal na server, absolutne nepripraveny (nemat natrenovane by este bolo ok, ale skuste na zavod totalne zabudnut Setup som doladoval este v ostrych zavodoch a pomedzi tym som sa snazil zostavit team, ale nikto z pritomnych nemal cas - tak som musel ist sam...

vysledky tomu aj zodpovedali - qual asi 7., race 1,2 tusim tiez...

v long zavode to vyzeralo ako-tak, uz som sa dostaval pomaly dopredu, avsak v T2 ma popri tom chaose otocil Wood... rychlo hodim spiatocku a 180 stupnovu otocku a snazim sa dohnat stratu (pri mojom "stunte" nebol poskodeni nijaky zavodnik a pozeram, ze ma Woodbine pockal... tym otocenim mi prave velku radost nespravil, ale fairplay si velmi cenim
asi v 15. kole som si narazil tlmic, cim som mal jednak velmi obmedzeny grip a pneumatika sa zacala z vnutra skvarit... dobehol ma Kid(alebo Harad? , s mojim srotom som radsej nic neskusal a nechal ho ist... ked som si vytrpel cast zavodu az do 25. kola a vletel do boxov, stratil pekne vela casu opravami. Pneu som radsej nemenil, dufal som, ze sa mi z jednej strany prehriata pneu casom vyrovna (co sa aj stalo). Este som si zazavodil s Jimikom, Haradom, Kidom a dalsimi, otrieskal si voz v sikane a v T2 neviem kolkeho kole mi zavod ukoncil lagkick...

napriek tomu som si miestami velmi pekne pozavodil - ponaucenie pre mna - pravidelne kontrolovat kalendar
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 30.10.2007 at 19:19.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #10
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
Po tom ako som v kvalilifikacii a v sprintoch vyladil setup na long ma v 3 kole longu po par kontaktoch otocil na strechu max.3

Teda ja nemozem povedat ze by to bolo az take super, skus nabuduce na zltu vlajku ubrat a ist aspon mimo grupy aut a nie brzdit na poslednu chvilu priamo do mna
Ahoj.
Tak sem koukal na replay.
O zlute vlajce sem vedel, ale byl to incident v te ostre leve. Pak to na vyjezdu uz vypadalo dobre, ale bohuzel tam byl dalsi konflikt. Snazil sem se, ale
uz opravdu nebylo kam. Je mi to lito, že si z toho skon?il na boude :-(.
Sorry. Priste budu jeste opatrnejsi.

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #11
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Taky p?isp?ju svojí trochou do mlýna...

Závody to byly celkem zajímavý a p?kný, holt s pomalejším autem se trochu smazávají rozdíly mezi ufonama a zbytkem sv?ta. A navíc, klouzalo to všem stejn?. Nem?l jsem moc natrénováno ani nalad?no, takže m? v rozletu brzdila hlavn? p?eh?ívající se PP michelinka (teda krom? mých levých rukou). Jednou jsem to úpln? nesmysln? vyndal v p?edposledním kole, jinak to byla pohoda.

A abych uvedl na pravou míru ty dva výše zmín?ný incidenty. Ten s Kidem v longu mi p?išel celkem dobrej - ud?lal jsem zajíce p?esn? na tu stranu, kudy m? cht?l Kid vzít. Což by nebylo nic tak hroznýho, takhle jsem totiž jel i pár kol p?edtím, kdy mi viselo ?ertí auto na prdeli. Problém byl v tom, že tentokrát už to Kid s tím p?edjížd?ním myslel fakt vážn?. Nikomu se ale nic nestalo, což je hlavní.

Incident s Eraserem spo?íval v tom, že m? ten kluk ušatá zav?el ke svodidl?m, takže jsem nem?l kudy ject dál. Doplatil na to ale sám, protože jsem ho celkem logicky oto?il. Ne snad že bych to cht?l (i když trochu jo, protože zavírat se nemá...), ale hlavn? se za mnou hrnul Jimik, kterýho moje brzdový sv?tla evidentn? moc nevzrušovaly. Jimiku, možná to bude znít moc tvrd?, ale v tomhle p?ípad? jsi jel jako prase. Kdybys ubral a vyhnul se kousek vlevo, tak by ti taky ruce neupadly.

