Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.9.2007   #1
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Cool Týmová bitva-FOX@AS Nat Rev-tiskovka

Tak všichni ješt? jedou a protože m? spadlo spojení ve 2kole Longu, m?žu už hodnotit.

Dnešek nad o?ekávání. V S1 jsem ujížd?l prvnímu a povedlo se. Nedostal sem +1L a dojel jsem, i když cílovou rovinku jsem prohu?el už bez paliva. Tento výsledek považuji za první vlaštovku mých úsp?ch?. Myslím že jsem skon?il 16tý. Za mnou jen jeden a ten to +1L m?l.
Taktéž v S2 jsem se lepšil, i když jsem skon?il tuším 18tý a zase druhý od konce , op?t jsem dojel a nedostal kolo. Na za?átku m? sice myslím Duku poslal zezadu do písku, ale v tom chumlu v T1 se to dalo ?ekat - sám se taky zahrbal a pak se mooooc omlouval .

Celkov? pozitivní ve?er. T?ším se za 13dní 22hod 25min a 15s.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2007   #2
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

hm... v prvnim sprintu jsem mel stesti, a dojel jsem tusim 10. tim ovsem pro dnesek stesti konci ve druhem sprintu jsem se pripletl v prvnim esicku do crashe, a skoncil jsem v pisku... nez jsem se vyhrabal, byli vsici pryc... propana!! kdyz vidite zlutou vlajku, sundejte nohu z plynu!!

v longu me pro zmenu Jimik imho dost nestastne sestrelil pred T1. byl predemnou, a napravo ode me, moje predni kridlo bylo ca na urovni jeho zadnich kol. na rovince mi tam nechal mista akorat, ale pred zatackou prudce vyjel vlevo a hamstnul na brzdu... samozrejme, jako vedouci jezdec ma pravo hamstnout na brzdu kdy chce, ale nez si najede doleva, je dobre zkontrolovat zrcadla...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2007   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Predem musim napsat, ze INSERTy za tohle kombo nemam rad.

Q: PB, 7.

R1: Po startu posun dopredu, na zacatku druheho kola chyba v t1 a prehnaly se preze me asi 4 auta. V druhym vracaku jsem pak podradil o jeden stupen vic, nez jsem chtel a sel jsem pres Novase ven. Pak do me z nejakyho zahadnyho duvodu vletel Duuku, cimz mi zrusil PZ kolo. Skoncil jsem zahrabanej.

R2: Start zezadu, opet posun, mel jsem vyhlidky na prvni 10, ale na zacatku druheho kola se z travy do plnyho provozu hrabal Novas a ja jsem mel tu smulu, ze primo do me. Propad, stihacka na 12. misto, ale v poslednim kole jsem mel tvrdy souboj s Vazlim, ktery mi nedal ani centimetr, tukl jsem do nej, trava, smyk, propad na konecne 14.

Long: V T1 jsem brzdil driv, nekdo zezadu se do me lehce orpel, nacez jsem to oprel ja do Duuka a otocil ho... sorry. Ve 3. kole jsem se dostal do cela, kde jsem vydrzel do te doby, nez se prihnal Felix. Pak nebylo moc co resit. Na druhym miste jsem krouzil az do boxu, mel jsem mezitim par peknych souboju, napr. na cilovce s Agarashem a Mirim, to byla srdcovka. Po boxech ve 13. kole se za me zavesil Duuku a po chvilce me predjel. Nestacil jsem na nej, tak uz jsem jenom kontroloval naskok a dojel 3.

PS: Felixu neblbni.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 18.9.2007 at 08:04.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2007   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak, d?ti, pár slov ke dnešku... P?ed závodem to nevypadalo moc dob?e, ale díky zázraku (Xedox engineering) se mi povedlo najít stabilní a celkem rychlý nastavení, se kterým jsem ke svýmu p?ekvapení docela dokázal držet krok s t?ma, kterým ješt? zelený tykadýlka nelezou ven z helmy.

