Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.12.2009   #421
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Bubaak:
Sabotovat po?íta?? Si myslíš, že jsem to ud?lal schváln?? Prost? jedu, najednou ?erná obrzovka s vít?zným nápisem uprost?ed - "Program LFS p?estal pracovat". Na výb?r bylo bu? ukon?it nebo storno. Zkusim storno, nic. Tak nezbylo než dát ukon?it. Následovala otázka "Chcete spustit systém pro ?ešení problém??" (nebo n?co v tom smyslu). To m? docela rozesmálo. Ale na podobný situace jsem si už zvyknul, když m? to vykoplo 2x z pódiového umíst?ní ze závodu MOE, to bylo horší. Tam jsem to pos*al ješt? t?em dalšim lidem, což je mnohem horší. Tohle bylo v porovnání s tim o ni?em. Ale naštvalo m? to... Kone?n? když už se mi poda?í vy?ešit problém s p?ipojenim, objeví se chyba widlí nebo nevim ?eho, kterou jsem v život? nevid?l... Ale možná je to novym patchem, od Z28 mi nejdou p?ehrávat spr - OOS chyba. Na p?edchozích to jelo bez problém?. Ale stejnak p?ejdu na W7, dává to víc fps (i když v LFS jich mam až dost).
jako mirne zkuseny s pocitacema - to co ti to lfs provadi neni normalni stav a ukazuje to na problem s hardware, popr. ovladaci a aktualizace na win 7 to nemusi vyresit - kdyz tisice lidi s lfs pod vistama nemaji problem, neni to problem vist.
prvni, co prichazi v uvahu je prehrivani (krome tech ovladacu, asi hlavne grafiky) - procesor, grafika
druhe - pameti
treti - nastaveni biosu

to oos by mely hazet jen replaye u aut, kde bylo pridano abs. dela ti to i u jinych aut?
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 8.12.2009 at 17:26.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #422
manny.s
Newbie

