Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.8.2010   #61
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: dalo sa
R: 3. kolo T1 kacirek pretoze u nas doma za 4 roky mojho hrania lfs stale nepochopili ze ked zavod tak chcem byt neruseny....nie, matka do mna musela hucat nieco...hrozne nervy mam...strasne som sa tesil na ten zavod...neviem kedy najblizsie by som si mohol na tomto kombe nieco organizovane zajazdit
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #62
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quali: Strašny, jaksi mi za?ali blbnout pádla, a on?as mi ?adili o 2 dolu, takže se to p?kn? p?etá?elo, a pak to už nejelo....

Race: Jelo se p?kn?, ale vylet?l sem z té šikany, a uškva?il sem si tim zadek Pak sem radši nechal všechny projet... ale už po pul kole sem m?l na dohled HonzuNB. Ale jelikož sem tomu dost šlapal, tak zadek už byl cca na 135° a to už se nedalo...tak sem musel hodn? zvolnit, gumy po kole a pul už OK. Ale zachvili zase ta šikana....a znova....a pak zas....tak to už byla odn? velká ztráta a už bezšance...tak to už nem?lo cenu, a ješt? by m? ur?it? dojeli o kolo...a už bych jen zavazel...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #63
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Nikdy bych nerekl ze FXR tady muze vyhrat Pekne jsem si zajezdil
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #64
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Fu tak toto bol jeden z mojich najlepsich pretekov kvalifikacia sa podarila dal som PB pretek celkom dobrý start vdaka Lalovej chybe som sa dostal pred neho a už som ho nepustil ked mi zacali chladnut gumy zacal som mu zdrhat a ku koncu som zacal dobiehat aj prvých suboje s lalom mi 10 minut pred koncom pokazil nejaky EXOT ktorý zrejme nikdy nevidel modru vlajku aspon z mojho pohladu to vyzeralo tak ze sa mi mal uhnut ovela skor mali by ste pozriet replay a posudit to som zvedavy na vase názori... inac velmi dobrý pretek !
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #65
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

P?knej závod,skoro bez p?ípravy,trošku jsem p?id?el motor a gumy poslední kola taky na pytel,už nešli zah?át jak byli sjetý,tak jsem jen koukal jak m? ostatní dojížd?jí,no 8 flek je dobrej .-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #66
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Dnes som so sebou spokojný, ?as investovaný do tréningov sa oplatil a siedme miesto je pre m?a z myslím 21 štartujúcich potešujúci výsledok. Poznal som setup, vedel ko?ko paliva, vedel že pneu vydržia ale na za?iatku nesmiem vôbec prešmykova?, sná? som ani nikoho neohrozil a na konci preteku dokonca predbehol, ?iže super.

Ve?a ?asu som ale strácal na vstupe do "Eau Rouge" a závere?nej šikane (?iže potom aj na rovinke), neviem ?i netrúfnem si ich skúsi? rýchlejšie, ur?ite nie hodinu v kuse. Naopak som sa pomerne silný cítil v tej technickej strednej ?asti.

Replay preteku a celkom zaujímavého lag startu: :-)
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.l...atAS4-1hod.zip

Takže ?akujem za bezchybnú organizáciu, server aj pretekanie a ahoj niekedy nabudúce.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #67
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
suboje s lalom mi 10 minut pred koncom pokazil nejaky EXOT ktorý zrejme nikdy nevidel modru vlajku aspon z mojho pohladu to vyzeralo
Exotem jsem myslen patrne ja. Co znamenaji modre valjky samozrejmne vim a vetsine pole jsem uhybal. Nemam zaznam, ale krizova situace do ktere jsem byl zapleten pri predjizdeni nastala v sikane za Eau Rouge.

Pred Eau Rouge me dojizdely dva vozy o kterych jsem vedel, ale v techto mistech se dost spatne uvolnuje prostor pro predjizdeni. Proto jsem byl pripraven za sikanou uvolnit misto. Bohuzel na vyjezdu ze sikany jsem mel kontakt s jednim z predjizdejicich (nevim ci to byla vina) a ja nasledne smetl druheho. Pokud je to moje chyba, tak se omlouvam.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #68
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

No já, i když sem z dojetých 13 (?) dojel p?edposlední tak sem celkem spokojený a líbilo se mi to hlavn? prvních cirka 7 kol, kdy byl furt n?kdo za mnou-p?ede mnou, jen sem v polovin? závodu p?id?el motor, no na kone?ný výsledek by to nem?lo stejn? dopad. A kvalifikace super, trénoval jsem jen 2 ho?ky p?ed závodem a rekord m?l 25.20 a v q hned první po?ítané kolo 23.80 za což díky hrá?í s modrožlutým nickem, protože sem se snažil jet a brzdit podle n?j :P

