Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.12.2010   #1
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default android

dostal som na vianoce mobil ktory ma android...podla informacii o telefone verziu 2.1 a uz dva dni sa snazim dojst na to ako to upgradenut na 2.2 pretoze vraj len tato verzia podporuje adobe flash player plugin do prehliadaca... totiz ked dam vyhladat aktualizacie OS tak mi vypise ze mam najnovsiu verziu ale 2.1 urcite najnovsia nie je
nema s tym niekto skusenosti? ja som momentalne z tychto novych smartfounov dost blby lebo doteraz som pouzival take stare sunky a o tieto nove som sa nezaujimal lenze stare sa pokazi a na rad pride nove...a teraz som z toho blby
dik za rady
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2010   #2
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já mám verzi firmware 2.1, ale pak tam mám verzi systému, což mám 1.25, tak jestli sis to nespletl.

A mimochodem, jakej že to máš mobil?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2010   #3
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Já mám verzi firmware 2.1, ale pak tam mám verzi systému, což mám 1.25, tak jestli sis to nespletl.

A mimochodem, jakej že to máš mobil?
ano mas pravdu...je to firmware 2.1 a nie je to verzia androidu...ale neviem nikde najst OS version...
mam acer liquid E
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2010   #4
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

kazdy vyrobca telefonov si moze OS prisposobit ako chce, a aj ci a kedy bude update na novsiu verziu, skus pohladat na stranke vyrobcu ...

ALEBO si ho flashni s originalnym cistym OS a updaty budu okamzite ...
ale najprv si zisti ci je telefon podporovany, myslim, ze Android 2.3 potrebuje 1GHZ procesor, alebo to planuju az pri 3.0 neviem presne ...
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2010   #5
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Thumbs up

Takze jako prvni pokud vyrobce nenabizi sam o sobe akutualizaci, zkusil bych tyto fora: http://www.xda-developers.com/ http://android.modaco.com/forum.html jsou i dalsi, ale tady sem vetsinou nasel vse. Froyo neni pro kazde zarizeni a to ze podporuje flash samo o sobe neznamena ze ti pujde, musi to podporovat i procesor.
A vitej do klubu

BTW androidi mobil me po dlouhe dobe zase dal pocit ze i neco se systemem delam pokud potrebuju neco upravit atd (neco jako rany windows ) ne jako dnesni klikni sem a je to.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2010   #6
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

doporu?uji ješt? http://androidforum.cz/liquid-f49.html
dá se tam najít vypíchnuté v podstat? vše d?ležité i když poslední dobou s p?ílivem BFU co neumí ani stáhnout aplikaci z marketu bez t?í založených topic? je to ?ím dál horší
Jinak flash na eclair romky je zde http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=695965
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Od augusta 2009 mám HTC Hero, a ?o sa týka oficiálnych fw, zistí ich mobil "sám od seba" a nemusíš sa tým zaoberat - len ich musí výrobca uvolnit, inštalujú sa OTA - over the air, vzduchom cez datové prenosy (alebo wifi, aj ke? podla mna mat "chytrý" mobil a nemat datový program by bolo hlúpe). V menu settings about asi je manuálna kontrola ?i už nie je nejaký update. Flash player mal Android odjakživa.

?alšia možnost je tu už spomínaná, v?tat sa v tom na vlastnú past pomocou XDA Developers.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2010   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
toto mi zial nefunguje...mozno to robim zle...ja som totalne mimo v tychto veciach...
http://www.addictivetips.com/mobile/...clair-devices/ tuto je presny navod na to...sak jednoducha vec...nainstaluje sa a zapne vypne a malo by to ist no jaksi to nefachci

firmware version mam 2.1-update1 a to ani neviem co znamena...aku verziu androidu to reprezentuje...ci to je Android 2.1
nechapem co tam znamena to Eclair a co znamena Froyo a uplne som mimo v tejto oblasti techniky
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2010   #9
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

eclair = android 2.1
froyo = android 2.2
gingerbread = android 2.3
jet is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2010   #10
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Elcar je 2.1 a Froyo 2.2 a GINGERBREAD 2.3 je to proste jen oznaceni.
Jak uz jsem psal nekde jsem cetl ze podporu flashe musi umet i procak. Nekoukej na androida jako na mobil ale spis jako na pc s linuxem (on android v zasade ten linux je jen to je jine graf. prostredi)
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2010   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak po celom dni stravenom hladanim verzie 2.2 som sa dopracoval k tomu ze som to nainstaloval na telefon... stranka acer...jedna tragedia...uplnou nahodou mi tam zobrazilo raz subor ktory mi nikdy predtym a uz ani potom neukazalo...ten som stiahol a tadaaaa...ide mi to...takze uz mi fachci aj flash...som velmi rad...no celkovo dojem zo zakaznickej podpory...katastrofa
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.