 
manny.s's Avatar
 
Join Date: 8.6.2007
Posts: 15
Default

Quote:
Originally Posted by Bubaak View Post
...Další ale z |p!nk| tam byl Manny a ten m?l ukol vše hlasit a moderovat. Takže v podstat? 5 lidí co mohli ovlivnit chod závodu (v?etn? tebe)....
žádnej bonzák nejsem! jen jsem se cht?l podívat jakou kdo zvolí taktiku, ale po tom co m? kdosi vykopl jsem nev?d?l jestli se smí ¨špízlovat¨ p?ímo na serveru (riskl jsem znovup?ipojení, takže se omlouvám za vyrušení b?hem prvních kol), je zajímavý jak závod vypadá jinak, když je ?lov?k opravdu za volantem a nebo když se jen dívá, ale pár lidí m? opravdu p?ekvapilo - Dano, úp?mn? jsem nev??il, že nehodíš boudu ?i nezrušíš auto jinak, jen si asi mohl víc bojovat, jel si fakt p?kn?!
manny.s is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #423
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Hned na startu jsem presprintoval SorroWa. V T1 jsem svedl souboj s Jakubem_mt a zas do toho zasahl minilag Meli jsme mista oba dost, holt jsme ale jeli moc blizko sebe a i drobny kontakt nas dost rozhodil, na coz Jakub doplatil o poznani vic. Ja jel vnitrkem, ale ne v ideal stope, protoze tesne prede mnou jela Popelka a ja ji nechtel zavadit o zadek. Po shlednuti zaznamu vim, ze jsem to mohl zkusit - o chlup bych se tam vesel - a treba by to dopadlo lip. Takle jsme to zavarili ostatnim a treba prave SorroW na to taky dost doplatil
Ovlivnilo to pak moji jizdu. Kdyz jsem totiz na rovince videl mezeru mezi dvema dvojicemi aut, radeji jsem se do ni nepustil a zustal opodal. Na chvili toho vyuzil Zefram a malem i Ghost, ale pozici jsem udrzel. V L2 jsem predjel Popelku a trasl se na Masterfula. Jenze jsem nedokazal poradne predvidat jeho jizdu a nemohl se pres nej dostat. Chvilema jsem kuli tomu skoro az blokoval Ghosta. Ten si mne podal v L4. Snazil jsem se mu to jeste nekolik zatacek vratit, ale bez sance. Pri nahaneni Masterfula se za mne dostala Popelka dost blizko aby mne zacala znervoznovat. Evidentne mohla jet rychleji, a tak jsem nesmel udelat ani mensi chybku, abych ji nedal prilezitost. v L6 jsem si konecne o pozici polepsil a hned zacal ujizdet.
V L8 uz jsem se motal do souboje mezi Vitrem a Pablem. Dokonce jsem pri tom malem vyjel mimo trat pri pozdnim brzdeni z max rychlosti. Abych nesundal Vitra, vyuzil jsem snad i ten posledni cm obruvniku. V L10, pod kopcem do 2. splitu, se tukli a ja predjel Pabla. Vitr zrychlil a az v L14 jsem ho vybrzdil na rovince. Jenze kvuli ne moc jiste jizde jsem mu v T1 nasledujiciho kola dal sanci na odvetu. Misto jsem udrzel a padil pryc.
8 kol trvalo, nez jsem se dotahl na Fast Jardu a zautocil na rovince z pytle. Tentokrat jsem brzdil moc brzo, a tak se souboj tahl prakticky az do T1 pristiho kola, ale tam uz jsem ho definitivne predjel.
Kolem puli zavodu prisla krize a nebyl jsem s to zajet jediny slusny cas. Hlidal jsem naskok pred ostatnimi a cekal na chvili, kdy bude nejlepsi zajet do boxu tak, abych se nevratil do provozu. Ucinil jsem tak v L42. Zapomnel jsem ale na zapnute opravy, takze jsem necekane ztratil nejakych 8s Vratil jsem se tesne pred Kida, ktery sekal jedno bezva kolo za druhym a prekonaval si PB. Nekolik kol mne pri tom krasne uhanel, nez jsem taky zajel par slusnejsich casu a poodjel mu. V L55 casove odstupy nahravaly druhemu pitu, tak jsem ho provedl a tentokrat uz bez nemilych prekvapeni. Kid mel naskok 14s, coz jsem serii vybornych casu, kdy jsem si dokonce taky prekonal PB, stahnul na cca 11,5s. Kid navic taky neplanovane opravoval, takze zbytek zavodu jsem dojel v klidu na 3. miste.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #424
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by manny.s View Post
žádnej bonzák nejsem! jen jsem se cht?l podívat jakou kdo zvolí taktiku, ale po tom co m? kdosi vykopl jsem nev?d?l jestli se smí ¨špízlovat¨ p?ímo na serveru (riskl jsem znovup?ipojení, takže se omlouvám za vyrušení b?hem prvních kol), je zajímavý jak závod vypadá jinak, když je ?lov?k opravdu za volantem a nebo když se jen dívá, ale pár lidí m? opravdu p?ekvapilo - Dano, úp?mn? jsem nev??il, že nehodíš boudu ?i nezrušíš auto jinak, jen si asi mohl víc bojovat, jel si fakt p?kn?!
to nebyl kop, nejdriv host OOS a pak ztraceno pripojeni!
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #425
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
jako mirne zkuseny s pocitacema - to co ti to lfs provadi neni normalni stav a ukazuje to na problem s hardware, popr. ovladaci a aktualizace na win 7 to nemusi vyresit - kdyz tisice lidi s lfs pod vistama nemaji problem, neni to problem vist.
prvni, co prichazi v uvahu je prehrivani (krome tech ovladacu, asi hlavne grafiky) - procesor, grafika
druhe - pameti
treti - nastaveni biosu

to oos by mely hazet jen replaye u aut, kde bylo pridano abs. dela ti to i u jinych aut?
Dík za post?ehy.

1) Chlazení - mam 4850, která je známá že s defaultnim chlazenim hodn? topí. A byla to pravda, tak jsem k ní koupil chladi? (nechal jsem si poradit expertem co mi to i namontoval), takže te? to v záb?ru nemá víc jak 49°, zatimco p?edtim topila 70+. A procák taktlej nemam, navíc když už jsem bral chlazení na grafiku, vzal jsem 2 v?tráky do sk?ín?, takže bych ?ekl že je to chlazený celkem dob?e, teploty cpu vypadjí taky tak, jak mají.
Takže pam?ti nebo bios? Hmm, co s tim, vždy? m? to vlastn? funguje normáln?. Kdyby se to p?eh?álo, tak by comp zatuhnul úpln?, ne?