Takže dík za závod
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #69
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
suboje s lalom mi 10 minut pred koncom pokazil nejaky EXOT
Pre radu starších: ?as 50 minút 30 sekúnd, zú?astnení Insert Robo, Alert Lala, HonzaNB. Pozrel som si to viackrát zo všetkých poh?adov a mne sa zdá, že Honza je v tom nevinne. Ke? mu nasko?ila modrá tak to vychádzalo že to po?ká až na rovinku, radšej ako brzdi? a kam sa rýchlo uhnú? v tých zákrutách, potom sta?il malý ?uk a už to išlo. Tým nehádžem vinu na Roba, pripadá mi to ako neš?astná náhoda, a doplatil na to aj Lala ktorý stál na plyne dúfajúc že tým nejako prejde. ;-)

(Edit: Toto som písal ešte pred tým ako som ?ítal Honzove vyjadrenie - pre info.)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #70
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Zvolil jsem jízdu na R2, stihl jsem 2 HL. Ten první se nevyda?il podle p?edstav a druhý sko?il ve zdi.

Race: Start nebyl v?bec špatný... jezdil jsem kolem 5. místa, kontroloval pneu a m?l radost z toho, že se nepálí. Asi v 8. kole jsem jsem nezvládl Eau rouge a stál v tráv? tak blb?, že jsem musel p?ed sebe 9 lidí pustit. Za?ala stíha?ka a ta vedla až p?ed Tomáše (7. místo?).... Pneu byly hodn? sjeté, tak jsem jel údržbu nadojezd. Bohužel v esí?kách posledního kola mi PP rupla a dokon?il jsem až 10.

Super závod, díky za n?j .

Statistiky
Q
Race
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #71
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Exotem jsem myslen patrne ja. Co znamenaji modre valjky samozrejmne vim a vetsine pole jsem uhybal. Nemam zaznam, ale krizova situace do ktere jsem byl zapleten pri predjizdeni nastala v sikane za Eau Rouge.

Pred Eau Rouge me dojizdely dva vozy o kterych jsem vedel, ale v techto mistech se dost spatne uvolnuje prostor pro predjizdeni. Proto jsem byl pripraven za sikanou uvolnit misto. Bohuzel na vyjezdu ze sikany jsem mel kontakt s jednim z predjizdejicich (nevim ci to byla vina) a ja nasledne smetl druheho. Pokud je to moje chyba, tak se omlouvam.
Nechcel som to urazit len si na to davaj bacha ja so msi kukol replay a tak to bolo chyba oboch ty si ma mohol pustit uz na tej kratkej rovinke ale nech sa vyjadria iny
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #72
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
Nechcel som to urazit len si na to davaj bacha ja so msi kukol replay a tak to bolo chyba oboch ty si ma mohol pustit uz na tej kratkej rovinke ale nech sa vyjadria iny
Ja se neurazim, spis me to mrzi, protoze se snazim jezdit ciste a ferove.

Pokud bych te mel poustet na te kratke rovince, tak bych musel bud najizdet do te prave zatacky po vnejsku - cimz bych bud vyletel, nebo by jsme se potkali nekde ve stredu rovinky, nebo se drzet stale vnitrku, ale to bych zase musel dost zpomalit v najezdu a opet by byla sance na kontakt.

Proto jsem si rekl, ze bude nejlepsi projet ciste cely usek a uvolnit vam cestu az na te dlouhe rovince.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #73
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Proste na modre vlajky reaguju. Dej mi ale sanci te pustit ve chvili, kdy jsem schopen ti umoznit a zarucit bezpecne predjeti.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2010   #74
Michalxo
Newbie

 
Michalxo's Avatar
 
Join Date: 4.8.2008
Location: Michalovce / Brno
Posts: 27
Default

Mal som na viac, trosku som sklamany, no nevadi. Na to, ze som zacal trenovat len dnes tak vcelku spokojnost. Skoda tych dvoch hodin co som spravil. Strata takmer 30sec :-(

Vdaka za organizaciu aspon som sa poriadne zabavil a zapotil. Vdaka spolujazdcom za pekny pretek.
cerveno-biele FZR ;-)