A to je vše. P?íšt? asi nejedu, formule není nic pro m?, takže jdu p?emlouvat šneky, aby taky trochu reprezentovali...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2007   #12
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Tak som si pozrel replay a skutocne som ta tam zavrel, aj ked len koncom zadku mojho auta. Ale nebol som v tom sam Pred T2 do mna pri najazde tukol Jimik/Felix, co ma hodilo do mierneho driftu a ja som sa zacal nechcene priblizovat ku zdi...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2007   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
T

A to je vše. P?íšt? asi nejedu, formule není nic pro m?, takže jdu p?emlouvat šneky, aby taky trochu reprezentovali...
pokud dostanu doma volnaska tak tu BF1 odjedu ale nevim kdo bude ten druhej moc snad jedine Frenki ma BF1 v lasce
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2007   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ja som nemal ako obycajne moc natrenovane, len tak aby som sa drzal v rozumnej vzdialenosti od zvodidiel. To sa celkom darilo aj ked sem tam som lahke kontakty mal. Celkovo s pretekmi a umiestnenim spokojnost, skoda toho Bigmanoveho vypadku v longu...

Netusil som ake problemy podaktorym ufoncom mozem robit. 'Spunt' som bol dobry Este si pamatam super suboje so Sonykom a s Jirkom.

Jeden zly moment som zazil, ked som pustal dakoho o kolo a snim prefrcal aj Jirka a ja som stratil poziciu ktoru som niekolko kol vybojovaval naspat. No nabuduce uz nepustam tak dzentlmentsky a vytrubovat uz nebudete z vdacnosti! Hough

Edit: a Statistiky som uz uploadol tiez: http://www.in-sert.php5.sk/teambattle/
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2007   #15
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Tak teda taky neco pisnu.

Q: celkem bez problemu. Jedinej moment kterej by stal za zminku byl kdyz jsem prejel vjezd do boxu a musel sem kousek couvat. V tu chvili sem byl celkem rad za spojku.

R1: no start byl ok a kdyz se SIR dostal na druhy misto tak sem si rikal ze uz to tak dojedem. Ale jel sem s prifouknutym HL setem a ten se zacal hrat a ja to zacal srat. Takze mel predjel SIR a ja mel co delat abych udrzel za sebou ostatni. Nakonec se to povedlo s protli sme se SIRem cilovou pasku bok po boku.

R2: start z sestyho mista se zase celkem povedl a brzo sem se dostal na druhy misto za Loukotu tusim. Ten me dlouho drzel za sebou ale pak udelal chybicku a ja se dostal pred nej a dojel si pri prvni misto.

L: Startoval jsem z posledniho mista ktery zarucovalo pekny souboje. Nakonec jich moc nebylo pak v T2 se to tam nejak zaspuntovalo a ja jsem jen tak tak uhnul a byl tusim na tretim miste. Pak jsem dojel lidi predemnou a dostal se celkem snadno na prvni misto. Do boxu sme se SIRem vjizdeli s cca 4s rozestupem. Ale on mel cca o 4s kratsi pitstop takze sme vyjizdeli tesne vedle sebe. Diky jeho teamovymu duchu me pustil jeste v boxech pred sebe a ja jsem si dojel v pohode pri prvni misto. Gumy byly uplne krasne zahraty ze jsem v poslednim kole zkusil trosku zatahnout a dal jsem nejlepsi kolo zavodu

Uz se tesim na BF1, bude hodne zajimava.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2007   #16
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Jirka: ako si mi pisal do odkazovaca na nasom webe - tak netreba sa ospravedlnovat, to ja som pustal moc zavcasu na modru a moc som spomalil - to ze si to vyuzil bolo uplne OK. Ja som bol nahnevany vtedy len na seba sameho...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.