2) D?lá mi to u všech replay? bez výjmky. I když odjedu, uložim replay a hned si ho chci pustit, OOS.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #426
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Dík za post?ehy.

1) Chlazení - mam 4850, která je známá že s defaultnim chlazenim hodn? topí. A byla to pravda, tak jsem k ní koupil chladi? (nechal jsem si poradit expertem co mi to i namontoval), takže te? to v záb?ru nemá víc jak 49°, zatimco p?edtim topila 70+. A procák taktlej nemam, navíc když už jsem bral chlazení na grafiku, vzal jsem 2 v?tráky do sk?ín?, takže bych ?ekl že je to chlazený celkem dob?e, teploty cpu vypadjí taky tak, jak mají.
Takže pam?ti nebo bios? Hmm, co s tim, vždy? m? to vlastn? funguje normáln?. Kdyby se to p?eh?álo, tak by comp zatuhnul úpln?, ne?

2) D?lá mi to u všech replay? bez výjmky. I když odjedu, uložim replay a hned si ho chci pustit, OOS.
Nevím, jestli ti to pom?že. Chybu s replayema mi to házelo, když jsem si dal jiný model auta t?eba místo xrt, ale p?edpokládám, že máš originální.
Jinak m? W7 oproti Vista p?idaly asi 10 FPS.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #427
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Ahoj,
nebudu to nijak dramatizovat, když ?tu ty Vaše p?ísp?vky jak krásn? popisujete pr?b?h závodu, nebudu k tomu už nic psát, protože jsem tak plná hezkých dojm?, že nevím co d?ív a ur?it? bych na n?co zapom?la. Hodn? jsem se tímto Duo závodem p?iu?ila a získala první neocenitelné zkušenosti. Zatím mizivé, já vím že jo. T?m, co m? fandili a podporovali moc d?kuju, a t?m, co m? rozdávali "rány" také d?kuju

***** Vyhlášení vít?z? *****
----------------------------------

1. místo - R?žová krasavice
2. místo - Zefram
3. místo - Lala CZ
----------------------------------

TOP 10
1.R?žová krasavice, 2.Zefram, 3.Lala CZ, 4.Sorrow, 5.Fast Jarda, 6.Ghost, 7.Kalio, 8.Jakub mt, 9.Jirka/Petersbond, 10.Kid
(podle bodování v 1. postu, ale bohužel do toho zasáhly pády p?ipojení)
(Popelka se vzdává bodování)


TOP 10: napište m? na e-mail: PopelkaLFS@seznam.cz , dostanete ceny.

Zvláštní pod?kování: Chaos, DoN, Pablo, Tairo, Vitr, D9, White Lady, Bubaak, Ghost, Kid.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 8.12.2009 at 21:31.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #428
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ahoj,
nebudu to nijak dramatizovat, když ?tu ty Vaše p?ísp?vky jak krásn? popisujete pr?b?h závodu, nebudu k tomu už nic psát, protože jsem tak plná hezkých dojm?, že nevím co d?ív a ur?it? bych na n?co zapom?la. Hodn? jsem se tímto Duo závodem p?iu?ila a získala první neocenitelné zkušenosti. Zatím mizivé, já vím že jo. T?m, co m? fandili a podporovali moc d?kuju, a t?m, co m? rozdávali "rány" také d?kuju

***** Vyhlášení vít?z? *****
----------------------------------


1. místo - R?žová krasavice
2. místo - Zefram
3. místo - Lala CZ
----------------------------------


TOP 10
1.R?žová krasavice, 2.Zefram, 3.Lala CZ, 4.Sorrow, 5.Popelka, 6.Fast Jarda, 7.Ghost, 8.Kalio, 9.Jakub mt, 10.Kid
(podle bodování v 1. postu, ale bohužel do toho zasáhly pády p?ipojení)




TOP 10 (9, beze m? ): napište m? na e-mail: PopelkaLFS@seznam.cz , dostanete ceny.