PS: Sorry za prve kolo, nezoslapol som poriadne spojku a usiel mi jeden stupen pri brzdeni :-(
Michalxo is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2010   #75
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Q: Na race setu, abych si v?bec vyzkoušel jak se s tim jezdí, nemam rád eau rouge, je to tam zbyte?n? moc ostrý, ve spa m? to p?ijde mí? strmý a delší, v LFS tam drhne snad každý auto, proto je to taky Historic combinace, protože je vy?azená a nevyhovující
Myš ==> GTR je docela dost už, b?žn? jezdim FXR kv?li brzdam a stabilit?
Samoz?ejm? brzdy byli nastavený na pedály takže jsem to smažil a lockoval ==> PIT v pitstopu a snížení tlaku brzd, n?jak jsem nikdy nepotkal že se nesmí ani v pitu m?nit setup, tak aspo? vím pro p?íšt?, já jsem zvyklej ladit setup v Q, ?as stejn? na nic, takže poslední místo ok

R: Na startu ta zadní ?ást n?jak neum?la startovat asi, takže se hodn? aut p?edjelo už na startu, rada: plnej plyn a rozto?it turbo na max, zelená a pustit spojku ==> raketový start obzvlášt? s FXR
T1/L1 alespo? jsem se nemusel motat v tom chumlu a poty?kách a mohl si to zezadu p?kn? prohlídnout a objet
Pak už to bylo vcelku jeden souboj za druhym a hodn? p?edjížd?ní, ob?as n?kdo brzdil d?ív + ob?as n?kdo posko?il jak to pomalu aktualizuje auta
takže jsem taky jednou vyjel ven, musel jsem brzdit do U?ka tak dlouho až se zaseknuli ob? p?ední nejspíš, ješt? že tam je všude asfalt.
Gumy OK celý závod, trošku se stabilizátorama jsem si ale pohrát musel, nevim jakej mamlas takhle blb? namontoval tu nádrž.
S tomášem jsme se asi trošku po?ukali, špatn? se p?edjížd?l asi na 3x to trvalo.
Nakonec 5té místo, po?ítám-li že Bohemian dojel virtuáln? do cíle.
20 -> 5 bez p?ípravy (viz LFSW, p?ed závodem 0 kol odjetých), spokojen P?kný závod, hodn? aut! Hodn? p?edjížd?ní
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2010   #76
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

tak za?átek závodu (a pro m? aji konec) byl hodn? dobrý, nemohl jsem se vubec soust?edit jen na jízdu jaký byl provoz.
no jen škoda že m? to v 5 kole odpojilo :-(. Ve 4 kole m? všichni okolo lagovali tak sem vypustil souboje, ale v záznamu sem skoro nelagoval (nevím jestli v záznamu lagy z?stanou). Tak v tu chvíli jsem myslel že rozmlátím notebook.
martin.jrk is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2010   #77
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

no já našt?stí nevypad, jenom p?ed Q m? to vykopnulo 1x, taky jsem se "modlil", lagy ob?as n?jaký byli no
spíš zabij poskytovatele
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2010   #78
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

No tak v mym podani to byla katastrofa

Q: Zajel jsem ji nad ocekavani dobre (jen kousek nad 2:20). Vzal jsem race set s R2-kama a upravenyma tlakama, coz se ukazalo jako lepsi volba nez hotlap set, u ktereho bych pneu prehral asi uz pri outlapu. Byla Druha pozice na startu byla vyborna.

R: Predne se musim omluvit jednomu jezdci na FXR, kteremu jsem drobnym tukancem pomohl v T1 do kaceru uz pri LAGstartu. Byla to blba a zbytecna chybka.
Trochu rozhozen z te chyby jsem uz od zacatku zavodu ztracel. Ze me presprintuji nejake FXR jsem cekal, ale ze mi budou hned ujizdet, to me rozhodilo jeste vic. Nemohl jsem dlouho chytit poradne tempo, a kdyz uz jsem jaks taks srovnal casy s Bohemianem, udelal jsem velkou chybu v posl. sikane. Neposkodil jsem sice auto, ale ztratil hodne casu a hlavne pozici na ukor Roba. Vydal jsem se ho stihat. Zvladnul jsem se na nej dotahnout, ale na utok jsem rozhodne nemel. S ubyvajicim palivem a opotrebenim pneu jsem se taky vubec nevyrovnal, takze jsem zacal delat dost chyb. Pak prisel jeste ten incident s HonzouNB (a Robem). Tomu bych se mel spis omluvit ja, nez naopak. Videl jsem jejich kontakt dost dlouho na to, abych mohl zareagovat (zpomalit, uhnout, cokoliv), ale ja bych totalne nekoncentrovany a skoro spal.

No tak jako trenink pred EGT GTR ligou dobre, ale z vlastniho vykonu jsem dost zklamany.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2010   #79
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Som rad ze sa Vam pacilo.
Z mojej strany to bola hroza. Snazil som sa byt rychlejsi ako som mohol byt a z toho pramenili hrube chyby, poskodenie a zhorsene ovladanie. Snad v sobotu na osemhodinovke sa tomu budem vyvarovat...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.