V obou sprintech jsem si náramn? zazávodil jako už dlouho ne, a to s takovými ost?ílenými borci jako je Harad, Agarash, Duuku, Krpas... ?ást okruhu jsme jeli s Haradem kolo na kolo bez jedinýho kontaktu, s Agem zase k drobnýmu kontaktu p?i p?edjížd?ní došlo, když jsem mu obtiskl nápis Michelin na jeho bo?nici, prost? nádhera. Po o?ku jsem si ješt? sta?il všimnout, jak si fanynky na hlavní tribun? v extázi strhávají spodní prádlo a hází ho na tra?... Prost? úžasná atmosféra.

V dlouhým závod? už to tak slavný nebylo, b?hem prvních pár kol jsem schytal/rozdal tolik ran, že je až s podivem, že mi to neutrhlo n?jaký kolo. Zhruba od zastávek v boxech se už nic moc zajímavýho ned?lo a až na pár výlet? do trávy jsem si v poklidu dojel do cíle. Kdysi jsem prohlásil, že do formule už nesednu, takže tohle byla jenom výjimka potvrzující pravidlo.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2007   #5
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

nejd?ív bych se cht?l omluvit Novasovi za ten kontakt v dlouhém závod?, myslel jsem, že za?al brzdit d?ív a už bude za mnou - takže se mu tímhle omlouvám

kvalifikace - ?ekal jsem to horší, jezdil jsem už s race setem a nepo?ítal jsem s
n?jakým "top" umíst?ním

oba sprinty byly katastrofa

long - kone?n? po?ádný závody s Agarashem, Kidem, Mirim, Duuku. První polovina závodu naprosto úžasná. Potom p?išel na ?adu pit. P?išlo mi fádní jenom tam zajet a zastavit, tak jsem si st?ihnul ješt? hodiny na vjezdu Cht?l jsem zaparkovat hned na za?átku, ale n?jak jsem se nemohl trefit na zna?ku, tak jsem nacouval p?ímo na Krpase (sorry). Naprostá komedie. Po zastávce už jsem vál?il jenom s Attim. Asi 2 kola p?ed cílem jsem si všimnul, že mam benzín tak akorát na to, aby mi došel 100 metr? p?ed cílem, tak jsem musel trochu zpomalit. Dotáhl se na m? Atti a ?ekal jsem, že m? dá na cílové rovince, ale rozto?il se v poslední zatá?ce.

Krpas jel jako o život, takže zachránil to, co jsem já zkonil, takže jsme se dotáhli na CERT. Jinak kombo celkem ušlo a jsem zv?davej na endu.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #6
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

tak pro mn? nejlepší závot v život?, co se souboj? týká.

Q: dlouho jsem byl 3. p?í?ce se svým PB (vyvezl jsem se za Vazlim a pak ho nerad vyš?ouchl, za což se omlouvám), nakonec ostatní zatáhli a tuším, že 6. pozice na startu.

Sprint 1: krásný souboje ale na ?elo jsem nesta?il (místo si nepamatuju)

Sprint 2: op?t celou dobu nádherný (jak psal Kid - srdcový) ježd?ní a krásný souboje s Agarashem a Attym (op?t si umíst?ní nepamatuju)