Zvláštní pod?kování: Chaos, DoN, Pablo, Tairo, Vitr, D9, White Lady, Bubaak, Ghost, Kid.

nikde nevidim to slibovane prekvapeni?
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #429
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
nikde nevidim to slibovane prekvapeni?
Když je to p?ekvapení, tak pouze TOP 10 píše se to v 1. postu.
Jooo, a d?kuju Všem za tak velikou ú?ast, já v?d?la, že na n?co zapomenu.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 8.12.2009 at 20:49.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #430
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Dík za post?ehy.

1) Chlazení - mam 4850, která je známá že s defaultnim chlazenim hodn? topí. A byla to pravda, tak jsem k ní koupil chladi? (nechal jsem si poradit expertem co mi to i namontoval), takže te? to v záb?ru nemá víc jak 49°, zatimco p?edtim topila 70+. A procák taktlej nemam, navíc když už jsem bral chlazení na grafiku, vzal jsem 2 v?tráky do sk?ín?, takže bych ?ekl že je to chlazený celkem dob?e, teploty cpu vypadjí taky tak, jak mají.
Takže pam?ti nebo bios? Hmm, co s tim, vždy? m? to vlastn? funguje normáln?. Kdyby se to p?eh?álo, tak by comp zatuhnul úpln?, ne?

2) D?lá mi to u všech replay? bez výjmky. I když odjedu, uložim replay a hned si ho chci pustit, OOS.
pameti

+ pokud je bios default, tak muze byt nastaveny tak, ze mas podtaktovanou sbernici/cpu/pameti - tohle jsem zrovna nedavno videl na jednom pc a byl to zdroj problemu (procesor c2d 2.4ghz jel na 1.8ghz a nikdo si toho nevsimal, obcas to vytuhavalo)
- v tom biosu je toho vic, mel by sedet nasobic a fsb cpu, takt pameti, dle typu...

pri startu pocitace zmackni TAB, sedi ti ve vypise takty s hardwarem co mas?

nejjednodussi, co zkus, jestli mas 2 pametove moduly, nastartovat jenom s jednim a stridave vyzkouset, jestli to bude delat problemy

EDIT: ale jeste pockej, abych nejezdil s tankem proti pesakovi... zkousel jsi spoustet lfs jako pravy admin (prave tlacitko > spustit jako spravce) nebo vypnout UAC?
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 8.12.2009 at 20:56.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #431
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Exclamation Popelko, co máš z matematiky?

Popelko, podle m? jsi zapomn?la spo?ítat moje a Petersbondovo umíst?ní dohromady. První závod jsme jeli spolu, druhej jsem jel sám, protože onemocn?l, ale to je vedlejší (tj. 15+5=20 bod?).

PS: Nebo jsi mi n?jaky body snad ode?etla?

Ale v celku je to jedno, nic asi nezm?žu. Stejn? jsem jel hlavn? pro zábavu a nehodlám se doprošovat...jen se ptám .

Jinak díky za závody. Ten v?erejší byl bezproblémovej.

Last edited by Jirka24; 8.12.2009 at 21:14. Reason: fault
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #432
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Jirka_CZE View Post
Popelko, podle m? jsi zapomn?la spo?ítat moje a Petersbondovo umíst?ní dohromady. První závod jsme jeli spolu, druhej jsem jel sám, protože onemocn?l, ale to je vedlejší (tj. 15+5=20 bod?).
Jéééééé, zase jste m? zmátli, jako v?era na startu omlouvám se, jsem p?ecijenom husa, máš pravdu.
Dobrovln? se vzdááááávám TOP 10 já, abych nevy?adila Kida, když už tam je
Jdu to editovat.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #433
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Popelka je charakter
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #434
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Tak znovu: Edit (já to vím, už jsem otravná, ale vydžte to, nebo to ne?t?te ) a už jdu.
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ahoj,
nebudu to nijak dramatizovat, když ?tu ty Vaše p?ísp?vky jak krásn? popisujete pr?b?h závodu, nebudu k tomu už nic psát, protože jsem tak plná hezkých dojm?, že nevím co d?ív a ur?it? bych na n?co zapom?la. Hodn? jsem se tímto Duo závodem p?iu?ila a získala první neocenitelné zkušenosti. Zatím mizivé, já vím že jo. T?m, co m? fandili a podporovali moc d?kuju, a t?m, co m? rozdávali "rány" také d?kuju

***** Vyhlášení vít?z? *****
----------------------------------

1. místo - R?žová krasavice
2. místo - Zefram
3. místo - Lala CZ
----------------------------------

TOP 10
1.R?žová krasavice, 2.Zefram, 3.Lala CZ, 4.Sorrow, 5.Fast Jarda, 6.Ghost, 7.Kalio, 8.Jakub mt, 9.Jirka/Petersbond, 10.Kid
(podle bodování v 1. postu, ale bohužel do toho zasáhly pády p?ipojení)
(Popelka se vzdává bodování)


TOP 10: napište m? na e-mail: PopelkaLFS@seznam.cz , dostanete ceny.

Zvláštní pod?kování: Chaos, DoN, Pablo, Tairo, Vitr, D9, White Lady, Bubaak, Ghost, Kid.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #435
white lady
Newbie

 
Join Date: 7.12.2009
Posts: 3
Default

Asi bych m?la napsat pár slov také, ale vše podstatné již napsal Bubu.

Tedy nezbude napsat než-li jen:
Bylo mi ctí a slova díku si nezasloužím, plnila jsem pouze povinosti spražené s "naším" servrem jež mám tak ráda. Bohužel s chybama ale i tak, snad p?išt? budu schopn?jší a neutrhnu ostudu r?žové komunit?
white lady is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #436
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
pameti

+ pokud je bios default, tak muze byt nastaveny tak, ze mas podtaktovanou sbernici/cpu/pameti - tohle jsem zrovna nedavno videl na jednom pc a byl to zdroj problemu (procesor c2d 2.4ghz jel na 1.8ghz a nikdo si toho nevsimal, obcas to vytuhavalo)
- v tom biosu je toho vic, mel by sedet nasobic a fsb cpu, takt pameti, dle typu...

pri startu pocitace zmackni TAB, sedi ti ve vypise takty s hardwarem co mas?

nejjednodussi, co zkus, jestli mas 2 pametove moduly, nastartovat jenom s jednim a stridave vyzkouset, jestli to bude delat problemy

EDIT: ale jeste pockej, abych nejezdil s tankem proti pesakovi... zkousel jsi spoustet lfs jako pravy admin (prave tlacitko > spustit jako spravce) nebo vypnout UAC?
1) Jo, sedí to... 3,06 ghz jak má (266 x 11,5).
2) Ty moduly... Já se v tom nerad hrabu vlastníma filozofickýma rukama. Tohle si ješt? prosmyslim.
3) UAC vyplý mam, zkoušel jsem to pustit jako správce a ten OOS problém to ne?eší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #437
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Popelka: To nebylo nutný, mohla sis opožd?n? ud?lat radost k Mikulášovi.

A 2500 post?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2009   #438
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
1) Jo, sedí to... 3,06 ghz jak má (266 x 11,5).
2) Ty moduly... Já se v tom nerad hrabu vlastníma filozofickýma rukama. Tohle si ješt? prosmyslim.
3) UAC vyplý mam, zkoušel jsem to pustit jako správce a ten OOS problém to ne?eší.
hmm, a ten vlastni spr, co ti pise oos - na jinem pc jde prehrat?

hrabani neni tak nebezpecny, jenom se pred tim vybij o radiator nebo o kostru case a vypni zdroj vypinacem
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2009   #439
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
hmm, a ten vlastni spr, co ti pise oos - na jinem pc jde prehrat?

hrabani neni tak nebezpecny, jenom se pred tim vybij o radiator nebo o kostru case a vypni zdroj vypinacem
1) Nezkoušel jsem, mam LFS jen u sebe. n?kdo na ofiko fóru mi radil, a? zkusim stáhnout ?istou instala?ku hry, že by to mohly d?lat n?jaký mody (jak píše Klouczech). Jediný mody co mam jsou jen hi-res oblohy a bo?nice pneu. Ale i když jsem nainstaloval ?istou Z28, tak mi to ty OOS d?lá po?ád. Dávam do p?ílohy jeden replay, m?žete to tu n?kdo zkusit, jestli jde nebo ne.

2) No i tak... Uvidíme
Attached Files
File Type: spr Ghost_CZ_AS7R_FZR_14669.spr‎ (68.8 KB, 6 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2009   #440
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Dávam do p?ílohy jeden replay, m?žete to tu n?kdo zkusit, jestli jde nebo ne.
oos error ,vadny replay
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.