Long: start se povedl a š?astnou souhrou náhod jsem se vyhnul kolizi v esí?ku. Pak jsem kupodivu velice rychle postupoval vp?ed až za Kida, s kterým jsme si dlouho m?nili pozice (zatím co se kolem nás p?ehnala šmouha jménem Felix), na?ež se na nás dotáhli Jimik s Agarashem. Chvílema jsem pln emocí a vinou rozbušeného srdce nesta?il dýchat, ale stále jsme se díky drobných chyby?kám drželi hodn? u sebe. 1x jsme byly 3 auta vedle sebe v zatá?ce a 1x na cílovce, to už jsem nevydržel a hodil smajlíka (snad se komisa?i nezlobí). Pak se na nás najednou dotáhl Duuku a t?sn? p?ed pitem se zapojil do "naší" ?tve?ice. Boxy ale zvládl kupodivu rychle, takže jsme z?stali v blízkosti pouze s Agarashem, kterému stejn? jako mn? museli mechanici n?co vyklepávat. Chvíli jsme se dotahovali na Kida, ale vlivem našich boj?vek se nám zanedlouho zase vzdálil. Asi v 18 kole se p?ede mn? dostal Agarash definitivn? a já z hr?zou za?al po?ítat palivo, které mi v nádrži zbývalo. Ve 23. kole jsem m?l jasno, že musím do box? ješt? jednou. Vrátil jsem se za Krpase s ješt? n?kým a v šikan? uprost?ed je po jejich chyb? a "?ekání na sebe" p?edjel. P?išlo mi ale nefér takto vyd?lat v posledním kole, tak jsem je pustil na cílovce zp?t - pro mn? tedy 10. místo.

Opravdu všem jmenovaným d?kuji za super závod a budu to ješt? dlouho vydýchávat...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Pro me jeden z nejlepsich zavodnich veceru s formuli

Q:Vyrazil jsem s hotlapovacim setem a nepodarilo se mi dostat se do tempa zustaval jsem okolo 10 pozice. Pri kazdem najezdu na cilovku jsem musel rovnat zadek. Na posledni dva pokusy jsem vzal regulerni kvalifikacni set a podarilo se mi zajet PB a 2. misto. Pekny zacatek!

S1: Po prvnim jsem malinko poodjel poli a drzel jsem se na druhem miste az do konce. Felixe, ktery jel pravdepodobne v FO8 jsem nevidel uz po prvni zatacce.

S2: Tady uz to bylo horsi. Pamatuju si jen nekolik veci: nejdriv jsem zachranoval kontakt s Mirim ve vracecckach, kde nas predjel Krpas a potom soubj s Mirim a Haradem na rovince v posledim kole, kde jsem udelal obrovskou chybu a sestrelil sebe i Miriho, nastesti to dopadlo pro oba prekvapive dobre.

L: TBA
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #8
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Tak cierny dvojden je za mnou po ALTP dalsi pretek uplne mimo.
Skoda ze som nedokoncil aspon long som sa dostal mimo trat uz ani neviem ako
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #9
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
ale na zacatku druheho kola se z trevy do plnyho provozu hrabal Novas a ja jsem mel tu smulu, ze primo do me.
jj, ted kdyz na to koukam, tak to ode me byla pekna kravina mel jsem holt prilis horkou hlavu... kdyby to nekdo udelal me, tak asi vyskocim z kuze... moc se ti omlouvam
Novas is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
dostal mimo trat uz ani neviem ako
hovorme tomu 'navigacna chyba'

Ja budem dnes strucny:

Quali: standard - 11. miesto
Sprint1: trma-rma v T1 trocha som klesol a po priemernom vykone 10. miesto
Sprint2: start, T1 v pohode a vlastne aj cely pretek. Trocha som sa citil osamotene ale aspon som nemal dovod sa niekam hnat a robit pripadne chyby z toho prameniace.
Long: opat problemy po T1. Moja smola bola, ze som bol na kraji trate a tym padom som bol odstuchnuty, uz neviem ani kym, na travu kde prisli hodiny. Skoda. Potom nasledovala stihacia jazda. Zviedol som pekny suboj s Tairom a este lepsi s Xedoxom. Pred pitom som uz tronil na 10 mieste, ale prehnal sa okolo dajaky rychlik a jedno ICko. Takze 12. miesto mi po pitstope uz nikto nevzal, na Woodbiho som uz nemal.

Z mojej strany spokojnost z vysledkom. Skoda ze Bigman nedosiel ten long. Co sa tyka komba, asi sme to kapanek prepiskli, hlavne Bigman mal problem jazdit bez chyb. Ale celkom sranda Kid, nie?

Agaras: co znamena to L: TBA?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 18.9.2007 at 16:07.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #11
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Mel sem dobrou naladu a podle toho vypadaly i vysledky.

Q: Jel sem bez problemu. Hned v prvnim rychlym kole sem zajel tusim 1.47.2x a to me uklidnilo. Pak uz sem jenom testoval pneu na zavody.

S1: start z poleposition se poved a Ag za mnou nedelal zadny tlaky takze T1 bez problemu a pak uz jenom hotlapeni do cile.

S2: Start z pulky pole byl zajimavej a zazil sem par souboju. Bohuzel par lidi me trosku zklamalo ze nebojovalo tak jak bych od nich cekal, proste mi prislo ze ste me pustili. Kdyz sem se nejak prokousal do vedeni tak sem zas hotlapoval do konce.

Long: start z uplne posledniho mista byl jeste zajimavejsi nez z pulky pole. Hodne lidi se postuchovalo takze sem se bezproblemu dostal az na treti misto. Tam sem se asi na jedno kolo zasek pac tam byl Kid jeste s nekym a ani jeden me nechtel pustit. Konecne peknej souboj. Nejvetsi nervy byly kdyz ja s Kidem sme jeli bok po boku v T1. Pak nastesti trosku povolil a ja ho predjel. Pak sem se dlouho rozhodoval jestli vymenim gumy a rikal sem si ze jo pac sem chtel zkouset rychly casy a nebavilo by me setrit pneu. I po vymene pneu sem se vratil na prvnim miste a zaclo dalsi hotlapovani. Nakonec z toho byl cas pod 1.47.

Celkove se to povedlo.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
co znamena to L: TBA?
L = Long
TBA = To Be Added
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2007   #13
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Vcera som vobec nemal ist, ale kedze Mio nemohol, musel som ho zastupit...Pripojil som sa 15 min pred kvalifikaciou a zacal som robit vobec prve kola s foxom v S2

Kvali: Od tych 5 kol, co som pred kvali najazdil som vela neocakaval, isiel som na race sete, asi 8. miesto

Sprint1: Po starte v sikane trochu chaos, drzal som si 8. miesto, super suboje najprv s Mirim, potom s Woodbinom...7. miesto

Sprint2: Start z 2. miesta, este pred sikanou som sa dostal pred Woodbina, 1. miesto som si udrzal do 3. kola, ked sme sa s Mirim naraz pustili do sikany, trochu sme sa otukali a predbehli nas Atti a Felix...Neskor ma dohnal Krpas, asi 2 kola pekne suboje, ale v sikane na zaciatku kola ma definitivne predbehol...4.miesto

Long: Start zo 16. miesta, zas niekolko kolovy suboj s Krpasom, neskor som sa mu vzdialil, dostal som sa na 7. miesto a chystal sa predbehnut Xedoxa, ale na vracacke v 1. sektore som sa dostal do smyku a stratil 3 pozicie...Do pitu som sa snazil zmazat 4-5 sekundovy naskok Krpasa, co sa mi nepodarilo, takze som dufal, ze v pite bude cela skupinka predomnou dlhsie...Po pite v 12. kole som sa snazil zajt rychle kolo, ale uplne nezmyselne som sa pred 1. splitom dostal do hodin...Ani som nedufal, ze ich uvidim, ale na moje prekvapenie vysli z pitu hned predomnou...Krpasa som predbehol hned vo vracacke a zacal som mu unikat, poslednych 11 kol som sa snazil dohnat Attiho s Jimikom, ale az do konca som bol 2 sekundy za nimi...V poslednej zatacke mi este Atti daroval 7. miesto, ked skrtol gumami travu a vyletel z trate


V poslednej dobe zistujem, ze zavody, na ktore vobec niesom pripraveny, su ovela lepsie...jazdenie uprostred pola a neustala akcia maju nieco do seba
__________________

Last edited by Harad; 18.9.2007 at 17:14.
Harad is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.